deelnemers in alfabetische volgorde | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Sporter | Doel | Land / Vereniging | De gebeurtenis | Sessie | ||
B | ||||||
BAKKER Nele | 12C | 1060 - ALLIANCE D'AMITIÉ | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
BERTRAND Gail | 15B | 1397 - SV ALPHEN | Barebow Dames | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DE REGT Lisa | 10A | 1006 - HKS ZOETERMEER | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EEFSTING Jan | 14A | 1357 - DE VRIJHEID | Barebow Dames en Heren | Ses. 1 | ||
ELSTGEEST Dorus | 3B | 1228 - HBS ARTEMIS LELYSTAD | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FLIERMANS Ray | 5A | 1006 - HKS ZOETERMEER | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GHIJZEN Arold | 4B | 1193 - SINT HUBERTUS | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
GRIEMELINK Wirdmer | 7B | 1261 - DE GOUDEN TREFFER | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HENDRIKS Jorn | 6C | 1289 - HBV MIDDEN LIMBURG | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
HOENDERDOS Jasper | 9C | 1247 - V.Z.O.S. | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
HOLLANDER Ilona | 11D | 1241 - HS HILVERSUM | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
HONDEMA Sindy | 15A | 1236 - HBSV ASSUMBURG | Barebow Dames | Ses. 1 | ||
HOOGENBOOM John | 1C | 1045 - LANDMANS UNIE SCHIJNDEL | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
I | ||||||
IPPEL Patrick | 15C | 1228 - HBS ARTEMIS LELYSTAD | Barebow Dames en Heren | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JAGER Bert | 14D | 1410 - DUTCH OPEN ARCHERY | Barebow Dames en Heren | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KLAASSEN Roy | 1A | 1312 - HBS ALMERE | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
KOLLER Chimène | 6B | 1312 - HBS ALMERE | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
KUIJPERS André | 14B | 1412 - STADSSCHUTTERIJ CULEMBORG | Barebow Heren | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MEIJERSE Frédérique | 12A | 1095 - SINT JOZEFDOELEN | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
N | ||||||
NAUTA Kirill | 12B | 1004 - SINT SEBASTIAEN | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PERDON Mark | 13D | 1312 - HBS ALMERE | Barebow Dames en Heren | Ses. 1 | ||
PIETERS Gert Jan | 10C | 1363 - ROBIN HOOD | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
R | ||||||
REIJSEGER Berry | 13B | 1312 - HBS ALMERE | Barebow Dames en Heren | Ses. 1 | ||
RIJSDAM Sjors | 10D | 1319 - HBV TARGET | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SAFT Daan | 14C | 1358 - HAAKSBERGSCHE SCHUTTERIJ | Barebow Dames en Heren | Ses. 1 | ||
SCHIPHORST Franc | 6A | 1006 - HKS ZOETERMEER | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
SCHIPHORST Martijn | 2C | 1006 - HKS ZOETERMEER | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
SCHOUMANS Steven | 9A | 1006 - HKS ZOETERMEER | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
SCHURING Peter | 8A | 1006 - HKS ZOETERMEER | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
SCHUTTE Nico | 13A | 1357 - DE VRIJHEID | Barebow Dames en Heren | Ses. 1 | ||
SIEVINEN Pauli | 9B | 1232 - GERONIMO | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
SLAGTER Klaas | 2B | 1248 - HBS DE WAART | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
SPARREBOOM Veerle | 4C | 1003 - ARC ROTTERDAM | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
T | ||||||
TEMPELMAN Mary-Ann | 5B | 1312 - HBS ALMERE | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
TIMMERMANS Nick | 9D | 1020 - CONSTANTIA DRUNEN | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
V | ||||||
VAN ASSEMA Natascha | 11B | 1228 - HBS ARTEMIS LELYSTAD | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VAN DEN BERG Coen | 2A | 1315 - ASV PRINS WILLEM ALEXANDER | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VAN DER ZANDEN Wendy | 11C | 1088 - DOELE WILLEM 3 BOEKEL | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VAN DER ZWET Mark | 10B | 1397 - SV ALPHEN | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VAN ETTINGER Axel | 7A | 1006 - HKS ZOETERMEER | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VAN NISPEN Jeroen | 5C | 1289 - HBV MIDDEN LIMBURG | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VAN TIEL Bart | 7D | 1085 - VZOD VOLKEL | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VERLOUW Anouk | 6D | 1022 - HEERLIJKHEID | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VERLOUW Michelle | 5D | 1022 - HEERLIJKHEID | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VERWOERDT Max | 3C | 1079 - LEW | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VLIELAND Jordi | 3A | 1237 - HBSV BREDERODE | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
VON IMHOF Andreas | 13C | 1001 - FREDERIK HENDRIK | Barebow Dames en Heren | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WIJERS Vicky | 11A | 1006 - HKS ZOETERMEER | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
WILLEMS Stef | 4A | 1119 - O.B.K. HAPERT | Compound Dames en Heren, Compound Dames en Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
WISSELINK Luuk | 8B | 1267 - ST. SWITBERTUS | Recurve Heren, Recurve Heren 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
Z | ||||||
ZEEDERS Daniëlle | 7C | 1356 - AVALONSPORTS | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 | ||
ZEEDERS Yalenka | 8C | 1356 - AVALONSPORTS | Recurve Dames, Recurve Dames 5e tm 8e plaats | Ses. 1 |