Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
GCAC - GURKHA CONTINGENT ARCHERY CLUB | ||||||
BHIM CHHANTYAL | 2A | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
DURBA THEBE | 1A | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
KRISHNA TAMANG | 3A | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
ANU POUDEL | 8A | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
RITA MAGAR | 9A | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
RUPA LIBANG | 8D | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
SIMRAN KC | 10A | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
IND - INDVIDUAL | ||||||
NGUYEN VIET HOA | 5A | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
SHI CHENGMIAO | 4D | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
NTUAC - NTU ARCHERY CLUB | ||||||
LEE JOON KIT SHAWN | 4A | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
RAYAN NEVILLE DOTIVALA | 3B | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
GOH JUN WEI SHANNON | 6B | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
NYPAC - NYP ARCHERY | ||||||
YEO KAI XI KILIAN | 5D | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
SAC - SIMPLY ARCHERY CLUB | ||||||
CALVIN HENG | 4C | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
SHAFAQ ALI HAQ BIN SARDAR MOHD | 1D | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
SEA - SE ARCHERY | ||||||
GOH JUN HUI | 6B | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
WOON TENG NG | 8C | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
LI YUE LONG | 2B | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
MOHAMMAD ARIFFIN BIN L RAMLEE | 1B | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
CHRISTINA GUNAWAN | 9D | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
LEE JIA HUI ANGELINE | 8B | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
SIT - SIT | ||||||
ERWAN ZULFAQAR | 3C | Recurve | Ses. 2 | |||
SLA - SALT & LIGHT ARCHERY | ||||||
GARY LIM KNG | 5A | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
GILES GOH | 3B | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
JAE HEON CHOI | 5D | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
MOHAMAD RASHID BIN OTHMAN | 2B | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
MOHAMAD ZAID | 2D | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
MOHAMMAD HASHRIN BIN HASSIM | 4B | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
BENEDICT WONG | 9A | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
DAVID ROBERT SAW | 8A | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
DAVIN LIM YU SIONG | 6D | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
ADRIAN RUZSICSKA | 1C | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
MATTHIAS KIEMENT LIEW YU JIE | 5B | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
SANCHO PACQUING | 2C | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
SIAUW YU HERN | 3C | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
SION TEO WEI XIANG | 4C | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
NORASIKIN BTE SUPELAN | 1B | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
CHAN KEI NIN | 6A | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
KATHY KWANG | 9C | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
ALICIA YEO HUI EN | 9B | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
CAITLYN RUZSICSKA | 8B | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
NATALIE RUZSICSKA | 10B | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
NIKITA AIN | 6C | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
SOPHIE TIAN | 9C | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
SUSS - SUSS ARCHERY | ||||||
KWOK JIAN HONG ERNST | 6C | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
TOK WEE PENG | 9B | Compound Open Mixed | Ses. 1 | |||
SEAN LIM JUNJIE | 3D | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
SI THU WIN HTAIN | 4B | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
AMIRAH THARA | 9D | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
MELISA NG PETER | 6D | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
PHEODORA WONG ZI HUI | 10D | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
TAA - THE ARCHERY ACADEMY | ||||||
JEROME GIBELLO | 2D | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
AARNA AGARWAL | 8C | Recurve Open Women | Ses. 2 | |||
TBAC - TELOK BLANGAH ARCHERY CLUB | ||||||
ANG SEE CHUAN | 5B | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
CHAN TAT KIN | 2A | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
DENNIS YEO | 1A | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
GARY ANG KOON LEONG | 4A | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
SHAUN CHNG | 4D | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
SIN KOK FUNG JERMAN | 3A | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
TEH TIEN YONG | 1C | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
MAKSIM KORENEV | 5C | Recurve Open Men | Ses. 2 | |||
BOEY YOKE PING | 2C | Barebow Open Mixed | Ses. 1 | |||
JOCELYN LOW LUAN ENG | 3C | Barebow Open Mixed | Ses. 1 |