2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
Türkiye Okçuluk Federasyonu (TOF)
Antalya 100. Yıl Okçuluk Sahası, 8-12 Sep 2021
2021 Açık Hava Türkiye Şampiyonası TSP-4
Makaralı Yay Erkek
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Haney Emircan48MBMuğla B.B.S.KBye
 
Haney EmircanBye
 
0
0
Haney Emircan143
Cantürk Feyzullah138
33Yalçın Alp Ege34IFİstanbul FerdiBye
 
Yalçın Alp Ege136
Cantürk Feyzullah137
 
32Cantürk Feyzullah06GOSKGazi Okçuluk Spor KulübüBye
Haney Emircan149
Yıldırım Haydarcan146
17Değer Bilal Emre34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.KBye
 
Değer Bilal Emre146
Pala Tunay134
65Çakır Cem34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K107
48Pala Tunay16BFBursa Ferdi136
Değer Bilal Emre137
Yıldırım Haydarcan146
49Doyanç Taha63SFŞanlıurfa Ferdi126
64Ögüt Yamaç34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 122
Doyanç Taha134
Yıldırım Haydarcan144
 
16Yıldırım Haydarcan77YGHSKYalova Gençlik Hizmetleri SporBye
Haney Emircan148
Aslım Abdullah147
9Kırca Eren17GYSKGelibolu Yarımada Spor KulübüBye
 
Kırca Eren143
Bolar Mürsel134
57Ötegeçeli Mahmut Beyazıt63SBGŞanlıurfa Belediyesi G.S.K129
56Bolar Mürsel16BFBursa Ferdi132
Kırca Eren141
Çoban Toprak Efe143
41Karagöz Mehmet Akif06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 134
72Öztürk Mehmet Efe06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul122
Karagöz Mehmet Akif139
Çoban Toprak Efe143
 
24Çoban Toprak Efe07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor KBye
Çoban Toprak Efe142
Aslım Abdullah149
25Soylu Kerem52FOSFatsa Okçuluk SKBye
 
Soylu Kerem139
Kaplan İbrahim140
73Deniz Mehmet07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K116
40Kaplan İbrahim06ZOSKZirve Okçuluk Spor Kulübü131
Kaplan İbrahim129
Aslım Abdullah142
0
0
 
Aslım AbdullahBye
 
8Aslım Abdullah55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
Haney Emircan148
Su Şahin146
5Kısa Emirhan55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
 
Kısa EmirhanBye
 
0
0
Kısa Emirhan143
Sakal Ziya129
37Sakal Ziya58SIOISSivas İl Özel İdare S.K131
76Terracciano Alessandro Emir34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 122
Sakal Ziya138
Narin Hüseyin137
 
28Narin Hüseyin25EGSKErzurum Gençlik Spor KulübüBye
Kısa Emirhan146
Su Şahin147
21Su Şahin34DODemka OkçulukBye
 
Su Şahin141
Yüzseven Oğuzhan134
69Akyar Mustafa50NFNevşehir Ferdi115
44Yüzseven Oğuzhan34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü121
Su Şahin142
Çalışkan Eyvaz140
53Kazımov Ruslan06ZOSKZirve Okçuluk Spor Kulübü132
60Bostan Emre34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü124
Kazımov Ruslan131
Çalışkan Eyvaz141
 
12Çalışkan Eyvaz07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Su Şahin150
Arslan Yunus Emre146
13Özkan Kemal34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Özkan Kemal142
Özavcı Ahmet Nafi135
61Özavcı Ahmet Nafi02AGSKAdıyaman Gençlik ve Spor Kulüb131
52Güvenç Cemal06AFAnkara Ferdi126
Özkan Kemal142
Tokdemir Ahmet Turgut133
45Tokdemir Ahmet Turgut32GOSGizay Okçuluk S.K.D.137
68Özdemir Ahmet47NONokta Okçuluk117
Tokdemir Ahmet Turgut142
Hıdıroğlu Mustafa Can139
 
20Hıdıroğlu Mustafa Can34IFİstanbul FerdiBye
Özkan Kemal144
Arslan Yunus Emre147
29Yolaç Ahmet Can34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
 
Yolaç Ahmet Can135
Kaya Ahmed Emir137
77Güven Semih02AGSKAdıyaman Gençlik ve Spor Kulüb108
36Kaya Ahmed Emir34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.K135
Kaya Ahmed Emir137
Arslan Yunus Emre145
0
0
 
Arslan Yunus EmreBye
 Altın
4Arslan Yunus Emre38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KByeHaney Emircan148*X
Elmaağaçlı Demir1489
Bronz
3Akçaoğlu Batuhan06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulByeSu Şahin145*9,X
 Yetim Muhammed1459,9
Akçaoğlu BatuhanBye
 
0
0
Akçaoğlu Batuhan144
Aydın Muhammed Efecan138
35Sönmez Şükrü Mustafa38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K137
78Ünlütürk Ahmed Efe34AOSKAnka Okçuluk Spor Kulübü114
Sönmez Şükrü Mustafa1388
Aydın Muhammed Efecan138*9
 
30Aydın Muhammed Efecan34IFİstanbul FerdiBye
Akçaoğlu Batuhan147
Kılıç Ali140
19Üner Menderes06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Üner Menderes137
Uzun Atilla138
67Uyğul Yunus Gazi02AGSKAdıyaman Gençlik ve Spor Kulüb116
46Uzun Atilla34DODemka Okçuluk131
Uzun Atilla1328
Kılıç Ali132*9
51Ahi Muhammed34AROSKArtı Okçuluk Spor Kulübü125
62Şensoy Efe34DODemka Okçuluk135
Şensoy Efe128
Kılıç Ali137
 
14Kılıç Ali42BSKBulcuk Spor K.Bye
Akçaoğlu Batuhan148
Yetim Muhammed149
11Meşe Burak06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Meşe Burak143
Günay Hüseyin İlhan134
59Gündüz Gökalp16BFBursa Ferdi125
54Günay Hüseyin İlhan32GOSGizay Okçuluk S.K.D.127
Meşe Burak143
Terzi Rıfat140
43Karpuzcu Serhat06AFAnkara Ferdi141
70Yıldırım Burak Eren20DSKDenok Spor Kulubü121
Karpuzcu Serhat133
Terzi Rıfat141
 
22Terzi Rıfat50NFNevşehir FerdiBye
Meşe Burak142
Yetim Muhammed146
27Çakar Osman17GASKGelibolu Altınok Spor KulübüBye
 
Çakar Osman135
Yılmaz Mehmet131
75Korukluoğlu Fatih06UOISKÜmitköy Okçuluk İhtisas Spor K113
38Yılmaz Mehmet20DSKDenok Spor Kulubü127
Çakar Osman139
Yetim Muhammed147
0
0
 
Yetim MuhammedBye
 
6Yetim Muhammed34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
Yetim Muhammed143
Elmaağaçlı Demir144
7Maraş Serdar Bortay07VOSKVira Okçuluk Spor KulübüBye
 
Maraş Serdar BortayBye
 
0
0
Maraş Serdar Bortay142
Alkan Muhammet Feyzullah136
39Dağ Yusuf06GESKGaziler Engelli Spor Kulübü131
74Barbaros Recep Efe07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K105
Dağ Yusuf130
Alkan Muhammet Feyzullah137
 
26Alkan Muhammet Feyzullah63SFŞanlıurfa FerdiBye
Maraş Serdar Bortay143
Uslu Egemen141
23Aygan Erdoğan34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
 
Aygan Erdoğan137
Tüncer Alperen121
71Tüncer Alperen34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü129
42Köksal Talha Sadık34BBSBüyükçekmece Belediyesi S.K128
Aygan Erdoğan140
Uslu Egemen142
55Karabey Emre06ZOSKZirve Okçuluk Spor Kulübü125
58Şahin Yavuz Ali34IBİstanbul B.B.S.K.133
Şahin Yavuz Ali136
Uslu Egemen144
 
10Uslu Egemen38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
Maraş Serdar Bortay142
Elmaağaçlı Demir149
15Dağ Halit Ömer34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Dağ Halit Ömer142
Akpınar Levent130
63Adigüzel Abdül Melik38KFKayseri Ferdi113
50Akpınar Levent06AFAnkara Ferdi136
Dağ Halit Ömer143
Özdemir Kubilay137
47Tanju Abdullah07VESAVedat Erbay Spor Akademisi134
66Ünsal Mehmet Yağız07VESAVedat Erbay Spor Akademisi103
Tanju Abdullah124
Özdemir Kubilay141
 
18Özdemir Kubilay55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
Dağ Halit Ömer143
Elmaağaçlı Demir149
31Çerçi Noyan17GASKGelibolu Altınok Spor KulübüBye
 
Çerçi Noyan135
Dönmezler Mehmet Eren143
79Ergin Akif Uras34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 79
34Dönmezler Mehmet Eren63SFŞanlıurfa Ferdi135
Dönmezler Mehmet Eren133
Elmaağaçlı Demir147
0
0
 
Elmaağaçlı DemirBye
 
2Elmaağaçlı Demir34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter