Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
119 - LINKS ARCHERS | ||||||
SMITH Richard | 3D | Compound Men | AM Session | |||
SMITH Richard | 3D | Compound Men | PM Session | |||
STUART Jamie | 1A | Compound Men | PM Session | |||
LAING James | 6A | Recurve Men | AM Session | |||
PHILLIPS Jonathan | 3A | Recurve Men | AM Session | |||
PHILLIPS Jonathan | 3A | Recurve Men | PM Session | |||
RAE Ken | 5A | Recurve Men | AM Session | |||
RAE Ken | 12C | Recurve Men | PM Session | |||
MILLER David | 9C | Recurve Section 1 - Junior Gentlemen U18 | PM Session | |||
PHILLIPS Joshua | 2D | Recurve Section 1 - Junior Gentlemen U18 | AM Session | |||
PHILLIPS Joshua | 2D | Recurve Section 1 - Junior Gentlemen U18 | PM Session | |||
PACUT Artur | 8A | Recurve Section 3 - Junior Gentlemen U16 | AM Session | |||
PACUT Artur | 8A | Recurve Section 3 - Junior Gentlemen U16 | PM Session | |||
GRAY Lesley | 10D | Barebow Women | AM Session | |||
DALLAS Linda | 7A | Longbow Women | AM Session | |||
FORBES Kerys | 11C | Recurve Section 4 - Junior Ladies U16 | PM Session | |||
DALLAS Linda | 4D | Recurve Women | PM Session | |||
142 - CLYDE ARROWS | ||||||
HYNDS Frank | 6D | Recurve Men | AM Session | |||
HYNDS Frank | 6D | Recurve Men | PM Session | |||
OWEN Andy | 5D | Recurve Men | AM Session | |||
OWEN Andy | 8D | Recurve Men | PM Session | |||
154 - GLASGOW ARCHERS | ||||||
STRANG John | 10C | Recurve Men | AM Session | |||
PETERSON Oksana | 8C | Recurve Women | AM Session | |||
156 - LINWOOD ARCHERS | ||||||
KENNEDY Stuart | 11B | Recurve Men | AM Session | |||
KENNEDY Stuart | 11B | Recurve Men | PM Session | |||
168 - EAST KILBRIDE AC | ||||||
CAWDRON David | 6A | Barebow Men | PM Session | |||
173 - AYR ARCHERY CLUB | ||||||
SHIELDS Alastair | 3B | Compound Men | PM Session | |||
RADIGAN Cameron | 10C | Recurve Men | PM Session | |||
SHIELDS Maree | 1D | Compound Women | AM Session | |||
SHIELDS Maree | 1D | Compound Women | PM Session | |||
OTTERSON Victoria | 11A | Recurve Women | PM Session | |||
174 - ASKA | ||||||
BOYD Cairn | 8B | Compound Section 7 - Junior Gentlemen U12 | PM Session | |||
BOYD Graeme | 7B | Recurve Men | AM Session | |||
GILLON David | 9A | Recurve Men | AM Session | |||
GILLON David | 9A | Recurve Men | PM Session | |||
BOYD Shay | 4D | Recurve Section 1 - Junior Gentlemen U18 | AM Session | |||
BOYD Shay | 12D | Recurve Section 1 - Junior Gentlemen U18 | PM Session | |||
MOORE Zoe | 9D | Recurve Section 6 - Junior Ladies U14 | AM Session | |||
MOORE Zoe | 9D | Recurve Section 6 - Junior Ladies U14 | PM Session | |||
182 - CRIEFF ARCHERY CLUB | ||||||
WILSON Kevin | 5A | Recurve Men | PM Session | |||
CARNIE Frances | 6C | Recurve Women | AM Session | |||
186 - GRANGE ARCHERY CLUB | ||||||
BRUCE Steven | 11C | Recurve Men | AM Session | |||
197 - PENICUIK ARCHERS | ||||||
DOLAN Frank | 5D | Recurve Men | PM Session | |||
DOLAN Frank | 9B | Recurve Men | AM Session | |||
198 - FALKIRK COMPANY OF ARCHERS | ||||||
HALL David | 3C | Recurve Men | PM Session | |||
201 - DUNDEE UNIVERSITY AC | ||||||
ABDALRAHMAN Ahmed | 6C | Barebow Men | PM Session | |||
LAI Alex | 8C | Recurve Men | PM Session | |||
MURASKINS Maksims | 5B | Recurve Men | PM Session | |||
1103 - ABBEY ARCHERS | ||||||
MURRAY Craig | 1B | Compound Men | AM Session | |||
MURRAY Craig | 1B | Compound Men | PM Session | |||
MCKENNA Ged | 11A | Recurve Men | AM Session | |||
1261 - BALBARDIE ARCHERS | ||||||
SCOTT Kyle | 2A | Compound Men | PM Session | |||
JAMIESON Gilbert | 9B | Recurve Men | PM Session | |||
YULE Mirran | 6B | Recurve Section 2 - Junior Ladies U18 | PM Session | |||
1311 - EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI AC | ||||||
JENNINGS Claudine | 2A | Compound Women | AM Session | |||
1322 - LETHEN ARCHERS | ||||||
REYNOLDS Jake | 5B | Barebow Men | AM Session | |||
MITCHELL Josh | 2B | Compound Men | AM Session | |||
COULL Steven | 10A | Longbow Men | AM Session | |||
COULL Steven | 10A | Longbow Men | PM Session | |||
JACKSON Kirsty | 3B | Compound Women | AM Session | |||
GEDDES Debbie | 4B | Recurve Women | AM Session | |||
1474 - LARGS ARCHERY CLUB | ||||||
RADIGAN Keith | 4C | Compound Section 1 - Junior Gentlemen U18 | PM Session | |||
1565 - LARGS JUNIOR | ||||||
COUTTS Lucy | 5C | Recurve Section 2 - Junior Ladies U18 | AM Session | |||
1568 - ABERDEEN UNIVERSITY AC | ||||||
BERGER Roman | 12C | Barebow Men | AM Session | |||
BOYD Oliver | 9C | Barebow Men | AM Session | |||
KOZERA Michal | 1A | Compound Men | AM Session | |||
KOZERA Michal | 4B | Compound Men | PM Session | |||
PATERSON Craig | 6B | Recurve Men | AM Session | |||
WRIGHT Zoe | 5C | Barebow Women | PM Session | |||
LEIGH Rebecca | 7C | Recurve Women | AM Session | |||
LEIGH Rebecca | 7C | Recurve Women | PM Session | |||
1574 - CUPAR BOWMEN | ||||||
EASTON Gordon | 12A | Barebow Men | PM Session | |||
JONES John | 11D | Barebow Men | PM Session | |||
1825 - MORAY ARCHERY | ||||||
ALLAN Colin | 7D | Barebow Men | AM Session | |||
ALLAN Colin | 7D | Barebow Men | PM Session | |||
KELLY Andrew | 10D | Barebow Men | PM Session | |||
WEATHERHEAD Pete | 7A | Barebow Men | PM Session | |||
WHITTAKER Keith | 10B | Barebow Men | AM Session | |||
WHITTAKER Keith | 10B | Barebow Men | PM Session | |||
SWART David | 4A | Compound Men | AM Session | |||
SWART David | 4A | Compound Men | PM Session | |||
JOSS ALLAN Alfie | 12B | Recurve Section 5 - Junior Gentlemen U14 | AM Session | |||
JOSS ALLAN Alfie | 12B | Recurve Section 5 - Junior Gentlemen U14 | PM Session | |||
1982 - BALBARDIE JUNIOR ARCHERS | ||||||
MORGAN Kathleen | 7B | Recurve Section 2 - Junior Ladies U18 | PM Session | |||
2282 - KINGDOM OF FIFE FLETCHERS | ||||||
WICKS Steven | 11D | Recurve Men | AM Session | |||
2730 - DEVERON ARCHERS | ||||||
RORIE John | 12D | Barebow Men | AM Session | |||
DUGUID Kevin | 2B | Compound Men | PM Session | |||
MCKAY Derek | 1C | Compound Men | AM Session | |||
MCKAY Derek | 1C | Compound Men | PM Session |