Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
66 - NEATH A | ||||||
WILLIAMS Colin | 12A | Compound Men | Ses. 1 | |||
79 - LLANTARNAM AC | ||||||
BLAND Peter | 10D | Compound Men | Ses. 1 | |||
NILSEN Tony | 5D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
FLANAGAN Victoria | 14A | Compound Women | Ses. 1 | |||
272 - OXFORD A | ||||||
GLOVER Ben | 10C | Compound Men | Ses. 1 | |||
312 - CRYSTAL PALACE B | ||||||
BRUGUIER Isabella | 14D | Compound Women | Ses. 1 | |||
403 - WATERSIDE A | ||||||
PARSONS Peter | 5C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
537 - SOUTH WANSDYKE AC | ||||||
CROOK Clair | 13C | Compound Women | Ses. 1 | |||
538 - COASTAL A | ||||||
PORTER Hannah | 6B | Longbow Women | Ses. 1 | |||
544 - BURNHAM C OF A | ||||||
GOODES Hayley | 13A | Compound Women | Ses. 1 | |||
570 - CLEVE A | ||||||
GIBSON York | 2A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
605 - B OF LYTCHETT | ||||||
YEATES Michael | 8C | Longbow Men | Ses. 1 | |||
613 - OSPREY A | ||||||
HILL Alexander | 4B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
620 - BOURNEMOUTH AC | ||||||
HAYDEN Alan | 11A | Compound Men | Ses. 1 | |||
PEARCE Michael | 11B | Compound Men | Ses. 1 | |||
637 - B OF WADEBRIDGE | ||||||
SCOTT Andrew | 10A | Compound Men | Ses. 1 | |||
SOROKO Dan | 12B | Compound Men | Ses. 1 | |||
SCOTT Chloe | 14B | Compound Women | Ses. 1 | |||
645 - LACETOWN A | ||||||
LYON Nigel | 1C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
650 - PAIGNTON A | ||||||
RICHARDSON Peter | 2C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
STAPLETON Michaela | 6A | Longbow Women | Ses. 1 | |||
654 - REDRUTH A | ||||||
APLIN Antony | 7A | Longbow Men | Ses. 1 | |||
RICHARDS Andrew | 4C | Recurve Men | Ses. 1 | |||
660 - EXMOUTH A | ||||||
CREWDSON Geoffrey | 18A | Barebow Men | Ses. 1 | |||
FOWLER Steve | 17A | Barebow Men | Ses. 1 | |||
TWIGG Rob | 18B | Barebow Men | Ses. 1 | |||
NASH David | 12C | Compound Men | Ses. 1 | |||
WOOD Jack | 11D | Compound Men | Ses. 1 | |||
CHOPPING Chris | 8A | Longbow Men | Ses. 1 | |||
WALL Oliver | 8D | Longbow Men | Ses. 1 | |||
DANCE Trevor | 4A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
HOYLE Andrew | 5B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
OLLIFF Mark | 2D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
PRATT Tim | 5A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
EARLE Tara | 6C | Longbow Women | Ses. 1 | |||
TWIGG Sophie | 6B | Longbow Women | Ses. 1 | |||
BRADFORD Sophie | 3C | Recurve Women | Ses. 1 | |||
WILLIAMS Karen | 1A | Recurve Women | Ses. 1 | |||
662 - EXETER C OF A | ||||||
QUINN Chris | 7C | Longbow Men | Ses. 1 | |||
GRASSIE Karen | 17B | Barebow Women | Ses. 1 | |||
CHAUDHRY Saira | 1D | Recurve Women | Ses. 1 | |||
667 - BRIXHAM A | ||||||
BOLUS HAWKINS John | 10B | Compound Men | Ses. 1 | |||
COLLINS Matthew | 12D | Compound Men | Ses. 1 | |||
881 - ECCLES AC | ||||||
WRIGHT Jim | 4D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
1077 - UNI OF PLYMOUTH | ||||||
ROWE Alexander | 3A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
1246 - DEER PARK A | ||||||
MACEY Kevin | 8B | Longbow Men | Ses. 1 | |||
1439 - BARNSTAPLE AC | ||||||
SHAPLAND Stuart | 3D | Recurve Men | Ses. 1 | |||
SMALE Wayne | 9A | Recurve Men | Ses. 1 | |||
1484 - B OF DANESFIELD | ||||||
BAILEY Ian | 18C | Barebow Men | Ses. 1 | |||
1554 - WELLINGTON B | ||||||
BROOKS Peter | 1B | Recurve Men | Ses. 1 | |||
2100 - BITTON A | ||||||
BENNETT Lauren | 13B | Compound Women | Ses. 1 | |||
2220 - JUNCTION A | ||||||
NICHOLAS David | 11C | Compound Men | Ses. 1 | |||
NICHOLAS Lucy | 3B | Recurve Women | Ses. 1 | |||
5008 - TAMAR VALLEY A | ||||||
HICKS Nicholas | 9B | Recurve Men | Ses. 1 |