Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
72 - LLANDAFF CITY BOWMEN | ||||||
MCCARTHY David Klim (1) | 1B | Compound U16 Visitor Men | Ses. 1 | |||
MCCARTHY David Klim (2) | 1B | Compound U16 Visitor Men | Ses. 2 | |||
79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | ||||||
REES Ioan (1) | 1C | Compound U18 Visitor Men | Ses. 1 | |||
REES Ioan (2) | 1c | Compound U18 Visitor Men | Ses. 2 | |||
392 - SWAY BOWMEN | ||||||
THOMAS Oliver | 3A | Recurve U14 Visitor Men | Ses. 1 | |||
544 - BURNHAM COMPANY OF ARCHERS | ||||||
JOYCE Darragh | 3D | Recurve U18 Visitor Men | Ses. 1 | |||
WELLS Hannah | 7a | Recurve U18 Visitor Women | Ses. 2 | |||
568 - CHELTENHAM ARCHERS | ||||||
GRINNELL Adam | 2C | Compound U21 Men | Ses. 2 | |||
AMATA Carlos | 3C | Recurve U14 Men | Ses. 1 | |||
LEIVERS Sophie | 4C | Recurve U14 Women | Ses. 2 | |||
570 - CLEVE ARCHERS | ||||||
DUMMER Josh | 6b | Recurve U18 Men | Ses. 2 | |||
WARNER Andrew | 8d | Recurve U12 Men | Ses. 2 | |||
PONTET Lucy | 6d | Longbow U14 Women | Ses. 2 | |||
MOYCE Erin | 4B | Longbow U12 Women | Ses. 1 | |||
KLICZKA Maja | 8D | Recurve U18 Women | Ses. 1 | |||
KENDALL Jasmine | 7A | Recurve U16 Women | Ses. 1 | |||
MOYCE Leah | 6B | Recurve U16 Women | Ses. 1 | |||
COSTAGLIOLA Maria Flavia | 7D | Recurve U14 Women | Ses. 2 | |||
697 - EVESHAM ARCHERS | ||||||
SHEHATA-MORGAN Alex | 3B | Recurve U16 Visitor Men | Ses. 1 | |||
SIMPER Cailtin | 8B | Recurve U14 Visitor Women | Ses. 1 | |||
723 - SUTTON COLDFIELD ARCHERY CLUB | ||||||
MARYAM Nuha | 7C | Recurve U14 Visitor Women | Ses. 2 | |||
731 - MERIDEN ARCHERY CLUB | ||||||
ALSOP Harriet | 3D | Recurve U18 Visitor Women | Ses. 2 | |||
HUGHES Emelia | 2B | Recurve U18 Visitor Women | Ses. 2 | |||
749 - TRENT VALLEY ARCHERS | ||||||
BOWERS Jacob | 4B | Recurve U12 Visitor Men | Ses. 2 | |||
1246 - DEER PARK ARCHERS | ||||||
TROTMAN Ethan | 5B | Barebow U18 Men | Ses. 1 | |||
PALMER Jack | 5b | Barebow U14 Men | Ses. 2 | |||
WARD Jack | 5a | Barebow U14 Men | Ses. 2 | |||
BOWDEN Sam | 5c | Barebow U12 Men | Ses. 2 | |||
SLACK William | 2b | Compound U18 Men | Ses. 1 | |||
FAULKNER Ryan | 1d | Compound U16 Men | Ses. 2 | |||
RELF Gabriel | 8C | Compound U14 Men | Ses. 2 | |||
RAY Rohan | 5C | Recurve U16 Men | Ses. 1 | |||
HENDRY Caitlin | 8C | Barebow U18 Women | Ses. 1 | |||
LYGOE Harriet | 7C | Barebow U18 Women | Ses. 1 | |||
SUMMERS Emily | 3b | Barebow U18 Women | Ses. 2 | |||
WHITTLE Milly | 4A | Barebow U12 Women | Ses. 1 | |||
BASSETT Louise (1) | 2A | Compound U16 Women | Ses. 1 | |||
BASSETT Louise (2) | 2a | Compound U16 Women | Ses. 2 | |||
HOLLINGWORTH Jemima | 1A | Compound U16 Women | Ses. 1 | |||
BECKINSALE-SMITH Harriet | 2d | Compound U14 Women | Ses. 2 | |||
PARTRIDGE Lily | 1a | Compound U14 Women | Ses. 2 | |||
WRIGHT Lily | 8b | Compound U12 Women | Ses. 2 | |||
CURRAN Grace | 4C | Longbow U21 Women | Ses. 1 | |||
BRAIN Jazmin | 7b | Recurve U18 Women | Ses. 2 | |||
JOHNSON Izabella | 7B | Recurve U18 Women | Ses. 1 | |||
JENKINS Amy | 4A | Recurve U16 Women | Ses. 2 | |||
2290 - RJD JUNIOR ARCHERS | ||||||
MANSBRIDGE Alfie (1) | 5d | Barebow U12 Visitor Men | Ses. 1 | |||
MANSBRIDGE Alfie (2) | 5d | Barebow U12 Visitor Men | Ses. 2 | |||
DUNN-DOWNER Alanna (1) | 6a | Barebow U14 Visitor Women | Ses. 1 | |||
DUNN-DOWNER Alanna (2) | 6a | Barebow U14 Visitor Women | Ses. 2 | |||
LETHBRIDGE Jessica (1) | 6c | Barebow U12 Visitor Women | Ses. 1 | |||
LETHBRIDGE Jessica (2) | 6c | Barebow U12 Visitor Women | Ses. 2 | |||
2393 - NEWNHAM ARCHERS | ||||||
PLOWMAN Isabel | 3a | Barebow U18 Women | Ses. 2 | |||
SNELL Amber | 4D | Recurve U12 Women | Ses. 2 | |||
SNELL Ava | 8a | Recurve U12 Women | Ses. 2 |