Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
BRB - BROBY BUESKYTTEKLUB | ||||||
BRAMSEN Rasmus | 12D | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
KBL - KØBENHAVNS BUESKYTTELAUG | ||||||
SAKHARE Advait | 4D | Compound Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
HELLER LÜTZEN Linus | 14A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
LYN - LYNGBY BUESKYTTELAUG | ||||||
FAVRE Lukas | 3D | Compound Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
THAMDRUP Kalle Kold | 3A | Compound Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSEN Alfred | 4A | Compound Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
HENRIKSEN Alex | 5A | Compound Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
REINSCH Noah | 5B | Compound Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
MORTENSEN Aksel | 2C | Recurve Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
NØRBY Emma | 7A | Barebow Knatte 10 Damer | Omg. 1 | |||
HAGELUND Anna Viktoria | 3B | Compound Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
KIRJBAK Sophie | 3C | Compound Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WIETH-KNUDSEN Liva Haals | 4B | Compound Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
PLAKHOTNYUK Anna | 7C | Longbow Knatte 10 Damer | Omg. 1 | |||
HANSEN Elvira | 2D | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
MORTENSEN Linda | 2B | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
RUSAK Milena | 15C | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
STOKHOLM BOMHOLTZ Emilie | 15A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
MINZARI Anna | 2A | Recurve Knatte 10 Damer | Omg. 1 | |||
TIK - TIK BUESKYDNING | ||||||
BERG Christoffer | 14C | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
AGERHOLM Lena | 12B | Compound Elit Damer | Omg. 1 | |||
7809 - KARLSHAMNS BSK | ||||||
ROBERTSSON Christian | 16C | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7829 - BS GOTHIA | ||||||
HANSSON Stefan | 13A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7838 - HALMSTADS BF | ||||||
KUBICA Robert | 10A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
KUBICA Eddie | 6B | Compound Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
7864 - BK GRIPEN | ||||||
FRIBERG Mats | 13B | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
VELASQUEZ-CHRISTENSEN Christian | 9D | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
STRINNÖ Peter | 16D | Recurve Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
7865 - HELSINGBORGS BSK | ||||||
HANSSON Johannes | 8A | Barebow Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
WESTERLUND Niklas | 12C | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
BRANDT Roger | 9A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
RÖNÉR Eskil | 9B | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
FREIMAN SVENSSON Moa | 7D | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
7871 - BK PANTERN | ||||||
ÅKESSON Jan Åke | 11B | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7872 - SKURUPS BK | ||||||
WESTERBERG Samuel | 7B | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
TRAN Benjamin | 6A | Compound Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
GRÖNVALL TRAN Helen | 11A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
JOHANNESSON Annakarin | 9C | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
CARLSSON Magnus | 13D | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
MOSÉN Simon | 13C | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
STRÖMBERG Linus | 14B | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Jonas | 16B | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
HEDENVANG Kevin | 15D | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
MOSÉN Jacob | 15B | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7885 - VETLANDA BSK | ||||||
ANDERSSON Lennart | 11D | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Annelie | 12A | Compound Elit Damer | Omg. 1 | |||
7926 - ALINGSÅS BK | ||||||
SJÖBERG Kaj | 16A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
53108 - KÄVLINGE BSK | ||||||
SMUSIN David | 10B | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
STRIDSBERG Emmie | 8B | Barebow Knatte 10 Damer | Omg. 1 |