1A | HANA Janiš | 26 - OŠ MUTA | Goli lok Učenke 1-3 razred |
1B | ŽIGA Zorjan | 26 - OŠ MUTA | Goli lok Učenci 1-3 razred |
1C | ZOJA Kržan | 26 - OŠ MUTA | Goli lok Učenke 1-3 razred |
2A | TIM Ričnik | 48 - OŠ RADJE OB DRAVI | Sestavljeni lok Učenci 4-6 razred |
3A | ŽAN Hitij | 15 - OŠ STRANJE | Ukrivljeni lok Učenci 4-6 razred |
3B | PIKA Modrijan Galin | 43 - OŠ ŠMARTNO V TUHINJU | Ukrivljeni lok Učenke 4-6 razred |
3C | BRIN Požun | 44 - OŠ KOMENDA MOSTE | Ukrivljeni lok Učenci 4-6 razred |
4A | BOR Peternel | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred |
4B | ANDREJ Zupanc | 6 - OŠ MOZIRJE | Goli lok Učenci 4-6 razred |
4C | ANDRAŽ Lorger | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred |
5A | VID Pišek | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred |
5B | MELANIJA Zidanski | 12 - OŠ SLIVNICA PRI CELJU | Goli lok Učenke 4-6 razred |
5C | GABRIEL Hiti | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenci 4-6 razred |
6A | ALEKSANDER Hercog | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred |
6B | GABRIEL Hitij | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenci 4-6 razred |
6C | URBAN Pisar | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenci 4-6 razred |
7A | MIHA Župnek | 4 - OŠ VOJNIK | Sestavljeni lok Učenci 7-9 razred |
8A | TIT Kleh Planko | 36 - OŠ DRAMLJE | Goli lok Učenci 7-9 razred |
8B | IZA Vinkovič | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
8C | JAKA Gnidovec | 45 - OŠ FRANCETA BEVKA LJUBLJANA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
8D | ZOJA Ivana Ribič | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
9A | JAN Krašovc | 9 - OŠ GRIŽE | Goli lok Učenci 7-9 razred |
9B | ROK Lipovšek | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
9C | ETIENNE Paliska | 47 - OŠ FRANJA MALGAJA | Goli lok Učenci 7-9 razred |
9D | URBAN Šimec | 52 - OŠ ŠENTVID | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
10A | URBAN Jurhar | 9 - OŠ GRIŽE | Goli lok Učenci 7-9 razred |
10B | EMANUELE Paliska | 47 - OŠ FRANJA MALGAJA | Goli lok Učenci 7-9 razred |
10C | JAN Kovač Zorjan | 26 - OŠ MUTA | Goli lok Učenci 7-9 razred |
10D | JAKOB Golob | 5 - OŠ VRANSKO | Goli lok Učenci 7-9 razred |
11A | JAN Jurhar | 9 - OŠ GRIŽE | Goli lok Učenci 7-9 razred |
11B | TIMOTEJ Kladnik | 11 - OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH | Goli lok Učenci 7-9 razred |
11C | TIM Kresnik | 26 - OŠ MUTA | Goli lok Učenci 7-9 razred |
11D | SAMO Vrbec | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
12A | MANJA Vodeb | 8 - OŠ PETROVČE | Goli lok Učenke 7-9 razred |
12B | HANA Klovar | 13 - OŠ HRUŠEVEC | Goli lok Učenke 7-9 razred |
12C | AJDA Fidler | 11 - OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH | Goli lok Učenke 7-9 razred |
12D | LARA Skale | 11 - OŠ ŠMARJE PRI JELŠAH | Goli lok Učenke 7-9 razred |
13A | ALEKSANDER Mubi | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
13B | ŽAN Puškar | 15 - OŠ STRANJE | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
13C | NIK Koprivc Plahuta | 12 - OŠ SLIVNICA PRI CELJU | Goli lok Učenci 7-9 razred |
13D | LIN Movern Lukše | 42 - OŠ TOMA BREJCA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
14B | MAJ Berčič | 117 - GIMNAZIJA POLJANE | Ukrivljeni lok Dijaki |
14C | PIA Zabter Verbole | 102 - SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFI | Ukrivljeni lok Dijakinje |
14D | URŠA Aleksandra Bergant | 120 - SŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN | Ukrivljeni lok Dijakinje |
15A | ROY Lah | 100 - ŠOLA ZA HORTIKULTURO IN VIZUAL | Goli lok Dijaki |
15C | SOFIA Mihalic | 119 - GIMNAZIJA LEDINA | Ukrivljeni lok Dijakinje |
15D | JERNEJA Štarkel | 101 - SREDNJA ZD.IN KOZMETIKA | Ukrivljeni lok Dijakinje |
6A | ZARJA Škerlavaj | 16 - OŠ VIČ | Goli lok Učenke 4-6 razred |
6B | MAKS Pavšar Skok | 34 - OŠ SPODNJA ŠIŠKA | Goli lok Učenci 4-6 razred |
6C | ALEKSEJ Nemec | 35 - OŠ MONTESSORI | Goli lok Učenci 4-6 razred |
8A | ALJA Perovšek | 46 - OŠ FRANA ALBREHTA KAMNIK | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
8B | MANCA Šega | 49 - OŠ METLIKA | Goli lok Učenke 7-9 razred |
8C | JAN Sokolič | 51 - OŠ SOSTRO | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
9A | MILA Šolmajer | 17 - OŠ KOLEZIJA | Goli lok Učenke 7-9 razred |
9B | VITA Popovič | 16 - OŠ VIČ | Goli lok Učenke 7-9 razred |
9C | BRINA Frelih | 10 - OŠ KOSEZE | Goli lok Učenke 7-9 razred |
10A | ARNE MIRJAN Poljak | 10 - OŠ KOSEZE | Goli lok Učenci 7-9 razred |
10B | LUKA Škerlavaj | 19 - OŠ WALFDORSKA ŠOLA LJUBLJANA O | Goli lok Učenci 7-9 razred |
10C | MATIC Kafader | 18 - OŠ BOŽIDARJA JAKCA | Goli lok Učenci 7-9 razred |
11A | GAŠPER Rižnar | 38 - OŠ KAMNICA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
11C | NACE Pregau | 39 - OŠ LUDVIKA PLIBERŠKA MARIBOR | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
12A | LUKA Lorbek | 29 - OŠ TONETA ČUFARJA MARIBOR | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
12B | MIA Grilič | 37 - OŠ BRATOV POLANČIČEV | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
12C | URŠKA Filipič | 40 - OŠ TABOR 1 , MARIBOR | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
13A | MARUŠA Šega | 116 - BIC LJUBLJANA, GIMNAZIJA IN VE | Goli lok Dijakinje |
13B | LARA Ošap | 122 - GIMNAZIJA BEŽIGRAD | Ukrivljeni lok Dijakinje |
13D | TARA Menart | 123 - SREDNJA ZDRAVSTVENA ŠOLA LJUBL | Sestavljeni lok Dijakinje |
14A | TOBIJA Hojker Šivic | 114 - SREDNJA STROJNA IN KEMIJSKA ŠO | Goli lok Dijaki |
14B | MANU Nonkovič | 102 - SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFI | Goli lok Dijakinje |
14C | LUKA Pleško | 107 - SŠ ZA GASTRONOMIJO IN TURIZEM | Goli lok Dijaki |
15A | ŽAN Tortič | 111 - SREDNJA ŠOLA TENIŠKIH STROK ŠI | Ukrivljeni lok Dijaki |
15B | MAJ Brezovnik | 118 - PRVA GIMNAZIJA MARIBOR | Ukrivljeni lok Dijaki |
15C | LUČKA Filipič | 118 - PRVA GIMNAZIJA MARIBOR | Ukrivljeni lok Dijakinje |
1A | HANA Mišica | 24 - OŠ LOKA ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Učenke 1-3 razred |
1B | URŠKA Hribernik | 23 - OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Učenke 1-3 razred |
1C | VERONIKA Bratkovič Odar | 14 - DOŠ 1 LENDAVA | Goli lok Učenke 1-3 razred |
1D | VILI Grobovšek | 30 - OŠ BRŠLJIN | Goli lok Učenci 1-3 razred |
3A | JANEZ Pečaver | 27 - OŠ DOLENJSKE TOPLICE | Goli lok Učenci 4-6 razred |
3B | ROK Žalig | 14 - DOŠ 1 LENDAVA | Ukrivljeni lok Učenci 4-6 razred |
3C | ALJOŠA Dragič | 30 - OŠ BRŠLJIN | Goli lok Učenci 4-6 razred |
3D | NAL Komaricki | 14 - DOŠ 1 LENDAVA | Sestavljeni lok Učenci 1-3 razred |
4A | GAL Butala | 21 - OŠ KOMANDANTA STANETA DRAGATUŠ | Ukrivljeni lok Učenci 4-6 razred |
4B | VITO Matkovič | 21 - OŠ KOMANDANTA STANETA DRAGATUŠ | Ukrivljeni lok Učenci 4-6 razred |
4C | VID Smrtnik | 7 - OŠ BREZOVICA PRI LJUBLJANI | Goli lok Učenci 4-6 razred |
5A | TEODOR Bartolj | 33 - OŠ MIRNA | Sestavljeni lok Učenci 4-6 razred |
5B | BOR Hrovat Lamovšek | 33 - OŠ MIRNA | Sestavljeni lok Učenci 4-6 razred |
5C | VITA Gregorčič | 32 - OŠ MOKRONOG | Sestavljeni lok Učenke 4-6 razred |
7A | NANA Vukčevič | 24 - OŠ LOKA ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
7B | JERNEJ Turk | 27 - OŠ DOLENJSKE TOPLICE | Goli lok Učenci 7-9 razred |
7C | NASTJA Jakofčič | 21 - OŠ KOMANDANTA STANETA DRAGATUŠ | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
7D | VIKTORIJA Divjak | 31 - OŠ STIČNA - PODRUŽNICA VIŠNJA | Goli lok Učenke 7-9 razred |
8A | JERCA Tessari | 24 - OŠ LOKA ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
8B | JURE Kovač | 33 - OŠ MIRNA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
8C | TEA Petrov | 41 - OŠ TRNOVO | Ukrivljeni lok Učenke 7-9 razred |
9A | ALJAŽ Bratkovič Odar | 14 - DOŠ 1 LENDAVA | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
9B | VITO Dukovčič | 23 - OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
9C | ARTUR Bezenšek | 20 - OŠ VODMAT | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
10A | MATYAŠ Foršček | 22 - OŠ STARI TRG OB KOLPI | Goli lok Učenci 7-9 razred |
10B | ALJAŽ Pečaver | 28 - OŠ VAVTA VAS | Ukrivljeni lok Učenci 7-9 razred |
10C | ADAM Čivre | 14 - DOŠ 1 LENDAVA | Goli lok Učenci 7-9 razred |
11A | TINKA Hrovat Lamovšek | 33 - OŠ MIRNA | Sestavljeni lok Učenke 7-9 razred |
11C | TOM Pavlič | 33 - OŠ MIRNA | Sestavljeni lok Učenci 7-9 razred |
12A | KRISTINA Vuilova | 106 - ERSŠG LJUBLJANA | Ukrivljeni lok Dijakinje |
12B | REBEKA Černe | 109 - SREDNJA BIOTEHNIČNA ŠOLA NOVO | Goli lok Dijakinje |
12C | ULA Kastelec | 108 - SREDNJEŠOLSKI CENTER NOVO MEST | Ukrivljeni lok Dijakinje |
12D | LUKA Hrovat | 108 - SREDNJEŠOLSKI CENTER NOVO MEST | Goli lok Dijaki |
13A | MAJA Pirc Jevšenak | 106 - ERSŠG LJUBLJANA | Goli lok Dijakinje |
13B | MAKS Umek | 110 - SREDNJA GRADBENA GEODETSKA IN | Ukrivljeni lok Dijaki |
13C | ŽAN Pečjak | 121 - SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN | Ukrivljeni lok Dijaki |
13D | VID Pečaver | 108 - SREDNJEŠOLSKI CENTER NOVO MEST | Ukrivljeni lok Dijaki |
14A | VIKTOR Primožič Gogala | 113 - SREDNJA MEDIJSKA IN GRAFIČNA Š | Sestavljeni lok Dijaki |
14B | OSKAR Gnidovec | 116 - BIC LJUBLJANA, GIMNAZIJA IN VE | Ukrivljeni lok Dijaki |
14C | JULIJA Peterle | 102 - SŠ ZA OBLIKOVANJE IN FOTOGRAFI | Sestavljeni lok Dijakinje |
14D | ANEJ Bahor | 105 - SŠ ČRNOMELJ | Ukrivljeni lok Dijaki |
15A | TINKARA Kogej Kardinar | 103 - GIMNAZIJA ŠIŠKA | Ukrivljeni lok Dijakinje |
15B | KATJA Šarec | 112 - GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDO | Sestavljeni lok Dijakinje |
15C | ANJA Šarec | 103 - GIMNAZIJA ŠIŠKA | Ukrivljeni lok Dijakinje |
15D | ALJAŽ Matija Brenk | 120 - SŠ ZA FARMACIJO, KOZMETIKO IN | Sestavljeni lok Dijaki |