Deltagarlista alfabetisk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klubb | Tävling | Omgång | ||
A | ||||||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 17B | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
ALMTJÄRN Helena | 20A | 20249 - KARLSKRONA BSK | Longbow Elit Damer | Instinctive & Longbow | ||
ANDERLE Mikael | 14A | 7908 - BSK STURARNA | Compound Elit Herrar | Compound | ||
ANDERLE Mikael | 14A | 7908 - BSK STURARNA | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
ANDERSSON Annelie | 23B | 7885 - VETLANDA BSK | Compound Elit Damer | Compound | ||
ANDERSSON Håkan | 1B | 7836 - BS KUNGSBACKA | Barebow Elit Herrar, Barebow Veteran Herrar | Barebow | ||
ANDERSSON Ida | 15B | 2797 - LINDOME BK | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
ANDERSSON Jonas | 13B | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
ANDERSSON Lennart | 9B | 7885 - VETLANDA BSK | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
APELKVIST Ola | 4A | 39620 - KATRINEHOLMS BK | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
APELKVIST Ola | 5B | 39620 - KATRINEHOLMS BK | Instinctive Elit Herrar, Instinctive Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
AXELSSON Frank | 13B | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
AXELSSON Marcus | 16A | 2797 - LINDOME BK | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
AXELSSON Viggo | 12B | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
B | ||||||
BELINKI-JONSSON Karin | 18B | 7853 - LULEÅ BS | Longbow Elit Damer | Instinctive & Longbow | ||
BENSCHJÖLD Jacob | 18A | 41659 - KALMAR BS | Compound Elit Herrar | Compound | ||
BERGQVIST Magnus | 14A | 7928 - BORÅS BS | Longbow Elit Herrar | Instinctive & Longbow | ||
BERGÖÖ Ludvig | 17A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
BILLSTRÖM Lova | 21B | 8661 - HASSLARPS BK | Compound Elit Damer | Compound | ||
BJÖRK Anders | 14B | 7864 - BK GRIPEN | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
BRANDT Roger | 11B | 7865 - HELSINGBORGS BK | Longbow Elit Herrar, Longbow Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
BRINCK Rickard | 12B | 20249 - KARLSKRONA BSK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
BURSELL Dan | 13A | 7865 - HELSINGBORGS BK | Longbow Elit Herrar, Longbow Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
C | ||||||
CARLSSON Alva | 18A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
CARLSSON Björn | 7B | 2797 - LINDOME BK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
CARLSSON Isak | 14B | 36531 - NORA BSK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
CARLSSON Lennart | 2B | 7850 - S-VALL - ORTVIKENS BK | Barebow Elit Herrar, Barebow Veteran Herrar | Barebow | ||
CARLSSON Lennart | 5A | 7850 - S-VALL - ORTVIKENS BK | Instinctive Elit Herrar, Instinctive Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
CARLSSON Magnus | 11A | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
CEBRIAN PUJOL Sergi | 13A | 7908 - BSK STURARNA | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
D | ||||||
DAHLÉN Maria | 21B | 7908 - BSK STURARNA | Barebow Elit Damer | Barebow | ||
DANEHAMMAR Inka | 20A | 7935 - TIBRO BS | Recurve Elit Damer, Recurve Veteran Damer | Recurve | ||
DANIELSSON Kent | 2A | 7926 - ALINGSÅS BK | Barebow Elit Herrar, Barebow Veteran Herrar | Barebow | ||
DELLRUP Elias | 7A | 3811 - STOCKAMÖLLANS IF | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
DÄLDBORG Christian | 8B | 2797 - LINDOME BK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
E | ||||||
EDSTRÖM Magnus | 9B | 2797 - LINDOME BK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
EKDAHL Kent | 9A | 7869 - KRISTIANSTADS BK | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
EKHOLM Mikael | 10B | 7864 - BK GRIPEN | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
ERICSON Malin | 19A | 20249 - KARLSKRONA BSK | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
F | ||||||
FOGELBY Mikael | 8B | 40479 - STENBRO BS | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
FOGELBY Mikael | 14B | 40479 - STENBRO BS | Longbow Elit Herrar, Longbow Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
FORSBERG Henrik | 15A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound Elit Herrar | Compound | ||
FREDRIKSSON Jesper | 12B | 7864 - BK GRIPEN | Compound Elit Herrar | Compound | ||
FREDRIKSSON Lars | 5B | 3811 - STOCKAMÖLLANS IF | Compound Elit Herrar, Compound Master Herrar | Compound | ||
FRIBERG Mats | 7A | 7864 - BK GRIPEN | Compound Elit Herrar, Compound Master Herrar | Compound | ||
G | ||||||
GIDENSKÖLD Carl Henrik | 10B | 7838 - HALMSTADS BF | Compound Elit Herrar | Compound | ||
GIDENSKÖLD Fredrik | 11B | 7838 - HALMSTADS BF | Compound Elit Herrar | Compound | ||
GYDENIUS Christoffer | 7B | 7871 - BK PANTERN | Instinctive Elit Herrar | Instinctive & Longbow | ||
H | ||||||
HANSSON Ann | 24B | 7928 - BORÅS BS | Barebow Elit Damer, Barebow Master Damer | Barebow | ||
HANSSON Stefan | 13A | 7829 - BS GOTHIA | Compound Elit Herrar | Compound | ||
HASSILA Joakim | 17B | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
HEDBERG Jessica | 22B | 7853 - LULEÅ BS | Compound Elit Damer | Compound | ||
HEDENVANG Kevin | 9B | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
HELLSTRÖM Tobias | 18B | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
HESSEL Nils-Erik | 12A | 7869 - KRISTIANSTADS BK | Longbow Elit Herrar, Longbow Veteran Herrar | Instinctive & Longbow | ||
HJERTEBLOM Patrik | 15A | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Elit Herrar, Longbow Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
HOLGERSSON Lars | 5B | 7836 - BS KUNGSBACKA | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
HUSSIN ZADE Jafar | 18B | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
HÄGER Hans | 6A | 53108 - KÄVLINGE BSK | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
HÄGER Hans | 6B | 53108 - KÄVLINGE BSK | Instinctive Elit Herrar, Instinctive Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
HÖGLUND Ragnar | 13B | 7836 - BS KUNGSBACKA | Longbow Master 50 Herrar | Instinctive & Longbow | ||
HÖÖG Mattias | 16B | 4080 - TIMRÅ AIF | Longbow Elit Herrar, Longbow Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
I | ||||||
IDÉHN Inga Lill | 23A | 7829 - BS GOTHIA | Barebow Elit Damer, Barebow Master Damer | Barebow | ||
IDERBRANT Martin | 17B | 7928 - BORÅS BS | Compound Elit Herrar | Compound | ||
IRIGOYEN Gonzalo | 11B | 3818 - STOCKHOLMS BK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
ISAKSSON Kristian | 4B | 2797 - LINDOME BK | Compound Elit Herrar, Compound Master Herrar | Compound | ||
IVERSEN Stig | 13A | 7928 - BORÅS BS | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
J | ||||||
JANGNÄS Erika | 17A | 3818 - STOCKHOLMS BK | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
JOHANSSON Anton | 8A | 20249 - KARLSKRONA BSK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
JOHANSSON Håkan | 6A | 7880 - SKOGENS IF | Compound Elit Herrar, Compound Master Herrar | Compound | ||
JONSSON Claes | 12A | 7928 - BORÅS BS | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
K | ||||||
KALLENBERG Johnny | 7A | 53108 - KÄVLINGE BSK | Instinctive Elit Herrar | Instinctive & Longbow | ||
KARLSSON Håkan | 6A | 7926 - ALINGSÅS BK | Recurve Elit Herrar, Recurve Master Herrar | Recurve | ||
KRONVALL Lars | 3A | 7880 - SKOGENS IF | Barebow Elit Herrar, Barebow Veteran Herrar | Barebow | ||
KRONVALL Pia | 20B | 7880 - SKOGENS IF | Longbow Elit Damer, Longbow Veteran Damer | Instinctive & Longbow | ||
KUBICA Mia | 22A | 7838 - HALMSTADS BF | Barebow Elit Damer | Barebow | ||
KUBICA Robert | 18A | 7838 - HALMSTADS BF | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
KULLBERG Alexander | 16B | 7880 - SKOGENS IF | Compound Elit Herrar | Compound | ||
KÄCK Caroline | 20A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound Elit Damer | Compound | ||
L | ||||||
LARSSON Elisabet | 19A | 2797 - LINDOME BK | Compound Elit Damer | Compound | ||
LARSSON Julia | 20B | 7864 - BK GRIPEN | Compound Elit Damer | Compound | ||
LARSSON-LIND Joakim | 7B | 7928 - BORÅS BS | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
LILJA Carina | 8B | 7871 - BK PANTERN | Instinctive Elit Damer, Instinctive Master Damer | Instinctive & Longbow | ||
LILJA Carina | 23B | 7871 - BK PANTERN | Barebow Elit Damer, Barebow Master Damer | Barebow | ||
LIMÅS Joakim | 9A | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
LINDBERG Johan | 15A | 7908 - BSK STURARNA | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
LINDEVY BIELKE Stefan | 4B | 7836 - BS KUNGSBACKA | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
LINSJÖ Glenn | 5A | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Compound Elit Herrar, Compound Master Herrar | Compound | ||
LOORENTS Cheryl | 22A | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Elit Damer | Compound | ||
LU PYLS Qingmei | 16B | 7931 - BS GRÄSTORP | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
LUNDAHL Fredrik | 8B | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
M | ||||||
MARTINSSON Sofia | 19B | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Longbow Elit Damer | Instinctive & Longbow | ||
MODIG Renee | 20B | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Recurve Elit Damer, Recurve Veteran Damer | Recurve | ||
MODIGS PYLS Carina | 22B | 7931 - BS GRÄSTORP | Barebow Elit Damer | Barebow | ||
MOSÉN Jacob | 14B | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
MOSÉN Peter | 4A | 7864 - BK GRIPEN | Compound Elit Herrar, Compound Master Herrar | Compound | ||
MOSÉN Simon | 10A | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
N | ||||||
NILSSON Axel | 15A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
NILSSON Cecilia | 18B | 4080 - TIMRÅ AIF | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
NILSSON Stefan | 4B | 2503 - IF KARLSVIK | Recurve Elit Herrar, Recurve Master Herrar | Recurve | ||
NILSSON Stefan | 16B | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
NILSSON Therése | 19B | 2503 - IF KARLSVIK | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
NORBERG Emil | 11A | 7928 - BORÅS BS | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
NORBERG Emil | 18A | 7928 - BORÅS BS | Longbow Elit Herrar | Instinctive & Longbow | ||
O | ||||||
OLOFSSON Kenth | 10B | 7838 - HALMSTADS BF | Longbow Elit Herrar, Longbow Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
OLSSON Linus | 13B | 7864 - BK GRIPEN | Compound Elit Herrar | Compound | ||
OTTOSSON Tilde | 20A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Elit Damer | Barebow | ||
P | ||||||
PALM Margaretha | 20B | 7828 - ANGEREDS BS | Barebow Elit Damer | Barebow | ||
PALM Mikael | 15B | 7869 - KRISTIANSTADS BK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
PEDERSEN Brian | 5A | 39620 - KATRINEHOLMS BK | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
PEDERSEN Brian | 6A | 39620 - KATRINEHOLMS BK | Instinctive Elit Herrar, Instinctive Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
PERSSON Egon | 10A | 7869 - KRISTIANSTADS BK | Longbow Elit Herrar, Longbow Veteran Herrar | Instinctive & Longbow | ||
PERSSON Erik | 16A | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
PERSSON Kjell | 11A | 7869 - KRISTIANSTADS BK | Longbow Elit Herrar, Longbow Veteran Herrar | Instinctive & Longbow | ||
PERSSON Marie | 24A | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Elit Damer, Barebow Master Damer | Barebow | ||
PERSSON Thommy | 10A | 7883 - TRANÅS BSK | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
PETTERSSON Leo | 14A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
POULSEN Peter | 8A | 7931 - BS GRÄSTORP | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
R | ||||||
REDIN Julia | 19A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Elit Damer | Barebow | ||
RINGSTRÖM Jaqueline | 19B | 7880 - SKOGENS IF | Compound Elit Damer | Compound | ||
ROODT Wayne | 12A | 7829 - BS GOTHIA | Compound Elit Herrar | Compound | ||
ROSÉN OLLAS Susanne | 21A | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Elit Damer | Barebow | ||
RYRÅ Ellinor | 21A | 7829 - BS GOTHIA | Compound Elit Damer | Compound | ||
RÖNÉR Eskil | 16A | 7865 - HELSINGBORGS BK | Longbow Elit Herrar, Longbow Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
RÖNNLUND Rolf | 5A | 7853 - LULEÅ BS | Recurve Elit Herrar, Recurve Master Herrar | Recurve | ||
S | ||||||
SANDBERG Tobias | 7B | 7926 - ALINGSÅS BK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
SAVILUOTO Kaarina | 19A | 40185 - NYKVARNS BSK | Longbow Elit Damer | Instinctive & Longbow | ||
SCHOUG Johan | 15B | 7864 - BK GRIPEN | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
SJÖBERG Gert | 1A | 7926 - ALINGSÅS BK | Barebow Elit Herrar, Barebow Veteran Herrar | Barebow | ||
SJÖBERG Kaj | 12A | 7926 - ALINGSÅS BK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
STRANDQVIST Sara | 16A | 7864 - BK GRIPEN | Recurve Elit Damer | Recurve | ||
STRINNÖ Jan | 6B | 7864 - BK GRIPEN | Recurve Elit Herrar, Recurve Master Herrar | Recurve | ||
STRINNÖ Peter | 5B | 7864 - BK GRIPEN | Recurve Elit Herrar, Recurve Master Herrar | Recurve | ||
STRÖMBERG Linus | 8A | 7874 - TRELLEBORGS BSK | Compound Elit Herrar | Compound | ||
STÅHLKRANTZ Dennis | 11A | 7878 - HUSKVARNA BK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
STÅHLKRANTZ Roger | 7A | 7878 - HUSKVARNA BK | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
SUIJKERBUIJK Marco | 17B | 7865 - HELSINGBORGS BK | Longbow Elit Herrar | Instinctive & Longbow | ||
SUNDGREN Olle | 10B | 7899 - ESKILSTUNA BS | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
SVENBERG Daniel | 10A | 44935 - ROSLAGENS BSK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
SVENBERG Malin | 19B | 44935 - ROSLAGENS BSK | Barebow Elit Damer | Barebow | ||
SVENBERG Patrik | 9A | 44935 - ROSLAGENS BSK | Recurve Elit Herrar | Recurve | ||
SVENSSON Åke | 15B | 7913 - BK FJÄDERN | Longbow Elit Herrar | Instinctive & Longbow | ||
SVENSSON Åke | 17A | 7913 - BK FJÄDERN | Barebow Elit Herrar | Barebow | ||
T | ||||||
TERNING Lena | 8A | 7928 - BORÅS BS | Instinctive Elit Damer | Instinctive & Longbow | ||
THORELL Jonna | 23A | 20249 - KARLSKRONA BSK | Compound Elit Damer | Compound | ||
THORELL Roberth | 6B | 20249 - KARLSKRONA BSK | Barebow Elit Herrar, Barebow Master Herrar | Barebow | ||
TORSTENSSON Urban | 6B | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound Elit Herrar, Compound Master Herrar | Compound | ||
V | ||||||
VELASQUEZ Christian | 12B | 7864 - BK GRIPEN | Longbow Elit Herrar, Longbow Master Herrar | Instinctive & Longbow | ||
Z | ||||||
ZETTERGREN Roger | 4A | 7826 - SANDVIKENS BSK | Recurve Elit Herrar, Recurve Master Herrar | Recurve | ||
Å | ||||||
ÅKESSON Jan Åke | 3B | 7871 - BK PANTERN | Barebow Elit Herrar, Barebow Veteran Herrar | Barebow | ||
Ö | ||||||
ÖNNESLÖV Gustav | 17A | 7828 - ANGEREDS BS | Longbow Elit Herrar | Instinctive & Longbow |