1A | KRYŃSKI Eryk | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
1B | KOWALSKI Robert | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
1C | ZALEWSKI Michał | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
1D | ONIKS Paweł | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
2A | LICHOTA Paweł | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
2B | KOZIELSKI Łukasz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
2C | PIETRUSIŃSKI Ludwik | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
2D | KUCOWSKI Gaweł | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
3A | POWAŁA Antoni | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
3B | CIEPŁY Filip | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
3C | SAPIEJ Mateusz | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
3D | PIETRZAK Marcin | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
4A | SIERAKOWSKI Kacper | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
4B | SKUŁA Krzysztof | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
4C | STARZYCKI Piotr | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
4D | STANISZEWSKI Radosław | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
5A | NAPŁOSZEK Sławomir | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
5B | CZERWIŃSKI Krzysztof | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
5C | KOZŁOWSKI Dominik | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
5D | PACZUSKI Paweł | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
6A | REJNERT Jacek | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
6B | KRÓL Piotr | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
6C | OLCZAK Miłosz | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
6D | WYTRYKUS Adam | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
7A | SPUTO Jerzy | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
7B | MIŁECKI Marcin | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
7C | WÓJCIK Marek | RAD - ŁKS RADOM | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
7D | KULTYS Jakub | HUB - HUBERTUS | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
8A | JANKOWSKI Jan | SUP - PUSZCZA SUPRAŚL | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
8B | BARTOSZEK Karol | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
8C | PISKOZUB Monika | ROB - ROBIN HOOD | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
8D | PĘKALSKI Roman | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorzy OPEN |
9A | BĄCZYK Zuzanna | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
9B | GRZYB Agnieszka | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
9C | MAZUR Natalia | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
9D | KOZŁOWSKA Martyna | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
10A | NAPŁOSZEK Kamila | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
10B | KOPIŃSKA Gabrysia | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
10C | OZDOBA Aleksandra | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
10D | KRÓL SCHLOTTER Jagienka | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Seniorki OPEN |
11A | DYLIK Oliwia | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuki olimpijskie Juniorki młodsze |
11B | SŁUPECKA Dominika | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Juniorki młodsze |
11C | ZYGMUNCIAK Alicja | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuki olimpijskie Juniorki młodsze |
11D | TEODORCZYK Katarzyna | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Juniorki młodsze |
12A | MICHAŁOWSKA Agata | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuki olimpijskie Juniorki młodsze |
12B | NAPŁOSZEK Zuzanna | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Juniorki młodsze |
12C | LISIECKA Ewelina | TER - LKS MAZOWSZE TERESIN | Łuki olimpijskie Juniorki młodsze |
12D | OSTROWSKA Kinga | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Juniorki młodsze |
1A | KUTYNA Sebastian | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
1B | KUCHARCZYK Karol | ROK - ROKIS | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
1D | AFFEK Marcin | NIE - NIESTOWARZYSZONY | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
2A | BELING Jakub | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
2B | ANTOSIEWICZ Marcin | ROK - ROKIS | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
2C | ZABOROWSKI Paweł | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
2D | SAŁATA Tomasz | NIE - NIESTOWARZYSZONY | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
3A | SAKSON Grzegorz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
3B | WAŚNIEWSKI Cezary | ROK - ROKIS | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
3C | NAWROCKI Tomasz | OŻA - KS OŻAROWNIANKA | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
3D | ŻUK Włodzimierz | NIE - NIESTOWARZYSZONY | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
4A | GIL Kamil | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
4B | STANIEWICZ Robert | ROK - ROKIS | Łuki bloczkowe Seniorzy OPEN |
5A | JANKOWSKA Sandra | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki bloczkowe Seniorki OPEN |
5C | DZIEDZIC-WIŃSKA Justyna | KOL - AS KOLBUDY | Łuki bloczkowe Seniorki OPEN |
5D | SAS Dominika | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki bloczkowe Seniorki OPEN |
7A | PRELWITZ Mariusz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
7B | KOWALSKI Jacek | ROK - ROKIS | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
7C | JANKOWSKI Michał | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
7D | GAWRYŚ Dariusz | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
8A | MIŁECKI Marcin | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
8B | CEJMER Tomasz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
8C | MAKAP Paweł | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
8D | NYKIEL Szymon | SKO - STRZAŁA SKORKÓW | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
9A | WALCZAK Adam | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
9B | ADAMOWICZ Daniel | ROK - ROKIS | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
9C | SWOCZYNA Teresa | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorki OPEN |
10A | GUZEK Jacek | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
10B | ZUBIK Tomasz | ROK - ROKIS | Łuki barebow Seniorzy OPEN |
10C | KISIELEWSKA Marta | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki barebow Seniorki OPEN |
10D | JEZNACH Oliwia | ROKIS - ROK | Łuki barebow Seniorki OPEN |
1A | KAJCIŃSKA Lena | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki |
1B | BULSIEWICZ Zofia | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodziczki |
2A | MISKA Barbara | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki |
2B | DOLEŚNIAK Anna | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodziczki |
3A | BUCZEK Antonina | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki |
3B | RYBICKA Zofia | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Młodziczki |
4A | MOCZULSKA Zofia | HUB - HUBERTUS | Łuki olimpijskie Młodziczki |
7A | TELECKI Mateusz | HUB - HUBERTUS | Łuki olimpijskie Młodzicy |
7B | PONCYLEUSZ Kacper | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy |
8A | SEROCZYŃSKI Piotr | ROK - ROKIS | Łuki olimpijskie Młodzicy |
8B | PALIKOT Olle | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy |
9A | KORCZAKOWSKI Wojciech | OŻA - KS OŻAROWNIANKA | Łuki olimpijskie Młodzicy |
9B | BIENIAK Jan | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy |
10A | DARKOWSKI Michał | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy |
10B | HAJEWSKI Piotr | HUB - HUBERTUS | Łuki olimpijskie Młodzicy |
11A | OLEKSIAK Krzysztof | HUB - HUBERTUS | Łuki olimpijskie Młodzicy |