2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 8-12 Sep 2021
2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
Klasik Yay Erkek
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Maraş Efe Gürkan34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
 
Maraş Efe GürkanBye
 
0
0
Maraş Efe Gürkan7
Ayaz Batuhan3
33Aytekin Gökberk35EOISKEge Okçuluk İhtisas Spor Kulub6
80Küçükkaplan Gökhan20DFDenizli Ferdi0
Aytekin Gökberk4
Ayaz Batuhan6
81Dağdeviren Çağrı40KFKırşehir Ferdi2
32Ayaz Batuhan34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü6
Maraş Efe Gürkan6
Yıldırmış Muhammed Abdullah2
17Yıldırmış Muhammed Abdullah34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Yıldırmış Muhammed Abdullah6
Konyali Mert2
65Konyali Mert22ESKEDOK Spor Kulubü6
48Sezgin Ebubekir60TBPSKTokat Belediye Plevne Spor Kul4
Yıldırmış Muhammed Abdullah6
Simav Merih4
49Komar Özkan61TFTrabzon Ferdi2
64Elmaci Berkant22ESKEDOK Spor Kulubü6
Elmaci Berkant0
Simav Merih6
 
16Simav Merih07AESKAntalya Elite Spor KulübüBye
Maraş Efe Gürkan6
İspir Yunus Emre2
9İspir Yunus Emre55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
 
İspir Yunus Emre6
Süat Muhammed Burhan0
57Çakmakçı Bedirhan16BFBursa Ferdi0
56Süat Muhammed Burhan43KGMGKütahya Gençlik Merkezi G.S.K6
İspir Yunus Emre6
Papağan Yavuz4
41Akyıldız Berkay Mete06AFAnkara Ferdi6
72Sokanok Gürsel07AFAntalya Ferdi0
Akyıldız Berkay Mete3
Papağan Yavuz7
 
24Papağan Yavuz06AFAnkara FerdiBye
İspir Yunus Emre7
Miletli Kemal Sait3
25Miletli Kemal Sait38KAGSKayseri Akademi Gençlik SKBye
 
Miletli Kemal Sait6
İnan İbrahim0
73Koçak Ercan20DFDenizli Ferdi0
40İnan İbrahim10BGSKBalıkesir Gençlik Spor Kulübü6
Miletli Kemal Sait6
Tokuşoğlu Orkun Ege2
0
0
 
Tokuşoğlu Orkun EgeBye
 
8Tokuşoğlu Orkun Ege55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
Maraş Efe Gürkan6
Erbay Vedat0
5Aydın Ali34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
 
Aydın AliBye
 
0
0
Aydın Ali6
Erdoğan Baran Yağız2
37Dağıtmaç Kubilay34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü6
76Akın Gürkan20DFDenizli Ferdi0
Dağıtmaç Kubilay2
Erdoğan Baran Yağız6
 
28Erdoğan Baran Yağız34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Aydın Ali57
Erbay Vedat6*9
21Erbay Vedat07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Erbay Vedat7
Kaya Yusuf1
69Moghadam Pedram34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.K2
44Kaya Yusuf34DODemka Okçuluk6
Erbay Vedat6
Sivrikaya Hamza Hakkı2
53Dalkılıç Alper Murat06AFAnkara Ferdi56
60Ayvacıoğlu Kaan06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü6*9
Ayvacıoğlu Kaan1
Sivrikaya Hamza Hakkı7
 
12Sivrikaya Hamza Hakkı61TFTrabzon FerdiBye
Erbay Vedat6
Akkoyun Berkay4
13Göze Doğukan06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Göze Doğukan6
Hakçı Cemil0
61Hakçı Cemil52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK6
52Kocaman Koray06BOISBaşkent Okçuluk İht. SK0
Göze Doğukan6
Akış Alp2
45Gören Ali Tuğra22ESKEDOK Spor Kulubü6
68Kaya Berat Utku32GOSGizay Okçuluk S.K.D.2
Gören Ali Tuğra0
Akış Alp6
 
20Akış Alp35EOISKEge Okçuluk İhtisas Spor KulubBye
Göze Doğukan4
Akkoyun Berkay6
29Altıntaş Osman Aybars06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve Bye
 
Altıntaş Osman Aybars2
Çayırhan Burak6
77Çahliyan Bora22ESKEDOK Spor Kulubü0
36Çayırhan Burak06CBGSÇubuk Belediyesi Gençlik ve SK6
Çayırhan Burak0
Akkoyun Berkay6
0
0
 
Akkoyun BerkayBye
 Altın
4Akkoyun Berkay34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor ByeMaraş Efe Gürkan4
Kırmızıtaş Harun6
Bronz
3Tümer Ulaş Berkim17GYSKGelibolu Yarımada Spor KulübüByeErbay Vedat59
 Tümer Ulaş Berkim6*9+
Tümer Ulaş BerkimBye
 
0
0
Tümer Ulaş Berkim6
Esatoğlu Doruk Ekin2
35Hacıeyupoğlu Bilal Bahadır55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku6
78Bektaşoğlu Esat Emirhan60TBPSKTokat Belediye Plevne Spor Kul0
Hacıeyupoğlu Bilal Bahadır2
Esatoğlu Doruk Ekin6
 
30Esatoğlu Doruk Ekin06AOISKAnkara Okçuluk İhtisas Spor KuBye
Tümer Ulaş Berkim6
Sucu Erdem2
19Sucu Erdem07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor KBye
 
Sucu Erdem6
Safi Metehan2
67Baysan Mustafa Furkan32IBSIsparta Bölge Spor2
46Safi Metehan34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü6
Sucu Erdem7
Küçük Oğuzhan3
51Kaplan Bilgehan07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K6
62Çelik Volkan34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü0
Kaplan Bilgehan3
Küçük Oğuzhan7
 
14Küçük Oğuzhan34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
Tümer Ulaş Berkim7
Sapmaz Mesut1
11Türkmen Kamil38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
 
Türkmen Kamil6
Arslan Efe0
59Arslan Efe07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K6
54Karar Efe34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K0
Türkmen Kamil7
Özdemir Mustafa1
43Çakal Mete Deniz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
70Cezayirli Muammer Arda07VESAVedat Erbay Spor Akademisi 
Çakal Mete Deniz3
Özdemir Mustafa7
 
22Özdemir Mustafa47AOSAlp Okçuluk S.K.Bye
Türkmen Kamil3
Sapmaz Mesut7
27Sapmaz Mesut07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Sapmaz Mesut6
Tek Kutay4
75Babacan Ali42KFKonya Ferdi4
38Tek Kutay38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K6
Sapmaz Mesut6
Sert Furkan0
0
0
 
Sert FurkanBye
 
6Sert Furkan06AAOSKAnkara Atlantis Okçuluk Spor KBye
Tümer Ulaş Berkim4
Kırmızıtaş Harun6
7Güneri M. Bilal35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Güneri M. BilalBye
 
0
0
Güneri M. Bilal6
Kır Fırat0
39Bahrioğulları Muhammed Fatih63SFŞanlıurfa Ferdi6
74Akın Abdullah43KGMGKütahya Gençlik Merkezi G.S.K0
Bahrioğulları Muhammed Fatih0
Kır Fırat6
 
26Kır Fırat34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Güneri M. Bilal6
Çoban Mustafa Buğrahan4
23Tarakçı Taha Yiğit34BSKBaşakşehir Spor KulübüBye
 
Tarakçı Taha Yiğit6
Yılmaz Yağız2
71Sarı Selim Emre60TBPSKTokat Belediye Plevne Spor Kul0
42Yılmaz Yağız35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi Sp6
Tarakçı Taha Yiğit2
Çoban Mustafa Buğrahan6
55Gülaçtı Aytekin52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK6
58Kılıçalp Caner34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü2
Gülaçtı Aytekin0
Çoban Mustafa Buğrahan6
 
10Çoban Mustafa Buğrahan06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
Güneri M. Bilal1
Kırmızıtaş Harun7
15İşler Doğan35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
İşler Doğan6
Can Yiğit Ali4
63Can Yiğit Ali07AGSKAntalya Gençlik ve Spor Kulübü6
50Cüre Erson52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK2
İşler Doğan2
Çolakoğlu Çağrı6
47Karakuş Burak Enes34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü6
66Kim Chang Hee34DODemka Okçuluk4
Karakuş Burak Enes0
Çolakoğlu Çağrı6
 
18Çolakoğlu Çağrı34DODemka OkçulukBye
Çolakoğlu Çağrı2
Kırmızıtaş Harun6
31Atay Mevlüt Mert38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K59
82Arıcan Ozan Özgür34DODemka Okçuluk6*9+
Arıcan Ozan Özgür3
Kahraman Numan Can7
79Ekinci Ahmet21DFDiyarbakır Ferdi0
34Kahraman Numan Can34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü6
Kahraman Numan Can0
Kırmızıtaş Harun6
0
0
 
Kırmızıtaş HarunBye
 
2Kırmızıtaş Harun34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter