Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
AUT001 - BC WILDON WEITENDORF | ||||||
FALLMAN Jörg | 10D | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
SCHERKL Julia | 17C | Compound bow Women | Ses. 1 | |||
AUT002 - ARCHERY CLUB CARINTHIA | ||||||
GOLOB Sydney | 25D | Recurve Bow Under 21 Women | Ses. 1 | |||
AUT003 - UNION GRAZ-SEIERSBERG | ||||||
BIELER Wilhelm | 27C | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
BRUNNER Jürgen | 29B | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
FINK David | 28D | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
BRABEC Konstantin | 22B | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
APFELKNAB Melissa | 26D | Recurve Bow Women | Ses. 1 | |||
AUT004 - BSC FISCHAMEND | ||||||
MOLNAR Jonas | 20B | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
KUMPF Christoph | 23B | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
AUT005 - AC SAGGITARIUS AUSTRIA | ||||||
MATZNER Michael | 8C | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
AUT006 - BSU GROSSKLEIN | ||||||
ZWETTI Christian | 31A | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
AUT007 - BSC STOCKERAU | ||||||
DANZER Emmerich | 11C | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
AUT4 - BSC FISCHAMEND | ||||||
EISNER Michael | 4A | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
WÜHL Martin | 4B | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
CRO001 - PSK ZAGREB 1955 | ||||||
ČURIĆ Goran | 6D | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
ČURIĆ Mihael | 11D | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
SINOVČIĆ Boris | 31C | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
CAPEK Kristijan | 24C | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
CEROVSKI Ana | 14C | Compound bow Under 21 Women | Ses. 1 | |||
CRO006 - SK CEKIN | ||||||
MEĐIMUREC Mia | 14A | Compound bow Under 18 Women | Ses. 1 | |||
KOROTAJ Katja | 20D | Recurve Bow Under 18 Women | Ses. 1 | |||
CRO014 - SK CROATIA | ||||||
VELAGIĆ Zoran | 6C | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
CRO038 - SK AGRAM | ||||||
BUDEN Domagoj | 8D | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
ROŽIĆ Dubravko | 31B | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
SARGEANT Bayley | 16B | Compound bow Women | Ses. 1 | |||
CRO050 - SK SAMOBOR | ||||||
PENTEK Zlatko | 9C | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
SREBREN Mihovil | 13A | Compound bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
IVKOVIĆ Željko | 28C | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
DEVČIĆ Vito | 18C | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
JURIŠIĆ Laura | 17B | Compound bow Women | Ses. 1 | |||
KOLLER FUNDELIĆ Lana | 16C | Compound bow Women | Ses. 1 | |||
PAĐAN Luna | 19D | Recurve Bow Under 18 Women | Ses. 1 | |||
CRO056 - SK MAURA KAL | ||||||
HUNJADI Rock | 18A | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
CRO059 - SK GREBENGRADSKI STRELIČARI | ||||||
ČERNI Ivica | 4C | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
ŽUGEC Leo | 15D | Compound bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
ČERNI Lovro | 27D | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
GRADIŠČAK Adam | 22A | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
IPŠA Emanuel | 23A | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
KRIZMANIĆ Tin | 24B | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
CRO079 - SK GLINA | ||||||
HRVAČEVIĆ Slavenko | 6B | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
POTRKAČ Robert | 5B | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
HRVAČEVIĆ Tin | 19C | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
CRO082 - ZAGREBAČKI STRELIČARSKI KLUB | ||||||
BOŽIKOVIĆ Teo | 5C | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
DREMEL Goran | 9B | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
JURANIĆ Marko | 10A | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
SULIK Leo | 24A | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
LACKOVIĆ Anica | 7B | Bare bow Women | Ses. 1 | |||
ŠTIMAC Ana | 21C | Recurve Bow Under 18 Women | Ses. 1 | |||
CRO087 - VARAŽDINSKI STRELIČARSKI KLUB | ||||||
MLINARIĆ Tomislav | 8A | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
PORTNER PAVIĆEVIĆ Nikola | 12C | Compound bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
REMAR Alen | 30C | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
LAZAR David | 23C | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
MLINARIĆ Amanda | 15B | Compound bow Women | Ses. 1 | |||
CRO089 - SK GRIGOR VITEZ | ||||||
TOPOLOVEC Josip | 13B | Compound bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
BOROŠAK Mihael | 19B | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
CRO092 - SK TIGAR | ||||||
WINKLER Jan | 10C | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
HUN001 - SCARBANTIA ÍJÁSZ SPORT EGYESÜL | ||||||
SZABÓ Szebasztián | 24D | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
HUN002 - SC MALÉV | ||||||
BALOGH Mátyás | 28A | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
MATEI Levente | 29C | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
MIHÁLKOVICS Péter | 30A | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
ABONYI Richárd | 22C | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
TÓTH Monika | 27A | Recurve Bow Women | Ses. 1 | |||
HUN003 - MESTERÍJÁSZ KFT | ||||||
ELEKES Gergő | 15C | Compound bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
GNÄDIG Viktória | 25C | Recurve Bow Under 21 Women | Ses. 1 | |||
HUN004 - KISTOKAJI SPORT CLUB | ||||||
CSERNÁK István | 15A | Compound bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
SLK001 - SPORT ACADEMY HLOHOVEC | ||||||
LELOVIČ Jozef | 29A | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
PAULOVIČOVÁ Paulína | 21B | Recurve Bow Under 18 Women | Ses. 1 | |||
SLK002 - RED ARROWS POPRAD | ||||||
KIŠŠIMON Michal | 8B | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
SCHINDLEROVÁ Miroslava | 7A | Bare bow Women | Ses. 1 | |||
SLK003 - LUKOSTRELEC BB | ||||||
KAŠPAR Sebastián | 12B | Compound bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
ZACHAR Oliver | 12D | Compound bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
SLK004 - SLOVAKIA | ||||||
ŠEDIVÝ Šimon | 13C | Compound bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
HANULIAK Ján Jakub | 28B | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
ZAPLETAL Marek | 32B | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
BÁBA Norbert | 18B | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
BOROVSKÝ Viktor | 18D | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
IVAN Denis | 19A | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
MEDVECZKÝ Daniel | 20A | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
ZAUŠKA Dávid | 20C | Recurve Bow Under 18 Men | Ses. 1 | |||
MACHAN Maroš | 22D | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
MAJERÍK Andrej | 23D | Recurve Bow Under 21 Men | Ses. 1 | |||
KOČÚTOVÁ Lucia | 14B | Compound bow Under 18 Women | Ses. 1 | |||
SCHINDLEROVÁ Sarah | 14D | Compound bow Under 18 Women | Ses. 1 | |||
KOČÚTOVÁ Petra | 16A | Compound bow Women | Ses. 1 | |||
NÉMETHOVÁ Nina | 21A | Recurve Bow Under 18 Women | Ses. 1 | |||
BENDÍKOVÁ Elena | 25A | Recurve Bow Under 21 Women | Ses. 1 | |||
KOŠARIŠŤANOVÁ Ema | 26B | Recurve Bow Under 21 Women | Ses. 1 | |||
SLO001 - LK GORNJI GRAD | ||||||
JEVŠNIK Tim | 10B | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
SLO002 - LK KAMNIK | ||||||
ROŽIĆ Matija | 12A | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
ROŽIĆ Miha | 32C | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
SRB001 - SRBIJA | ||||||
VARJU Dejan | 11B | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
SRB002 - SK ARENA NO1 | ||||||
ILIĆ Slavoljub | 11A | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
SVILANOVIĆ Dragan | 32A | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
SRB003 - SK DIF | ||||||
BRKIĆ Anja | 25B | Recurve Bow Under 21 Women | Ses. 1 | |||
PETROVIĆ Anđela | 26C | Recurve Bow Under 21 Women | Ses. 1 | |||
SRB004 - SK KOŠUTNJAK | ||||||
REDŽA Đorđe | 30B | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
SRB005 - SK NIŠ | ||||||
MAJOVIĆ Dragoljub | 6A | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
STOJANOVIĆ Dejan | 7C | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
SRB006 - SK OSI OKO SOKOLOVO | ||||||
STOJADINOVIĆ Miloš | 9D | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
STOJADINOVIĆ Koštana | 17A | Compound bow Women | Ses. 1 | |||
SRB007 - SK PANČEVO | ||||||
MAŽING Robert | 5A | Bare bow Men | Ses. 1 | |||
ŽIKIĆ Stefan | 9A | Compound bow Men | Ses. 1 | |||
JEVTIĆ Dragiša | 27B | Recurve Bow Men | Ses. 1 | |||
JOVANOVIĆ Teona | 26A | Recurve Bow Under 21 Women | Ses. 1 | |||
SRB008 - SK ZEMUN | ||||||
MILOVANOVIĆ Nemanja | 29D | Recurve Bow Men | Ses. 1 |