XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont (SŁM)
Warszawa (POL), 28-29 May 2022
Lista Zawodników ustawiona wg wydarzenia
ZawodnikKraj/KlubSesjaStanowisko
BM - Barebow Men
CIESIELSKI MichałCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Ses. 27B
NOWAK DominikCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Ses. 26B
SEROCKI DariuszCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Ses. 25B
KUCOWSKI GawełDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 26A
DIETRICH JerzyKAR - KARIMA PRZĄSŁAWSes. 22B
DOBIJA AndrzejKAR - KARIMA PRZĄSŁAWSes. 23B
NYKIEL SzymonKAR - KARIMA PRZĄSŁAWSes. 24B
CEJMER TomaszMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 25A
JANKOWSKI MichałMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 22A
MIŁECKI MarcinMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 23A
PRELWITZ MariuszMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 24A
JABŁOŃSKI RobertNIE4 - NIEZRZESZONYSes. 29A
AUSTYN ZbigniewPLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 29B
ADAMOWICZ DanielROK - KS "ROKIS" RADZYMINSes. 28A
ZUBIK TomaszROK - KS "ROKIS" RADZYMINSes. 27A
GAWRYŚ DariuszSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 28B
BW - Barebow Women
ZAGRODZKA DOBIJA IgaKAR - KARIMA PRZĄSŁAWSes. 21A
JUNCZYK-PACZUSKA AnnaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 21B
CM - Compound Men
ANDRUSZKIEWICZ WładysławA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKSes. 220A
KUDLA GrzegorzA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKSes. 216A
PRZYBYLSKI ŁukaszA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKSes. 217A
SZELĄG FilipA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKSes. 219A
SZELĄG MarcinA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKSes. 218A
WYLĘŻEK KamilA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKSes. 221A
CHMIELEWSKI TomaszDEF - UKS DEFMAR POLICESes. 227A
PIETRZAK MarcinDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 230A
STĘPIEŃ GabryśFAK - FAKEARCHER - WARSZAWASes. 229B
AFFEK MarcinKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWSes. 224A
MŁYNARCZYK MarianKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWSes. 223A
ŻUK WłodzimierzKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWSes. 222A
KODA AdamLEW - LEW KRYNKISes. 225B
ŚLIWECKI RobertLEW - LEW KRYNKISes. 223B
SŁOWIŃSKI SzymonLEW - LEW KRYNKISes. 224B
JACNIACKI PiotrLUB - ICSIR "START" LUBLINSes. 232A
SAWICKI PiotrLUB - ICSIR "START" LUBLINSes. 228B
DOBROWOLSKI RafałNIE3 - NIEZRZESZONYSes. 230B
JASIŃSKI MarcinPTG - PTG SOKÓŁ RADOMSes. 226B
SOBIERAJ CezaryROK - KS "ROKIS" RADZYMINSes. 219B
STANIEWICZ RobertROK - KS "ROKIS" RADZYMINSes. 218B
WAŚNIEWSKI CezaryROK - KS "ROKIS" RADZYMINSes. 217B
ZABOROWSKI PawełSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 220B
ŻUKOWSKI JacekSWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKSes. 231A
ATAMANIENKO SerhiiUKR - UKRAINASes. 226A
VDOVENKO VitaliiUKR - UKRAINASes. 225A
BOGUSŁAWSKI GrzegorzUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZSes. 228A
CW - Compound Women
DZIEDZIC-WIŃSKA JustynaASK - AKADEMIA SPORTU KOLBUDYSes. 212B
PACHAPINSKAYA TatsianaLEW - LEW KRYNKISes. 213B
DUDKA DorotaLUB - ICSIR "START" LUBLINSes. 215A
ZYGMUNCIAK MagdalenaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 214B
JANKOWSKA SandraMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 215B
ZAJĄC MagdalenaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 231B
FORAJTER AlicjaTEM - LKS TEMPO STOLARZOWICESes. 210B
GROSS LuizaTEM - LKS TEMPO STOLARZOWICESes. 211B
HOMUTOVSKA OlgaUKR - UKRAINASes. 214A
KARDASH ViktoriiaUKR - UKRAINASes. 212A
SHKLIAR KseniiaUKR - UKRAINASes. 211A
RM - Recurve Men
TARATUTA TomaszASK - AKADEMIA SPORTU KOLBUDYSes. 41C
BANASZAK JakubBKS - BKS BYDGOSZCZSes. 412C
GACA ArkadiuszBKS - BKS BYDGOSZCZSes. 432A
CHMIELAK TomaszDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 419B
GŁĄB AdamDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 415B
HUSZCZ MaciejDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 417B
KUCOWSKI GawełDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 416B
ONISK PawełDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 420B
SZYMAŃSKI JakubDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 418B
DZIENIS MirosławHUB - HUBAL BIAŁYSTOKSes. 43C
GOS BartłomiejJED - ŁUKS JEDLICZESes. 414C
WÓJCIK MarekLKS - ŁKS RADOMSes. 417C
KOZŁOWSKI DominikMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 421C
KOWALSKI RobertMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 430B
KRÓL PiotrMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 429B
MIŁECKI MarcinMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 428B
SKUŁA KrzysztofMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 427B
RUTKOWSKI PawełNIE2 - NIEZRZESZONYSes. 46C
JANKOWSKI JanPUS - PUSZCZA SUPRAŚLSes. 45C
MICHALAK SławomirROK - KS "ROKIS" RADZYMINSes. 420C
WYTRYKUS AdamROK - KS "ROKIS" RADZYMINSes. 42C
JAKUBOWSKI MichałSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 417A
JUNCZYK StanisławSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 423A
KORCZEWSKI EmilianSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 425A
LICHOTA PawełSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 416A
NAPŁOSZEK SławomirSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 422A
PĘKALSKI RomanSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 420A
PIERANGELI GiovanniSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 426A
PIETRUSIŃSKI LudwikSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 419A
SAPIEJ MateuszSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 418A
SIENKIEWICZ MichałSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 11A
SIERAKOWSKI KacperSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 427A
STARZYCKI PitorSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 415A
SZYSZKO MichałSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 424A
ZALEWSKI MichałSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 421A
BĄTOR SebastianSTE - STELLA KIELCESes. 432B
BUCKI MateuszSTE - STELLA KIELCESes. 431B
CZAPCZYK MichałSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 430A
JANISZEWSKI RyszardSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 431A
MALAK MateuszSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 428A
MICHALSKI AleksanderSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 429A
MALICKI DawidTAL - UKS TALENT WROCŁAWSes. 411C
TOPOLNICKI RyszardTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWSes. 49C
KOTWAS KrzysztofUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZSes. 415C
PAWŁOWSKI RobertUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZSes. 418C
KAPUSTA IreneuszZSK - ZSIR START KIELCESes. 48C
CHOI WonjongŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 425B
KASPROWSKI OskarŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 424B
KUPCZAK KonradŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 426B
MIGDAŁ KrzysztofŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 421B
SŁOWIK KonradŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 422B
ŁAZOWSKI FilipŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 423B
RU18M - Recurve Under 18 Men
BARTOSZEK KarolDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 17A
PIELAK PawełDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 123A
CZARNIK SzymonGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 115A
MURAWSKI SamborGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 118A
PATLEWICZ ŁukaszGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 117A
SROKA JakubGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 114A
SYPION StanisławGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 116A
MICHALIK MarcelJAR - JAR KIELNAROWASes. 113B
SZYMCZAK AdrianJAR - JAR KIELNAROWASes. 117B
SZYMCZAK OlafJAR - JAR KIELNAROWASes. 116B
BRYLEWSKI JędrzejKUR - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 120A
RATAJCZAK KajetanKUR - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 119A
LISIECKI JanMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 122A
BIENIAK JanSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 120B
CYPRYSIAK WiktorSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 118B
SPUTO JeremiSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 119B
KWIECIEŃ JeremiSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 122B
BUKIERT MichałSWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKSes. 121B
KUTYŁA WiktorTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWSes. 114B
RU18W - Recurve Under 18 Women
CHOBANIUK AnnaDEF - UKS DEFMAR POLICESes. 19B
CRASTO DominikaDEF - UKS DEFMAR POLICESes. 18B
BULSIEWICZ ZofiaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 16A
DOLEŚNIAK AnnaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 14A
DZIERŻAK KalinaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 18A
JEZNACH OliwiaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 13A
KORNOWICZ JagnaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 15A
MAMROWICZ NikolaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 111B
ANTONIAK AleksandraGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 13B
GEBAUER MałgorzataGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 15B
GÓRSKA MagdalenaGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 17B
GRUDZIEŃ KarolinaGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 16B
LEPA NataliaGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 14B
MOCZULSKA ZofiaHUZ - HUBERTUS ZALESIESes. 110B
WILK WeronikaJAR - JAR KIELNAROWASes. 115B
WÓJCIK WeronikaLKS - ŁKS RADOMSes. 110A
NAPŁOSZEK ZuzannaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 111A
POŚPIECH GabrielaSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 19A
KUTYŁA UrszulaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWSes. 113A
RU21M - Recurve Under 21 Men
CZARNIK SzymonGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 426C
PATLEWICZ ŁukaszGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 424C
SROKA JakubGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 411B
SYPION StanisławGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 423C
SZŁAPAK AdrianGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 412B
KULTYS JakubHUZ - HUBERTUS ZALESIESes. 413B
KISIEL KacperMAK - LKS MAKOVIA MAKOWISKOSes. 413A
BŁASZCZYK SebastianMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 49B
KRYSZKIEWICZ KrystianMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 48B
OLCZAK MiłoszMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 410B
DZIUBAK JanSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 412A
KRYŃSKI ErykSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 411A
SPUTO JerzySLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 410A
KOWALCZYK MaciejSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹSes. 44B
NOWAK ŁukaszSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹSes. 41B
POBORSKI WojciechSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹSes. 42B
RUTKOWSKI JanSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹSes. 43B
JANUS SewerynSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 45B
MAJCHRZYCKI JakubSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 46B
OSUCH MaksymilianSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 47B
KUTYŁA WiktorTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWSes. 414A
CZEPIK OleksiiUKR - UKRAINASes. 43A
DIUNASZEW MykitaUKR - UKRAINASes. 44A
KRIWORUCZKO OleksandrUKR - UKRAINASes. 42A
LEONENKO YehorUKR - UKRAINASes. 45A
PANCYRU OleksandrUKR - UKRAINASes. 46A
PERKOV IvanUKR - UKRAINASes. 41A
OBROCKI MariuszŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 47A
VAKSMAN KontantinŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 49A
WIDER KazimierzŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 48A
RU21W - Recurve Under 21 Women
ANTONIAK AleksandraGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 331A
LEPA NataliaGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKASes. 330B
LISIECKA EwelinaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 318A
MAŁOLEPSZA MariaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 319A
MICHAŁOWSKA AgataMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 320A
SZWARCZEWSKA JuliaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 315A
WOŹNIAK IzaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 317A
ZYGMUNCIAK AlicjaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 314A
KOPIŃSKA GabrielaMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 328B
SZEWCZYK JolantaNIE1 - NIEZRZESZONYSes. 328A
DOBOSZ OliwiaPTG - PTG SOKÓŁ RADOMSes. 329B
TEODORCZYK KatarzynaROK - KS "ROKIS" RADZYMINSes. 325A
BĄCZYK ZuzannaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 323B
GRZYBEK BarbaraSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 321B
MAZUR NataliaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 322B
MIŚ JagodaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 324B
OZDOBA AleksandraSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 320B
ŻURKO MonikaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 325B
STERLIK AnastaiiaSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹSes. 330A
ŁAWICKA ZuzannaSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 329A
SADOWSKA JuliaSWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKSes. 313B
BABIAK NataliaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWSes. 321A
BRUDEK MartynaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWSes. 322A
SOCHA NataliaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWSes. 323A
ZAJĄC SylwiaTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWSes. 324A
BROVINSKA LiliiaUKR - UKRAINASes. 316A
ILLAJASZ VarvaraUKR - UKRAINASes. 326B
ŻUK PolinaUKR - UKRAINASes. 327B
BARGIEL JoannaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 317B
KLIŚ KarolinaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 314B
PYSMENNA VeronikaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 315B
RAKOWSKA MajaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 318B
RANCHISHEVA YanaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 319B
STRZAŁKA OtyliaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 310A
TOMASZEWICZ KingaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 316B
RW - Recurve Women
JADCZYK EwelinaBOR - KS BORUTA ZGIERZSes. 312B
KRÓL SCHLOTTER JagienkaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 39B
ŚWIECZAK AnnaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 37B
OLSZEWSKA MilenaGST - GZSN START GORZÓW WLKP.Ses. 312A
MACIĄGOWSKA AlicjaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 39A
MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 311A
GRZYB AgnieszkaMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 311B
KHALABURA TetianaMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 310B
NAPŁOSZEK KamilaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 31B
POKROPEK BarbaraSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 32B
ROGUSKA AlicjaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 33B
SOBIERAJ EwaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 34B
ZAJĄC MagdalenaSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 35B
FUTYMA AnnaTAL - UKS TALENT WROCŁAWSes. 313A
GRZYMEK ZuzannaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 31A
KOZLOUSKAYA KarynaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 34A
LEŚNIAK NataliaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 35A
MYSZOR WioletaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 33A
NOVITSKA SofiaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 37A
PŁAZA KlaudiaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 38A
WIDER AleksandraŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 36A
ZYZAŃSKA SylwiaŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 32A