2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 8-12 Sep 2021
2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
Klasik Yay Kadın
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Maraşlı Fatma38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
 
Maraşlı FatmaBye
 
0
0
Maraşlı Fatma6
Bilbey Zeynep0
33Bilbey Zeynep16BBBursa B.B.S.KBye
 
Bilbey Zeynep6
Akçan Beril4
 
32Akçan Beril06AFAnkara FerdiBye
Maraşlı Fatma0
Derebaşı Defne6
17Derebaşı Defne55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
 
Derebaşı Defne6
Bakir Nisa0
65Yüce Dora34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K2
48Bakir Nisa55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku6
Derebaşı Defne6
Eryılmaz Rabia Nilsu4
49Bağrıyanık Aslı Nur07AGSKAntalya Gençlik ve Spor Kulübü56
64Güneş İpek40KFKırşehir Ferdi6*6+
Güneş İpek0
Eryılmaz Rabia Nilsu6
 
16Eryılmaz Rabia Nilsu34DODemka OkçulukBye
Derebaşı Defne6
Yakupoğlu Şevval4
9Yakupoğlu Şevval34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Yakupoğlu Şevval6
Sarıaltın Samiye Bircan4
57Kabakoz Naz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 2
56Sarıaltın Samiye Bircan06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul6
Yakupoğlu Şevval6
Göçmen Nazlı Didem0
41Yurdabakan Begüm32IBSIsparta Bölge Spor6
72Koç Beril Su34DODemka Okçuluk0
Yurdabakan Begüm0
Göçmen Nazlı Didem6
 
24Göçmen Nazlı Didem16BFBursa FerdiBye
Yakupoğlu Şevval7
Demez Eslem Nisa3
25Demirel Gökçe32IBSIsparta Bölge SporBye
 
Demirel Gökçe6
Özdemir Saadet Azra4
73Akçakoca Gamze07AYGSKAntalya Yurdum Gençlik ve Spor2
40Özdemir Saadet Azra01AGAdana GSK6
Demirel Gökçe1
Demez Eslem Nisa7
0
0
 
Demez Eslem NisaBye
 
8Demez Eslem Nisa34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Derebaşı Defne6
Başaran Ezgi2
5Başaran Ezgi34KAOSKKaya Okçuluk Spor KulübüBye
 
Başaran EzgiBye
 
0
0
Başaran Ezgi6
Erol Gülten2
37Erol Gülten16BFBursa Ferdi6
76Yılmaz Burnazoğlu İlknur19CFÇorum Ferdi0
Erol Gülten6
Selan Rüya4
 
28Selan Rüya34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Başaran Ezgi6
Paşa İlayda Reyyan0
21Özdemir Elifsu34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
 
Özdemir Elifsu6
Mutlu Ayşe Sehernaz0
69Çetin Fatma Beyza07AGSKAntalya Gençlik ve Spor Kulübü0
44Mutlu Ayşe Sehernaz06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü6
Özdemir Elifsu4
Paşa İlayda Reyyan6
53Güneş Bahar07VOSKVira Okçuluk Spor Kulübü6
60Türkkal İrem06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 0
Güneş Bahar0
Paşa İlayda Reyyan6
 
12Paşa İlayda Reyyan07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Başaran Ezgi6
Aktuna Aybüke2
13Aktuna Aybüke35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Aktuna Aybüke6
Bostancı Hatice Beyza0
61Bostancı Hatice Beyza40KFKırşehir Ferdi6
52Yıldız Edanur Dilara06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü4
Aktuna Aybüke6
Köse Zeynep0
45Şahin Yağmur34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü6
68Demir Seda19CFÇorum Ferdi0
Şahin Yağmur0
Köse Zeynep6
 
20Köse Zeynep06AOISKAnkara Okçuluk İhtisas Spor KuBye
Aktuna Aybüke6
Özkan Gizem0
29Cevahiroğlu Yasemen Hatice34AOSKAnka Okçuluk Spor KulübüBye
 
Cevahiroğlu Yasemen Hatice6*10
Turkut İlayda59
 
36Turkut İlayda07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Cevahiroğlu Yasemen Hatice4
Özkan Gizem6
0
0
 
Özkan GizemBye
 Altın
4Özkan Gizem34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüByeDerebaşı Defne58
Özdemir Sıla6*9
Bronz
3Koçur Ceren16BFBursa FerdiByeBaşaran Ezgi58
 Aycan Fatma Buket6*9
Koçur CerenBye
 
0
0
Koçur Ceren6
Güneri Şueda2
35Tolungüç Nilsu47AOSAlp Okçuluk S.K.Bye
 
Tolungüç Nilsu1
Güneri Şueda7
 
30Güneri Şueda35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
Koçur Ceren6
Çıtak Özge4
19Çıtak Özge07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Çıtak Özge6
Urul Elif Övgü0
67Urul Elif Övgü23EGSKElazığ Gençlik ve Spor Kulübü6
46Uğurlu Eylül Başak01AGAdana GSK2
Çıtak Özge6
Korkmaz Simay4
51Tosun Perihan Sıla07VOSKVira Okçuluk Spor Kulübü6
62Tuluk Emine Hilal34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü2
Tosun Perihan Sıla0
Korkmaz Simay6
 
14Korkmaz Simay34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Koçur Ceren0
Özdemir Sıla6
11Özdemir Sıla35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Özdemir Sıla6
Erdoğan Ayşe0
59Erdoğan Ayşe06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü6
54Küçükyorgancı Sevinç07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K4
Özdemir Sıla6
Atak Gülperi4
43Kaya Ezgi06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul6
70Ölmez Dicle Sena07AGSKAntalya Gençlik ve Spor Kulübü2
Kaya Ezgi2
Atak Gülperi6
 
22Atak Gülperi06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
Özdemir Sıla6
Gazoz Melisa0
27Barbaros Zeynep07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor KBye
 
Barbaros Zeynep7
Bacaksız Zehra3
75Sert Nur07AYGSKAntalya Yurdum Gençlik ve Spor0
38Bacaksız Zehra34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü6
Barbaros Zeynep4
Gazoz Melisa6
0
0
 
Gazoz MelisaBye
 
6Gazoz Melisa34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Özdemir Sıla6
Aycan Fatma Buket4
7Öztürk Ece Aleyna34AROSKArtı Okçuluk Spor KulübüBye
 
Öztürk Ece AleynaBye
 
0
0
Öztürk Ece Aleyna7
Keskin Deniz1
39Oğuzoğlu Kübra32IBSIsparta Bölge Spor6
74Yavuz Ece34TBSDTuzla Belediye SK Derneği0
Oğuzoğlu Kübra4
Keskin Deniz6
 
26Keskin Deniz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
Öztürk Ece Aleyna4
Er Aslı6
23Kantemir Ecemsu Naz06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
 
Kantemir Ecemsu Naz7
Taner Zeynep Naz1
71Han Ramina07AYGSKAntalya Yurdum Gençlik ve Spor0
42Taner Zeynep Naz06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve 6
Kantemir Ecemsu Naz3
Er Aslı7
55Arslan Duru34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü3
58Cabaroğlu Melike İlayda34DODemka Okçuluk7
Cabaroğlu Melike İlayda2
Er Aslı6
 
10Er Aslı07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Er Aslı1
Aycan Fatma Buket7
15Ateş Buse Yaren06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Ateş Buse Yaren6
Baysal Elif Gökçe2
63Döner Ceren34IOISKİstanbul Okçuluk İhtisas Spor 4
50Baysal Elif Gökçe23EGSKElazığ Gençlik ve Spor Kulübü6
Ateş Buse Yaren6
Yılmaz Cansu2
47Çevak Begüm Işık07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K6
66Recepoğlu Defne Yeliz34DODemka Okçuluk0
Çevak Begüm Işık0
Yılmaz Cansu6
 
18Yılmaz Cansu34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
Ateş Buse Yaren4
Aycan Fatma Buket6
31Güntaş Feyzanur34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Güntaş Feyzanur6
Akan Nehir İlayda0
 
34Akan Nehir İlayda34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
Güntaş Feyzanur0
Aycan Fatma Buket6
0
0
 
Aycan Fatma BuketBye
 
2Aycan Fatma Buket06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve Bye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter