Tavel SM för Compound och Barebow
Tavel SM för Compound och Barebow
Sundsvall-Ortvikens BK, IF Karlsvik, Timrå AIF (7850)
SOBK:s Anläggning Kuben, 27-28 Jul 2024
Tavel SM för Compound och Barebow
Deltagarlista sorterad efter klass
SkyttKlubbOmgångTavla/patrull
B50M - Barebow 50 Men
LUNDBERG Lilian26335 - JÄMTLANDS BSKIndividuellt kval8C
BERGMAN Krister26880 - SÄTERS IF BSKIndividuellt kval7C
OLSSON Michael7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBIndividuellt kval7D
VIKSTRÖM Roland7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBIndividuellt kval8D
POULSEN Peter7931 - BS GRÄSTORPIndividuellt kval8B
B60M - Barebow 60 Men
LINDKVIST Carl44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBBIndividuellt kval5D
IDÉHN Bengt7829 - BS GOTHIAIndividuellt kval6A
CARLSSON Lennart7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BKIndividuellt kval5A
LARSSON Alf7872 - SKURUPS BKIndividuellt kval6B
SEGER Björne7895 - TYRESÖ BSIndividuellt kval5B
LÖNNKVIST Erik7903 - STALLARHOLMENS BKIndividuellt kval7A
KARLBERG Urban7924 - SKELLEFTEÅ BSKIndividuellt kval6D
DANIELSSON Kent7926 - ALINGSÅS BKIndividuellt kval6C
SJÖBERG Gert7926 - ALINGSÅS BKIndividuellt kval5C
BM - Barebow Men
SANDLUND William3811 - STOCKAMÖLLANS IFIndividuellt kval9B
PETTERSSON Leo3818 - STOCKHOLMS BKIndividuellt kval10B
HALLQVIST Mattias39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBIndividuellt kval11C
ROHLIN Ludvig40680 - JÄRNVÄGENS BFIndividuellt kval12A
HÖÖG Mattias4080 - TIMRÅ AIFIndividuellt kval12D
KRISTIANSSON Tobias7814 - UDDEVALLA BSKIndividuellt kval9C
MAGNUSSON Fredrik7822 - BK VILDKANINENIndividuellt kval10C
LARSSON Magnus7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENIndividuellt kval11D
ANDERSSON Magnus7883 - TRANÅS BSKIndividuellt kval9A
AXELSSON Frank7883 - TRANÅS BSKIndividuellt kval10A
AXELSSON Viggo7883 - TRANÅS BSKIndividuellt kval11A
JANSSON Magnus7888 - BK DANAPILENIndividuellt kval12C
SVENSSON Åke7913 - BK FJÄDERNIndividuellt kval9D
JANSSON Sebastian7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBBIndividuellt kval10D
FAHLSTEDT Robert7953 - ÅTVIDABERGS BSKIndividuellt kval12B
MODIG Torbjörn7953 - ÅTVIDABERGS BSKIndividuellt kval11B
BW - Barebow Women
WILHELMSSON Julia3811 - STOCKAMÖLLANS IFIndividuellt kval13B
IDÉHN Inga Lill7829 - BS GOTHIAIndividuellt kval14C
WAHLBERG Emma7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BKIndividuellt kval14B
GRÖNVALL TRAN Helen7872 - SKURUPS BKIndividuellt kval13C
ARVIDSSON Kerstin7896 - UPPLANDS VÄSBY BSKIndividuellt kval13A
LINDBLOM Sandra7896 - UPPLANDS VÄSBY BSKIndividuellt kval14A
HÖGLUND Lena7899 - ESKILSTUNA BSIndividuellt kval14D
C50M - Compound 50 Men
SVENSSON Pierre2503 - IF KARLSVIKIndividuellt kval24A
ERIKSSON Tomas33994 - BSK IGGESUNDIndividuellt kval24B
VOLUNGHOLEN Rolf7840 - BOLLNÄS BKIndividuellt kval24C
JONSSON Lars7924 - SKELLEFTEÅ BSKIndividuellt kval24D
C60M - Compound 60 Men
ERIKSSON Kjell39828 - LINKÖPINGS SKFIndividuellt kval25A
JANSSON Rickard4080 - TIMRÅ AIFIndividuellt kval25D
ROOZBAHANI Danial7888 - BK DANAPILENIndividuellt kval25C
MALM Leif7911 - BS KILIndividuellt kval25B
CM - Compound Men
ANDERSSON Patrik2503 - IF KARLSVIKIndividuellt kval18B
JACOBSSON Lukas2797 - LINDOME BKIndividuellt kval19B
NILSSON Edwin33994 - BSK IGGESUNDIndividuellt kval18A
SPÅNG Oscar33994 - BSK IGGESUNDIndividuellt kval19A
SUNDBERG Liam33994 - BSK IGGESUNDIndividuellt kval20A
EMANUELSSON Pehr36531 - NORA BSKIndividuellt kval18C
SVENSSON Marcus36531 - NORA BSKIndividuellt kval19C
SANTOS ALMEIDA Joao3818 - STOCKHOLMS BKIndividuellt kval22D
FINLI Robert4080 - TIMRÅ AIFIndividuellt kval22B
RUDNER Jon4080 - TIMRÅ AIFIndividuellt kval21B
BENSCHJÖLD Jacob41659 - KALMAR BSIndividuellt kval19D
CARLSSON Magnus41659 - KALMAR BSIndividuellt kval18D
LÖNNFJORD Ola53667 - ARVIKA ARCHERYIndividuellt kval21D
HANSSON Stefan7829 - BS GOTHIAIndividuellt kval20B
EDSTRAND Anton7856 - PITEÅ BKIndividuellt kval22C
GIDENSKÖLD Fredrik7856 - PITEÅ BKIndividuellt kval21C
JOHANSSON Rickard7856 - PITEÅ BKIndividuellt kval20C
HELLSTRÖM Tobias7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBIndividuellt kval20D
KULLBERG Alexander7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENIndividuellt kval21A
KULLBERG Andreas7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENIndividuellt kval22A
OTTOSSON Christoffer7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENIndividuellt kval23A
BJÖRKDAHL Robin7931 - BS GRÄSTORPIndividuellt kval23C
HOLMKVIST Alfred7934 - SKÖVDE BSKIndividuellt kval23D
CW - Compound Women
WESTER Rebecca36531 - NORA BSKIndividuellt kval15A
FRANSSON Ami3818 - STOCKHOLMS BKIndividuellt kval15B
WINSENNE Jennifer3818 - STOCKHOLMS BKIndividuellt kval16B
HELMERSSON Camilla41659 - KALMAR BSIndividuellt kval16C
NILSSON Sara55560 - BOXHOLMS BÅGSKYTTEKLUBBIndividuellt kval17A
ERIKSSON Eva7829 - BS GOTHIAIndividuellt kval15D
ALMGREN Sofia7856 - PITEÅ BKIndividuellt kval17B
KARLSSON Ida7856 - PITEÅ BKIndividuellt kval16A
ELAMSSON Olivia7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENIndividuellt kval16D
RINGSTRÖM Jaqueline7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENIndividuellt kval17D