XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
XVI Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego
Stowarzyszenie Łuczniczy Marymont (SŁM)
Warszawa (POL), 28-29 May 2022
Lista uczestników w porządku alabetycznym
ZawodnikStanowiskoKraj/KlubKonkurencjaSesja
A
ADAMOWICZ Daniel8AROK - KS "ROKIS" RADZYMINBarebow MenSes. 2
AFFEK Marcin24AKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWCompound MenSes. 2
ANDRUSZKIEWICZ Władysław20AA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
ANTONIAK Aleksandra3BGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 WomenSes. 1
ANTONIAK Aleksandra31AGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 21 WomenSes. 3
ATAMANIENKO Serhii26AUKR - UKRAINACompound MenSes. 2
AUSTYN Zbigniew9BPLA - KS PŁASZOWIANKA KRAKÓWBarebow MenSes. 2
B
BABIAK Natalia21ATRA - UKS TRAMP JAROSŁAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
BĄCZYK Zuzanna23BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
BANASZAK Jakub12CBKS - BKS BYDGOSZCZRecurve MenSes. 4
BARGIEL Joanna17BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 WomenSes. 3
BARTOSZEK Karol7ADRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve Under 18 MenSes. 1
BĄTOR Sebastian32BSTE - STELLA KIELCERecurve MenSes. 4
BIENIAK Jan20BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 18 MenSes. 1
BOGUSŁAWSKI Grzegorz28AUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZCompound MenSes. 2
BROVINSKA Liliia16AUKR - UKRAINARecurve Under 21 WomenSes. 3
BRUDEK Martyna22ATRA - UKS TRAMP JAROSŁAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
BRYLEWSKI Jędrzej20AKUR - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve Under 18 MenSes. 1
BUCKI Mateusz31BSTE - STELLA KIELCERecurve MenSes. 4
BUKIERT Michał21BSWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKRecurve Under 18 MenSes. 1
BULSIEWICZ Zofia6ADRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve Under 18 WomenSes. 1
BŁASZCZYK Sebastian9BMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 MenSes. 4
C
CEJMER Tomasz5AMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow MenSes. 2
CHMIELAK Tomasz19BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 4
CHMIELEWSKI Tomasz27ADEF - UKS DEFMAR POLICECompound MenSes. 2
CHOBANIUK Anna9BDEF - UKS DEFMAR POLICERecurve Under 18 WomenSes. 1
CHOI Wonjong25BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve MenSes. 4
CIESIELSKI Michał7BCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Barebow MenSes. 2
CRASTO Dominika8BDEF - UKS DEFMAR POLICERecurve Under 18 WomenSes. 1
CYPRYSIAK Wiktor18BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 18 MenSes. 1
CZAPCZYK Michał30ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 4
CZARNIK Szymon15AGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 MenSes. 1
CZARNIK Szymon26CGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 21 MenSes. 4
CZEPIK Oleksii3AUKR - UKRAINARecurve Under 21 MenSes. 4
D
DIETRICH Jerzy2BKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow MenSes. 2
DIUNASZEW Mykita4AUKR - UKRAINARecurve Under 21 MenSes. 4
DOBIJA Andrzej3BKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow MenSes. 2
DOBOSZ Oliwia29BPTG - PTG SOKÓŁ RADOMRecurve Under 21 WomenSes. 3
DOBROWOLSKI Rafał30BNIE3 - NIEZRZESZONYCompound MenSes. 2
DOLEŚNIAK Anna4ADRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve Under 18 WomenSes. 1
DUDKA Dorota15ALUB - ICSIR "START" LUBLINCompound WomenSes. 2
DZIEDZIC-WIŃSKA Justyna12BASK - AKADEMIA SPORTU KOLBUDYCompound WomenSes. 2
DZIENIS Mirosław3CHUB - HUBAL BIAŁYSTOKRecurve MenSes. 4
DZIERŻAK Kalina8ADRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve Under 18 WomenSes. 1
DZIUBAK Jan12ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 MenSes. 4
F
FORAJTER Alicja10BTEM - LKS TEMPO STOLARZOWICECompound WomenSes. 2
FUTYMA Anna13ATAL - UKS TALENT WROCŁAWRecurve WomenSes. 3
G
GACA Arkadiusz32ABKS - BKS BYDGOSZCZRecurve MenSes. 4
GAWRYŚ Dariusz8BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWBarebow MenSes. 2
GEBAUER Małgorzata5BGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 WomenSes. 1
GÓRSKA Magdalena7BGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 WomenSes. 1
GOS Bartłomiej14CJED - ŁUKS JEDLICZERecurve MenSes. 4
GROSS Luiza11BTEM - LKS TEMPO STOLARZOWICECompound WomenSes. 2
GRUDZIEŃ Karolina6BGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 WomenSes. 1
GRZYB Agnieszka11BMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve WomenSes. 3
GRZYBEK Barbara21BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
GRZYMEK Zuzanna1AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 3
GŁĄB Adam15BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 4
H
HOMUTOVSKA Olga14AUKR - UKRAINACompound WomenSes. 2
HUSZCZ Maciej17BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 4
I
ILLAJASZ Varvara26BUKR - UKRAINARecurve Under 21 WomenSes. 3
J
JABŁOŃSKI Robert9ANIE4 - NIEZRZESZONYBarebow MenSes. 2
JACNIACKI Piotr32ALUB - ICSIR "START" LUBLINCompound MenSes. 2
JADCZYK Ewelina12BBOR - KS BORUTA ZGIERZRecurve WomenSes. 3
JAKUBOWSKI Michał17ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
JANISZEWSKI Ryszard31ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 4
JANKOWSKA Sandra15BMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWACompound WomenSes. 2
JANKOWSKI Jan5CPUS - PUSZCZA SUPRAŚLRecurve MenSes. 4
JANKOWSKI Michał2AMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow MenSes. 2
JANUS Seweryn5BSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Under 21 MenSes. 4
JASIŃSKI Marcin26BPTG - PTG SOKÓŁ RADOMCompound MenSes. 2
JEZNACH Oliwia3ADRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve Under 18 WomenSes. 1
JUNCZYK Stanisław23ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
JUNCZYK-PACZUSKA Anna1BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWBarebow WomenSes. 2
K
KAPUSTA Ireneusz8CZSK - ZSIR START KIELCERecurve MenSes. 4
KARDASH Viktoriia12AUKR - UKRAINACompound WomenSes. 2
KASPROWSKI Oskar24BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve MenSes. 4
KHALABURA Tetiana10BMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve WomenSes. 3
KISIEL Kacper13AMAK - LKS MAKOVIA MAKOWISKORecurve Under 21 MenSes. 4
KLIŚ Karolina14BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 WomenSes. 3
KODA Adam25BLEW - LEW KRYNKICompound MenSes. 2
KOPIŃSKA Gabriela28BMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve Under 21 WomenSes. 3
KORCZEWSKI Emilian25ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
KORNOWICZ Jagna5ADRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve Under 18 WomenSes. 1
KOTWAS Krzysztof15CUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZRecurve MenSes. 4
KOWALCZYK Maciej4BSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹRecurve Under 21 MenSes. 4
KOWALSKI Robert30BMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 4
KOZLOUSKAYA Karyna4AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 3
KOZŁOWSKI Dominik21CMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve MenSes. 4
KRIWORUCZKO Oleksandr2AUKR - UKRAINARecurve Under 21 MenSes. 4
KRÓL Piotr29BMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 4
KRÓL SCHLOTTER Jagienka9BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve WomenSes. 3
KRYŃSKI Eryk11ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 MenSes. 4
KRYSZKIEWICZ Krystian8BMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 MenSes. 4
KUCOWSKI Gaweł6ADRU - DRUKARZ WARSZAWABarebow MenSes. 2
KUCOWSKI Gaweł16BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 4
KUDLA Grzegorz16AA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
KULTYS Jakub13BHUZ - HUBERTUS ZALESIERecurve Under 21 MenSes. 4
KUPCZAK Konrad26BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve MenSes. 4
KUTYŁA Urszula13ATRA - UKS TRAMP JAROSŁAWRecurve Under 18 WomenSes. 1
KUTYŁA Wiktor14ATRA - UKS TRAMP JAROSŁAWRecurve Under 21 MenSes. 4
KUTYŁA Wiktor14BTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWRecurve Under 18 MenSes. 1
KWIECIEŃ Jeremi22BSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Under 18 MenSes. 1
L
LEONENKO Yehor5AUKR - UKRAINARecurve Under 21 MenSes. 4
LEPA Natalia4BGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 WomenSes. 1
LEPA Natalia30BGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 21 WomenSes. 3
LEŚNIAK Natalia5AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 3
LICHOTA Paweł16ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
LISIECKA Ewelina18AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 WomenSes. 3
LISIECKI Jan22AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 18 MenSes. 1
M
MACIĄGOWSKA Alicja9AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 3
MACIĄGOWSKA Małgorzata11AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 3
MAJCHRZYCKI Jakub6BSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Under 21 MenSes. 4
MALAK Mateusz28ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 4
MALICKI Dawid11CTAL - UKS TALENT WROCŁAWRecurve MenSes. 4
MAMROWICZ Nikola11BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve Under 18 WomenSes. 1
MAZUR Natalia22BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
MAŁOLEPSZA Maria19AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 WomenSes. 3
MICHALAK Sławomir20CROK - KS "ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 4
MICHALIK Marcel13BJAR - JAR KIELNAROWARecurve Under 18 MenSes. 1
MICHALSKI Aleksander29ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 4
MICHAŁOWSKA Agata20AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 WomenSes. 3
MIGDAŁ Krzysztof21BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve MenSes. 4
MIŚ Jagoda24BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
MIŁECKI Marcin3AMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow MenSes. 2
MIŁECKI Marcin28BMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 4
MOCZULSKA Zofia10BHUZ - HUBERTUS ZALESIERecurve Under 18 WomenSes. 1
MURAWSKI Sambor18AGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 MenSes. 1
MYSZOR Wioleta3AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 3
MŁYNARCZYK Marian23AKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWCompound MenSes. 2
N
NAPŁOSZEK Kamila1BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve WomenSes. 3
NAPŁOSZEK Sławomir22ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
NAPŁOSZEK Zuzanna11ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 18 WomenSes. 1
NOVITSKA Sofia7AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 3
NOWAK Dominik6BCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Barebow MenSes. 2
NOWAK Łukasz1BSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹRecurve Under 21 MenSes. 4
NYKIEL Szymon4BKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow MenSes. 2
O
OBROCKI Mariusz7AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 MenSes. 4
OLCZAK Miłosz10BMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 MenSes. 4
OLSZEWSKA Milena12AGST - GZSN START GORZÓW WLKP.Recurve WomenSes. 3
ONISK Paweł20BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 4
OSUCH Maksymilian7BSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Under 21 MenSes. 4
OZDOBA Aleksandra20BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
P
PACHAPINSKAYA Tatsiana13BLEW - LEW KRYNKICompound WomenSes. 2
PANCYRU Oleksandr6AUKR - UKRAINARecurve Under 21 MenSes. 4
PATLEWICZ Łukasz17AGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 MenSes. 1
PATLEWICZ Łukasz24CGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 21 MenSes. 4
PAWŁOWSKI Robert18CUKS5 - UKS "PIĄTKA" ZGIERZRecurve MenSes. 4
PĘKALSKI Roman20ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
PERKOV Ivan1AUKR - UKRAINARecurve Under 21 MenSes. 4
PIELAK Paweł23ADRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve Under 18 MenSes. 1
PIERANGELI Giovanni26ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
PIETRUSIŃSKI Ludwik19ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
PIETRZAK Marcin30ADRU - DRUKARZ WARSZAWACompound MenSes. 2
POBORSKI Wojciech2BSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹRecurve Under 21 MenSes. 4
POKROPEK Barbara2BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve WomenSes. 3
POŚPIECH Gabriela9ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Under 18 WomenSes. 1
PRELWITZ Mariusz4AMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow MenSes. 2
PRZYBYLSKI Łukasz17AA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
PYSMENNA Veronika15BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 WomenSes. 3
PŁAZA Klaudia8AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 3
R
RAKOWSKA Maja18BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 WomenSes. 3
RANCHISHEVA Yana19BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 WomenSes. 3
RATAJCZAK Kajetan19AKUR - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve Under 18 MenSes. 1
ROGUSKA Alicja3BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve WomenSes. 3
RUTKOWSKI Jan3BSPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹRecurve Under 21 MenSes. 4
RUTKOWSKI Paweł6CNIE2 - NIEZRZESZONYRecurve MenSes. 4
S
SADOWSKA Julia13BSWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKRecurve Under 21 WomenSes. 3
SAPIEJ Mateusz18ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
SAWICKI Piotr28BLUB - ICSIR "START" LUBLINCompound MenSes. 2
SEROCKI Dariusz5BCBA - K.Ł. COMPOUND BAREBOW ARCHERY Barebow MenSes. 2
SHKLIAR Kseniia11AUKR - UKRAINACompound WomenSes. 2
SIENKIEWICZ Michał1ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 1
SIERAKOWSKI Kacper27ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
SKUŁA Krzysztof27BMKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 4
SOBIERAJ Cezary19BROK - KS "ROKIS" RADZYMINCompound MenSes. 2
SOBIERAJ Ewa4BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve WomenSes. 3
SOCHA Natalia23ATRA - UKS TRAMP JAROSŁAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
SPUTO Jeremi19BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 18 MenSes. 1
SPUTO Jerzy10ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 MenSes. 4
SROKA Jakub11BGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 21 MenSes. 4
SROKA Jakub14AGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 MenSes. 1
STANIEWICZ Robert18BROK - KS "ROKIS" RADZYMINCompound MenSes. 2
STARZYCKI Pitor15ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
STĘPIEŃ Gabryś29BFAK - FAKEARCHER - WARSZAWACompound MenSes. 2
STERLIK Anastaiia30ASPO - KS SPOŁEM ŁÓDŹRecurve Under 21 WomenSes. 3
STRZAŁKA Otylia10AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 WomenSes. 3
SYPION Stanisław16AGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 18 MenSes. 1
SYPION Stanisław23CGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 21 MenSes. 4
SZELĄG Filip19AA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
SZELĄG Marcin18AA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
SZEWCZYK Jolanta28ANIE1 - NIEZRZESZONYRecurve Under 21 WomenSes. 3
SZWARCZEWSKA Julia15AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 WomenSes. 3
SZYMAŃSKI Jakub18BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve MenSes. 4
SZYMCZAK Adrian17BJAR - JAR KIELNAROWARecurve Under 18 MenSes. 1
SZYMCZAK Olaf16BJAR - JAR KIELNAROWARecurve Under 18 MenSes. 1
SZYSZKO Michał24ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
SZŁAPAK Adrian12BGROT - UKS GROT RUDA ŚLASKARecurve Under 21 MenSes. 4
SŁOWIK Konrad22BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve MenSes. 4
SŁOWIŃSKI Szymon24BLEW - LEW KRYNKICompound MenSes. 2
Ś
ŚLIWECKI Robert23BLEW - LEW KRYNKICompound MenSes. 2
ŚWIECZAK Anna7BDRU - DRUKARZ WARSZAWARecurve WomenSes. 3
T
TARATUTA Tomasz1CASK - AKADEMIA SPORTU KOLBUDYRecurve MenSes. 4
TEODORCZYK Katarzyna25AROK - KS "ROKIS" RADZYMINRecurve Under 21 WomenSes. 3
TOMASZEWICZ Kinga16BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 WomenSes. 3
TOPOLNICKI Ryszard9CTRA - UKS TRAMP JAROSŁAWRecurve MenSes. 4
V
VAKSMAN Kontantin9AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 MenSes. 4
VDOVENKO Vitalii25AUKR - UKRAINACompound MenSes. 2
W
WAŚNIEWSKI Cezary17BROK - KS "ROKIS" RADZYMINCompound MenSes. 2
WIDER Aleksandra6AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 3
WIDER Kazimierz8AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve Under 21 MenSes. 4
WILK Weronika15BJAR - JAR KIELNAROWARecurve Under 18 WomenSes. 1
WÓJCIK Marek17CLKS - ŁKS RADOMRecurve MenSes. 4
WÓJCIK Weronika10ALKS - ŁKS RADOMRecurve Under 18 WomenSes. 1
WOŹNIAK Iza17AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 WomenSes. 3
WYLĘŻEK Kamil21AA3D - KLUB ŁUCZNICZY A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
WYTRYKUS Adam2CROK - KS "ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 4
Z
ZABOROWSKI Paweł20BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWCompound MenSes. 2
ZAGRODZKA DOBIJA Iga1AKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow WomenSes. 2
ZAJĄC Magdalena5BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve WomenSes. 3
ZAJĄC Magdalena31BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWCompound WomenSes. 2
ZAJĄC Sylwia24ATRA - UKS TRAMP JAROSŁAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
ZALEWSKI Michał21ASLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve MenSes. 4
ZUBIK Tomasz7AROK - KS "ROKIS" RADZYMINBarebow MenSes. 2
ZYGMUNCIAK Alicja14AMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Under 21 WomenSes. 3
ZYGMUNCIAK Magdalena14BMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINCompound WomenSes. 2
ZYZAŃSKA Sylwia2AŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve WomenSes. 3
Ż
ŻUK Polina27BUKR - UKRAINARecurve Under 21 WomenSes. 3
ŻUK Włodzimierz22AKOM - ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA NOWY DWCompound MenSes. 2
ŻUKOWSKI Jacek31ASWI - UKS ŚWISTRZAŁY BIAŁYSTOKCompound MenSes. 2
ŻURKO Monika25BSLM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWRecurve Under 21 WomenSes. 3
Ł
ŁAWICKA Zuzanna29ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Under 21 WomenSes. 3
ŁAZOWSKI Filip23BŻYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve MenSes. 4