Llistat de Participants en Ordre Alfabètic | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Arquer | Diana | Associació/Club | Esdeveniment | Torn | ||
A | ||||||
ALVAREZ FERNANDEZ Antonio | 4D | CON - ATA LA CONXORXA D'ARENYS DE MA | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
AMAT BERTRAN Julio | 11A | CB3 - CTA COSTA BRAVA 3D | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
ARANSAY TOME Yolanda | 8A | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Nu Sènior Dona | Torn 1 | ||
ARNAL SELGA Joan | 2B | FRA - CTA LES FRANQUESES | Recorbat Sènior Home | Torn 1 | ||
ARRANZ JOU David | 11B | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
ARRASTIA COVELLA Ariel | 7A | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Nu Sènior Home | Torn 1 | ||
B | ||||||
BARRIA ALVAREZ Cesar Marcelo | 6D | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
C | ||||||
CARRETERO CARACENA Vicenç | 16A | ARB - CLUB DE TIR AMB ARC ARBOÇ | Longbow Sud21 Home | Torn 1 | ||
CASTRO REBELLON Francisco | 8D | MOI - CTA ARQUERS DEL MOIANES | Nu Sènior Home | Torn 1 | ||
CEBRIAN PUJOL Sergi | 2A | DRA - DRACO SAGITTARIIS | Recorbat Sènior Home | Torn 1 | ||
CLARET FERNANDEZ Josep | 4C | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
COLL BOSCH Marc | 12B | CAT - CLUB CATALÀ DE TIR AMB ARC | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
D | ||||||
DIAZ SANCHEZ Felip | 15D | MOI - CTA ARQUERS DEL MOIANES | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
DOMINGUEZ GONZALEZ Aida | 3B | FRA - CTA LES FRANQUESES | Recorbat Sènior Dona | Torn 1 | ||
E | ||||||
ESCUER MUDZA Alexandre | 10D | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Tradicional Sènior Home | Torn 1 | ||
F | ||||||
FERNANDEZ BUIL Javier | 14D | MON - CLUB ARQUERS MONTSANT | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
FRADERA SERRA Enric | 13B | DOS - CLUB ARQUERS DOSRIUS | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
G | ||||||
GALLARDO ANDRES Ignasi | 2C | DRA - DRACO SAGITTARIIS | Recorbat Sènior Home | Torn 1 | ||
GARCIA BARROS Gervasio | 6C | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
GARCIA MARCHENA Joan | 7D | CB3 - CTA COSTA BRAVA 3D | Nu Sènior Home | Torn 1 | ||
GELPI CAMALLONGA Marta | 13D | CAT - CLUB CATALÀ DE TIR AMB ARC | Longbow Sènior Dona | Torn 1 | ||
GRIS ABRIL Francisco | 5B | TEM - TIR ESPORTIU MATARÓ | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
GUILLEN BONILLA José A. | 9B | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Tradicional Sènior Home | Torn 1 | ||
GUIRADO UBEDA Juan | 10C | AR7 - CLUB ESPORTIU ARC SET | Tradicional Sènior Home | Torn 1 | ||
J | ||||||
JIMENEZ MEJIAS Bartolome | 7B | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Nu Sènior Home | Torn 1 | ||
L | ||||||
LOPEZ PERACAULA Marti | 6A | CON - ATA LA CONXORXA D'ARENYS DE MA | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
M | ||||||
MARTI MARTINEZ Jose Manuel | 14C | CER - CLUB ARQ.CERDANYOLA DEL VALLÈS | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
MARTINEZ BAZAN Tania | 14A | CAT - CLUB CATALÀ DE TIR AMB ARC | Longbow Sènior Dona | Torn 1 | ||
MARTINEZ BONIFACIO David | 5D | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
MARTINEZ GONZALEZ Miguel | 9A | CAT - CLUB CATALÀ DE TIR AMB ARC | Tradicional Sènior Home | Torn 1 | ||
MARTINEZ MARTINEZ Dionisio | 15C | MON - CLUB ARQUERS MONTSANT | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
MATA MARTINEZ Jordi | 5C | TEM - TIR ESPORTIU MATARÓ | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
MENCHON GARCIA Javier | 5A | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
MERCADAL OLIVER Antoni | 13A | ZEN - CTA ZEN DEL BAGES | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
MOMPEAN GIMENEZ Mªisabel | 9D | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Tradicional Sènior Dona | Torn 1 | ||
MONTESINOS LOPEZ Javier | 6B | DRA - DRACO SAGITTARIIS | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
MONTESINOS SORIANO Miquel | 8C | DRA - DRACO SAGITTARIIS | Nu Sènior Home | Torn 1 | ||
MORENO ALEJOS Fortunato | 15B | CER - CLUB ARQ.CERDANYOLA DEL VALLÈS | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
O | ||||||
OLIAS DE LIMA VALLI. Javier | 15A | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
OLIVAS SANCHEZ Hilario | 11C | DOS - CLUB ARQUERS DOSRIUS | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
OSUNA SARDA Nil | 16B | ARB - CLUB DE TIR AMB ARC ARBOÇ | Longbow Sud21 Home | Torn 1 | ||
P | ||||||
PEREZ CUEVAS Felix | 11D | CAT - CLUB CATALÀ DE TIR AMB ARC | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
PEREZ MESAS Jose | 14B | PUI - AEC PUIGVERD DE LLEIDA | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
PEREZ RIBAS Francisco Javier | 9C | MNT - CLUB ARC MONTJUIC | Tradicional Sènior Home | Torn 1 | ||
PETIT CANTERO Genis | 13C | CB3 - CTA COSTA BRAVA 3D | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
PITARCH LAGUNA Maria | 3A | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Recorbat Sènior Dona | Torn 1 | ||
R | ||||||
RIBATALLADA ESPASA Javier | 8B | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Nu Sènior Home | Torn 1 | ||
RICART ROIG Jordi | 4A | FRA - CTA LES FRANQUESES | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
ROMERO PEREZ Daniel | 7C | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Nu Sènior Home | Torn 1 | ||
RUEDA DOMENECH Roc | 3D | DRA - DRACO SAGITTARIIS | Recorbat Sub18 Home | Torn 1 | ||
RUIZ CABEZA Juan Jose | 12D | CAT - CLUB CATALÀ DE TIR AMB ARC | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
S | ||||||
SALERNO Marco | 12A | CB3 - CTA COSTA BRAVA 3D | Longbow Sènior Home | Torn 1 | ||
SANCHEZ COSTAS Fran | 2D | DRA - DRACO SAGITTARIIS | Recorbat Sènior Home | Torn 1 | ||
SANCHEZ MERCAT Kevin | 10A | CB3 - CTA COSTA BRAVA 3D | Tradicional Sènior Home | Torn 1 | ||
SANCHEZ TORRES Felix Antonio | 10B | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Tradicional Sènior Home | Torn 1 | ||
SERRA TRENCANSKA Ian | 3C | CAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Recorbat Sub18 Home | Torn 1 | ||
SERRA TRENCANSKA Martí | 16C | CAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS | Compost Sub15 Home | Torn 1 | ||
SOLER MASNOU Jordi | 4B | CAL - CTA CALDES DE MONTBUI | Compost Sènior Home | Torn 1 | ||
Z | ||||||
ZAZO GOMEZ Julian | 12C | DOS - CLUB ARQUERS DOSRIUS | Longbow Sènior Home | Torn 1 |