Participant List group by Country |
---|
Athlete | Target | Category | Session |
---|
4 - ARCHERY GB |
---|
ATKINS Clive | 13B | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |
333 - SWAY BOWMEN |
---|
HUGHES Bob | 1A | Barebow 50+ Men | Ses. 1 |
DANCE Steve | 7A | Compound 50+ Men | Ses. 1 |
ERRINGTON Dave | 5D | Compound Men | Ses. 1 |
WENTZEL Deon | 4A | Compound Men | Ses. 1 |
ERRINGTON Max | 7C | Compound Men U16 | Ses. 1 |
JONES Adrian | 3A | Longbow 50+ Men | Ses. 1 |
DORR Alex | 12C | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |
GAY Jonathan | 8C | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |
MASON Ian | 11A | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |
MASON Jem | 10C | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |
BAIGENT Chris | 10A | Recurve Men | Ses. 1 |
BATCHELOR Ed | 8D | Recurve Men | Ses. 1 |
THOMAS Stuart | 10D | Recurve Men | Ses. 1 |
UNDERWOOD Drew | 6D | Recurve Men | Ses. 1 |
THOMAS Oliver | 6B | Recurve Men U16 | Ses. 1 |
LONG Jo | 2A | Barebow 50+ Women | Ses. 1 |
SWEENEY Roisheen | 9D | Recurve 50+ Women | Ses. 1 |
DIFFEY Hannah | 11C | Recurve Women | Ses. 1 |
GREEN Jodie | 9C | Recurve Women | Ses. 1 |
427 - ANDOVER ARCHERS |
---|
O'BRIEN Stewart | 4C | Compound 50+ Men | Ses. 1 |
430 - AC DELCO BOWMEN |
---|
REILLY Stuart | 5B | Compound Men | Ses. 1 |
KARIMI Leila | 4B | Compound Women | Ses. 1 |
602 - SOUTHAMPTON AC |
---|
LOADER Nick | 3D | Longbow 50+ Men | Ses. 1 |
NORTH Phillip | 6A | Recurve Men | Ses. 1 |
THAMIZHAIRI Selvan | 13D | Recurve Men | Ses. 1 |
PERROTT Marie | 4D | Compound Women | Ses. 1 |
1111 - R.N.S.C.A. |
---|
YOUNG Deborah | 7B | Compound 50+ Women | Ses. 1 |
CLEAR Keep | 7D | Compound Women | Ses. 1 |
WILLIAMS Karen | 6C | Recurve Women | Ses. 1 |
1625 - SOUTHAMPTON UNI AC |
---|
COOMBS Rachel | 5C | Compound Women | Ses. 1 |
2408 - FOREST OF BERE B |
---|
HOTCHKISS Pat | 1D | Barebow 50+ Women | Ses. 1 |
2472 - WATERSIDE ARCHERS |
---|
READHEAD John | 1B | Barebow 50+ Men | Ses. 1 |
HOOKINGS Richard | 3C | Barebow Men | Ses. 1 |
MIST Jonathan | 1C | Barebow Men | Ses. 1 |
EDWIN Xander | 2B | Barebow Men U21 | Ses. 1 |
ROBINSON Mark | 5A | Compound Men | Ses. 1 |
TOOMBS Nick | 13C | Compound Men | Ses. 1 |
SOLLARS Andy | 3B | Longbow 50+ Men | Ses. 1 |
HALEY Brian | 8A | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |
PARSONS Peter | 10B | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |
SMITH David | 12D | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |
CROXSON Mike | 13A | Recurve Men | Ses. 1 |
GARLING Samantha | 2D | Barebow 50+ Women | Ses. 1 |
WILKINSON Kay | 2C | Barebow 50+ Women | Ses. 1 |
HALEY Rosamaria | 9A | Recurve 50+ Women | Ses. 1 |
NICHOLLS Tracy | 11D | Recurve 50+ Women | Ses. 1 |
PIEKAAR Sonya | 12A | Recurve 50+ Women | Ses. 1 |
SMITH Helen | 9B | Recurve 50+ Women | Ses. 1 |
HOOKINGS Sonia | 12B | Recurve Women | Ses. 1 |
2643 - HAMPSHIRE SCOUT AC |
---|
WILKINSON Anthony | 8B | Recurve 50+ Men | Ses. 1 |