HERNÁNDEZ SILVA JOAQUÍN C. | 18A | Compound Under 21 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
MOSCOSO FLORES FELIPE B. | 17A | Compound Under 21 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
JAMETT LEAL Lucas | 11C | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
CERDA DÍAZ MARCO A. | 18A | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
CID CRISTI FELIPE A. | 17A | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
DÍAZ MORALES MIGUEL A. | 19A | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
GALLARDO FERRADA ANDRÉS F. | 20A | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
PEÑA LEIVA TOMÁS I. | 16A | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
NUÑEZ CASTILLO SABRINA N. | 5B | Recurve Under 13 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
LUCERO MACKENNA KATRINA N. | 8C | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
MARTÍNEZ LARRAÍN SANTIAGO P. | 7C | Barebow Under 21 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
VALDÉS GÓMEZ MARIO H. | 4A | Recurve 50+ Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
NAVARRETE MORALES Daniel | 9C | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
CASTRO GONZALEZ ALONSO F. | 11B | Recurve Under 18 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
VEGA VALDIVIA ÁNGEL M. | 10B | Recurve Under 18 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
FITZPATRICK CHAMORRO TOMÁS A. | 18C | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
SILVA GUTIERREZ JOSEFA A. | 7A | Barebow Under 18 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
ORTIZ ARAYA AMERICA V. | 4C | Recurve 50+ Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
ACUÑA LABBE Isidora | 5A | Recurve Under 13 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
SILVA MUÑOZ EMILY S. | 12C | Recurve Under 15 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
ACUÑA LABBE Catalina | 7A | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
DIAZ CONTRERAS Florencia | 9A | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
GUZMAN VALENZUELA PAULA K. | 6A | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
ZUÑIGA MORENO Gabriela | 8A | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
BAQUEDANO DÍAZ BEATRIZ N. | 13B | Recurve Under 21 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
OLIVARES TORRES SAYEN P. | 14B | Recurve Under 21 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
DIAZ URREA GONZALO A. | 4B | Recurve Under 13 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
ZULETA FAJURI LUCIANO F. | 4A | Recurve Under 13 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
VARAS ROJAS MARTIN E. | 10A | Recurve Under 18 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
ZULETA FAJURI TIAGO E. | 11A | Recurve Under 18 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
JARA BERENGUELA JAVIERA P. | 15C | Compound Under 18 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
VINCENCH PASTEN MARIANA P. | 16A | Compound Under 21 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
VARAS ROJAS MARIA G. | 9C | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
BAEZA CONTRERAS KHRISTYNA A. | 15B | Recurve Under 21 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
MALLA OSORIO Ariel | 21C | Barebow 50+ Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
PFISTER RIOS JUAN E. | 19C | Compound 50+ Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
PFISTER NUÑEZ Peter | 18C | Compound Under 21 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
DEL RIO MALGARINI MARIANO A. | 1C | Recurve 50+ Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
MEDINA MENESES DANIEL J. | 2C | Recurve 50+ Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
BENITES SALINAS SALVADOR . | 10C | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
MESA RIVAS DANIEL A. | 17C | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
FARFAN SAAVEDRA JOSEFA C. | 12A | Recurve Under 15 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
URETA FARMER MATILDA I. | 13A | Recurve Under 15 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
BRAVO PEÑA JAVIERA V. | 8B | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
ABALDE VILLARROEL GABRIELLA C. | 14C | Recurve Under 21 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
BASCUÑAN HORMAZABAL WALTER A. | 6A | Barebow Under 13 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
INFANTE PÉREZ Agustín | 17C | Compound Under 21 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
ALARCÓN QUINTEROS ARSENIO A. | 3B | Recurve 50+ Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
FUSTER ALARCÓN VICTOR H. | 4B | Recurve 50+ Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
BASCUÑAN HORMAZABAL SANTIAGO A. | 9B | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
BUENO ACHA BENJAMIN A. | 9A | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
CANCINO OSES TOMAS A. | 10B | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
FUSCHINI NUÑEZ RENATO P. | 10A | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
URRUTIA URRUTIA JOAQUIN I. | 11A | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
PANDERON LODER CAROLYN . | 22A | Barebow 50+ Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
BIAVA ROJAS BERNARDITA I. | 16C | Compound Under 21 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
URRUTIA URRUTIA DANIELA F. | 5C | Recurve Under 13 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
TOLEDO MARIN KARLA V. | 13B | Recurve Under 15 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
ORTEGA OYARCE MATILDA A. | 6B | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
REBOLLEDO PINEDA ISIDORA A. | 7B | Recurve Under 18 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
MENDÉZ FIERRO EMILIA I. | 13C | Recurve Under 21 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
ESPINOZA FREITAS IGNACIO R. | 11B | Recurve Under 15 Men | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
GONZÁLEZ PARRAGUEZ JOAQUÍN I. | 11C | Recurve Under 18 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
BUGGE TEYZA Nicolás | 17B | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
FIGUEROA HIDALGO VICENTE A. | 16B | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
GÁLVEZ VERGARA Maximiliano | 18B | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
IGLESIAS COSTA Gabriel | 20C | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
OTÁROLA GRÜTTNER AGUSTIN J. | 19C | Recurve Under 21 Men | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
GÁLVEZ VERGARA VICTORIA E. | 12B | Recurve Under 15 Women | TURNO 1 - 08:30 (R13M; R13W; B13M; B18W; B21M; R15M; R15W; C18W; C21W; C21M; CMM; BMM; BMW) |
SILVA AMPUERO RAFAELA V. | 13A | Recurve Under 21 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |
UNDURRAGA FERRER Sol | 14A | Recurve Under 21 Women | TURNO 2 - 13:10 (RMM; RMW; R18W; R18M; R21W; R21M) |