Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
A | ||||||
APLIN Antony | 7A | 654 - REDRUTH A | Longbow Mixed | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BAILEY Ian | 18C | 1484 - B OF DANESFIELD | Barebow Mixed | Ses. 1 | ||
BENNETT Lauren | 13B | 2100 - BITTON A | Compound Women | Ses. 1 | ||
BLAND Peter | 10D | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Men | Ses. 1 | ||
BOLUS HAWKINS John | 10B | 667 - BRIXHAM A | Compound Men | Ses. 1 | ||
BRADFORD Sophie | 3C | 660 - EXMOUTH A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
BROOKS Peter | 1B | 1554 - WELLINGTON B | Recurve Men | Ses. 1 | ||
BRUGUIER Isabella | 14D | 312 - CRYSTAL PALACE B | Compound Women | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CHAUDHRY Saira | 1D | 662 - EXETER C OF A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
CHOPPING Chris | 8A | 660 - EXMOUTH A | Longbow Mixed | Ses. 1 | ||
COLLINS Matthew | 12D | 667 - BRIXHAM A | Compound Men | Ses. 1 | ||
CREWDSON Geoffrey | 18A | 660 - EXMOUTH A | Barebow Mixed | Ses. 1 | ||
CROOK Clair | 13C | 537 - SOUTH WANSDYKE AC | Compound Women | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DANCE Trevor | 4A | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
E | ||||||
EARLE Tara | 6C | 660 - EXMOUTH A | Longbow Women | Ses. 1 | ||
F | ||||||
FLANAGAN Victoria | 14A | 79 - LLANTARNAM AC | Compound Women | Ses. 1 | ||
FOWLER Steve | 17A | 660 - EXMOUTH A | Barebow Mixed | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GIBSON York | 2A | 570 - CLEVE A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
GLOVER Ben | 10C | 272 - OXFORD A | Compound Men | Ses. 1 | ||
GOODES Hayley | 13A | 544 - BURNHAM C OF A | Compound Women | Ses. 1 | ||
GRASSIE Karen | 17B | 662 - EXETER C OF A | Barebow Mixed | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HAYDEN Alan | 11A | 620 - BOURNEMOUTH AC | Compound Men | Ses. 1 | ||
HICKS Nicholas | 9B | 5008 - TAMAR VALLEY A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
HILL Alexander | 4B | 613 - OSPREY A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
HOYLE Andrew | 5B | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LYON Nigel | 1C | 645 - LACETOWN A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MACEY Kevin | 8B | 1246 - DEER PARK A | Longbow Mixed | Ses. 1 | ||
N | ||||||
NASH David | 12C | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | Ses. 1 | ||
NICHOLAS David | 11C | 2220 - JUNCTION A | Compound Men | Ses. 1 | ||
NICHOLAS Lucy | 3B | 2220 - JUNCTION A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
NILSEN Tony | 5D | 79 - LLANTARNAM AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OLLIFF Mark | 2D | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PARSONS Peter | 5C | 403 - WATERSIDE A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
PEARCE Michael | 11B | 620 - BOURNEMOUTH AC | Compound Men | Ses. 1 | ||
PORTER Hannah | 6B | 538 - COASTAL A | Longbow Mixed | Ses. 1 | ||
PRATT Tim | 5A | 660 - EXMOUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
Q | ||||||
QUINN Chris | 7C | 662 - EXETER C OF A | Longbow Mixed | Ses. 1 | ||
R | ||||||
RICHARDS Andrew | 4C | 654 - REDRUTH A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
RICHARDSON Peter | 2C | 650 - PAIGNTON A | Recurve Men | Ses. 1 | ||
ROWE Alexander | 3A | 1077 - UNI OF PLYMOUTH | Recurve Men | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SCOTT Andrew | 10A | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Men | Ses. 1 | ||
SCOTT Chloe | 14B | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Women | Ses. 1 | ||
SHAPLAND Stuart | 3D | 1439 - BARNSTAPLE AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
SMALE Wayne | 9A | 1439 - BARNSTAPLE AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
SOROKO Dan | 12B | 637 - B OF WADEBRIDGE | Compound Men | Ses. 1 | ||
STAPLETON Michaela | 6A | 650 - PAIGNTON A | Longbow Mixed | Ses. 1 | ||
T | ||||||
TWIGG Rob | 18B | 660 - EXMOUTH A | Barebow Mixed | Ses. 1 | ||
TWIGG Sophie | 6B | 660 - EXMOUTH A | Longbow Mixed | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WALL Oliver | 8D | 660 - EXMOUTH A | Longbow Mixed | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Colin | 12A | 66 - NEATH A | Compound Men | Ses. 1 | ||
WILLIAMS Karen | 1A | 660 - EXMOUTH A | Recurve Women | Ses. 1 | ||
WOOD Jack | 11D | 660 - EXMOUTH A | Compound Men | Ses. 1 | ||
WRIGHT Jim | 4D | 881 - ECCLES AC | Recurve Men | Ses. 1 | ||
Y | ||||||
YEATES Michael | 8C | 605 - B OF LYTCHETT | Longbow Mixed | Ses. 1 |