Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
1470 - EKERÖ IK | ||||||
WIDÉN FORSSLUND Paul | 32A | Barebow Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
WERMELIN Stina | 26A | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
2503 - IF KARLSVIK | ||||||
ÖBERG Arvid | 25A | Compound Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
DECKER Emil | 20A | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
KASTEBO Hugo | 21A | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
BURMAN Fredrik | 5A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
ÅSLUND Oliwia | 10A | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
DECKER Emma | 1A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
ZERROUKI Aicha | 2A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
3811 - STOCKAMÖLLANS IF | ||||||
ROHLIN Ludvig | 28A | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
DELLRUP Elias | 6D | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
ROSÉN Alma | 27A | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WILHELMSSON Julia | 11A | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
4080 - TIMRÅ AIF | ||||||
LENNER Anton | 31A | Barebow Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
VINROTH William | 24D | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
SUNDSTRÖM Albin | 6A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
FORSGREN Oliwer | 29A | Recurve Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
NYBERG Oliver | 29D | Recurve Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
LENNER Agnes | 26B | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ULFSDOTTER Elisabet | 9D | Longbow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
7840 - BOLLNÄS BK | ||||||
INGEROTH Olivia | 25D | Compound Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ÅKERLUND Elsa | 32D | Compound Knatte 10 Damer | Omg. 1 | |||
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | ||||||
HANSSON Robin | 23D | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
ENGELMARK Alfred | 7A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
WESTLING Herman | 8A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
ASPLUND Ingrid | 16A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
NÄSLUND Emelie | 18A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
STEGEBY Olivia | 18D | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WAHLBERG Emma | 17D | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WU Naima | 16D | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Freya | 4A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Yrsa | 30A | Recurve Knatte 10 Damer | Omg. 1 | |||
7865 - HELSINGBORGS BSK | ||||||
RÖNÉR Maja | 9B | Longbow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
HEDENVANG Kevin | 8D | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | ||||||
ELAMSSON Olivia | 12B | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7883 - TRANÅS BSK | ||||||
PETTERSSON JONSSON William | 28D | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
AXELSSON Viggo | 13C | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
KULLBERG Aston | 31B | Barebow Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
HYGINS Jesper | 22D | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
EKSTRÖM Elin | 27D | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
KOCHANOWICZ Alexander | 21D | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
BOJANIC DENNIUS Niki | 2D | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7908 - BSK STURARNA | ||||||
SUNDBAUM Lukas | 11C | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7915 - KARLSTADS BK | ||||||
NYSTRÖM JANSSON Tim | 20D | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
VIKSTRÖM Valter | 28B | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
KARLBERG Egil | 31D | Barebow Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
STATTIN Manfred | 20C | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
LINDBERG Oscar | 29C | Recurve Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
OLSSON Hanna | 10D | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
ROOS Melissa | 30D | Barebow Knatte 10 Damer | Omg. 1 | |||
JANSSON Alissa | 3D | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7931 - BS GRÄSTORP | ||||||
LU PYLS Qingmei | 4D | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7944 - BK FRISKYTTARNA | ||||||
RYDÉN Magdalena | 11D | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7948 - MJÖLBY BS | ||||||
ERIKSSON Elvira | 17C | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WALL Emma | 18B | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
26335 - JÄMTLANDS BSK | ||||||
BJÖRK Cevin | 9A | Longbow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
JANZON Arvid | 6B | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
LINDSJÖ Linn | 3A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
31583 - BK FISKGJUSEN | ||||||
FLYG Filip | 22A | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
MARKUSSEN Jesper | 23A | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
SAVLIN Markus | 5D | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
36973 - SOLLEFTEÅ BK | ||||||
NORDIN Linnéa | 16B | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
39828 - LINKÖPINGS SKF | ||||||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 1D | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
40185 - NYKVARNS BSK | ||||||
VARGA Emil | 24A | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
40680 - JÄRNVÄGENS BF | ||||||
NILSSON Axel | 13D | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
PETTERSSON Leo | 13A | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
FORSBERG Henrik | 12D | Compound Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
OTTOSSON Tilde | 12A | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
CARLSSON Alva | 2B | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
SVENBERG Daniel | 7D | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 |