XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont (SŁM)
Warszawa (POL), 28-29 May 2022
Show details
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
m.ZawodnikKraj/Klub  Razem10+XX
Łuk klasyczny - Mężczyźni [Po 72 strzałach (Sesja: 4) - Po 72 strzałach (Sesja: 1)]
   70m-170m-2Razem10+XX
1SIERAKOWSKI KacperSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw315/ 4333/ 1648269
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 315, 70m-2: 333
2CHOI WonjongŻYW - LKS Łucznik Żywiec321/ 1325/ 3646257
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 321, 70m-2: 325
3KASPROWSKI OskarŻYW - LKS Łucznik Żywiec317/ 2326/ 2643187
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 317, 70m-2: 326
4NAPŁOSZEK SławomirSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw312/ 5323/ 4635197
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 312, 70m-2: 323
5SŁOWIK KonradŻYW - LKS Łucznik Żywiec316/ 3318/ 6634186
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 316, 70m-2: 318
6STARZYCKI PitorSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw305/ 8315/ 7620177
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 305, 70m-2: 315
7MALICKI DawidTAL - UKS Talent Wrocław311/ 6304/16615113
 TAL - UKS Talent Wrocław
 70m-1: 311, 70m-2: 304
8BĄTOR SebastianSTE - Stella Kielce302/11312/10614106
 STE - Stella Kielce
 70m-1: 302, 70m-2: 312
9KAPUSTA IreneuszZSK - ZSiR START Kielce303/10311/11614105
 ZSK - ZSiR START Kielce
 70m-1: 303, 70m-2: 311
10KUPCZAK KonradŻYW - LKS Łucznik Żywiec299/13314/ 8613175
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 299, 70m-2: 314
11MIGDAŁ KrzysztofŻYW - LKS Łucznik Żywiec306/ 7306/13612153
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 306, 70m-2: 306
12MALAK MateuszSUR - AZS Surma Poznań296/20312/ 9608178
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 296, 70m-2: 312
13MICHALAK SławomirROK - KS "ROKIS" Radzymin298/19310/12608154
 ROK - KS "ROKIS" Radzymin
 70m-1: 298, 70m-2: 310
14CZAPCZYK MichałSUR - AZS Surma Poznań287/25318/ 5605156
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 287, 70m-2: 318
15BANASZAK JakubBKS - BKS Bydgoszcz299/17305/15604102
 BKS - BKS Bydgoszcz
 70m-1: 299, 70m-2: 305
16PIETRUSIŃSKI LudwikSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw301/12297/2359891
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 301, 70m-2: 297
17TARATUTA TomaszASK - Akademia Sportu Kolbudy299/14297/22596123
 ASK - Akademia Sportu Kolbudy
 70m-1: 299, 70m-2: 297
18ZALEWSKI MichałSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw289/23305/14594177
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 289, 70m-2: 305
19MIŁECKI MarcinMKL - MKŁ Strzała Warszawa292/21302/18594134
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 292, 70m-2: 302
20JANISZEWSKI RyszardSUR - AZS Surma Poznań303/ 9291/27594115
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 303, 70m-2: 291
21BUCKI MateuszSTE - Stella Kielce298/18295/2559385
 STE - Stella Kielce
 70m-1: 298, 70m-2: 295
22HUSZCZ MaciejDRU - DRUKARZ Warszawa289/22301/19590113
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 70m-1: 289, 70m-2: 301
23MICHALSKI AleksanderSUR - AZS Surma Poznań299/15290/2858993
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 299, 70m-2: 290
24ŁAZOWSKI FilipŻYW - LKS Łucznik Żywiec286/27297/21583100
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 286, 70m-2: 297
25KOZŁOWSKI DominikMAZ - LKS Mazowsze Teresin279/30303/17582121
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 279, 70m-2: 303
26PĘKALSKI RomanSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw282/28300/2058264
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 282, 70m-2: 300
27WYTRYKUS AdamROK - KS "ROKIS" Radzymin286/26291/26577114
 ROK - KS "ROKIS" Radzymin
 70m-1: 286, 70m-2: 291
28TOPOLNICKI RyszardTRA - UKS TRAMP Jarosław299/15278/33577104
 TRA - UKS TRAMP Jarosław
 70m-1: 299, 70m-2: 278
29KRÓL PiotrMKL - MKŁ Strzała Warszawa289/23287/29576114
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 289, 70m-2: 287
30DZIENIS MirosławHUB - Hubal Białystok278/31295/2457382
 HUB - Hubal Białystok
 70m-1: 278, 70m-2: 295
31SZYSZKO MichałSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw277/32285/31562113
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 277, 70m-2: 285
32SZYMAŃSKI JakubDRU - DRUKARZ Warszawa281/29263/3954472
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 70m-1: 281, 70m-2: 263
33PIERANGELI GiovanniSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw261/38278/3453953
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 261, 70m-2: 278
34ONISK PawełDRU - DRUKARZ Warszawa265/35272/3653762
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 70m-1: 265, 70m-2: 272
35KORCZEWSKI EmilianSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw262/37274/3553683
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 262, 70m-2: 274
36KOWALSKI RobertMKL - MKŁ Strzała Warszawa262/36271/3753382
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 262, 70m-2: 271
37PAWŁOWSKI RobertUKS5 - Uks "piątka" Zgierz246/41286/3053282
 UKS5 - Uks "piątka" Zgierz
 70m-1: 246, 70m-2: 286
38KUCOWSKI GawełDRU - DRUKARZ Warszawa255/39266/3852183
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 70m-1: 255, 70m-2: 266
39GACA ArkadiuszBKS - BKS Bydgoszcz272/33245/4351793
 BKS - BKS Bydgoszcz
 70m-1: 272, 70m-2: 245
40SIENKIEWICZ MichałSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw268/34247/4151531
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 268, 70m-2: 247
41KOTWAS KrzysztofUKS5 - Uks "piątka" Zgierz229/44280/3250960
 UKS5 - Uks "piątka" Zgierz
 70m-1: 229, 70m-2: 280
42LICHOTA PawełSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw240/42262/4050242
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 240, 70m-2: 262
43JUNCZYK StanisławSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw252/40247/4249931
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 252, 70m-2: 247
44JANKOWSKI JanPUS - Puszcza Supraśl238/43233/4547110
 PUS - Puszcza Supraśl
 70m-1: 238, 70m-2: 233
45SAPIEJ MateuszSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw224/45230/4745440
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 224, 70m-2: 230
46RUTKOWSKI PawełNIE2 - Niezrzeszony208/46234/4444260
 NIE2 - Niezrzeszony
 70m-1: 208, 70m-2: 234
47JAKUBOWSKI MichałSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw198/48231/4642962
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 198, 70m-2: 231
48SKUŁA KrzysztofMKL - MKŁ Strzała Warszawa199/47161/4836011
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 199, 70m-2: 161
Łuk klasyczny - Kobiety [Po 72 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1NAPŁOSZEK KamilaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw323/ 1319/ 3642216
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 323, 70m-2: 319
2ZYZAŃSKA SylwiaŻYW - LKS Łucznik Żywiec318/ 2318/ 5636152
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 318, 70m-2: 318
3KOZLOUSKAYA KarynaŻYW - LKS Łucznik Żywiec308/ 6325/ 1633151
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 308, 70m-2: 325
4LEŚNIAK NataliaŻYW - LKS Łucznik Żywiec301/ 8319/ 2620219
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 301, 70m-2: 319
5PŁAZA KlaudiaŻYW - LKS Łucznik Żywiec309/ 5306/ 6615101
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 309, 70m-2: 306
6MYSZOR WioletaŻYW - LKS Łucznik Żywiec291/13319/ 4610133
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 291, 70m-2: 319
7JADCZYK EwelinaBOR - KS Boruta Zgierz309/ 4294/ 9603104
 BOR - KS Boruta Zgierz
 70m-1: 309, 70m-2: 294
8NOVITSKA SofiaŻYW - LKS Łucznik Żywiec292/12303/ 7595121
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 292, 70m-2: 303
9WIDER AleksandraŻYW - LKS Łucznik Żywiec307/ 7286/10593176
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 307, 70m-2: 286
10ZAJĄC MagdalenaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw310/ 3280/12590153
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 310, 70m-2: 280
11MACIĄGOWSKA AlicjaMAZ - LKS Mazowsze Teresin293/11295/ 8588142
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 293, 70m-2: 295
12OLSZEWSKA MilenaGST - GZSN START Gorzów Wlkp.294/10277/1357194
 GST - GZSN START Gorzów Wlkp.
 70m-1: 294, 70m-2: 277
13FUTYMA AnnaTAL - UKS Talent Wrocław284/14276/1556061
 TAL - UKS Talent Wrocław
 70m-1: 284, 70m-2: 276
14GRZYMEK ZuzannaŻYW - LKS Łucznik Żywiec280/15276/1455662
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 280, 70m-2: 276
15GRZYB AgnieszkaMKL - MKŁ Strzała Warszawa300/ 9246/1954690
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 300, 70m-2: 246
16SOBIERAJ EwaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw253/17282/1153570
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 253, 70m-2: 282
17MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZ - LKS Mazowsze Teresin259/16249/1850840
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 259, 70m-2: 249
18POKROPEK BarbaraSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw244/18262/1650643
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 244, 70m-2: 262
19KRÓL SCHLOTTER JagienkaDRU - DRUKARZ Warszawa241/19255/1749663
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 70m-1: 241, 70m-2: 255
20ROGUSKA AlicjaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw220/20240/2046053
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 220, 70m-2: 240
21ŚWIECZAK AnnaDRU - DRUKARZ Warszawa192/21208/2140051
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 70m-1: 192, 70m-2: 208
22KHALABURA TetianaMKL - MKŁ Strzała Warszawa124/22180/2230411
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 124, 70m-2: 180
Łuk klasyczny - U21 - Juniorzy [Po 72 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1PANCYRU OleksandrUKR - Ukraina319/ 3329/ 1648235
 UKR - Ukraina
 70m-1: 319, 70m-2: 329
2KRIWORUCZKO OleksandrUKR - Ukraina326/ 1318/ 5644196
 UKR - Ukraina
 70m-1: 326, 70m-2: 318
3JANUS SewerynSUR - AZS Surma Poznań321/ 2318/ 4639235
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 321, 70m-2: 318
4DIUNASZEW MykitaUKR - Ukraina317/ 4319/ 36362310
 UKR - Ukraina
 70m-1: 317, 70m-2: 319
5OSUCH MaksymilianSUR - AZS Surma Poznań303/ 7325/ 2628162
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 303, 70m-2: 325
6KUTYŁA WiktorTRA - UKS TRAMP Jarosław311/ 5315/ 66262010
 TRA - UKS TRAMP Jarosław
 70m-1: 311, 70m-2: 315
7LEONENKO YehorUKR - Ukraina303/ 6308/ 8611144
 UKR - Ukraina
 70m-1: 303, 70m-2: 308
8VAKSMAN KontantinŻYW - LKS Łucznik Żywiec301/ 9308/ 7609166
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 301, 70m-2: 308
9PERKOV IvanUKR - Ukraina299/11298/11597105
 UKR - Ukraina
 70m-1: 299, 70m-2: 298
10KULTYS JakubHUZ - HUBERTUS Zalesie301/10294/14595134
 HUZ - HUBERTUS Zalesie
 70m-1: 301, 70m-2: 294
11CZARNIK SzymonGROT - UKS GROT Ruda Ślaska302/ 8289/17591103
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 70m-1: 302, 70m-2: 289
12KRYŃSKI ErykSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw292/12295/1258782
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 292, 70m-2: 295
13NOWAK ŁukaszSPO - KS Społem Łódź291/13295/1358691
 SPO - KS Społem Łódź
 70m-1: 291, 70m-2: 295
14KRYSZKIEWICZ KrystianMAZ - LKS Mazowsze Teresin277/19298/ 9575102
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 277, 70m-2: 298
15OBROCKI MariuszŻYW - LKS Łucznik Żywiec286/15284/1857031
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 286, 70m-2: 284
16SYPION StanisławGROT - UKS GROT Ruda Ślaska287/14280/1956783
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 70m-1: 287, 70m-2: 280
17SZŁAPAK AdrianGROT - UKS GROT Ruda Ślaska276/20291/1556774
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 70m-1: 276, 70m-2: 291
18SROKA JakubGROT - UKS GROT Ruda Ślaska273/21290/16563122
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 70m-1: 273, 70m-2: 290
19SPUTO JerzySLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw260/26298/1055880
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 260, 70m-2: 298
20KISIEL KacperMAK - LKS MAKOVIA Makowisko279/17273/22552112
 MAK - LKS MAKOVIA Makowisko
 70m-1: 279, 70m-2: 273
21BŁASZCZYK SebastianMAZ - LKS Mazowsze Teresin272/22279/20551116
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 272, 70m-2: 279
22CZEPIK OleksiiUKR - Ukraina277/18271/2454850
 UKR - Ukraina
 70m-1: 277, 70m-2: 271
23PATLEWICZ ŁukaszGROT - UKS GROT Ruda Ślaska264/24278/2154291
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 70m-1: 264, 70m-2: 278
24WIDER KazimierzŻYW - LKS Łucznik Żywiec281/16260/2554151
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 281, 70m-2: 260
25OLCZAK MiłoszMAZ - LKS Mazowsze Teresin269/23260/2652920
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 269, 70m-2: 260
26KOWALCZYK MaciejSPO - KS Społem Łódź255/27271/2352660
 SPO - KS Społem Łódź
 70m-1: 255, 70m-2: 271
27DZIUBAK JanSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw261/25240/2850121
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 261, 70m-2: 240
28MAJCHRZYCKI JakubSUR - AZS Surma Poznań250/28249/2749930
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 250, 70m-2: 249
29POBORSKI WojciechSPO - KS Społem Łódź231/29226/2945731
 SPO - KS Społem Łódź
 70m-1: 231, 70m-2: 226
Łuk klasyczny - U21 - Juniorki [Po 72 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1BROVINSKA LiliiaUKR - Ukraina302/ 2305/ 3607103
 UKR - Ukraina
 70m-1: 302, 70m-2: 305
2BARGIEL JoannaŻYW - LKS Łucznik Żywiec303/ 1299/ 4602112
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 303, 70m-2: 299
3STRZAŁKA OtyliaŻYW - LKS Łucznik Żywiec295/ 4305/ 2600164
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 295, 70m-2: 305
4ILLAJASZ VarvaraUKR - Ukraina280/14312/ 1592135
 UKR - Ukraina
 70m-1: 280, 70m-2: 312
5ŻUK PolinaUKR - Ukraina295/ 5290/ 558592
 UKR - Ukraina
 70m-1: 295, 70m-2: 290
6BĄCZYK ZuzannaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw298/ 3285/ 958384
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 298, 70m-2: 285
7MAŁOLEPSZA MariaMAZ - LKS Mazowsze Teresin291/ 8285/ 857695
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 291, 70m-2: 285
8LEPA NataliaGROT - UKS GROT Ruda Ślaska295/ 5279/1357442
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 70m-1: 295, 70m-2: 279
9STERLIK AnastaiiaSPO - KS Społem Łódź281/13286/ 756752
 SPO - KS Społem Łódź
 70m-1: 281, 70m-2: 286
10OZDOBA AleksandraSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw282/10283/10565132
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 282, 70m-2: 283
11GRZYBEK BarbaraSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw292/ 7267/1655972
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 292, 70m-2: 267
12SADOWSKA JuliaSWI - UKS Świstrzały Białystok275/16283/1155871
 SWI - UKS Świstrzały Białystok
 70m-1: 275, 70m-2: 283
13ZYGMUNCIAK AlicjaMAZ - LKS Mazowsze Teresin274/17282/1255662
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 274, 70m-2: 282
14SZEWCZYK JolantaNIE1 - Niezrzeszony281/11272/1555393
 NIE1 - Niezrzeszony
 70m-1: 281, 70m-2: 272
15TOMASZEWICZ KingaŻYW - LKS Łucznik Żywiec261/20286/ 654792
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 261, 70m-2: 286
16ŁAWICKA ZuzannaSUR - AZS Surma Poznań283/ 9262/1754560
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 283, 70m-2: 262
17BABIAK NataliaTRA - UKS TRAMP Jarosław279/15262/1854173
 TRA - UKS TRAMP Jarosław
 70m-1: 279, 70m-2: 262
18KLIŚ KarolinaŻYW - LKS Łucznik Żywiec262/19278/1454071
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 262, 70m-2: 278
19ZAJĄC SylwiaTRA - UKS TRAMP Jarosław281/12250/22531102
 TRA - UKS TRAMP Jarosław
 70m-1: 281, 70m-2: 250
20MAZUR NataliaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw270/18260/1953071
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 270, 70m-2: 260
21ANTONIAK AleksandraGROT - UKS GROT Ruda Ślaska248/24257/2050550
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 70m-1: 248, 70m-2: 257
22MICHAŁOWSKA AgataMAZ - LKS Mazowsze Teresin258/21246/2450483
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 258, 70m-2: 246
23RANCHISHEVA YanaŻYW - LKS Łucznik Żywiec249/23251/2150052
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 249, 70m-2: 251
24LISIECKA EwelinaMAZ - LKS Mazowsze Teresin244/26250/2349461
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 244, 70m-2: 250
25WOŹNIAK IzaMAZ - LKS Mazowsze Teresin244/27238/2648232
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 244, 70m-2: 238
26BRUDEK MartynaTRA - UKS TRAMP Jarosław246/25219/2846532
 TRA - UKS TRAMP Jarosław
 70m-1: 246, 70m-2: 219
27SZWARCZEWSKA JuliaMAZ - LKS Mazowsze Teresin256/22207/3146352
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 256, 70m-2: 207
28RAKOWSKA MajaŻYW - LKS Łucznik Żywiec224/28237/2746141
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 224, 70m-2: 237
29SOCHA NataliaTRA - UKS TRAMP Jarosław191/32244/2543500
 TRA - UKS TRAMP Jarosław
 70m-1: 191, 70m-2: 244
30TEODORCZYK KatarzynaROK - KS "ROKIS" Radzymin199/30210/3040951
 ROK - KS "ROKIS" Radzymin
 70m-1: 199, 70m-2: 210
31MIŚ JagodaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw199/31207/3240610
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 199, 70m-2: 207
32ŻURKO MonikaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw187/33216/2940310
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 187, 70m-2: 216
33PYSMENNA VeronikaŻYW - LKS Łucznik Żywiec217/29175/3439221
 ŻYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 217, 70m-2: 175
34DOBOSZ OliwiaPTG - PTG Sokół Radom168/34204/3337221
 PTG - PTG Sokół Radom
 70m-1: 168, 70m-2: 204
35KOPIŃSKA GabrielaMKL - MKŁ Strzała Warszawa102/3594/3519610
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 102, 70m-2: 94
Łuk klasyczny - U18 - Kadeci [Po 72 strzałach]
   60m-160m-2Razem10+XX
1KUTYŁA WiktorTRA - UKS TRAMP Jarosław311/ 1320/ 1631173
 TRA - UKS TRAMP Jarosław
 60m-1: 311, 60m-2: 320
2SYPION StanisławGROT - UKS GROT Ruda Ślaska300/ 4305/ 2605189
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 300, 60m-2: 305
3SZYMCZAK OlafJAR - JAR KIelnarowa304/ 2301/ 3605112
 JAR - JAR KIelnarowa
 60m-1: 304, 60m-2: 301
4CZARNIK SzymonGROT - UKS GROT Ruda Ślaska294/ 7298/ 4592156
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 294, 60m-2: 298
5BARTOSZEK KarolDRU - DRUKARZ Warszawa301/ 3289/ 6590142
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 60m-1: 301, 60m-2: 289
6SPUTO JeremiSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw300/ 5289/ 7589102
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 300, 60m-2: 289
7SROKA JakubGROT - UKS GROT Ruda Ślaska284/10297/ 558193
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 284, 60m-2: 297
8KWIECIEŃ JeremiSUR - AZS Surma Poznań294/ 8281/ 8575102
 SUR - AZS Surma Poznań
 60m-1: 294, 60m-2: 281
9PATLEWICZ ŁukaszGROT - UKS GROT Ruda Ślaska296/ 6277/ 957375
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 296, 60m-2: 277
10LISIECKI JanMAZ - LKS Mazowsze Teresin288/ 9275/10563105
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 60m-1: 288, 60m-2: 275
11BIENIAK JanSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw264/13268/1153231
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 264, 60m-2: 268
12MICHALIK MarcelJAR - JAR KIelnarowa267/12253/1252082
 JAR - JAR KIelnarowa
 60m-1: 267, 60m-2: 253
13MURAWSKI SamborGROT - UKS GROT Ruda Ślaska272/11236/1450843
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 272, 60m-2: 236
14BUKIERT MichałSWI - UKS Świstrzały Białystok254/16252/1350631
 SWI - UKS Świstrzały Białystok
 60m-1: 254, 60m-2: 252
15CYPRYSIAK WiktorSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw262/14235/1549772
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 262, 60m-2: 235
16PIELAK PawełDRU - DRUKARZ Warszawa256/15231/1748720
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 60m-1: 256, 60m-2: 231
17RATAJCZAK KajetanKUR - UKS - Jedynka Kórnik245/17232/1647710
 KUR - UKS - Jedynka Kórnik
 60m-1: 245, 60m-2: 232
18BRYLEWSKI JędrzejKUR - UKS - Jedynka Kórnik241/18226/1846751
 KUR - UKS - Jedynka Kórnik
 60m-1: 241, 60m-2: 226
19SZYMCZAK AdrianJAR - JAR KIelnarowa203/19215/1941861
 JAR - JAR KIelnarowa
 60m-1: 203, 60m-2: 215
Łuk klasyczny - U18 - Kadeci [Po 72 strzałach]
   60m-160m-2Razem10+XX
1KUTYŁA UrszulaTRA - UKS TRAMP Jarosław303/ 1301/ 1604154
 TRA - UKS TRAMP Jarosław
 60m-1: 303, 60m-2: 301
2LEPA NataliaGROT - UKS GROT Ruda Ślaska300/ 2293/ 2593115
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 300, 60m-2: 293
3WÓJCIK WeronikaLKS - Łks Radom274/ 5290/ 3564111
 LKS - Łks Radom
 60m-1: 274, 60m-2: 290
4MAMROWICZ NikolaDRU - DRUKARZ Warszawa271/ 6287/ 455870
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 60m-1: 271, 60m-2: 287
5WILK WeronikaJAR - JAR KIelnarowa271/ 7283/ 655473
 JAR - JAR KIelnarowa
 60m-1: 271, 60m-2: 283
6GRUDZIEŃ KarolinaGROT - UKS GROT Ruda Ślaska276/ 4277/ 755392
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 276, 60m-2: 277
7ANTONIAK AleksandraGROT - UKS GROT Ruda Ślaska266/10284/ 5550111
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 266, 60m-2: 284
8GEBAUER MałgorzataGROT - UKS GROT Ruda Ślaska268/ 9271/ 853942
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 268, 60m-2: 271
9NAPŁOSZEK ZuzannaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw289/ 3246/ 953541
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 289, 60m-2: 246
10MOCZULSKA ZofiaHUZ - HUBERTUS Zalesie271/ 8237/1150843
 HUZ - HUBERTUS Zalesie
 60m-1: 271, 60m-2: 237
11POŚPIECH GabrielaSUR - AZS Surma Poznań228/14241/1046931
 SUR - AZS Surma Poznań
 60m-1: 228, 60m-2: 241
12DZIERŻAK KalinaDRU - DRUKARZ Warszawa231/12234/1246520
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 60m-1: 231, 60m-2: 234
13CHOBANIUK AnnaDEF - Uks Defmar Police231/12228/1345910
 DEF - Uks Defmar Police
 60m-1: 231, 60m-2: 228
14DOLEŚNIAK AnnaDRU - DRUKARZ Warszawa233/11223/1445642
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 60m-1: 233, 60m-2: 223
15GÓRSKA MagdalenaGROT - UKS GROT Ruda Ślaska199/15200/1539910
 GROT - UKS GROT Ruda Ślaska
 60m-1: 199, 60m-2: 200
16KORNOWICZ JagnaDRU - DRUKARZ Warszawa168/16185/1635300
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 60m-1: 168, 60m-2: 185
17BULSIEWICZ ZofiaDRU - DRUKARZ Warszawa159/18163/1732200
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 60m-1: 159, 60m-2: 163
18CRASTO DominikaDEF - Uks Defmar Police162/17151/1831330
 DEF - Uks Defmar Police
 60m-1: 162, 60m-2: 151
19JEZNACH OliwiaDRU - DRUKARZ Warszawa150/19132/1928231
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 60m-1: 150, 60m-2: 132
Łuk bloczkowy - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
   50m-150m-2Razem10+XX
1PRZYBYLSKI ŁukaszA3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK344/ 2354/ 16985122
 A3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK
 50m-1: 344, 50m-2: 354
2ATAMANIENKO SerhiiUKR - Ukraina340/ 3343/ 26834118
 UKR - Ukraina
 50m-1: 340, 50m-2: 343
3SZELĄG FilipA3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK336/ 4342/ 36783414
 A3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK
 50m-1: 336, 50m-2: 342
4DOBROWOLSKI RafałNIE3 - Niezrzeszony344/ 1333/ 76774017
 NIE3 - Niezrzeszony
 50m-1: 344, 50m-2: 333
5JASIŃSKI MarcinPTG - PTG Sokół Radom331/ 5335/ 56663115
 PTG - PTG Sokół Radom
 50m-1: 331, 50m-2: 335
6AFFEK MarcinKOM - ŁKS Kompania Łucznicza Nowy Dw330/ 7335/ 46653113
 KOM - ŁKS Kompania Łucznicza Nowy Dw
 50m-1: 330, 50m-2: 335
7WYLĘŻEK KamilA3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK329/ 8335/ 6664285
 A3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK
 50m-1: 329, 50m-2: 335
8CHMIELEWSKI TomaszDEF - Uks Defmar Police331/ 6328/10659268
 DEF - Uks Defmar Police
 50m-1: 331, 50m-2: 328
9VDOVENKO VitaliiUKR - Ukraina328/ 9326/116542411
 UKR - Ukraina
 50m-1: 328, 50m-2: 326
10SŁOWIŃSKI SzymonLEW - Lew Krynki315/12329/ 9644238
 LEW - Lew Krynki
 50m-1: 315, 50m-2: 329
11PIETRZAK MarcinDRU - DRUKARZ Warszawa326/10316/17642267
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 50m-1: 326, 50m-2: 316
12KUDLA GrzegorzA3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK316/11326/12642229
 A3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK
 50m-1: 316, 50m-2: 326
13ANDRUSZKIEWICZ WładysławA3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK310/17330/ 8640257
 A3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK
 50m-1: 310, 50m-2: 330
14KODA AdamLEW - Lew Krynki313/15326/13639196
 LEW - Lew Krynki
 50m-1: 313, 50m-2: 326
15STANIEWICZ RobertROK - KS "ROKIS" Radzymin315/13322/14637214
 ROK - KS "ROKIS" Radzymin
 50m-1: 315, 50m-2: 322
16ŚLIWECKI RobertLEW - Lew Krynki313/16321/15634157
 LEW - Lew Krynki
 50m-1: 313, 50m-2: 321
17ŻUKOWSKI JacekSWI - UKS Świstrzały Białystok310/18314/18624144
 SWI - UKS Świstrzały Białystok
 50m-1: 310, 50m-2: 314
18WAŚNIEWSKI CezaryROK - KS "ROKIS" Radzymin315/14302/22617166
 ROK - KS "ROKIS" Radzymin
 50m-1: 315, 50m-2: 302
19ZABOROWSKI PawełSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw298/20318/16616204
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 50m-1: 298, 50m-2: 318
20SZELĄG MarcinA3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK304/19306/20610164
 A3D - Klub Łuczniczy A3D TOSZEK
 50m-1: 304, 50m-2: 306
21BOGUSŁAWSKI GrzegorzUKS5 - Uks "piątka" Zgierz285/21309/19594203
 UKS5 - Uks "piątka" Zgierz
 50m-1: 285, 50m-2: 309
22STĘPIEŃ GabryśFAK - FakeArcher - Warszawa283/23304/21587110
 FAK - FakeArcher - Warszawa
 50m-1: 283, 50m-2: 304
23JACNIACKI PiotrLUB - ICSiR "Start" Lublin284/22287/2357151
 LUB - ICSiR "Start" Lublin
 50m-1: 284, 50m-2: 287
24SAWICKI PiotrLUB - ICSiR "Start" Lublin279/25285/2456470
 LUB - ICSiR "Start" Lublin
 50m-1: 279, 50m-2: 285
25ŻUK WłodzimierzKOM - ŁKS Kompania Łucznicza Nowy Dw280/24275/26555116
 KOM - ŁKS Kompania Łucznicza Nowy Dw
 50m-1: 280, 50m-2: 275
26MŁYNARCZYK MarianKOM - ŁKS Kompania Łucznicza Nowy Dw237/27279/2551682
 KOM - ŁKS Kompania Łucznicza Nowy Dw
 50m-1: 237, 50m-2: 279
27SOBIERAJ CezaryROK - KS "ROKIS" Radzymin252/26261/2751383
 ROK - KS "ROKIS" Radzymin
 50m-1: 252, 50m-2: 261
Łuk bloczkowy - Kobiety [Po 72 strzałach]
   50m-150m-2Razem10+XX
1SHKLIAR KseniiaUKR - Ukraina339/ 1337/ 16763513
 UKR - Ukraina
 50m-1: 339, 50m-2: 337
2JANKOWSKA SandraMKL - MKŁ Strzała Warszawa338/ 2328/ 4666289
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 338, 50m-2: 328
3HOMUTOVSKA OlgaUKR - Ukraina331/ 3326/ 66572512
 UKR - Ukraina
 50m-1: 331, 50m-2: 326
4KARDASH ViktoriiaUKR - Ukraina322/ 4330/ 3652266
 UKR - Ukraina
 50m-1: 322, 50m-2: 330
5ZYGMUNCIAK MagdalenaMAZ - LKS Mazowsze Teresin314/ 6331/ 2645298
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 50m-1: 314, 50m-2: 331
6PACHAPINSKAYA TatsianaLEW - Lew Krynki315/ 5327/ 56422515
 LEW - Lew Krynki
 50m-1: 315, 50m-2: 327
7FORAJTER AlicjaTEM - LKS Tempo Stolarzowice306/ 7315/ 8621152
 TEM - LKS Tempo Stolarzowice
 50m-1: 306, 50m-2: 315
8ZAJĄC MagdalenaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw294/ 9316/ 7610157
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 50m-1: 294, 50m-2: 316
9DUDKA DorotaLUB - ICSiR "Start" Lublin298/ 8310/ 9608129
 LUB - ICSiR "Start" Lublin
 50m-1: 298, 50m-2: 310
10GROSS LuizaTEM - LKS Tempo Stolarzowice277/10286/1056341
 TEM - LKS Tempo Stolarzowice
 50m-1: 277, 50m-2: 286
11DZIEDZIC-WIŃSKA JustynaASK - Akademia Sportu Kolbudy274/11222/1149672
 ASK - Akademia Sportu Kolbudy
 50m-1: 274, 50m-2: 222
Łuk barebow - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
   50m-150m-2Razem10+XX
1SEROCKI DariuszCBA - K.Ł. Compound Barebow Archery 293/ 1290/ 2583102
 CBA - K.Ł. Compound Barebow Archery
 50m-1: 293, 50m-2: 290
2NOWAK DominikCBA - K.Ł. Compound Barebow Archery 287/ 2295/ 1582104
 CBA - K.Ł. Compound Barebow Archery
 50m-1: 287, 50m-2: 295
3MIŁECKI MarcinMKL - MKŁ Strzała Warszawa273/ 4282/ 355571
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 273, 50m-2: 282
4NYKIEL SzymonKAR - Karima Prząsław281/ 3270/ 655171
 KAR - Karima Prząsław
 50m-1: 281, 50m-2: 270
5AUSTYN ZbigniewPLA - KS Płaszowianka Kraków273/ 5276/ 554940
 PLA - KS Płaszowianka Kraków
 50m-1: 273, 50m-2: 276
6JABŁOŃSKI RobertNIE4 - Niezrzeszony258/ 9280/ 453872
 NIE4 - Niezrzeszony
 50m-1: 258, 50m-2: 280
7GAWRYŚ DariuszSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw270/ 6262/ 953271
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 50m-1: 270, 50m-2: 262
8DOBIJA AndrzejKAR - Karima Prząsław265/ 7264/ 852952
 KAR - Karima Prząsław
 50m-1: 265, 50m-2: 264
9JANKOWSKI MichałMKL - MKŁ Strzała Warszawa252/11267/ 751910
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 252, 50m-2: 267
10CIESIELSKI MichałCBA - K.Ł. Compound Barebow Archery 265/ 8246/1151141
 CBA - K.Ł. Compound Barebow Archery
 50m-1: 265, 50m-2: 246
11KUCOWSKI GawełDRU - DRUKARZ Warszawa255/10255/1051031
 DRU - DRUKARZ Warszawa
 50m-1: 255, 50m-2: 255
12DIETRICH JerzyKAR - Karima Prząsław192/13218/1241030
 KAR - Karima Prząsław
 50m-1: 192, 50m-2: 218
13ZUBIK TomaszROK - KS "ROKIS" Radzymin173/14217/1339010
 ROK - KS "ROKIS" Radzymin
 50m-1: 173, 50m-2: 217
14ADAMOWICZ DanielROK - KS "ROKIS" Radzymin164/15210/1437420
 ROK - KS "ROKIS" Radzymin
 50m-1: 164, 50m-2: 210
15CEJMER TomaszMKL - MKŁ Strzała Warszawa193/12181/1537410
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 193, 50m-2: 181
16PRELWITZ MariuszMKL - MKŁ Strzała Warszawa96/1692/1618800
 MKL - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 96, 50m-2: 92
Łuk barebow - Kobiety [Po 72 strzałach]
   50m-150m-2Razem10+XX
1ZAGRODZKA DOBIJA IgaKAR - Karima Prząsław264/ 1271/ 153594
 KAR - Karima Prząsław
 50m-1: 264, 50m-2: 271
2JUNCZYK-PACZUSKA AnnaSLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw256/ 2253/ 250951
 SLM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 50m-1: 256, 50m-2: 253