Resultatlista skjutstil och åldersklass - individuell | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pos. | Skytt | Klubb | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||
Recurve - Knatte 10 Damer | |||||||||||||||||||
12m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | ANDERSSON Yrsa | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 241/ 1 | 241 | 3 | 10 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 241 | |||||||||||||||||||
Recurve - Cadet 13 Herrar | |||||||||||||||||||
12m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | HANSSON Robin | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 268/ 1 | 268 | 10 | 11 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 268 | |||||||||||||||||||
Recurve - Cadet 13 Damer | |||||||||||||||||||
12m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | ASPLUND Ingrid | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 284/ 1 | 284 | 16 | 12 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 284 | |||||||||||||||||||
2 | WAHLBERG Emma | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 262/ 2 | 262 | 10 | 13 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 262 | |||||||||||||||||||
3 | HOLMQUIST Ida | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 255/ 3 | 255 | 8 | 13 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
12m-1: 255 | |||||||||||||||||||
Recurve - Junior 16 Damer | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | ANDERSSON Freya | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 275/ 1 | 275 | 15 | 9 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 275 | |||||||||||||||||||
2 | ZERROUKI Aicha | 2503 - IF Karlsvik | 238/ 2 | 238 | 4 | 11 | |||||||||||||
2503 - IF Karlsvik | |||||||||||||||||||
18m-1: 238 | |||||||||||||||||||
Recurve - Elit Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | NILSSON Stefan | 2503 - IF Karlsvik | 283/ 1 | 283 | 14 | 15 | |||||||||||||
2503 - IF Karlsvik | |||||||||||||||||||
18m-1: 283 | |||||||||||||||||||
2 | WESTLING Herman | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 277/ 2 | 277 | 12 | 13 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 277 | |||||||||||||||||||
3 | SUNDSTRÖM Albin | 4080 - Timrå AIF | 247/ 3 | 247 | 5 | 12 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 247 | |||||||||||||||||||
Compound - Elit Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | ÖSTMAN Per | 4080 - Timrå AIF | 278/ 1 | 278 | 10 | 18 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 278 | |||||||||||||||||||
2 | FINLI Robert | 4080 - Timrå AIF | 277/ 2 | 277 | 11 | 15 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 277 | |||||||||||||||||||
3 | SUNDSTRÖM Tomas | 4080 - Timrå AIF | 261/ 3 | 261 | 2 | 20 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 261 | |||||||||||||||||||
Compound - Veteran 60 Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | ERIKSSON Kent | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 263/ 1 | 263 | 1 | 23 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 263 | |||||||||||||||||||
2 | ÅKERLUND Gullimar | 4080 - Timrå AIF | 256/ 2 | 256 | 3 | 19 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 256 | |||||||||||||||||||
Longbow - Elit Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | HÖÖG Mattias | 4080 - Timrå AIF | 272/ 1 | 272 | 13 | 9 | |||||||||||||
4080 - Timrå AIF | |||||||||||||||||||
18m-1: 272 | |||||||||||||||||||
2 | CARLSSON Lennart | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 263/ 2 | 263 | 10 | 10 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 263 | |||||||||||||||||||
Instinctive - Master 50 Herrar | |||||||||||||||||||
18m-1 | Total | 10 | 9 | ||||||||||||||||
1 | JOHANSSON Per-Erik | 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | 255/ 1 | 255 | 6 | 18 | |||||||||||||
7850 - Sundsvall-Ortvikens BK | |||||||||||||||||||
18m-1: 255 |