Lista uczestników wg kraju/klubu |
---|
Zawodnik | Stanowisko | Kategoria | Sesja |
---|
A3D - A3D TOSZEK |
---|
KOPEL Robert | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
SERWINOWSKI Marek | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
MĄDRZAK Piotr | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
SZELĄG Filip | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
ACH - SŁ ACHILLES DOBCZYCE |
---|
PAŁKA Urszula | | Łuk bloczkowy Juniorki | Ses. 1 |
DEF - DEFMAR POLICE |
---|
CHMIELEWSKI Przemysław | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
KRYCA Krystian | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
CHMIELEWSKI Tomasz | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
MOTYKA Władysław | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
CHMIELEWSKA Katarzyna | | Łuk bloczkowy Kobiety | Ses. 1 |
DRU - DRUKARZ WARSZAWA |
---|
MICHALAK Maciej | | Łuk klasyczny Juniorzy | Ses. 1 |
KAR - LŁKS KARIMA PRZĄSŁAW |
---|
KAROŃ Krzysztof | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
ŚCIBSKI Adam | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
KSO - KS OŻAROWIANKA |
---|
NAWROCKI Tomasz | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
LEW - KS LEW KRYNKI |
---|
GAŁKA Paweł | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
MAZ - LKS MAZOWSZE TERESIN |
---|
ŚWIĄTEK Robert | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
MKL - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA |
---|
CEJMER Tomasz | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
JANKOWSKI Michał | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
SAKSON Grzegorz | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
CZERWIŃSKI Krzysztof | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
FURTAK Łukasz | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
KOWALSKI Robert | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
KISIELEWSKA Marta | | Łuk barebow Kobiety | Ses. 1 |
JANKOWSKA Sandra | | Łuk bloczkowy Kobiety | Ses. 1 |
KOPIŃSKA Gabryjela | | Łuk klasyczny Juniorki | Ses. 1 |
GRZYB Agnieszka | | Łuk klasyczny Kobiety | Ses. 1 |
N1 - NIEZRZESZONY |
---|
AFFEK Marcin | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
N2 - NIEZRZESZONY |
---|
SAŁATA Tomasz | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
N3 - NIEZRZESZONY |
---|
ŻUK Włodzimierz | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
ORL - ORŁY WROCŁAW |
---|
ZIÓLKOWSKI Marek | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW |
---|
AUSTYN Zbigniew | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
SIEŃCZAK Bartosz | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
ROK - KS "ROKIS" RADZYMIN |
---|
ADAMOWICZ Daniel | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
SOBIERAJ Cezary | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
STANIEWICZ Robert | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
JEZNACH Arkadiusz | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
OSTROWSKA Kinga | | Łuk barebow Juniorki | Ses. 1 |
JEZNACH Oliwia | | Łuk bloczkowy Juniorki | Ses. 1 |
JEZNACH Klaudia | | Łuk bloczkowy Kobiety | Ses. 1 |
TEODORCZYK Katarzyna | | Łuk klasyczny Juniorki | Ses. 1 |
SLM - SŁM MARYMONT WARSZAWA |
---|
GAWYŚ Dariusz | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
ZABOROWSKI Paweł | | Łuk bloczkowy Mężczyźni | Ses. 1 |
PIETRUSIŃSKI Ludwik | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
STARZYCKI Piotr | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
SOBIERAJ Ewa | | Łuk klasyczny Kobiety | Ses. 1 |
STE - STELLA KIELCE |
---|
BĄTOR Sabastian | | Łuk klasyczny Mężczyźni | Ses. 1 |
TEM - LKS TEMPO STOLARZOWICE |
---|
KARKOSZKA Józef | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
SKÓRKA Marcin | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
WÓJCIK Leszek | | Łuk barebow Mężczyźni | Ses. 1 |
KARKOSZKA Regina | | Łuk barebow Kobiety | Ses. 1 |
ZAJDEL Zofia | | Łuk barebow Kobiety | Ses. 1 |