АБРАМОНА Настя | 117A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
АВЕРНА Катерина | 331A | ПЛТ - ПОЛТАВА | Compound Compound Women | Ses. 1 |
АКУЛОВА Світлана | 397A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
АЛЄКСЄЄВ Роман | 32A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Men | Ses. 1 |
АЛЕКСЄЄВ Олександр | 381A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
АЛЕКСІЄНКО Павло | 201A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
АЛЕШНІКОВ Євген | 199A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
АНДРОХОВИЧ Аліна | 301A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
АНДРУШКЕВИЧ Денис | 41A | ЖТ - ЖИТОМИР | Recurve Men | Ses. 1 |
АНТОНЕНКО Данило | 383A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Men | Ses. 1 |
АНТОНИШИН Анна-Марія | 355A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
АНТОНОВА Ксеня | 220A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
АРТЮХ Владислав | 330A | ПЛТ - ПОЛТАВА | Compound Compound Men | Ses. 1 |
АРХИПСЬКА Марина | 250A | К - КИЇВ | Compound Compound Women | Ses. 1 |
АРХИПСЬКИЙ Олександр | 253A | К - КИЇВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
АТАМАНЕНКО Сергій | 163A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
АТАМАНЮК Катерина | 240A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
АФАНАСЕНКО Влада | 354A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БІЛИК Соломія | 297A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БІЛОЗІР Вікторія | 396A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
БАРАБАШ Артем | 145A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БАРАБОЛІН Євген | 129A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БАРАБОЛІН Євген | 134A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БАРЛЯК Олександр | 85A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
БАРЩАК Михайло | 391A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
БАХОВСЬКИЙ Володимир | 286A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БАХТІНА Анна | 377A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БЕРЕЗАН Денис | 182A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
БЕРНАДИН Юліана | 25A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БЕСАРАБ Артем | 50A | КР - КРОПИВНА | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БЛЯШИН Георгій | 210A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БОБІК Лідія | 384A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Women | Ses. 1 |
БОБКО Олеся | 315A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БОЖКЕВИЧ Артем | 137A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БОЖКЕВИЧ Ніка | 80A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
БОЖКО Анастасія | 245A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БОЙКО Іван | 86A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
БОЙКО Маркіян | 200A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БОЛГАН Матвій | 99A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
БОНДАРЕНКО Марія | 68A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БОРОВСЬКИХ Денис | 31A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Men | Ses. 1 |
БРІСКІН Андрій | 390A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БРЕДЛЕВА Юлія | 234A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БРИК Софія | 304A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БРИКУН Віктор | 52A | КР - КРОПИВНА | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
БРИЦЬКА Валерія | 174A | ХР - ХРИСТИНІВКА | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
БУБЛИК Катерина | 154A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
БУГА Валерія | 55A | БЛ - БЛАГОДАТНЕ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БУРА Артем | 49A | ЖТ - ЖИТОМИР | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
БУРУКІНА Ліза | 116A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БУТЕНКО Аріна | 242A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
БУЧАК Остап | 168A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ГІМЛА Марта | 296A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ГАВРИЛЯК Володимир | 155A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ГАЙВОРОНСЬКИЙ Дмитро | 130A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ГАЙДАШОВ Мирослав | 87A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ГАЛАЗЮК Віктор | 73A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Men | Ses. 1 |
ГАЛАЗЮК Віктор | 76A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ГАЛАЗЮК Діана | 63A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
ГАРБАРЧУК Софія | 42A | ЖТ - ЖИТОМИР | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ГИЧКЕВИЧ Остап | 159A | ГОР - ГОРОДОК | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ГНАТУШ Олена | 203A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ГНИЛЯКЕВИЧ Яна | 337A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ГНИП Соломія | 191A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
ГОЛУБ Софія | 306A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
ГОЛУБЕНКО Тимофій | 392A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ГОЛЯГІН Дмитро | 389A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ГОННОВ Матвій | 372A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ГОННОВА Діана | 370A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
ГОРИК Ярослав | 388A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
ГОФМАН Дмитро | 327A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ГРАБЧУК Ярослав | 77A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ГРЕМ Анна-Марія | 233A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ГРИГОРЧУК Яна | 316A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ГРИЗОГЛАЗОВ Микола | 78A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ГРИЗОГЛАЗОВ Олексій | 35A | ЖТ - ЖИТОМИР | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ГРИШИНА Вероніка | 119A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ГУСАК Данило | 111A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Men | Ses. 1 |
ДІДИЧ Орися | 218A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
ДАНОВСЬКИЙ Даніїл | 47A | ЖТ - ЖИТОМИР | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ДАЦКО Максим | 322A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ДЕМЯНЮК Катерина | 38A | ЖТ - ЖИТОМИР | Recurve Women | Ses. 1 |
ДЖЕПАРОВА Аміна | 79A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
ДЗЯДИК Іван | 140A | ГОР - ГОРОДОК | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ДИМАРЧУК Олександр | 10A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ДОВБИШ Марина | 302A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ДОЛГІХ Павло | 307A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
ДОЛИНСЬКИЙ Тимур | 88A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ДОРОШЕНКО Богдан | 263A | К - КИЇВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ДРАБІК Олег | 387A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ДУБОВИК Андрій | 258A | К - КИЇВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ДУДАС Роман | 11A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ДУЛІБА Святослав | 162A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ДУМА Вікторія | 358A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ДУНАС Руслан | 360A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ДУСИК Соломія | 268A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ДУЧИМІНСЬКА Ярина | 21A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КІНАХ Богдан | 12A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КІСІЛЬ Юрій | 151A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КАЛІШ Соломія | 16A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КАЛАШНІКОВА Милоліка | 61A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
КАЛЛОВ Михайло | 367A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КАНЦІР Юля | 364A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
КАПЛІНСЬКА Мар'яна | 298A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
КАПУСТИНСЬКИЙ Ілля | 186A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
КАРБІВНИЧИЙ Артьом | 380A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КАРВАЦЬКА Марія | 399A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КАРДАШ Вікторія | 249A | К - КИЇВ | Compound Compound Women | Ses. 1 |
КАРПЕНКО Святослав | 169A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
КАРПЕНКО Сергій | 167A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
КАСІМОВ Андрій | 107A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Men | Ses. 1 |
КАЦУБО Матвый | 135A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КИРИЧИНСЬКИЙ Дмитро | 254A | К - КИЇВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
КОБИСЬ Дмитро | 5A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КОВАЛЬ Вікторія | 67A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Compound Compound Women | Ses. 1 |
КОВАЛЬЧУК Володимир | 136A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КОВЛИГА Ігор | 311A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
КОГУТ Святослав | 156A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
КОЖОКАРЬ Іван | 106A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | RM, RW | Ses. 1 |
КОЗОРІЗ Маргарита | 149A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
КОЛЕСНИК Матвій | 266A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
КОЛЕСНИК Матвій | 348A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
КОЛОШМАЙ Марія | 376A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КОНІВ Іванка | 313A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КОНСТАНЧУК Валерія | 121A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КОРЕЦЬКИЙ Назар | 202A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КОСИНЕЦЬ Ярослав | 7A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КОСТЄЛОВ Микола | 28A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Men | Ses. 1 |
КОСТАШ Михайло | 105A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Men | Ses. 1 |
КОСТЮК Софія | 204A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КОСТЮЧЕНКО Анастасія | 295A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КОТАШ Олег | 157A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
КОЦЕРУБСЬКА Дарія | 222A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КОЦЕЧКО Юліан | 235A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КОШИК Софія | 357A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КРАВЧЕНКО Максим | 56A | БЛ - БЛАГОДАТНЕ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КРАВЧУК Захар | 248A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КРАВЧУК Микита | 72A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | RM, RW | Ses. 1 |
КРАСОВСЬКИЙ Артем | 90A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
КРИВУЛЯ Софія | 356A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КРИВУЦЬКА Діана | 336A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КРИЛОВА Мирослава | 179A | ХР - ХРИСТИНІВКА | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
КРОЙТОР Софія | 115A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КРУК Святослав | 345A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
КРУПЕНЯ Ілларіон | 74A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КУЗЬ Божена | 243A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КУЛЕБА Вероніка | 230A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КУЛИКІВСЬКИЙ Дмитро | 48A | ЖТ - ЖИТОМИР | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
КУНИК Антон | 176A | ХР - ХРИСТИНІВКА | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
КУПРІЙЧУК Божена | 365A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
КУЧЕР Вікторія | 24A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
КУШНІРУК Сергій | 170A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
МІЛЬКОВИЧ Іван-Павло | 226A | ЛВВ - ЛЬВІВ | RM, RW | Ses. 1 |
МІНТЕНКО Єва | 181A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
МАКІТРА Денис | 141A | ГОР - ГОРОДОК | Compound Compound Men | Ses. 1 |
МАКОВЕЦЬКА Вероніка | 229A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
МАКОВСЬКИЙ Андрій | 282A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
МАЛИШ Іван | 280A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
МАРЧЕНКО Вероніка | 189A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
МАРЧЕНКО Поліна | 231A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
МАТІОС Кіра | 83A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
МАТВЕЄВ Микита | 312A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
МЕЛЬНИК Володимир | 393A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
МИКОЛАЙЧУК Максим | 46A | ЖТ - ЖИТОМИР | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
МИРОШНИЧЕНКО Данило | 213A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
МИСЮК Олександр | 128A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
МОЛЧАНОВ Данїіл | 92A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
МОРОЗ Маркіян | 290A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
МОРОЗ Матвій | 291A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
МОШОВСЬКА Марія | 305A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
МУЗИЧЕНКО Аріна | 158A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
МУРАХОВСЬКИЙ Олександр | 126A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ПАВЛИК Анастасія-Софія | 205A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ПАВЛИШИН Костянтин | 320A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ПАВЛОВСЬКИЙ Давид | 1A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ПАЛЕХА Катерина | 164A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Women | Ses. 1 |
ПАНАСЮК Злата | 239A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ПАНАЩУК Єгор | 8A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ПАНДРАК Анастасія | 143A | ГОР - ГОРОДОК | Compound Compound Women | Ses. 1 |
ПАНДРАК Роман | 144A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ПАНЦИРУ Олександр | 207A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
ПАНЧИН Софія | 319A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ПАНЬКЕВИЧ Лук'ян | 146A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ПАРАЩЕНКО Ярослав | 262A | К - КИЇВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ПАРКАСЕВИЧ Дмитро | 147A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ПЕРКОВ Іван | 225A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
ПЕРКОВ Олександр | 165A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
ПЕТЛЮК Дамян | 366A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ПЕТРЕНКО Артем | 54A | КР - КРОПИВНА | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ПЕТРИШАК Софія | 267A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ПЕХУН Яна | 324A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
ПЛАТОНОВ Андрій | 275A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ПЛАХА Артем | 379A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ПОЛІЩУК Катерина | 344A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
ПОЛІЩУК Марія | 122A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ПОНИЧ Крістіна | 114A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ПРОСЯННИК Костянтин | 333A | ПЛТ - ПОЛТАВА | Compound Compound Men | Ses. 1 |
РІГА Артем | 131A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
РАБА Святослав | 187A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
РАДЮК Юрій | 278A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
РАЧУК Лілія | 150A | ГОР - ГОРОДОК | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
РЕВА Ігор | 161A | ГОР - ГОРОДОК | Compound Compound Men | Ses. 1 |
РЕВТЬ Галина | 215A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
РЕЙС Максим | 362A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
РЕЙС Олег | 363A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
РИБАК Алла | 173A | ХР - ХРИСТИНІВКА | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
РИПЧУК Андрій | 101A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
РОЇК Софія | 26A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
РОЙКО Аліна | 20A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
РОЙКО Богдан | 2A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
РОМАНІВ Назар | 279A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
РОМАНІВ Олександр | 351A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
РОМАНЮК Іван | 109A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Men | Ses. 1 |
РОМАНЮК Сергій | 256A | К - КИЇВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
РОСА Кирило | 237A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
РУБАН Віктор | 108A | ХА - ХАРКІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
СІЧЕНІКОВА Лідія | 103A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Women | Ses. 1 |
САЄНКО Ольга | 247A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
САВЧУК Анастасія | 378A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
САЛЬНИКОВА Оксана | 53A | КР - КРОПИВНА | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
САМВЕЛЕН Єва | 244A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
САРАФАНЮК Олександр | 180A | ХР - ХРИСТИНІВКА | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
САХРИНЬ Галина | 318A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СВІТА Марія | 353A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СВІТИЙ Назар | 349A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СВЕРЕДА Юрій | 110A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Men | Ses. 1 |
СЕМЕНОВА Єлизавета | 113A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СЕМЕНОВА Ірина | 104A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Women | Ses. 1 |
СЕМЕНЮК Назар | 95A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
СЕНЮРА Сергій | 196A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СЕРБІН Єгор | 346A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
СИДОРАК Данило | 283A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
СИРОТЮК Данило | 350A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СИТНИК Єлизавета | 368A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
СКВОРЦОВА Вікторія | 19A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СКИБА Марія | 22A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СКРИМІНСЬКА Оксана | 44A | ЖТ - ЖИТОМИР | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СКУРАТОВ Юрій | 274A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
СКУРАТОВА Анастасія | 272A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СЛІЖУК Ольга | 102A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Women | Ses. 1 |
СМІЛКА Анастасія | 142A | ГОР - ГОРОДОК | Compound Compound Women | Ses. 1 |
СОБЕЧКО Юліан | 284A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СОБУЦЬКИЙ Назар | 9A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СОКОЛЕНКО Катерина | 192A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Women | Ses. 1 |
СОЛОВЙОВ Ростислав | 59A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
СОЛОВЙОВА Світлана | 60A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
СОЛОВЙОВА Світлана | 183A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СОЛОМЯН Денис | 138A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СОРОКА Павло | 198A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СПІВАК Ігор | 287A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СПОДАНЧУК Анна | 27A | ЛЦ - ЛУЦЬК | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СТАВИЦЬКА Анна | 385A | ПЛТ - ПОЛТАВА | Compound Compound Women | Ses. 1 |
СТАРІЧЕК Руслан | 276A | ЛВВ - ЛЬВІВ | RM, RW | Ses. 1 |
СТАРІЧЕК Святослав | 285A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СТАШКІВ Юлія | 152A | ГОР - ГОРОДОК | Compound Compound Women | Ses. 1 |
СТЕПАНОВ Олексій | 261A | К - КИЇВ | Compound Compound Men | Ses. 1 |
СТЕЦЕНКО Аня | 51A | КР - КРОПИВНА | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СТИК Олена | 317A | ДАВ - С.ДАВИДІВ, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
СТОПЧАТИЙ Андрій | 177A | ХР - ХРИСТИНІВКА | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
СТРОКАНЬ Максим | 273A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
СУМНЄВИЧ Стефанія | 62A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
СУШКО Єлізавета | 251A | К - КИЇВ | Compound Compound Women | Ses. 1 |
ШАРОНІНА Вероніка | 361A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ШАРУДА Олексій | 374A | ЧС - ЧЕРКАСИ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ШАРШАТКІНА Софія | 347A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Beginners Women | Ses. 1 |
ШЕБЕК Степан | 308A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ШЕВЧУК Святослав | 98A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Beginners Men | Ses. 1 |
ШИПКА Андріана | 359A | СЛ - СОЛОНКА, ЛЬВІВСЬКА ОБЛ. | Recurve Recurve Cadet Women | Ses. 1 |
ШИРЄНКОВ Тіхон | 133A | ЧН - ЧЕРНІВЦІ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ШИШКА Таісія | 71A | ХМ - ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ | Recurve Women | Ses. 1 |
ШМУЛЬСКИЙ Михайло | 197A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |
ШМУЛЬСЬКА Ірина | 194A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Compound Compound Women | Ses. 1 |
ШТАЄР Максим | 216A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Men | Ses. 1 |
ШУМИН Іван | 341A | ЛВВ - ЛЬВІВ | Recurve Recurve Cadet Men | Ses. 1 |