XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont (SŁM)
Warszawa (POL), 28-29 May 2022
Lista uczestników wg stanowiska
StanowiskoZawodnikKraj/KlubKonkurencja
Sesja 1
1ASIENKIEWICZ MichałSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
3AJEZNACH OliwiaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
3BANTONIAK AleksandraGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
4ADOLEŚNIAK AnnaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
4BLEPA NataliaGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
5AKORNOWICZ JagnaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
5BGEBAUER MałgorzataGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
6ABULSIEWICZ ZofiaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
6BGRUDZIEŃ KarolinaGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
7ABARTOSZEK KarolDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
7BGÓRSKA MagdalenaGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
8ADZIERŻAK KalinaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
8BCRASTO DominikaDEF - UKS DEFMAR POLICEŁuk klasyczny U18 - Kadeci
9APOŚPIECH GabrielaSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny U18 - Kadeci
9BCHOBANIUK AnnaDEF - UKS DEFMAR POLICEŁuk klasyczny U18 - Kadeci
10AWÓJCIK WeronikaLKS - ŁKS RADOMŁuk klasyczny U18 - Kadeci
10BMOCZULSKA ZofiaHUZ - HUBERTUS ZALESIEŁuk klasyczny U18 - Kadeci
11ANAPŁOSZEK ZuzannaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U18 - Kadeci
11BMAMROWICZ NikolaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
13AKUTYŁA UrszulaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWŁuk klasyczny U18 - Kadeci
13BMICHALIK MarcelJAR - JAR KIELNAROWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
14ASROKA JakubGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
14BKUTYŁA WiktorTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWŁuk klasyczny U18 - Kadeci
15ACZARNIK SzymonGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
15BWILK WeronikaJAR - JAR KIELNAROWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
16ASYPION StanisławGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
16BSZYMCZAK OlafJAR - JAR KIELNAROWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
17APATLEWICZ ŁukaszGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
17BSZYMCZAK AdrianJAR - JAR KIELNAROWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
18AMURAWSKI SamborGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
18BCYPRYSIAK WiktorSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U18 - Kadeci
19ARATAJCZAK KajetanKUR - UKS - JEDYNKA KÓRNIKŁuk klasyczny U18 - Kadeci
19BSPUTO JeremiSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U18 - Kadeci
20ABRYLEWSKI JędrzejKUR - UKS - JEDYNKA KÓRNIKŁuk klasyczny U18 - Kadeci
20BBIENIAK JanSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U18 - Kadeci
21BBUKIERT MichałSWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuk klasyczny U18 - Kadeci
22ALISIECKI JanMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U18 - Kadeci
22BKWIECIEŃ JeremiSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny U18 - Kadeci
23APIELAK PawełDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny U18 - Kadeci
Sesja 2
1AZAGRODZKA DOBIJA IgaKAR - KARIMA PRZĄSŁAWŁuk barebow Kobiety
1BJUNCZYK-PACZUSKA AnnaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk barebow Kobiety
2AJANKOWSKI MichałMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk barebow Mężczyźni
2BDIETRICH JerzyKAR - KARIMA PRZĄSŁAWŁuk barebow Mężczyźni
3AMIŁECKI MarcinMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk barebow Mężczyźni
3BDOBIJA AndrzejKAR - KARIMA PRZĄSŁAWŁuk barebow Mężczyźni
4APRELWITZ MariuszMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk barebow Mężczyźni
4BNYKIEL SzymonKAR - KARIMA PRZĄSŁAWŁuk barebow Mężczyźni
5ACEJMER TomaszMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk barebow Mężczyźni
5BSEROCKI DariuszCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Łuk barebow Mężczyźni
6AKUCOWSKI GawełDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk barebow Mężczyźni
6BNOWAK DominikCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Łuk barebow Mężczyźni
7AZUBIK TomaszROK - KS "ROKIS" RADZYMINŁuk barebow Mężczyźni
7BCIESIELSKI MichałCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Łuk barebow Mężczyźni
8AADAMOWICZ DanielROK - KS "ROKIS" RADZYMINŁuk barebow Mężczyźni
8BGAWRYŚ DariuszSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk barebow Mężczyźni
9AJABŁOŃSKI RobertNIE4 - NIEZRZESZONYŁuk barebow Mężczyźni
9BAUSTYN ZbigniewPLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuk barebow Mężczyźni
10BFORAJTER AlicjaTEM - LKS TEMPO STOLARZOWICEŁuk bloczkowy Kobiety
11ASHKLIAR KseniiaUKR - UKRAINAŁuk bloczkowy Kobiety
11BGROSS LuizaTEM - LKS TEMPO STOLARZOWICEŁuk bloczkowy Kobiety
12AKARDASH ViktoriiaUKR - UKRAINAŁuk bloczkowy Kobiety
12BDZIEDZIC-WIŃSKA JustynaASK - AKADEMIA SPORTU KOLBUDYŁuk bloczkowy Kobiety
13BPACHAPINSKAYA TatsianaLEW - LEW KRYNKIŁuk bloczkowy Kobiety
14AHOMUTOVSKA OlgaUKR - UKRAINAŁuk bloczkowy Kobiety
14BZYGMUNCIAK MagdalenaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk bloczkowy Kobiety
15ADUDKA DorotaLUB - ICSIR "START" LUBLINŁuk bloczkowy Kobiety
15BJANKOWSKA SandraMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk bloczkowy Kobiety
16AKUDLA GrzegorzA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
17APRZYBYLSKI ŁukaszA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
17BWAŚNIEWSKI CezaryROK - KS "ROKIS" RADZYMINŁuk bloczkowy Mężczyźni
18ASZELĄG MarcinA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
18BSTANIEWICZ RobertROK - KS "ROKIS" RADZYMINŁuk bloczkowy Mężczyźni
19ASZELĄG FilipA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
19BSOBIERAJ CezaryROK - KS "ROKIS" RADZYMINŁuk bloczkowy Mężczyźni
20AANDRUSZKIEWICZ WładysławA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
20BZABOROWSKI PawełSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk bloczkowy Mężczyźni
21AWYLĘŻEK KamilA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
22AŻUK WłodzimierzKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWŁuk bloczkowy Mężczyźni
23AMŁYNARCZYK MarianKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWŁuk bloczkowy Mężczyźni
23BŚLIWECKI RobertLEW - LEW KRYNKIŁuk bloczkowy Mężczyźni
24AAFFEK MarcinKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWŁuk bloczkowy Mężczyźni
24BSŁOWIŃSKI SzymonLEW - LEW KRYNKIŁuk bloczkowy Mężczyźni
25AVDOVENKO VitaliiUKR - UKRAINAŁuk bloczkowy Mężczyźni
25BKODA AdamLEW - LEW KRYNKIŁuk bloczkowy Mężczyźni
26AATAMANIENKO SerhiiUKR - UKRAINAŁuk bloczkowy Mężczyźni
26BJASIŃSKI MarcinPTG - PTG SOKÓŁ RADOMŁuk bloczkowy Mężczyźni
27ACHMIELEWSKI TomaszDEF - UKS DEFMAR POLICEŁuk bloczkowy Mężczyźni
28ABOGUSŁAWSKI GrzegorzUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZŁuk bloczkowy Mężczyźni
28BSAWICKI PiotrLUB - ICSIR "START" LUBLINŁuk bloczkowy Mężczyźni
29BSTĘPIEŃ GabryśFAK - FAKEARCHER - WARSZAWAŁuk bloczkowy Mężczyźni
30APIETRZAK MarcinDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk bloczkowy Mężczyźni
30BDOBROWOLSKI RafałNIE3 - NIEZRZESZONYŁuk bloczkowy Mężczyźni
31AŻUKOWSKI JacekSWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuk bloczkowy Mężczyźni
31BZAJĄC MagdalenaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk bloczkowy Kobiety
32AJACNIACKI PiotrLUB - ICSIR "START" LUBLINŁuk bloczkowy Mężczyźni
Sesja 3
1AGRZYMEK ZuzannaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
1BNAPŁOSZEK KamilaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
2AZYZAŃSKA SylwiaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
2BPOKROPEK BarbaraSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
3AMYSZOR WioletaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
3BROGUSKA AlicjaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
4AKOZLOUSKAYA KarynaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
4BSOBIERAJ EwaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
5ALEŚNIAK NataliaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
5BZAJĄC MagdalenaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
6AWIDER AleksandraŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
7ANOVITSKA SofiaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
7BŚWIECZAK AnnaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Kobiety
8APŁAZA KlaudiaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
9AMACIĄGOWSKA AlicjaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Kobiety
9BKRÓL SCHLOTTER JagienkaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Kobiety
10ASTRZAŁKA OtyliaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorki
10BKHALABURA TetianaMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny Kobiety
11AMACIĄGOWSKA MałgorzataMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Kobiety
11BGRZYB AgnieszkaMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny Kobiety
12AOLSZEWSKA MilenaGST - GZSN START GORZÓW WLKP.Łuk klasyczny Kobiety
12BJADCZYK EwelinaBOR - KS BORUTA ZGIERZŁuk klasyczny Kobiety
13AFUTYMA AnnaTAL - UKS TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Kobiety
13BSADOWSKA JuliaSWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKŁuk klasyczny U21 - Juniorki
14AZYGMUNCIAK AlicjaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorki
14BKLIŚ KarolinaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorki
15ASZWARCZEWSKA JuliaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorki
15BPYSMENNA VeronikaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorki
16ABROVINSKA LiliiaUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorki
16BTOMASZEWICZ KingaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorki
17AWOŹNIAK IzaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorki
17BBARGIEL JoannaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorki
18ALISIECKA EwelinaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorki
18BRAKOWSKA MajaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorki
19AMAŁOLEPSZA MariaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorki
19BRANCHISHEVA YanaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorki
20AMICHAŁOWSKA AgataMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorki
20BOZDOBA AleksandraSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
21ABABIAK NataliaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
21BGRZYBEK BarbaraSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
22ABRUDEK MartynaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
22BMAZUR NataliaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
23ASOCHA NataliaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
23BBĄCZYK ZuzannaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
24AZAJĄC SylwiaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
24BMIŚ JagodaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
25ATEODORCZYK KatarzynaROK - KS "ROKIS" RADZYMINŁuk klasyczny U21 - Juniorki
25BŻURKO MonikaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorki
26BILLAJASZ VarvaraUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorki
27BŻUK PolinaUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorki
28ASZEWCZYK JolantaNIE1 - NIEZRZESZONYŁuk klasyczny U21 - Juniorki
28BKOPIŃSKA GabrielaMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny U21 - Juniorki
29AŁAWICKA ZuzannaSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny U21 - Juniorki
29BDOBOSZ OliwiaPTG - PTG SOKÓŁ RADOMŁuk klasyczny U21 - Juniorki
30ASTERLIK AnastaiiaSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny U21 - Juniorki
30BLEPA NataliaGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U21 - Juniorki
31AANTONIAK AleksandraGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U21 - Juniorki
Sesja 4
1APERKOV IvanUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
1BNOWAK ŁukaszSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
1CTARATUTA TomaszASK - AKADEMIA SPORTU KOLBUDYŁuk klasyczny Mężczyźni
2AKRIWORUCZKO OleksandrUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
2BPOBORSKI WojciechSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
2CWYTRYKUS AdamROK - KS "ROKIS" RADZYMINŁuk klasyczny Mężczyźni
3ACZEPIK OleksiiUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
3BRUTKOWSKI JanSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
3CDZIENIS MirosławHUB - HUBAL BIAŁYSTOKŁuk klasyczny Mężczyźni
4ADIUNASZEW MykitaUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
4BKOWALCZYK MaciejSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
5ALEONENKO YehorUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
5BJANUS SewerynSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
5CJANKOWSKI JanPUS - PUSZCZA SUPRAŚLŁuk klasyczny Mężczyźni
6APANCYRU OleksandrUKR - UKRAINAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
6BMAJCHRZYCKI JakubSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
6CRUTKOWSKI PawełNIE2 - NIEZRZESZONYŁuk klasyczny Mężczyźni
7AOBROCKI MariuszŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
7BOSUCH MaksymilianSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
8AWIDER KazimierzŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
8BKRYSZKIEWICZ KrystianMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
8CKAPUSTA IreneuszZSK - ZSIR START KIELCEŁuk klasyczny Mężczyźni
9AVAKSMAN KontantinŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
9BBŁASZCZYK SebastianMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
9CTOPOLNICKI RyszardTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWŁuk klasyczny Mężczyźni
10ASPUTO JerzySLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
10BOLCZAK MiłoszMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
11AKRYŃSKI ErykSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
11BSROKA JakubGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
11CMALICKI DawidTAL - UKS TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Mężczyźni
12ADZIUBAK JanSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
12BSZŁAPAK AdrianGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
12CBANASZAK JakubBKS - BKS BYDGOSZCZŁuk klasyczny Mężczyźni
13AKISIEL KacperMAK - LKS MAKOVIA MAKOWISKOŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
13BKULTYS JakubHUZ - HUBERTUS ZALESIEŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
14AKUTYŁA WiktorTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
14CGOS BartłomiejJED - ŁUKS JEDLICZEŁuk klasyczny Mężczyźni
15ASTARZYCKI PitorSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
15BGŁĄB AdamDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
15CKOTWAS KrzysztofUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZŁuk klasyczny Mężczyźni
16ALICHOTA PawełSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
16BKUCOWSKI GawełDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
17AJAKUBOWSKI MichałSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
17BHUSZCZ MaciejDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
17CWÓJCIK MarekLKS - ŁKS RADOMŁuk klasyczny Mężczyźni
18ASAPIEJ MateuszSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
18BSZYMAŃSKI JakubDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
18CPAWŁOWSKI RobertUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZŁuk klasyczny Mężczyźni
19APIETRUSIŃSKI LudwikSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
19BCHMIELAK TomaszDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
20APĘKALSKI RomanSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
20BONISK PawełDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
20CMICHALAK SławomirROK - KS "ROKIS" RADZYMINŁuk klasyczny Mężczyźni
21AZALEWSKI MichałSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
21BMIGDAŁ KrzysztofŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
21CKOZŁOWSKI DominikMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Mężczyźni
22ANAPŁOSZEK SławomirSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
22BSŁOWIK KonradŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
23AJUNCZYK StanisławSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
23BŁAZOWSKI FilipŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
23CSYPION StanisławGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
24ASZYSZKO MichałSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
24BKASPROWSKI OskarŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
24CPATLEWICZ ŁukaszGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
25AKORCZEWSKI EmilianSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
25BCHOI WonjongŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
26APIERANGELI GiovanniSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
26BKUPCZAK KonradŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
26CCZARNIK SzymonGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKAŁuk klasyczny U21 - Juniorzy
27ASIERAKOWSKI KacperSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
27BSKUŁA KrzysztofMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
28AMALAK MateuszSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Mężczyźni
28BMIŁECKI MarcinMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
29AMICHALSKI AleksanderSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Mężczyźni
29BKRÓL PiotrMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
30ACZAPCZYK MichałSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Mężczyźni
30BKOWALSKI RobertMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
31AJANISZEWSKI RyszardSUR - AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Mężczyźni
31BBUCKI MateuszSTE - STELLA KIELCEŁuk klasyczny Mężczyźni
32AGACA ArkadiuszBKS - BKS BYDGOSZCZŁuk klasyczny Mężczyźni
32BBĄTOR SebastianSTE - STELLA KIELCEŁuk klasyczny Mężczyźni