Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
B | ||||||
BYRNE Garrett | 10A | AI - ARCHERY IRELAND | Recurve Men | Ses. 2 | ||
C | ||||||
CARMICHAEL Colin | 10A | MCOA - MUCKAMORE COA | Recurve Men | Ses. 1 | ||
CONVERY Alan | 10B | AI - ARCHERY IRELAND | Compound Men | Ses. 2 | ||
COWAN Angela | 1A | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Women | Ses. 2 | ||
CRAIG Alan | 1B | ROAC - RIVER OAK ARCHERY CLUB | Traditional Master Men | Ses. 2 | ||
CROSS Steven | 8A | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Men | Ses. 1 | ||
CROZIER Ian | 6A | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Men | Ses. 2 | ||
D | ||||||
DELANEY Sam | 7A | AI - ARCHERY IRELAND | Compound Junior Men Under 18 | Ses. 2 | ||
DEVANEY Jess | 2A | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Compound Junior Women Under 15 | Ses. 2 | ||
DIXON Chloe | 2B | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Women | Ses. 2 | ||
F | ||||||
FITZSIMONS Seamus | 9A | AI - ARCHERY IRELAND | Barebow Men | Ses. 2 | ||
G | ||||||
GARDINER Jake | 2C | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Compound Junior Men Under 18 Blue Peg | Ses. 2 | ||
GILMORE Peter | 3A | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Master Men | Ses. 2 | ||
GORDON Neil | 5A | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Men | Ses. 2 | ||
GREGG Jay | 8B | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Junior Men Under 12 | Ses. 2 | ||
GRIFFIN Colm | 9B | AI - ARCHERY IRELAND | Barebow Master Men | Ses. 2 | ||
H | ||||||
HALL Robert | 10C | COB - CITY OF BELFAST | Compound Men | Ses. 2 | ||
HEADING Desmond | 3A | MCOA - MUCKAMORE COA | Barebow Master Men | Ses. 1 | ||
HEANEY Kevin | 4A | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Traditional Men | Ses. 2 | ||
K | ||||||
KERR Stephen | 5B | ROAC - RIVER OAK ARCHERY CLUB | Barebow Men | Ses. 2 | ||
L | ||||||
LATIMER Matt | 1C | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Longbow Men | Ses. 2 | ||
LECKEY Mike | 8A | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Traditional Master Men Yellow Peg | Ses. 2 | ||
M | ||||||
MCDONALD Liam | 11A | MCOA - MUCKAMORE COA | Recurve Men | Ses. 2 | ||
MCLEAN Patricia | 4B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Master Women | Ses. 1 | ||
MEHAFFEY Romaine | 6B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Women | Ses. 2 | ||
MOORE Paul | 7B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Master Men | Ses. 2 | ||
MOORE Simon | 4B | AI - ARCHERY IRELAND | Longbow Men Yellow Peg | Ses. 2 | ||
MORTON Kathryn | 6C | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Women | Ses. 2 | ||
MULLIGAN Frank | 4C | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | American Flatbow Master Men Yellow Peg | Ses. 2 | ||
O | ||||||
O'CONNOR Orla | 9C | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Women | Ses. 2 | ||
O'DUIL Declan | 7C | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Men | Ses. 2 | ||
O'DUILL Rohan | 7D | AI - ARCHERY IRELAND | Barebow Men | Ses. 2 | ||
P | ||||||
PATTERSON Marion | 9D | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Compound Barebow Women | Ses. 2 | ||
PEGRUM Kim | 11B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Recurve Master Men | Ses. 2 | ||
S | ||||||
SPENCER Jojo | 6D | MCOA - MUCKAMORE COA | Barebow Women | Ses. 2 | ||
T | ||||||
TURNER Connor | 3C | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Compound Barebow Men | Ses. 2 | ||
TURNER David | 3B | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Compound Barebow Men | Ses. 2 | ||
W | ||||||
WALKER Darcey | 8C | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Longbow Junior Women Under 15 | Ses. 2 | ||
WALKER Joanne | 5C | COB - CITY OF BELFAST | Barebow Women | Ses. 2 | ||
WILSON Darrel | 10D | NICSSAAC - N.I.C.S.S.A. ARCHERY CLUB | Compound Men | Ses. 2 | ||
WRIGHT David | 11C | EBAC - EAST BELFAST ARCHERY CLUB | Recurve Master Men | Ses. 2 | ||
Y | ||||||
YOUNG Mark | 8D | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Instinctive Master Men | Ses. 2 |