Grästorpsfälten 2022 med DM för Västra Götalands bågskytteförbund
Grästorpsfälten 2022 med DM för Västra Götalands bågskytteförbund
BS Grästorp (BSGrästorp)
Klubbstugan vid 47:an, västra infarten till Grästorp, 23 Jul 2022
Grästorpsfälten 2022 med DM för Västra Götalands bågskytteförbund
Deltagarlista sorterad efter klass
SkyttKlubbnr-klubbOmgångTavla
BCH - Barebow Cadet 13 Herrar
SÄNDARE SVENSSON Samuel7833 - KUNGÄLVS BSKOmg. 111C
BEH - Barebow Elit Herrar
AXEFLOD Mats2797 - LINDOME BKOmg. 11A
AXELSSON Marcus2797 - LINDOME BKOmg. 13B
JANTOL David2797 - LINDOME BKOmg. 15A
FRANK Peter3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 15B
BYLUND Alexander7931 - BS GRÄSTORPOmg. 19B
PETERSSON Håkan7935 - TIBRO BSOmg. 111B
BKH - Barebow Knatte 10 Herrar
DYMÉN Loke7833 - KUNGÄLVS BSKOmg. 111D
BMD - Barebow Master 50 Damer
IDÉHN Inga Lill7829 - BS GOTHIAOmg. 13C
FRICK Camilla7935 - TIBRO BSOmg. 19D
ARVEHELL Harriet7944 - BK FRISKYTTARNAOmg. 16D
BMH - Barebow Master 50 Herrar
APELKVIST Ola39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBOmg. 110C
BERGRAHM Jens7829 - BS GOTHIAOmg. 15C
DANIELSSON Kent7926 - ALINGSÅS BKOmg. 11D
ARVIDSSON Henry7931 - BS GRÄSTORPOmg. 13D
POULSEN Peter7931 - BS GRÄSTORPOmg. 19C
BSD - Barebow Senior 21 Damer
ANDERSSON Erika7833 - KUNGÄLVS BSKOmg. 16C
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar
IDÉHN Bengt7829 - BS GOTHIAOmg. 11C
JACOBSEN Einar7829 - BS GOTHIAOmg. 110D
SJÖBERG Gert7926 - ALINGSÅS BKOmg. 15D
CEH - Compound Elit Herrar
DÄLDBORG Christian2797 - LINDOME BKOmg. 18A
LARSON ÅHLSTRÖM Patrik39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBOmg. 18D
HÄGGLUND Albin40680 - JÄRNVÄGENS BFOmg. 110A
KÄCK Caroline40680 - JÄRNVÄGENS BFOmg. 18C
HELLSTRÖM Tobias7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 18B
LINDEBERG Tony7878 - HUSKVARNA BKOmg. 12B
ROSENDAHL Andreas7878 - HUSKVARNA BKOmg. 17B
ANDERLE Mikael7908 - BSK STURARNAOmg. 12A
IDERBRANT Martin7928 - BORÅS BSOmg. 110B
ROODT Wayne7928 - BORÅS BSOmg. 17A
IEH - Instinctive Elit Herrar
SVENSSON Åke7913 - BK FJÄDERNOmg. 17D
TERNING Lena7928 - BORÅS BSOmg. 14C
GUSTAFSSON Ola7934 - SKÖVDE BSKOmg. 14D
WALLGREN Claes7934 - SKÖVDE BSKOmg. 17C
LEH - Longbow Elit Herrar
FORESTI Nicklas Niranjan Singh7833 - KUNGÄLVS BSKOmg. 12D
BERGQVIST Magnus7928 - BORÅS BSOmg. 12C
REH - Recurve Elit Herrar
ZETTERGREN Roger7826 - SANDVIKENS BSKOmg. 14A
CEBRIAN PUJOL Sergi7908 - BSK STURARNAOmg. 16B
SANDBERG Tobias7926 - ALINGSÅS BKOmg. 16A
SJÖBERG Kaj7926 - ALINGSÅS BKOmg. 14B
RMH - Recurve Master 50 Herrar
KARLSSON Håkan7926 - ALINGSÅS BKOmg. 13A
ELF Morgan7935 - TIBRO BSOmg. 111A
ARVEHELL Berryl7944 - BK FRISKYTTARNAOmg. 19A