Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country | Session | Target | |||
BM2 - Barebow Cadet Mixed | ||||||
SUMMERS Emily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 4C | |||
FORD Liam | 2249 - NORTON ARCHERS JUNIORS | Ses. 1 | 4B | |||
PLOWMAN Isabel | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 4D | |||
BUXTON Olivia | 407 - WHITEHILL ARCHERS | Ses. 1 | 3A | |||
CHUMBER Amelia | 483 - BRAINTREE BOWMEN | Ses. 1 | 3D | |||
HICKS Oliver | 515 - BOWMEN OF WARFIELD | Ses. 1 | 3C | |||
WIGGIN Tom | 788 - THE AUDCO ARCHERS | Ses. 1 | 4A | |||
FINNEGAN Evie | 853 - ASSHETON BOWMEN | Ses. 1 | 3B | |||
BS3 - Barebow Cadet Men | ||||||
FORD Liam | 2249 - NORTON ARCHERS JUNIORS | Ses. 1 | 4B | |||
HICKS Oliver | 515 - BOWMEN OF WARFIELD | Ses. 1 | 3C | |||
WIGGIN Tom | 788 - THE AUDCO ARCHERS | Ses. 1 | 4A | |||
BS4 - Barebow Cadet Women | ||||||
SUMMERS Emily | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 4C | |||
PLOWMAN Isabel | 2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 4D | |||
BUXTON Olivia | 407 - WHITEHILL ARCHERS | Ses. 1 | 3A | |||
CHUMBER Amelia | 483 - BRAINTREE BOWMEN | Ses. 1 | 3D | |||
FINNEGAN Evie | 853 - ASSHETON BOWMEN | Ses. 1 | 3B | |||
CS1 - Compound Junior Mixed | ||||||
BRYAN Jenny | 1035 - DERWENT BOWMEN | Ses. 1 | 16B | |||
HASLAM Lewis | 1035 - DERWENT BOWMEN | Ses. 1 | 18A | |||
CHAPPELL Grace | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 16A | |||
ELVES Aidan | 1771 - TRACKSIDE A | Ses. 1 | 18B | |||
JONES Paige | 2123 - BELVOIR | Ses. 1 | 16D | |||
CS2 - Compound Cadet Men | ||||||
FAULKNER Ryan | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 12A | |||
PARKER Alex | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 13A | |||
CLARK Finlay | 1718 - WYKE A | Ses. 1 | 14D | |||
RIDDING Alfie | 2411 - MILLOM ARCHERS | Ses. 1 | 13D | |||
RIDDING Dru | 2411 - MILLOM ARCHERS | Ses. 1 | 12D | |||
STEYTLER Ethan | 618 - SUPERMARINE B | Ses. 1 | 14B | |||
WOOD Jack | 660 - EXMOUTH ARCHERS | Ses. 1 | 13C | |||
MCCARTHY David Klim | 72 - LLANDAFF CITY BOWMEN | Ses. 1 | 14C | |||
REES Ioan | 79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 14A | |||
LANE Thomas | 971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS) | Ses. 1 | 13B | |||
ORFORD Oscar | 993 - SILVER SPOON BOWMEN | Ses. 1 | 12B | |||
CS3 - Compound Cadet Women | ||||||
COULAM Grace | 1003 - BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR AC | Ses. 1 | 5B | |||
A'BEAR Chloe | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 7B | |||
BASSETT Louise | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 7C | |||
BOULTON Sophia | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 5A | |||
HERDSMAN Rowen | 1718 - WYKE A | Ses. 1 | 11B | |||
MCGUANE Mia | 1952 - SITTINGBOURNE COMMUNITY COLLEG | Ses. 1 | 11A | |||
BOULTON Hallie | 2713 - SPINNERS MILL ARCHERS | Ses. 1 | 6A | |||
BRUGUIER Isabella | 312 - CRYSTAL PALACE BOWMEN | Ses. 1 | 5D | |||
SCOTT Chloe | 637 - BOWMEN OF WADEBRIDGE | Ses. 1 | 6D | |||
WALKER Violet | 680 - BOWBROOK ARCHERS | Ses. 1 | 6C | |||
RHODES Bethany | 814 - AIRE VALLEY ARCHERS | Ses. 1 | 7A | |||
HOPKINSON Holly | 831 - BARNSLEY AC | Ses. 1 | 6B | |||
WOOD Patience | 940 - BEBINGTON ARCHERS | Ses. 1 | 11D | |||
CS4 - Compound U12 Mixed | ||||||
BECKINSALE-SMITH Harriet | 1246 - DEER PARK ARCHERS | Ses. 1 | 2A |