Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country or State Code | Event | Session | ||
A | ||||||
ADAMS Emily | 1E | 858 - LANCASTER | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
AGONG Hannah | 4E | 1255 - LIVERPOOL | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
AL-MASHHADAN Noor | 7D | 1197 - BRADFORD | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
ALI Isi | 2F | 896 - DURHAM | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
ALLEN Rosie | 5A | 1370 - YORK | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
ARTHUR Summer | 6B | 896 - DURHAM | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
ASTLEY Alex | 7B | 1731 - KEELE | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
B | ||||||
BADLEY Louise | 2B | 858 - LANCASTER | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
BEDUSCHI Francisco | 3B | 2737 - MANCHESTER UOM | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
BEST Reece | 2A | 2197 - NORTHUMBRIA | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
BISHOP Rhys | 6D | 1370 - YORK | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
BODNAR Elina | 9B | 1197 - BRADFORD | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
BOLTON Joseph | 2E | 858 - LANCASTER | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
BRAY Alfie | 7F | 816 - SHEFFIELD | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
BRAY Zoe | 5C | 1255 - LIVERPOOL | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
BROTHERWOOD Jude | 9F | 808 - LEEDS | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
BROWN Emmy | 3C | 1731 - KEELE | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
BRYANT Molly Ann | 5D | 896 - DURHAM | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
C | ||||||
CAPPELLINI Matteo | 7A | 858 - LANCASTER | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
CHADBURN Emily | 6F | 1731 - KEELE | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
CHARLTON-HARRISON James | 2F | 1865 - HUDDERSFIELD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
CHEN Deping | 3C | 1865 - HUDDERSFIELD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
CHEN Laurent | 6B | 1197 - BRADFORD | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
CHEN Yinchen | 2D | 808 - LEEDS | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
CHOI Boris | 8D | 1370 - YORK | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
CHONG Wen Hui | 5A | 1255 - LIVERPOOL | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
CHONG Wynnie | 7F | 2368 - NEWCASTLE | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
CHUDLEY Thomas | 1C | 1731 - KEELE | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
CLARK Jacob | 3A | 1731 - KEELE | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
CLARKE Oliver | 3D | 2499 - UCLAN | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
COLEMAN Niamh | 4D | 808 - LEEDS | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
COLLINSON Eddie Ruben | 1F | 896 - DURHAM | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
COX James | 2B | 1370 - YORK | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
D | ||||||
DAVIS Kai | 1A | 1865 - HUDDERSFIELD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
DIMITROV Kristian | 5F | 858 - LANCASTER | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
DIMOPOLOUS Alex | 4F | 2197 - NORTHUMBRIA | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
E | ||||||
ENABULELE OKORO Beatrice | 8E | 808 - LEEDS | Recurve Recurve Women | Morning Session | ||
ENSOR Stephen | 6F | 816 - SHEFFIELD | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
F | ||||||
FONG Pok Yin | 1D | 2737 - MANCHESTER UOM | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
FOSSEY Abigail | 4E | 1370 - YORK | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
FOSTER Theo | 6A | 2197 - NORTHUMBRIA | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
G | ||||||
GHAZALI Seth | 5F | 2737 - MANCHESTER UOM | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
GOOCH Claire | 9D | 896 - DURHAM | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
GOODWIN Benjamin | 5E | 816 - SHEFFIELD | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
GRAHAM Robin | 7E | 1370 - YORK | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
GREENSLADE Emily | 4B | 1731 - KEELE | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
GREGORY Stephanie | 8D | 1255 - LIVERPOOL | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
GROSU Arina | 8E | 858 - LANCASTER | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
H | ||||||
HARRIES Emily | 8A | 858 - LANCASTER | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
HERNANDEZ Francisco | 4C | 1865 - HUDDERSFIELD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
HIBE Jonna | 9E | 1370 - YORK | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
HINES Thomas | 1B | 2197 - NORTHUMBRIA | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
HODGES Alfred | 6D | 2368 - NEWCASTLE | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
HOLT Ryan | 2C | 2368 - NEWCASTLE | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
HOPKINS Elizabeth | 5B | 858 - LANCASTER | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
HORNBY Daniel | 1D | 2368 - NEWCASTLE | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
J | ||||||
JI Haoyuan | 9A | 2368 - NEWCASTLE | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
JIGLAU Elena | 4B | 816 - SHEFFIELD | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
JOHNSON Thomas | 1A | 1731 - KEELE | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
JONES Rowan | 8B | 896 - DURHAM | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
K | ||||||
KANE Rowan | 2A | 1865 - HUDDERSFIELD | Barebow Barebow Nonbinary | Morning Session | ||
KILSTAD Nora | 6A | 816 - SHEFFIELD | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
KNIGHT Liza | 5C | 1865 - HUDDERSFIELD | Barebow Barebow Nonbinary | Morning Session | ||
KOO Geonhui | 8F | 2368 - NEWCASTLE | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
KOPEC Aleksandra | 8C | 808 - LEEDS | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
KUMAR Gaurav | 6E | 808 - LEEDS | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
L | ||||||
LAMPESBERGER Anja | 9F | 2737 - MANCHESTER UOM | Recurve Recurve Nonbinary | Morning Session | ||
LI Chenran | 3E | 1255 - LIVERPOOL | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
LIM Aliza | 9C | 2368 - NEWCASTLE | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
LIMBU Ashish | 7B | 1370 - YORK | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
LOKESH Ajay | 8C | 808 - LEEDS | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
M | ||||||
MADDEN Michael | 6E | 1255 - LIVERPOOL | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
MALEKI Maral | 3D | 2368 - NEWCASTLE | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
MANN Ashley | 4A | 1370 - YORK | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
MAYUGA Jacob | 4D | 1731 - KEELE | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
MCGILLIVRAY Emmy | 9B | 2499 - UCLAN | Recurve Recurve Women | Morning Session | ||
MENG Yuhan | 5D | 816 - SHEFFIELD | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
MON Shun | 1B | 2737 - MANCHESTER UOM | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
O | ||||||
OOI Roxanne | 3F | 808 - LEEDS | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
P | ||||||
PAWLICKI Jakub | 6C | 1197 - BRADFORD | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
POON Jacob | 7C | 1370 - YORK | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
PORTER Ethan | 2E | 2499 - UCLAN | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
PRESTON Oscar | 7D | 2499 - UCLAN | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
R | ||||||
RANA Muhammad | 1F | 1197 - BRADFORD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
REDSELL Kayleigh-Ann | 5B | 808 - LEEDS | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
RICHES Isobel | 3E | 1370 - YORK | Barebow Barebow Women | Morning Session | ||
ROBSON Connor | 1E | 816 - SHEFFIELD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
ROLANDER Eamonn | 8B | 816 - SHEFFIELD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
RUJIWANICHKUL Mirantee | 9E | 1255 - LIVERPOOL | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
S | ||||||
SMITH Chris | 2D | 2197 - NORTHUMBRIA | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
SOMMER Sulayman | 3A | 1197 - BRADFORD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
SYMMONDS Kyle | 1C | 1865 - HUDDERSFIELD | Barebow Barebow Nonbinary | Morning Session | ||
T | ||||||
TAN Elaine | 9A | 2737 - MANCHESTER UOM | Recurve Recurve Women | Morning Session | ||
TAYLOR Leon | 2C | 1865 - HUDDERSFIELD | Barebow Barebow Men | Morning Session | ||
TONES Daniel | 4A | 2197 - NORTHUMBRIA | Barebow Barebow Men | Afternoon Session | ||
TREANOR Ruby | 4C | 2197 - NORTHUMBRIA | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
TROTT Faith | 4F | 2499 - UCLAN | Recurve Recurve Women | Morning Session | ||
V | ||||||
VAN DEN BURG Annika | 3B | 858 - LANCASTER | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
W | ||||||
WAGHULDE Deep | 8A | 808 - LEEDS | Recurve Recurve Men | Morning Session | ||
WAN Aaron | 5E | 1255 - LIVERPOOL | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
WARWICK Alexandra | 8F | 2737 - MANCHESTER UOM | Recurve Recurve Women | Morning Session | ||
WEI Luyan | 7E | 858 - LANCASTER | Recurve Recurve Women | Afternoon Session | ||
WILD Carys | 6C | 1865 - HUDDERSFIELD | Recurve Recurve Women | Morning Session | ||
WISSINK Alex | 7C | 1255 - LIVERPOOL | Recurve Recurve Men | Afternoon Session | ||
WU Yuxin | 9C | 2737 - MANCHESTER UOM | Recurve Recurve Women | Morning Session | ||
Y | ||||||
YOUSAF Iqra | 9D | 1197 - BRADFORD | Recurve Recurve Women | Morning Session | ||
Z | ||||||
ZHANG Jiayi | 3F | 896 - DURHAM | Barebow Barebow Women | Afternoon Session | ||
ZHIHAO Peng | 7A | 808 - LEEDS | Recurve Recurve Men | Morning Session |