2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU (TOF)
SAMSUN BARUTHANE OKÇULUK TESİSLERİ, 14-18 Jul 2021
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
Show details
Makaralı Yay Genç Erkek [72 Ok Sonrası]
Pos.SporcuÜlke50m-150m-2Tot.10+XX
1KIRCA Eren17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü346/ 5354/ 17005729
 17GYSK - Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
 50m-1: 346, 50m-2: 354
2ARSLAN Yunus Emre38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K348/ 3350/ 26985226
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 348, 50m-2: 350
3HANEY Emircan48MB - Muğla B.B.S.K351/ 1347/ 46985122
 48MB - Muğla B.B.S.K
 50m-1: 351, 50m-2: 347
4YILDIZ Yakup06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K350/ 2347/ 36974722
 06AAOSK - Ankara Atlantis Okçuluk Spor K
 50m-1: 350, 50m-2: 347
5AKÇAOĞLU Batuhan06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul347/ 4343/ 66904715
 06SOISK - Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kul
 50m-1: 347, 50m-2: 343
6TUNA Erkan34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K343/ 8343/ 76864222
 34IAAS - İstanbul Avc. ve Atıcılık S.K
 50m-1: 343, 50m-2: 343
7KISA Emirhan55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku343/10342/ 96854119
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 343, 50m-2: 342
8MEŞE Burak06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 344/ 7341/116854117
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 344, 50m-2: 341
9KÖSE Ömer Faruk06AOISK - Ankara Okçuluk İhtisas Spor Ku345/ 6340/136854022
 06AOISK - Ankara Okçuluk İhtisas Spor Ku
 50m-1: 345, 50m-2: 340
10DEĞER Bilal Emre34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K342/11342/ 86844420
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 342, 50m-2: 342
11ASLIM Abdullah55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku343/ 9341/126843917
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 343, 50m-2: 341
12ÇOBAN Toprak Efe07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K342/12338/156803315
 07AOISK - Antalya Okçuluk İhtisas Spor K
 50m-1: 342, 50m-2: 338
13DAĞ Halit Ömer34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü333/18344/ 56773614
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 333, 50m-2: 344
14AÇIKGÖZ Ayberk52FOS - Fatsa Okçuluk SK337/15337/166742812
 52FOS - Fatsa Okçuluk SK
 50m-1: 337, 50m-2: 337
15DEMIRCAN Nuri Kaan55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K334/17340/146742611
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 334, 50m-2: 340
16KAYA Ahmed Emir34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K341/13332/216733711
 34BBS - Büyükçekmece Belediyesi S.K
 50m-1: 341, 50m-2: 332
17ÖZKAN Kemal34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü341/14330/226713312
 34OVSK - Okçular Vakfı Spor Kulübü
 50m-1: 341, 50m-2: 330
18ÇINAR Muhammet Efe55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K333/19335/196682814
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 333, 50m-2: 335
19ŞAKAR Atilla Bora34FOS - Fokus Okçuluk S.K.331/21335/18666336
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 331, 50m-2: 335
20ÖZDEMIR Kubilay55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku324/28342/106662811
 55SOGSK - Samsun Okçuluk Gençlik Spor Ku
 50m-1: 324, 50m-2: 342
21SOYLU Kerem52FOS - Fatsa Okçuluk SK324/27337/176612810
 52FOS - Fatsa Okçuluk SK
 50m-1: 324, 50m-2: 337
22VURAL Ata55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K326/25334/20660258
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 326, 50m-2: 334
23DINÇEL Mustafa38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K336/16323/276592810
 38SAGS - Spor A.Ş Gençlik ve S.K
 50m-1: 336, 50m-2: 323
24KARAGÖZ Mehmet Akif06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 327/24330/23657279
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 327, 50m-2: 330
25DIKEN Çağdaş68AGSK - Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü332/20322/2965473
 68AGSK - Aksaray Gençlik ve Spor Kulübü
 50m-1: 332, 50m-2: 322
26SEVÜK Can Taylan06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 329/22324/25653248
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 329, 50m-2: 324
27ÇERÇI Noyan17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü325/26323/266482411
 17GASK - Gelibolu Altınok Spor Kulübü
 50m-1: 325, 50m-2: 323
28YURTTAŞ Yusuf Furkan34FOS - Fokus Okçuluk S.K.327/23318/32645277
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 327, 50m-2: 318
29ERAY Uluç Ege34FOS - Fokus Okçuluk S.K.321/29322/28643186
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 321, 50m-2: 322
30ÖZÇELIK Emir Çağkan34FOS - Fokus Okçuluk S.K.316/32326/24642214
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 316, 50m-2: 326
31BOLAR Mürsel16BF - Bursa Ferdi318/31319/31637106
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 318, 50m-2: 319
32SEZER Harun16BF - Bursa Ferdi321/30314/3463564
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 321, 50m-2: 314
33KIR Mehmet Emre34DO - Demka Okçuluk310/35315/336252110
 34DO - Demka Okçuluk
 50m-1: 310, 50m-2: 315
34DÖNMEZLER Mehmet Eren63SF - Şanlıurfa Ferdi306/36319/30625155
 63SF - Şanlıurfa Ferdi
 50m-1: 306, 50m-2: 319
35YILMAZ Kemal Asım55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K311/34302/35613166
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 311, 50m-2: 302
36ALTUNDAĞ Umut06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor 314/33281/39595133
 06YOISK - Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor
 50m-1: 314, 50m-2: 281
37TAŞDELEN Yusuf Efe16BF - Bursa Ferdi296/38288/3758480
 16BF - Bursa Ferdi
 50m-1: 296, 50m-2: 288
38DOĞAN Ahmet Alp55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K283/39284/3856794
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 283, 50m-2: 284
39TAŞÇI İsmail55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K258/40300/3655894
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 258, 50m-2: 300
40FUÇUCU Nazmi Agah34FOS - Fokus Okçuluk S.K.304/37247/40551115
 34FOS - Fokus Okçuluk S.K.
 50m-1: 304, 50m-2: 247
41YILMAZ Arda Cemil55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K244/43236/4148042
 55SKOS - Samsun Kuzey Okçuluk S.K
 50m-1: 244, 50m-2: 236
42AKBULUT Gazi Can03AF - Afyonkarahisar Ferdi258/41216/4247420
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 258, 50m-2: 216
43KOÇ Ramazan03AF - Afyonkarahisar Ferdi220/44209/4342921
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 220, 50m-2: 209
44EROL Ahmet Asaf34MOGSK - Mir Ok Gençlik ve S.K.176/45147/4432331
 34MOGSK - Mir Ok Gençlik ve S.K.
 50m-1: 176, 50m-2: 147
45ÜN Muhammet Fatih03AF - Afyonkarahisar Ferdi254/42025420
 03AF - Afyonkarahisar Ferdi
 50m-1: 254, 50m-2: 0

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter