2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU (TOF)
SAMSUN BARUTHANE OKÇULUK TESİSLERİ, 14-18 Jul 2021
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
Show details
Makaralı Yay Erkek [72 Ok Sonrası]
Pos.SporcuÜlke50m-150m-2Tot.10+XX
1KIRCA Eren17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü346/ 9354/ 17005729
 17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
 50m-1: 346, 50m-2: 354
2ARSLAN Yunus Emre38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K348/ 5350/ 36985226
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 348, 50m-2: 350
3HANEY Emircan48MB - Muğla B.B.S.K351/ 1347/ 76985122
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 351, 50m-2: 347
4MARAŞ Serdar Bortay07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü349/ 4349/ 56985024
 07VOSK - Vira Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 349, 50m-2: 349
5ELMAAĞAÇLI Demir34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü346/10351/ 26975021
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 346, 50m-2: 351
6YILDIZ Yakup06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K350/ 3347/ 66974722
 06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K
 50m-1: 350, 50m-2: 347
7YETIM Muhammed34IB - İstanbul B.B.S.K.347/ 8346/ 86934723
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 347, 50m-2: 346
8ÇAĞIRAN Evren34DO - Demka Okçuluk348/ 6344/136924613
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 348, 50m-2: 344
9USLU Egemen38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K350/ 2342/176924827
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 350, 50m-2: 342
10AKÇAOĞLU Batuhan06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul347/ 7343/156904715
 06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul
 50m-1: 347, 50m-2: 343
11NARIN Hüseyin25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü341/20349/ 46904620
 25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü
 50m-1: 341, 50m-2: 349
12YAKALI Samet Can55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku344/13346/ 86904318
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 344, 50m-2: 346
13ORUÇ Furkan34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü343/15344/116874420
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 343, 50m-2: 344
14TUNA Erkan34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K343/14343/166864222
 34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
 50m-1: 343, 50m-2: 343
15KISA Emirhan55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku343/17342/196854119
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 343, 50m-2: 342
16MEŞE Burak06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 344/12341/216854117
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 344, 50m-2: 341
17KÖSE Ömer Faruk06AOISK - Ankara Okçuluk İhtisas Spor Ku345/11340/236854022
 06AOISK - Ankara Okçuluk İhtisas Spor Ku
 50m-1: 345, 50m-2: 340
18DEĞER Bilal Emre34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K342/18342/186844420
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 342, 50m-2: 342
19KANAAT Burak06LHUS - Lokman Hekim Üni. SK.339/24345/106844016
 06LHUS - Lokman Hekim Üni. SK.
 50m-1: 339, 50m-2: 345
20ASLIM Abdullah55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku343/16341/226843917
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 343, 50m-2: 341
21YILDIRIM Haydarcan77YGHSK - Yalova Gençlik Hizmetleri Spor340/23343/146833918
 77YGHSK - Yalova Gençlik Hizmetleri Spor
 50m-1: 340, 50m-2: 343
22ÇOBAN Toprak Efe07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K342/19338/296803315
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 342, 50m-2: 338
23ÇALIŞKAN Eyvaz07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi339/25339/27678333
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 339, 50m-2: 339
24DAĞ Halit Ömer34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü333/33344/126773614
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 333, 50m-2: 344
25AYGAN Erdoğan34IB - İstanbul B.B.S.K.338/27339/266772713
 34IB - İstanbul B.B.S.K.
 50m-1: 338, 50m-2: 339
26GÜRPINAR Sefa55SF - Samsun Ferdi338/26338/286763613
 55SF - Samsun Ferdi
 50m-1: 338, 50m-2: 338
27AÇIKGÖZ Ayberk52FOS - Fatsa Okçuluk SK337/28337/306742812
 52FOS - Fatsa Okçuluk SK
 50m-1: 337, 50m-2: 337
28DEMIRCAN Nuri Kaan55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K334/31340/246742611
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 334, 50m-2: 340
29KAYA Ahmed Emir34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K341/21332/376733711
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 341, 50m-2: 332
30ALKAN Muhammet Feyzullah63SF - Şanlıurfa Ferdi336/30336/326722310
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 336, 50m-2: 336
31ÖZKAN Kemal34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü341/22330/396713312
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 341, 50m-2: 330
32ÇINAR Muhammet Efe55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K333/34335/346682814
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 333, 50m-2: 335
33ŞAKAR Atilla Bora34FOS - Fokus Okçuluk S.K.331/36335/33666336
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 331, 50m-2: 335
34ÖZDEMIR Kubilay55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku324/47342/206662811
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 324, 50m-2: 342
35KILIÇ Ali42BSK - Bulcuk Spor K.323/48339/25662358
 42BSK - Bulcuk Spor K.
 50m-1: 323, 50m-2: 339
36YOLAÇ Ahmet Can34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K331/37331/38662289
 34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
 50m-1: 331, 50m-2: 331
37SOYLU Kerem52FOS - Fatsa Okçuluk SK324/46337/316612810
 52FOS - Fatsa Okçuluk SK
 50m-1: 324, 50m-2: 337
38VURAL Ata55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K326/43334/35660258
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 326, 50m-2: 334
39DINÇEL Mustafa38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K336/29323/496592810
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 336, 50m-2: 323
40KAPLAN İbrahim06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 325/45333/36658255
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 325, 50m-2: 333
41KARAGÖZ Mehmet Akif06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 327/41330/40657279
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 327, 50m-2: 330
42UZUN Atilla34DO - Demka Okçuluk333/32323/476563010
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 333, 50m-2: 323
43ÖZDEN Ata Yiğit34FOS - Fokus Okçuluk S.K.326/42328/41654269
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 326, 50m-2: 328
44DIKEN Çağdaş68AGSK - Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü332/35322/5265473
 68AGSK - Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü
 50m-1: 332, 50m-2: 322
45SEVÜK Can Taylan06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 329/38324/45653248
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 329, 50m-2: 324
46HANCI Doğan25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü328/39325/446532210
 25EGSK - Erzurum Gençlik Spor Kulübü
 50m-1: 328, 50m-2: 325
47ÇERÇI Noyan17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü325/44323/486482411
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 325, 50m-2: 323
48CANTÜRK Feyzullah06GOSK - Gazi Okçuluk Spor Kulübü323/49324/4664776
 06GOSK - Gazi Okçuluk Spor Kulübü
 50m-1: 323, 50m-2: 324
49YURTTAŞ Yusuf Furkan34FOS - Fokus Okçuluk S.K.327/40318/55645277
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 327, 50m-2: 318
50KÖKSAL Talha Sadık34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K319/52325/43644223
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 319, 50m-2: 325
51ERAY Uluç Ege34FOS - Fokus Okçuluk S.K.321/50322/51643186
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 321, 50m-2: 322
52ÖZÇELIK Emir Çağkan34FOS - Fokus Okçuluk S.K.316/54326/42642214
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 316, 50m-2: 326
53BOLAR Mürsel16BF - Bursa Ferdi318/53319/54637106
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 318, 50m-2: 319
54SEZER Harun16BF - Bursa Ferdi321/51314/5963564
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 321, 50m-2: 314
55DOYANÇ Taha63SF - Şanlıurfa Ferdi310/59322/50632186
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 310, 50m-2: 322
56KIR Mehmet Emre34DO - Demka Okçuluk310/58315/566252110
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 310, 50m-2: 315
57DÖNMEZLER Mehmet Eren63SF - Şanlıurfa Ferdi306/61319/53625155
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 306, 50m-2: 319
58GÜVENÇ Cemal06AF - Ankara Ferdi314/55308/60622198
 06AF - Ankara Ferdi
 50m-1: 314, 50m-2: 308
59YILMAZ Kemal Asım55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K311/57302/62613166
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 311, 50m-2: 302
60MEYDAN Ömer07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi308/60304/61612122
 07VESA - Vedat Erbay Spor Akademisi
 50m-1: 308, 50m-2: 304
61ÖZAYAZ Yusuf42BSK - Bulcuk Spor K.297/64314/58611175
 42BSK - Bulcuk Spor K.
 50m-1: 297, 50m-2: 314
62AKPINAR Levent06AF - Ankara Ferdi295/66315/57610103
 06AF - Ankara Ferdi
 50m-1: 295, 50m-2: 315
63KARAYAZI Medet05ASHOS - Amasya Şeyh Hamdullah Okç. ve 306/62297/6560372
 05ASHOS - Amasya Şeyh Hamdullah Okç. ve
 50m-1: 306, 50m-2: 297
64ALTUNDAĞ Umut06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 314/56281/68595133
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 314, 50m-2: 281
65ÖZDEMIR Ahmet47NO - Nokta Okçuluk291/67297/64588134
 47NO - Nokta Okçuluk
 50m-1: 291, 50m-2: 297
66TAŞDELEN Yusuf Efe16BF - Bursa Ferdi296/65288/6658480
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 296, 50m-2: 288
67DOĞAN Ahmet Alp55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K283/68284/6756794
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 283, 50m-2: 284
68TAŞÇI İsmail55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K258/70300/6355894
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 258, 50m-2: 300
69FUÇUCU Nazmi Agah34FOS - Fokus Okçuluk S.K.304/63247/70551115
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 304, 50m-2: 247
70BORAZAN Mehmet03AF - Afyonkarahisar Ferdi272/69259/6953150
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 272, 50m-2: 259
71İNANÇ Osman65VF - Van Ferdi253/73240/7149362
 65VF - Van Ferdi
 50m-1: 253, 50m-2: 240
72YILMAZ Arda Cemil55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K244/74236/7248042
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 244, 50m-2: 236
73AKBULUT Gazi Can03AF - Afyonkarahisar Ferdi258/71216/7347420
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 258, 50m-2: 216
74KORUKLUOĞLU Fatih06UOISK - Ümitköy Okçuluk İhtisas Spor K239/75212/7445141
 06UOISK - Ümitköy Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 239, 50m-2: 212
75KOÇ Ramazan03AF - Afyonkarahisar Ferdi220/76209/7542921
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 220, 50m-2: 209
76EROL Ahmet Asaf34MOGSK - Mir Ok Gençlik ve S.K.176/77147/7632331
 34MOGSK - Mir Ok Gençlik ve S.K.
 50m-1: 176, 50m-2: 147
77ÜN Muhammet Fatih03AF - Afyonkarahisar Ferdi254/72025420
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 254, 50m-2: 0

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter