Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country or State Code | Event | Session | ||
B | ||||||
BROUGHAN Rebecca | 10B | HAR - HARBOUR HOUSE SPORTS CLUB | Recurve Women | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CAULFIELD Hugh | 4A | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound 50+ Men | Ses. 1 | ||
COLLINS Melina | 5B | HAR - HARBOUR HOUSE SPORTS CLUB | Recurve Women | Ses. 1 | ||
CONDON Orlaith | 8C | DCU - DCU ARCHERY CLUB | Recurve Women | Ses. 1 | ||
COONEY Michael | 3B | LEI - LEIXLIP ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
CREAN Lorcan | 2A | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
CUNNINGHAM Rogan | 3A | DUB - DUBLIN ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DELANEY Sam | 3C | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
DUNNE Ciara | 4B | DUB - DUBLIN ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EDWARDS Gerry | 8D | WIC - WICKLOW ARCHERS | Recurve 50+ Men | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FINNEGAN Gerry | 6C | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound 50+ Men | Ses. 1 | ||
FINNEGAN Liam | 5D | DUB - DUBLIN ARCHERS | Special Recurve Special Recurve | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HANLON Keith | 2B | HAR - HARBOUR HOUSE SPORTS CLUB | Barebow Men | Ses. 1 | ||
HANLON Rowanna | 6B | HAR - HARBOUR HOUSE SPORTS CLUB | Recurve Women | Ses. 1 | ||
HYNES Emily | 1B | LEI - LEIXLIP ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KELLY Paul | 2C | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LOUIS Erwan | 8A | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound Under 18 Men | Ses. 1 | ||
LOUIS Gilbert | 7C | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound 50+ Men | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MALONE Carmel | 9B | DUN - DUNDRUM ARCHERS | Recurve 50+ Women | Ses. 1 | ||
MALONE Joe | 8B | DUN - DUNDRUM ARCHERS | Recurve 50+ Men | Ses. 1 | ||
MCCAFFREY Carl | 1A | DUN - DUNDRUM ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
MURPHY Hugh | 5C | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound 50+ Men | Ses. 1 | ||
MUSTONEN Tiffany | 7D | UCD - UCD ARCHERY CLUB | Recurve Women | Ses. 1 | ||
O | ||||||
O CALLAGHAN Malcolm | 4C | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound 50+ Men | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PAWLIK Jacek | 6A | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Recurve 50+ Men | Ses. 1 | ||
R | ||||||
ROCHE Fionn | 9C | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Special G | Ses. 1 | ||
RONAN Oskar | 1C | DUN - DUNDRUM ARCHERS | Recurve Men | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SIMM Aoife | 6D | DUB - DUBLIN ARCHERS | Recurve Women | Ses. 1 | ||
SINGH Coleen | 10A | DRE - DREWSTOWN ARCHERS | Recurve Under 14 Women | Ses. 1 | ||
V | ||||||
VADKERTI Akos | 5A | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Recurve Under 18 Men | Ses. 1 | ||
VADKERTI Timea | 7A | MIL - MILLENNIUM ARCHERS | Compound Women | Ses. 1 |