Participant List group by Country |
---|
Athlete | Target | Category | Session |
---|
72 - LLANDAFF CITY BOWMEN |
---|
MCCARTHY David Klim | 14C | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
79 - LLANTARNAM ARCHERY CLUB |
---|
REES Ioan | 14A | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
312 - CRYSTAL PALACE BOWMEN |
---|
BRUGUIER Isabella | 5D | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
407 - WHITEHILL ARCHERS |
---|
BUXTON Olivia | 3A | Barebow Cadet Women | Ses. 1 |
483 - BRAINTREE BOWMEN |
---|
CHUMBER Amelia | 3D | Barebow Cadet Women | Ses. 1 |
515 - BOWMEN OF WARFIELD |
---|
HICKS Oliver | 3C | Barebow Cadet Men | Ses. 1 |
618 - SUPERMARINE B |
---|
STEYTLER Ethan | 14B | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
637 - BOWMEN OF WADEBRIDGE |
---|
SCOTT Chloe | 6D | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
660 - EXMOUTH ARCHERS |
---|
WOOD Jack | 13C | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
680 - BOWBROOK ARCHERS |
---|
WALKER Violet | 6C | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
788 - THE AUDCO ARCHERS |
---|
WIGGIN Tom | 4A | Barebow Cadet Men | Ses. 1 |
814 - AIRE VALLEY ARCHERS |
---|
RHODES Bethany | 7A | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
831 - BARNSLEY AC |
---|
HOPKINSON Holly | 6B | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
853 - ASSHETON BOWMEN |
---|
FINNEGAN Evie | 3B | Barebow Cadet Women | Ses. 1 |
940 - BEBINGTON ARCHERS |
---|
WOOD Patience | 11D | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS) |
---|
LANE Thomas | 13B | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
993 - SILVER SPOON BOWMEN |
---|
ORFORD Oscar | 12B | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
1003 - BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR AC |
---|
COULAM Grace | 5B | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
1035 - DERWENT BOWMEN |
---|
HASLAM Lewis | 18A | Compound Junior Men | Ses. 1 |
BRYAN Jenny | 16B | Compound Junior Women | Ses. 1 |
1246 - DEER PARK ARCHERS |
---|
FAULKNER Ryan | 12A | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
PARKER Alex | 13A | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
SUMMERS Emily | 4C | Barebow Cadet Women | Ses. 1 |
CHAPPELL Grace | 16A | Compound Junior Women | Ses. 1 |
A'BEAR Chloe | 7B | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
BASSETT Louise | 7C | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
BOULTON Sophia | 5A | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
BECKINSALE-SMITH Harriet | 2A | Compound U12 Women | Ses. 1 |
1718 - WYKE A |
---|
CLARK Finlay | 14D | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
HERDSMAN Rowen | 11B | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
1771 - TRACKSIDE A |
---|
ELVES Aidan | 18B | Compound Junior Men | Ses. 1 |
1952 - SITTINGBOURNE COMMUNITY COLLEG |
---|
MCGUANE Mia | 11A | Compound Cadet Women | Ses. 1 |
2123 - BELVOIR |
---|
JONES Paige | 16D | Compound Junior Women | Ses. 1 |
2249 - NORTON ARCHERS JUNIORS |
---|
FORD Liam | 4B | Barebow Cadet Men | Ses. 1 |
2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB |
---|
PLOWMAN Isabel | 4D | Barebow Cadet Women | Ses. 1 |
2411 - MILLOM ARCHERS |
---|
RIDDING Alfie | 13D | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
RIDDING Dru | 12D | Compound Cadet Men | Ses. 1 |
2713 - SPINNERS MILL ARCHERS |
---|
BOULTON Hallie | 6A | Compound Cadet Women | Ses. 1 |