2A | GIBSON York | 570 - CLEVE A | Recurve Men |
2C | RICHARDSON Peter | 650 - PAIGNTON A | Recurve Men |
2D | OLLIFF Mark | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men |
3A | ROWE Alexander | 1077 - UNI OF PLYMOUTH | Recurve Men |
3B | WILLIAMS Rob | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Men |
3C | BLAKE David | 540 - B OF MENDIP | Recurve Men |
3D | SHAPLAND Stuart | 1439 - BARNSTAPLE AC | Recurve Men |
4A | DANCE Trevor | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men |
4B | HILL Alexander | 613 - OSPREY A | Recurve Men |
4C | RICHARDS Andrew | 654 - REDRUTH A | Recurve Men |
4D | WRIGHT Jim | 881 - ECCLES AC | Recurve Men |
5A | PRATT Tim | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men |
5B | HOYLE Andrew | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men |
5C | PARSONS Peter | 403 - WATERSIDE A | Recurve Men |
5D | NILSEN Tony | 79 - LLANTARNAM AC | Recurve Men |
6B | BAILEY Ian | 1484 - B OF DANESFIELD | Barebow Men |
6C | FOWLER Steve | 660 - EXMOUTH A | Barebow Men |
7A | APLIN Antony | 654 - REDRUTH A | Longbow Men |
7C | QUINN Chris | 662 - EXETER C OF A | Longbow Men |
7D | TWIGG Rob | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men |
8A | CHOPPING Chris | 660 - EXMOUTH A | Longbow Men |
8B | MACEY Kevin | 1246 - DEER PARK A | Longbow Men |
8C | YEATES Michael | 605 - B OF LYTCHETT | Longbow Men |
9A | SMALE Wayne | 1439 - BARNSTAPLE AC | Recurve Men |
9B | HICKS Nicholas | 5008 - TAMAR VALLEY A | Recurve Men |
10A | SCOTT Andrew | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Men |
10B | BOLUS HAWKINS John | 667 - BRIXHAM A | Compound Men |
10C | GLOVER Ben | 272 - OXFORD A | Compound Men |
10D | BLAND Peter | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Men |
11A | HAYDEN Alan | 620 - BOURNEMOUTH AC | Compound Men |
11B | PEARCE Michael | 620 - BOURNEMOUTH AC | Compound Men |
11C | NICHOLAS David | 2220 - JUNCTION A | Compound Men |
11D | WOOD Jack | 660 - EXMOUTH A | Compound Men |
12A | WILLIAMS Colin | 66 - NEATH A | Compound Men |
12B | SOROKO Dan | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Men |
12C | NASH David | 660 - EXMOUTH A | Compound Men |
12D | COLLINS Matthew | 667 - BRIXHAM A | Compound Men |
13A | WILLIAMS Karen | 660 - EXMOUTH A | Recurve Women |
13B | BENNETT Lauren | 2100 - BITTON A | Compound Women |
13C | CROOK Clair | 537 - SOUTH WANSDYKE AC | Compound Women |
13D | CHAUDHRY Saira | 662 - EXETER C OF A | Recurve Women |
14A | FLANAGAN Victoria | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women |
14B | NICHOLAS Lucy | 2220 - JUNCTION A | Recurve Women |
14C | CONISBEE Sarah | 654 - REDRUTH A | Compound Women |
14D | BRUGUIER Isabella | 312 - CRYSTAL PALACE B | Compound Women |
15A | TWIGG Sophie | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women |
15B | STAPLETON Michaela | 650 - PAIGNTON A | Longbow Women |
15C | EARLE Tara | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women |
15D | BARRETT Jane | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women |
16A | GRASSIE Karen | 662 - EXETER C OF A | Barebow Women |
17A | WALL Oliver | 660 - EXMOUTH A | Longbow Junior Men U16 - Metric 2 |
18A | SCOTT Chloe | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Junior Women U16 - Metric 3 |
18B | BRADFORD Sophie | 660 - EXMOUTH A | Recurve Junior Women U16 - Metric 3 |
18C | BURRINGTON LeeLee | 667 - BRIXHAM A | Recurve Junior Women U16 - Metric 3 |
19A | KNOWLES Saffron | 637 - B OF WADEBRIDGE | Recurve Junior Women U14 - Metric 4 |
19B | JONES Jack | 660 - EXMOUTH A | Barebow Junior Men U12 - Metric 4 |
20A | PRATT Holly | 660 - EXMOUTH A | Longbow Junior Women U12 - Metric 5 |