2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 8-12 Sep 2021
2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
Show details
Makaralı Yay Erkek [72 Ok Sonrası]
Pos.SporcuÜlke50m-150m-2Tot.10+XX
1HANEY Emircan48MB - Muğla B.B.S.K355/ 1355/ 17106226
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 355, 50m-2: 355
2ELMAAĞAÇLI Demir34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü349/ 4351/ 57005421
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 349, 50m-2: 351
3AKÇAOĞLU Batuhan06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul349/ 5351/ 67005225
 06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul
 50m-1: 349, 50m-2: 351
4ARSLAN Yunus Emre38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K348/ 7352/ 47005223
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 348, 50m-2: 352
5KISA Emirhan55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku347/ 8352/ 36995324
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 347, 50m-2: 352
6YETIM Muhammed34IB - İstanbul B.B.S.K.348/ 6350/ 76985223
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 348, 50m-2: 350
7MARAŞ Serdar Bortay07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü344/10353/ 26974326
 07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 344, 50m-2: 353
8ASLIM Abdullah55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku350/ 3344/136944819
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 350, 50m-2: 344
9KIRCA Eren17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü344/ 9346/ 86904521
 17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
 50m-1: 344, 50m-2: 346
10USLU Egemen38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K342/12346/ 86884217
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 342, 50m-2: 346
11MEŞE Burak06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 350/ 2337/226874517
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 350, 50m-2: 337
12ÇALIŞKAN Eyvaz07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi343/11342/166854017
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 343, 50m-2: 342
13ÖZKAN Kemal34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü341/13342/156834116
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 341, 50m-2: 342
14KILIÇ Ali42BSK - Bulcuk Spor K.337/17346/ 86834012
 42BSK - Bulcuk Spor K.
 50m-1: 337, 50m-2: 346
15DAĞ Halit Ömer34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü337/18344/126813912
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 337, 50m-2: 344
16YILDIRIM Haydarcan77YGHSK - Yalova Gençlik Hizmetleri Spor339/15341/176803913
 77YGHSK - Yalova Gençlik Hizmetleri Spor
 50m-1: 339, 50m-2: 341
17DEĞER Bilal Emre34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K336/21341/186773414
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 336, 50m-2: 341
18ÖZDEMIR Kubilay55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku333/24344/146773314
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 333, 50m-2: 344
19ÜNER Menderes06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 331/27345/116763417
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 331, 50m-2: 345
20HIDIROĞLU Mustafa Can34IF - İstanbul Ferdi340/14336/27676329
 34IF - İstanbul Ferdi
 50m-1: 340, 50m-2: 336
21SU Şahin34DO - Demka Okçuluk339/16336/24675358
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 339, 50m-2: 336
22TERZI Rıfat50NF - Nevşehir Ferdi337/20335/28672328
 50NF - Nevşehir Ferdi
 50m-1: 337, 50m-2: 335
23AYGAN Erdoğan34IB - İstanbul B.B.S.K.336/22336/256722812
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 336, 50m-2: 336
24ÇOBAN Toprak Efe07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K329/32340/196692911
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 329, 50m-2: 340
25SOYLU Kerem52FOS - Fatsa Okçuluk SK330/29338/21668274
 52FOS - Fatsa Okçuluk SK
 50m-1: 330, 50m-2: 338
26ALKAN Muhammet Feyzullah63SF - Şanlıurfa Ferdi327/35340/206672910
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 327, 50m-2: 340
27ÇAKAR Osman17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü332/25335/29667299
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 332, 50m-2: 335
28NARIN Hüseyin25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü330/28336/236663214
 25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü
 50m-1: 330, 50m-2: 336
29YOLAÇ Ahmet Can34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K334/23332/326662915
 34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
 50m-1: 334, 50m-2: 332
30AYDIN Muhammed Efecan34IF - İstanbul Ferdi329/33331/33660256
 34IF - İstanbul Ferdi
 50m-1: 329, 50m-2: 331
31ÇERÇI Noyan17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü328/34332/316602411
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 328, 50m-2: 332
32CANTÜRK Feyzullah06GOSK - Gazi Okçuluk Spor Kulübü330/30330/356602210
 06GOSK - Gazi Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 330, 50m-2: 330
33YALÇIN Alp Ege34IF - İstanbul Ferdi323/38336/26659269
 34IF - İstanbul Ferdi
 50m-1: 323, 50m-2: 336
34DÖNMEZLER Mehmet Eren63SF - Şanlıurfa Ferdi329/31329/366583113
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 329, 50m-2: 329
35SÖNMEZ Şükrü Mustafa38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K326/37328/37654285
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 326, 50m-2: 328
36KAYA Ahmed Emir34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K320/45333/30653187
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 320, 50m-2: 333
37SAKAL Ziya58SIOIS - Sivas İl Özel İdare S.K327/35325/41652238
 58SIOIS - Sivas İl Özel İdare S.K
 50m-1: 327, 50m-2: 325
38YILMAZ Mehmet20DSK - Denok Spor Kulubü320/43331/34651308
 20DSK - Denok Spor Kulubü
 50m-1: 320, 50m-2: 331
39DAĞ Yusuf06GESK - Gaziler Engelli Spor Kulübü323/39328/38651248
 06GESK - Gaziler Engelli Spor Kulübü
 50m-1: 323, 50m-2: 328
40KAPLAN İbrahim06ZOSK - Zirve Okçuluk Spor Kulübü321/41327/40648213
 06ZOSK - Zirve Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 321, 50m-2: 327
41KARAGÖZ Mehmet Akif06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 319/47325/42644224
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 319, 50m-2: 325
42KÖKSAL Talha Sadık34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K321/42323/43644186
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 321, 50m-2: 323
43KARPUZCU Serhat06AF - Ankara Ferdi331/26312/55643269
 06AF - Ankara Ferdi
 50m-1: 331, 50m-2: 312
44YÜZSEVEN Oğuzhan34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü322/40319/46641288
 34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 322, 50m-2: 319
45TOKDEMIR Ahmet Turgut32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.337/19303/61640268
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 337, 50m-2: 303
46UZUN Atilla34DO - Demka Okçuluk318/49322/44640207
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 318, 50m-2: 322
47TANJU Abdullah07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi319/48318/47637146
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 319, 50m-2: 318
48PALA Tunay16BF - Bursa Ferdi320/44314/51634197
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 320, 50m-2: 314
49DOYANÇ Taha63SF - Şanlıurfa Ferdi316/51315/50631176
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 316, 50m-2: 315
50AKPINAR Levent06AF - Ankara Ferdi303/62328/39631151
 06AF - Ankara Ferdi
 50m-1: 303, 50m-2: 328
51AHI Muhammed34AROSK - Artı Okçuluk Spor Kulübü313/53315/49628152
 34AROSK - Artı Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 313, 50m-2: 315
52GÜVENÇ Cemal06AF - Ankara Ferdi305/59320/45625186
 06AF - Ankara Ferdi
 50m-1: 305, 50m-2: 320
53KAZIMOV Ruslan06ZOSK - Zirve Okçuluk Spor Kulübü312/54313/53625155
 06ZOSK - Zirve Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 312, 50m-2: 313
54GÜNAY Hüseyin İlhan32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.318/50304/60622103
 32GOS - Gizay Okçuluk S.K.D.
 50m-1: 318, 50m-2: 304
55KARABEY Emre06ZOSK - Zirve Okçuluk Spor Kulübü311/55310/56621133
 06ZOSK - Zirve Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 311, 50m-2: 310
56BOLAR Mürsel16BF - Bursa Ferdi310/56309/57619126
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 310, 50m-2: 309
57ÖTEGEÇELI Mahmut Beyazıt63SBG - Şanlıurfa Belediyesi G.S.K306/58313/54619116
 63SBG - Şanlıurfa Belediyesi G.S.K
 50m-1: 306, 50m-2: 313
58ŞAHIN Yavuz Ali34IB - İstanbul B.B.S.K.303/61315/48618158
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 303, 50m-2: 315
59GÜNDÜZ Gökalp16BF - Bursa Ferdi308/57309/5861774
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 308, 50m-2: 309
60BOSTAN Emre34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü316/52297/6361395
 34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 316, 50m-2: 297
61ÖZAVCI Ahmet Nafi02AGSK - Adıyaman Gençlik ve Spor Kulüb303/60308/59611162
 02AGSK - Adıyaman Gençlik ve Spor Kulüb
 50m-1: 303, 50m-2: 308
62ŞENSOY Efe34DO - Demka Okçuluk319/46290/66609187
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 319, 50m-2: 290
63ADIGÜZEL Abdül Melik38KF - Kayseri Ferdi281/68314/52595146
 38KF - Kayseri Ferdi
 50m-1: 281, 50m-2: 314
64ÖGÜT Yamaç34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 295/64295/64590115
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 295, 50m-2: 295
65ÇAKIR Cem34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K282/67303/62585141
 34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
 50m-1: 282, 50m-2: 303
66ÜNSAL Mehmet Yağız07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi303/63282/6958572
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 303, 50m-2: 282
67UYĞUL Yunus Gazi02AGSK - Adıyaman Gençlik ve Spor Kulüb280/69289/6856994
 02AGSK - Adıyaman Gençlik ve Spor Kulüb
 50m-1: 280, 50m-2: 289
68ÖZDEMIR Ahmet47NO - Nokta Okçuluk292/65272/7256484
 47NO - Nokta Okçuluk
 50m-1: 292, 50m-2: 272
69AKYAR Mustafa50NF - Nevşehir Ferdi271/72289/6756071
 50NF - Nevşehir Ferdi
 50m-1: 271, 50m-2: 289
70YILDIRIM Burak Eren20DSK - Denok Spor Kulubü287/66265/75552105
 20DSK - Denok Spor Kulubü
 50m-1: 287, 50m-2: 265
71TÜNCER Alperen34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü273/71273/7154674
 34KAOSK - Kaya Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 273, 50m-2: 273
72ÖZTÜRK Mehmet Efe06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul275/70268/7454381
 06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul
 50m-1: 275, 50m-2: 268
73DENIZ Mehmet07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K264/74277/7054191
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 264, 50m-2: 277
74BARBAROS Recep Efe07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K265/73270/7353571
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 265, 50m-2: 270
75KORUKLUOĞLU Fatih06UOISK - Ümitköy Okçuluk İhtisas Spor K231/78292/6552341
 06UOISK - Ümitköy Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 231, 50m-2: 292
76TERRACCIANO Alessandro Emir34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 259/75251/7751080
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 259, 50m-2: 251
77GÜVEN Semih02AGSK - Adıyaman Gençlik ve Spor Kulüb233/77258/7649171
 02AGSK - Adıyaman Gençlik ve Spor Kulüb
 50m-1: 233, 50m-2: 258
78ÜNLÜTÜRK Ahmed Efe34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü234/76215/7944940
 34AOSK - Anka Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 234, 50m-2: 215
79ERGIN Akif Uras34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor 188/79218/7840640
 34IOGSK - İstanbul Okçuluk Gençlik Spor
 50m-1: 188, 50m-2: 218

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter