Resultatlista skjutstil och åldersklass - individuell | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Skytt | Klubbnr-klubb | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||
Recurve - Knatte 10 Damer | |||||||||||||||||||
12m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | WALLENTIN My | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 251/ 1 | 251 | 5 | 9 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 251 | |||||||||||||||||||
2 | SELLGREN Klara | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 219/ 2 | 219 | 4 | 4 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 219 | |||||||||||||||||||
Recurve - Cadet 13 Damer | |||||||||||||||||||
12m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | WU Naima | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 276/ 1 | 276 | 11 | 15 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 276 | |||||||||||||||||||
2 | HOLMQUIST Ida | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 259/ 2 | 259 | 11 | 4 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 259 | |||||||||||||||||||
3 | ANDERSSON Yrsa | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 229/ 3 | 229 | 4 | 4 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 229 | |||||||||||||||||||
Recurve - Junior 16 Damer | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | ANDERSSON Freya | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 270/ 1 | 270 | 7 | 18 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 270 | |||||||||||||||||||
2 | ASPLUND Ingrid | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 266/ 2 | 266 | 9 | 11 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 266 | |||||||||||||||||||
3 | WAHLBERG Emma | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 257/ 3 | 257 | 7 | 10 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 257 | |||||||||||||||||||
Recurve - Elit Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | NILSSON Stefan | 2503 - IF Karlsvik | 270/ 1 | 270 | 9 | 15 | |||||||||||||
2503 - IF Karlsvik | |||||||||||||||||||
18m-1: 270 | |||||||||||||||||||
Compound - Junior 16 Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | ZERROUKI Aicha | 2503 - IF Karlsvik | 276/ 1 | 276 | 8 | 20 | |||||||||||||
2503 - IF Karlsvik | |||||||||||||||||||
18m-1: 276 | |||||||||||||||||||
2 | VESTNER Loke | 4080 - Timrå AIF | 256/ 2 | 256 | 7 | 12 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 256 | |||||||||||||||||||
3 | GUSTAFSSON Martin | 4080 - Timrå AIF | 180/ 3 | 180 | 1 | 6 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 180 | |||||||||||||||||||
Compound - Elit Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | SKALBERG Andreas | 2503 - IF Karlsvik | 280/ 1 | 280 | 11 | 18 | |||||||||||||
2503 - IF Karlsvik | |||||||||||||||||||
18m-1: 280 | |||||||||||||||||||
2 | ANDERSSON Patrik | 2503 - IF Karlsvik | 280/ 2 | 280 | 10 | 20 | |||||||||||||
2503 - IF Karlsvik | |||||||||||||||||||
18m-1: 280 | |||||||||||||||||||
3 | ÖSTMAN Per | 4080 - Timrå AIF | 276/ 3 | 276 | 10 | 17 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 276 | |||||||||||||||||||
4 | FINLI Robert | 4080 - Timrå AIF | 271/ 4 | 271 | 6 | 20 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 271 | |||||||||||||||||||
5 | SUNDSTRÖM Tomas | 4080 - Timrå AIF | 270/ 5 | 270 | 9 | 13 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 270 | |||||||||||||||||||
Traditional - Elit Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | CARLSSON Lennart | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 275/ 1 | 275 | 12 | 12 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 275 |