72è CAMPIONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2022
72è CAMPIONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2022
CLUB ARC MONTJUÏC (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, 23-24 Jul 2022
72è CAMPIONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2022
Llistat de Participants en Ordre Alfabètic
ArquerDianaAssociació/ClubEsdevenimentTorn
A
ABAD HERAS Alicia7BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESTradicional Sénior DonaTorn 1
AIXA MARTÍNEZ Nicolás5ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Aleví HomeTorn 2
AIXA TORRES Fernando5ACAM - ARC MONTJUICCompost Sénior HomeTorn 3
ALSINA MOLINS Berta10DCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Sub-18 DonaTorn 2
ALVAREZ BANDALA Maria Fernanda14BCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Sénior DonaTorn 3
AMIGO GUTIERREZ Lucia2ACEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Benjamí DonaTorn 2
ARNAL SELGA Joan11ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Sub 21 HomeTorn 3
ARQUÉS CÁCERES Arnau3ACACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESTradicional Infantil HomeTorn 1
ARRASTIA COVELLA Ariel12CCCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sènior HomeTorn 1
ARRIETA SAYALERO Alba13ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior DonaTorn 3
AZUAGA MERIDA Rafael6CCAM - ARC MONTJUICTradicional Sènior HomeTorn 1
AZUAGA MERIDA Rafael9DCAM - ARC MONTJUICRecorbat Plus-50 HomeTorn 3
B
BADIA VILLANUEVA Gerard1CCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Benjamí HomeTorn 1
BAÑOS JIMENEZ PEDRO J.9CCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCTradicional Plus-50 HomeTorn 1
BARBERÀ LÓPEZ Núria12ACAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Sub 21 DonaTorn 3
BARQUERO MARTINEZ Albert8DCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESTradicional Plus-50 HomeTorn 1
BARREDA COMAS Pau14ACAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sub-18 HomeTorn 2
BAUTISTA ROSELL Miriam CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESCompost Sénior DonaTorn 3
BEGUE ABADIAS Mar1BAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALRecorbat Esquirol DonaTorn 2
BEGUÉ ARBONES Jordi2BAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALLong Bow Plus 50 HomeTorn 3
BLANCH SOROLLA Josep8ACTAVG - CLUB DE TIR AMB ARC VILANOVA ICompost Plus-50 HomeTorn 3
BORRULL SOLANES Arnau9ACACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil HomeTorn 2
BRAVO NAVAS Josep9CCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Plus-50 HomeTorn 3
C
CABELLO VIDAL Manuel Alejandro12DCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍNu Sènior HomeTorn 1
CANDEAL BANÚS Josep2ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESLong Bow Sénior HomeTorn 3
CANUT GALLART Joan15ACTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESNu Plus-50 HomeTorn 1
CARBÓ LÓPEZ Cloe10BCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sub-18 DonaTorn 2
CARCAMO CANUTO Carlos4CCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍTradicional Sènior HomeTorn 1
CARNICERO HUERTA Denis12ACTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Sub-18 HomeTorn 2
CARRETERO CARACENA Vicenç3ACTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇLong Bow Infantil HomeTorn 2
CASTELLVÍ CARRANZA Roser5BCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDACompost Sub 21 DonaTorn 3
CASTILLO MOLINA Ainara7CCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil DonaTorn 2
CASTILLO TORRES Françesc8BTAO - TIR ARC OLESACompost Plus-50 HomeTorn 3
CLARET FERNANDEZ Josep5DCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUICompost Sénior HomeTorn 3
COMPTE ANDRÉS Pau5BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESTradicional Sènior HomeTorn 1
COSTA PÉREZ Rubén Darío17ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Sènior HomeTorn 3
CUELLO PEREZ Santiago6BCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSACompost Plus-50 HomeTorn 3
CURIEL LABRADOR Luis10CCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCRecorbat Plus-50 HomeTorn 3
D
DE ARRIBA MANZANO Alma4BCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCRecorbat Aleví DonaTorn 2
DEL ROSAL GELONCH Manel2BCTASA - C. T. A. SANT ANDREU BARCATradicional Infantil HomeTorn 1
DELGADO FALCÓN María José1BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESLong Bow Sénior DonaTorn 3
DOMENECH TORROBA Sílvia7ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil DonaTorn 2
DOMINGO GONZALEZ Guiu5CCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Aleví HomeTorn 2
DOMINGUEZ GONZALEZ Aida12BCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Sub 21 DonaTorn 3
F
FARRAN VILLANUEVA Jorge14BCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇNu Plus-50 HomeTorn 1
FERNANDEZ ILL Laura10BCTASA - C. T. A. SANT ANDREU BARCANu Infantil DonaTorn 1
FERNANDEZ ROSELL Laia11ACAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sub-18 DonaTorn 2
FERNÁNDEZ VERGÉS Tomàs8BCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil HomeTorn 2
FLETCHER ORTEGA Luis16ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Sènior HomeTorn 3
FLORES DELGADO Enrique2DCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍLong Bow Sénior HomeTorn 3
FRAGUAS CASTANY Antoni16DCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Sènior HomeTorn 3
G
GALÁN IGNACIO Gael1CCAM - ARC MONTJUICRecorbat Esquirol HomeTorn 2
GALÁN IGNACIO Miguel9BCAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil HomeTorn 2
GALÁN MANTRANA Miguel5ACAM - ARC MONTJUICTradicional Sènior HomeTorn 1
GALLARDO FONOYET Arnau12DCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Sub-18 HomeTorn 2
GALLEGOS LOZANO ROLAND HARTM. CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSARecorbat Plus 50 HomeTorn 3
GARCIA BALMASEDA Claudia7DTAO - TIR ARC OLESARecorbat Infantil DonaTorn 2
GARCIA BELLIDO Victor Manuel17DCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Sènior HomeTorn 3
GARCÍA CALLEJÓN Leire10CCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Sub-18 DonaTorn 2
GARCÍA CALLEJÓN Unai6ACAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍCompost Aleví HomeTorn 2
GARCIA CAMPOS Izaskun10ACACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Sub-18 DonaTorn 2
GARCIA ROMERO Francisco14ACAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYANu Plus-50 HomeTorn 1
GARCIA SERRANO Ramon8CCAM - ARC MONTJUICTradicional Plus-50 HomeTorn 1
GARCIA TARAZONA Ricardo17BCAOLI - CLUB ARQUERS OLIVELLARecorbat Sènior HomeTorn 3
GEORGIEV KRASTEV Ivan4CCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Aleví HomeTorn 2
GLAHN RALL Erich8ACAM - ARC MONTJUICTradicional Plus-50 HomeTorn 1
GOMEZ GONZALEZ Roberto15CCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sènior HomeTorn 3
GONZALEZ ALMEDROS Alvaro8DCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Infantil HomeTorn 2
GONZALEZ ASENCIO Ruben16BCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Sènior HomeTorn 3
GONZÁLEZ HERNANDEZ Daniel4DCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Aleví HomeTorn 2
GONZALEZ HERNANDEZ Pablo1ACTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Esquirol HomeTorn 2
GÜELL Sarah7CCAM - ARC MONTJUICTradicional Sénior DonaTorn 1
H
HERNÁNDEZ HIGUERA Manuel10BACC - ARQUERS CASTELLDEFELSRecorbat Plus-50 HomeTorn 3
I
ICKE MARTÍNEZ Alex3CCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Aleví HomeTorn 1
ICKE MARTÍNEZ Emma1BCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Benjamí DonaTorn 1
J
JACOBS GALLINAT Julia Lidia11DCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Sub-18 DonaTorn 2
JOVE RUE Roger14BCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Sub-18 HomeTorn 2
K
KENNELLY PUENTE Elva CAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil DonaTorn 2
L
LÓPEZ LOZANO Marçal1ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Benjamí HomeTorn 1
LOPEZ LOZANO Monica2ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Aleví DonaTorn 1
LOPEZ PADILLA Santiago4CCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior HomeTorn 3
LOPEZ SERRA Irina10ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Infantil DonaTorn 1
LORENZO BARRIENDOS Edgar4BCTASA - C. T. A. SANT ANDREU BARCATradicional Sènior HomeTorn 1
M
MADI ALSINA Jordi14CASCEL - ARC SANT CELONINu Plus-50 HomeTorn 1
MAJO ORTUÑO Noa11ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Sub 21 DonaTorn 1
MANERO BRICIO Luis13CCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Sub-18 HomeTorn 2
MANERO BRICIO Matias14CCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Sub-18 HomeTorn 2
MANZANERA ESTÉVEZ Cristina13DCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior DonaTorn 3
MARTÍ ESTAPE Carles7ACAM - ARC MONTJUICCompost Plus-50 HomeTorn 3
MARTÍ SIMÓ Victor Manuel8BACC - ARQUERS CASTELLDEFELSTradicional Plus-50 HomeTorn 1
MARTINEZ LUQUE Javier2BCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Benjamí HomeTorn 2
MARTINEZ OCHOA Rosa1ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESLong Bow Sénior DonaTorn 3
MARTÍNEZ PERAL Juan Ramón8DCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESCompost Plus-50 HomeTorn 3
MOLI ASTUDILLO Yanay11BCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Sub-18 DonaTorn 2
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam7ACAM - ARC MONTJUICTradicional Sénior DonaTorn 1
MORERA RIERA Josep3ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESLong Bow Plus 50 HomeTorn 3
MORETON GUIRAO Gloria2CCTASA - C. T. A. SANT ANDREU BARCARecorbat Benjamí DonaTorn 2
MOTIS ALÓS Albert14DCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Sènior HomeTorn 3
MUÑOZ CAMPOS Eric15ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Sènior HomeTorn 3
MUÑOZ TREJO Jose Manuel7CCAM - ARC MONTJUICCompost Plus-50 HomeTorn 3
N
NAVARRO ORTIZ Vicente6ACAD - CLUB D'ARQUERS DE DOSRIUSCompost Plus-50 HomeTorn 3
NOGUEIRA NOGUEIRA Violeta13BACC - ARQUERS CASTELLDEFELSRecorbat Sénior DonaTorn 3
P
PEÑA CERVELLO Arnau14CCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sènior HomeTorn 3
PEÑA COSTA Carles13DACC - ARQUERS CASTELLDEFELSNu Plus-50 HomeTorn 1
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Laia4ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Aleví DonaTorn 2
PÉREZ DE TUDELA ALBALAT Maria8CCAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil DonaTorn 2
PÉREZ DE TUDELA BERNAL Pedro José5CCAM - ARC MONTJUICTradicional Sènior HomeTorn 1
PEREZ FONT Marc5CCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior HomeTorn 3
PEREZ MAS Daniel9ACATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSARecorbat Plus-50 HomeTorn 3
PEREZ MESAS Jose3DAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALLong Bow Plus 50 HomeTorn 3
PÉREZ PÉREZ Jose4BCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior HomeTorn 3
PÉREZ RIBAS Francisco Javier6ACAM - ARC MONTJUICTradicional Sènior HomeTorn 1
PI ROIG Mar12CCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sub 21 DonaTorn 3
PLA AYMERICH Josep12BCAM - ARC MONTJUICNu Sènior HomeTorn 1
PLA BORT Eric4ACAM - ARC MONTJUICCompost Sénior HomeTorn 3
PLA CASELLAS Adria1CCAM - ARC MONTJUICLong Bow Sénior HomeTorn 3
PLA MANJAVACAS Aina11DTAO - TIR ARC OLESARecorbat Sub 21 DonaTorn 3
PRAT MARTINEZ Miguel8CCTAVG - CLUB DE TIR AMB ARC VILANOVA ICompost Plus-50 HomeTorn 3
PRIANTE VIDAL Adolf11DCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VANu Sènior HomeTorn 1
PRIETO MARTIN Santiago6CCAM - ARC MONTJUICCompost Plus-50 HomeTorn 3
PUJADAS MORENO Antonio7DATALC - ASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Plus-50 HomeTorn 3
PUJOL SENDRA Montserrat13CCAOLI - CLUB ARQUERS OLIVELLARecorbat Sénior DonaTorn 3
Q
QUEROL GUARDIOLA Juanjo4DCTASA - C. T. A. SANT ANDREU BARCATradicional Sènior HomeTorn 1
QUILES GARCIA Raul15DCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Sènior HomeTorn 3
R
RAMBOUSEK PEREZ Lucia CTASA - C. T. A. SANT ANDREU BARCANu Sub 18 DonaTorn 1
RAMIREZ MORENO Miguel CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Plus 50 HomeTorn 1
RAMOS VILLACRECES Eduardo13CCTASA - C. T. A. SANT ANDREU BARCANu Plus-50 HomeTorn 1
RARIS CRESPO Manuel2CCAM - ARC MONTJUICLong Bow Sénior HomeTorn 3
RICART ROIG Jordi4DCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESCompost Sénior HomeTorn 3
RODRIGUEZ ALVAREZ Luis12ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Sènior HomeTorn 1
RODRIGUEZ CAMACHO Victor David10CCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Infantil HomeTorn 1
RODRIGUEZ MONTORO Manuel Rafael11CCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇNu Sènior HomeTorn 1
ROSELL NICOLAU Pep9CCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Infantil HomeTorn 2
RUEDA CASTRO Jorge10ACATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSARecorbat Plus-50 HomeTorn 3
RUEDA OLIVER Amador15CCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Plus-50 HomeTorn 1
RUIZ LORENTE Mario2CCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Aleví HomeTorn 1
RUIZ PEREZ Jose Luis9BCACAT - CLUB D'ARQUERS CATALUNYATradicional Plus-50 HomeTorn 1
S
SABATES TORRES Carles13ACTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍNu Sènior HomeTorn 1
SAFONT CATENA Gerard12CCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Sub-18 HomeTorn 2
SALVADO MORENO Oriol13BCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sub-18 HomeTorn 2
SANCHEZ ABAD Adrian4ACACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESTradicional Sub 21 HomeTorn 1
SANCHEZ MIRABAL Juan Carlos6BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESTradicional Sènior HomeTorn 1
SANCHEZ TORRES Felix Antonio9ACTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUITradicional Plus-50 HomeTorn 1
SANTAMARIA PEÑALTA Irene3CCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESLong Bow Sénior DonaTorn 3
SANTANO ALONSO Joaquin10DACC - ARQUERS CASTELLDEFELSRecorbat Plus-50 HomeTorn 3
SERRA GONZÀLEZ Emma11CCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Sub-18 DonaTorn 2
SERRA TRENCANSKA Ian12BCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Sub-18 HomeTorn 2
SERRA TRENCANSKA Martí6CCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSCompost Aleví HomeTorn 2
SIERRA JIMENEZ Francisco11BCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Sènior HomeTorn 1
SIERRA MARTINEZ Alex1DCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESLong Bow Sénior HomeTorn 3
SOLA GUIRFANOVA Alexandra7BCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil DonaTorn 2
SOTERAS ROIG Antonio7BCTAU - CLUB DE TIR AMB ARC URGELLCompost Plus-50 HomeTorn 3
SOTO MONSALVE Luis Carlos11BCTAVG - CLUB DE TIR AMB ARC VILANOVA IRecorbat Sub 21 HomeTorn 3
SUAREZ GARROTE Laura12DCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCRecorbat Sénior DonaTorn 3
T
TAJES GARCIA Magdalena14ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior DonaTorn 3
TARRAGÓ MARTÍ Jordi15BCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Sènior HomeTorn 3
V
VALENTIN FERNANDEZ MATHIEU Marco9BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Plus-50 HomeTorn 3
VALLE ARIES Antonio9DCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSATradicional Plus-50 HomeTorn 1
VELASCO MARCÈ Eduard17CCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sènior HomeTorn 3
VENTURA LLOPART Joel13ACAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sub-18 HomeTorn 2
VERDEJO FERNANDEZ Francisco J15BCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINu Plus-50 HomeTorn 1
VIÑALS MÁRQUEZ Pau5BCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Aleví HomeTorn 2
VIÑAS SERRAT Pol11CCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sub 21 HomeTorn 3
VIQUE ROMERO José Carlos13BCTASA - C. T. A. SANT ANDREU BARCANu Sènior HomeTorn 1
Z
ZAMORA GARCÍA Pablo16CCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sènior HomeTorn 3
ZAZO GOMEZ Julián3BCAD - CLUB D'ARQUERS DE DOSRIUSLong Bow Sénior HomeTorn 3