XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont (SŁM)
Warszawa (POL), 28-29 May 2022
Lista uczestników wg kraju/klubu
ZawodnikStanowiskoKategoriaSesja
A3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEK
ANDRUSZKIEWICZ Władysław20AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
KUDLA Grzegorz16AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
PRZYBYLSKI Łukasz17AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
SZELĄG Filip19AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
SZELĄG Marcin18AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
WYLĘŻEK Kamil21AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
ASK - AKADEMIA SPORTU KOLBUDY
TARATUTA Tomasz1CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
DZIEDZIC-WIŃSKA Justyna12BŁuk bloczkowy KobietySes. 2
BKS - BKS BYDGOSZCZ
BANASZAK Jakub12CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
GACA Arkadiusz32AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
BOR - KS BORUTA ZGIERZ
JADCZYK Ewelina12BŁuk klasyczny KobietySes. 3
CBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY
CIESIELSKI Michał7BŁuk barebow MężczyźniSes. 2
NOWAK Dominik6BŁuk barebow MężczyźniSes. 2
SEROCKI Dariusz5BŁuk barebow MężczyźniSes. 2
DEF - UKS DEFMAR POLICE
CHMIELEWSKI Tomasz27AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
CHOBANIUK Anna9BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
CRASTO Dominika8BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
DRU - DRUKARZ WARSZAWA
KUCOWSKI Gaweł6AŁuk barebow MężczyźniSes. 2
PIETRZAK Marcin30AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
CHMIELAK Tomasz19BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
GŁĄB Adam15BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
HUSZCZ Maciej17BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
KUCOWSKI Gaweł16BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
ONISK Paweł20BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
SZYMAŃSKI Jakub18BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
BARTOSZEK Karol7AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
PIELAK Paweł23AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
BULSIEWICZ Zofia6AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
DOLEŚNIAK Anna4AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
DZIERŻAK Kalina8AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
JEZNACH Oliwia3AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
KORNOWICZ Jagna5AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
MAMROWICZ Nikola11BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
KRÓL SCHLOTTER Jagienka9BŁuk klasyczny KobietySes. 3
ŚWIECZAK Anna7BŁuk klasyczny KobietySes. 3
FAK - FAKEARCHER - WARSZAWA
STĘPIEŃ Gabryś29BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
GROT - UKS GROT RUDA ŚLASKA
CZARNIK Szymon15AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
MURAWSKI Sambor18AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
PATLEWICZ Łukasz17AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
SROKA Jakub14AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
SYPION Stanisław16AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
CZARNIK Szymon26CŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
PATLEWICZ Łukasz24CŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
SROKA Jakub11BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
SYPION Stanisław23CŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
SZŁAPAK Adrian12BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
ANTONIAK Aleksandra3BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
GEBAUER Małgorzata5BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
GÓRSKA Magdalena7BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
GRUDZIEŃ Karolina6BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
LEPA Natalia4BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
ANTONIAK Aleksandra31AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
LEPA Natalia30BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
GST - GZSN START GORZÓW WLKP.
OLSZEWSKA Milena12AŁuk klasyczny KobietySes. 3
HUB - HUBAL BIAŁYSTOK
DZIENIS Mirosław3CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
HUZ - HUBERTUS ZALESIE
KULTYS Jakub13BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
MOCZULSKA Zofia10BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
JAR - JAR KIELNAROWA
MICHALIK Marcel13BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
SZYMCZAK Adrian17BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
SZYMCZAK Olaf16BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
WILK Weronika15BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
JED - ŁUKS JEDLICZE
GOS Bartłomiej14CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
KAR - KARIMA PRZĄSŁAW
DIETRICH Jerzy2BŁuk barebow MężczyźniSes. 2
DOBIJA Andrzej3BŁuk barebow MężczyźniSes. 2
NYKIEL Szymon4BŁuk barebow MężczyźniSes. 2
ZAGRODZKA DOBIJA Iga1AŁuk barebow KobietySes. 2
KOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DW
AFFEK Marcin24AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
MŁYNARCZYK Marian23AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
ŻUK Włodzimierz22AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
KUR - UKS - JEDYNKA KÓRNIK
BRYLEWSKI Jędrzej20AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
RATAJCZAK Kajetan19AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
LEW - LEW KRYNKI
KODA Adam25BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
ŚLIWECKI Robert23BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
SŁOWIŃSKI Szymon24BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
PACHAPINSKAYA Tatsiana13BŁuk bloczkowy KobietySes. 2
LKS - ŁKS RADOM
WÓJCIK Marek17CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
WÓJCIK Weronika10AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
LUB - ICSIR "START" LUBLIN
JACNIACKI Piotr32AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
SAWICKI Piotr28BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
DUDKA Dorota15AŁuk bloczkowy KobietySes. 2
MAK - LKS MAKOVIA MAKOWISKO
KISIEL Kacper13AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
MAZ - LKS MAZOWSZE TERESIN
KOZŁOWSKI Dominik21CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
LISIECKI Jan22AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
BŁASZCZYK Sebastian9BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
KRYSZKIEWICZ Krystian8BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
OLCZAK Miłosz10BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
ZYGMUNCIAK Magdalena14BŁuk bloczkowy KobietySes. 2
LISIECKA Ewelina18AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
MAŁOLEPSZA Maria19AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
MICHAŁOWSKA Agata20AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
SZWARCZEWSKA Julia15AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
WOŹNIAK Iza17AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
ZYGMUNCIAK Alicja14AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
MACIĄGOWSKA Alicja9AŁuk klasyczny KobietySes. 3
MACIĄGOWSKA Małgorzata11AŁuk klasyczny KobietySes. 3
MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA
CEJMER Tomasz5AŁuk barebow MężczyźniSes. 2
JANKOWSKI Michał2AŁuk barebow MężczyźniSes. 2
MIŁECKI Marcin3AŁuk barebow MężczyźniSes. 2
PRELWITZ Mariusz4AŁuk barebow MężczyźniSes. 2
KOWALSKI Robert30BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
KRÓL Piotr29BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
MIŁECKI Marcin28BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
SKUŁA Krzysztof27BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
JANKOWSKA Sandra15BŁuk bloczkowy KobietySes. 2
KOPIŃSKA Gabriela28BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
GRZYB Agnieszka11BŁuk klasyczny KobietySes. 3
KHALABURA Tetiana10BŁuk klasyczny KobietySes. 3
NIE1 - NIEZRZESZONY
SZEWCZYK Jolanta28AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
NIE2 - NIEZRZESZONY
RUTKOWSKI Paweł6CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
NIE3 - NIEZRZESZONY
DOBROWOLSKI Rafał30BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
NIE4 - NIEZRZESZONY
JABŁOŃSKI Robert9AŁuk barebow MężczyźniSes. 2
PLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW
AUSTYN Zbigniew9BŁuk barebow MężczyźniSes. 2
PTG - PTG SOKÓŁ RADOM
JASIŃSKI Marcin26BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
DOBOSZ Oliwia29BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
PUS - PUSZCZA SUPRAŚL
JANKOWSKI Jan5CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
ROK - KS "ROKIS" RADZYMIN
ADAMOWICZ Daniel8AŁuk barebow MężczyźniSes. 2
ZUBIK Tomasz7AŁuk barebow MężczyźniSes. 2
SOBIERAJ Cezary19BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
STANIEWICZ Robert18BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
WAŚNIEWSKI Cezary17BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
MICHALAK Sławomir20CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
WYTRYKUS Adam2CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
TEODORCZYK Katarzyna25AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
SLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
GAWRYŚ Dariusz8BŁuk barebow MężczyźniSes. 2
ZABOROWSKI Paweł20BŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
JAKUBOWSKI Michał17AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
JUNCZYK Stanisław23AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
KORCZEWSKI Emilian25AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
LICHOTA Paweł16AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
NAPŁOSZEK Sławomir22AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
PĘKALSKI Roman20AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
PIERANGELI Giovanni26AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
PIETRUSIŃSKI Ludwik19AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
SAPIEJ Mateusz18AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
SIENKIEWICZ Michał1AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 1
SIERAKOWSKI Kacper27AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
STARZYCKI Pitor15AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
SZYSZKO Michał24AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
ZALEWSKI Michał21AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
BIENIAK Jan20BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
CYPRYSIAK Wiktor18BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
SPUTO Jeremi19BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
DZIUBAK Jan12AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
KRYŃSKI Eryk11AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
SPUTO Jerzy10AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
JUNCZYK-PACZUSKA Anna1BŁuk barebow KobietySes. 2
ZAJĄC Magdalena31BŁuk bloczkowy KobietySes. 2
NAPŁOSZEK Zuzanna11AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
BĄCZYK Zuzanna23BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
GRZYBEK Barbara21BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
MAZUR Natalia22BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
MIŚ Jagoda24BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
OZDOBA Aleksandra20BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
ŻURKO Monika25BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
NAPŁOSZEK Kamila1BŁuk klasyczny KobietySes. 3
POKROPEK Barbara2BŁuk klasyczny KobietySes. 3
ROGUSKA Alicja3BŁuk klasyczny KobietySes. 3
SOBIERAJ Ewa4BŁuk klasyczny KobietySes. 3
ZAJĄC Magdalena5BŁuk klasyczny KobietySes. 3
SPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹ
KOWALCZYK Maciej4BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
NOWAK Łukasz1BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
POBORSKI Wojciech2BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
RUTKOWSKI Jan3BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
STERLIK Anastaiia30AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
STE - STELLA KIELCE
BĄTOR Sebastian32BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
BUCKI Mateusz31BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
SUR - AZS SURMA POZNAŃ
CZAPCZYK Michał30AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
JANISZEWSKI Ryszard31AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
MALAK Mateusz28AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
MICHALSKI Aleksander29AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
KWIECIEŃ Jeremi22BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
JANUS Seweryn5BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
MAJCHRZYCKI Jakub6BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
OSUCH Maksymilian7BŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
POŚPIECH Gabriela9AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
ŁAWICKA Zuzanna29AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
SWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOK
ŻUKOWSKI Jacek31AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
BUKIERT Michał21BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
SADOWSKA Julia13BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
TAL - UKS TALENT WROCŁAW
MALICKI Dawid11CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
FUTYMA Anna13AŁuk klasyczny KobietySes. 3
TEM - LKS TEMPO STOLARZOWICE
FORAJTER Alicja10BŁuk bloczkowy KobietySes. 2
GROSS Luiza11BŁuk bloczkowy KobietySes. 2
TRA - UKS TRAMP JAROSŁAW
TOPOLNICKI Ryszard9CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
KUTYŁA Wiktor14BŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
KUTYŁA Wiktor14AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
KUTYŁA Urszula13AŁuk klasyczny U18 - KadeciSes. 1
BABIAK Natalia21AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
BRUDEK Martyna22AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
SOCHA Natalia23AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
ZAJĄC Sylwia24AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
UKR - UKRAINA
ATAMANIENKO Serhii26AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
VDOVENKO Vitalii25AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
CZEPIK Oleksii3AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
DIUNASZEW Mykita4AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
KRIWORUCZKO Oleksandr2AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
LEONENKO Yehor5AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
PANCYRU Oleksandr6AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
PERKOV Ivan1AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
HOMUTOVSKA Olga14AŁuk bloczkowy KobietySes. 2
KARDASH Viktoriia12AŁuk bloczkowy KobietySes. 2
SHKLIAR Kseniia11AŁuk bloczkowy KobietySes. 2
BROVINSKA Liliia16AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
ILLAJASZ Varvara26BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
ŻUK Polina27BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
UKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZ
BOGUSŁAWSKI Grzegorz28AŁuk bloczkowy MężczyźniSes. 2
KOTWAS Krzysztof15CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
PAWŁOWSKI Robert18CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
ZSK - ZSIR START KIELCE
KAPUSTA Ireneusz8CŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
ŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC
CHOI Wonjong25BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
KASPROWSKI Oskar24BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
KUPCZAK Konrad26BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
MIGDAŁ Krzysztof21BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
SŁOWIK Konrad22BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
ŁAZOWSKI Filip23BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 4
OBROCKI Mariusz7AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
VAKSMAN Kontantin9AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
WIDER Kazimierz8AŁuk klasyczny U21 - JuniorzySes. 4
BARGIEL Joanna17BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
KLIŚ Karolina14BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
PYSMENNA Veronika15BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
RAKOWSKA Maja18BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
RANCHISHEVA Yana19BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
STRZAŁKA Otylia10AŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
TOMASZEWICZ Kinga16BŁuk klasyczny U21 - JuniorkiSes. 3
GRZYMEK Zuzanna1AŁuk klasyczny KobietySes. 3
KOZLOUSKAYA Karyna4AŁuk klasyczny KobietySes. 3
LEŚNIAK Natalia5AŁuk klasyczny KobietySes. 3
MYSZOR Wioleta3AŁuk klasyczny KobietySes. 3
NOVITSKA Sofia7AŁuk klasyczny KobietySes. 3
PŁAZA Klaudia8AŁuk klasyczny KobietySes. 3
WIDER Aleksandra6AŁuk klasyczny KobietySes. 3
ZYZAŃSKA Sylwia2AŁuk klasyczny KobietySes. 3