2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU (TOF)
SAMSUN BARUTHANE OKÇULUK TESİSLERİ, 14-18 Jul 2021
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
Klasik Yay Kadın
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Karataylı Asya07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Karataylı AsyaBye
 
0
0
Karataylı Asya6
Bilbey Zeynep0
33Bilbey Zeynep16BBBursa B.B.S.KBye
 
Bilbey Zeynep6
Özdemir Sıla2
 
32Özdemir Sıla35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
Karataylı Asya6
Er Aslı0
17Merken Bilge14BGMSBolu Gençlik Merkezi S.KBye
 
Merken Bilge6
Küllü Zeynep Tuana4
65Kayalar Hazan Dilruba71AHSKAnadolu Hedef Spor Kulübü4
48Küllü Zeynep Tuana34DODemka Okçuluk6
Merken Bilge0
Er Aslı6
49Girginol Elif06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul2
64Küçükyorgancı Sevinç07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K6
Küçükyorgancı Sevinç2
Er Aslı6
 
16Er Aslı07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Karataylı Asya4
Aktuna Aybüke6
9Aktuna Aybüke35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
 
Aktuna Aybüke6
Aydınlar Beril0
57Baysal Elif Gökçe23EGSKElazığ Gençlik ve Spor Kulübü2
56Aydınlar Beril34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü6
Aktuna Aybüke6
Kantemir Ecemsu Naz2
41Bakir Nisa55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku6
72Soysal Esmanur52FOSFatsa Okçuluk SK0
Bakir Nisa0
Kantemir Ecemsu Naz6
 
24Kantemir Ecemsu Naz06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
Aktuna Aybüke6
Koçur Ceren2
25Aycan Fatma Buket06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve Bye
 
Aycan Fatma Buket6
Haberal Elif Deniz0
73Akkaya Merve06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 0
40Haberal Elif Deniz35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi Sp6
Aycan Fatma Buket4
Koçur Ceren6
0
0
 
Koçur CerenBye
 
8Koçur Ceren16BFBursa FerdiBye
Aktuna Aybüke1
Coşkun Gülnaz Büşranur7
5Coşkun Gülnaz Büşranur35GSGöztepe S.KBye
 
Coşkun Gülnaz BüşranurBye
 
0
0
Coşkun Gülnaz Büşranur7
Yakupoğlu Şevval1
37Baysal Nurgül38KAGSKayseri Akademi Gençlik SKBye
 
Baysal Nurgül0
Yakupoğlu Şevval6
 
28Yakupoğlu Şevval34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Coşkun Gülnaz Büşranur6
Göçmen Nazlı Didem0
21Güner Elif Nida34AROSKArtı Okçuluk Spor KulübüBye
 
Güner Elif Nida4
Göçmen Nazlı Didem6
69Özkan Esranur61TFTrabzon Ferdi2
44Göçmen Nazlı Didem16BFBursa Ferdi6
Göçmen Nazlı Didem6
Demez Eslem Nisa2
53Tolungüç Nilsu47AOSAlp Okçuluk S.K.2
60Dükmen Esra06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü6
Dükmen Esra2
Demez Eslem Nisa6
 
12Demez Eslem Nisa34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Coşkun Gülnaz Büşranur6
Özkan Gizem0
13Selan Rüya34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
 
Selan Rüya6
Güneş Ümran0
61Uygun Aylin52FOSFatsa Okçuluk SK0
52Güneş Ümran10BGSKBalıkesir Gençlik Spor Kulübü6
Selan Rüya3
Barbaros Zeynep7
45Olgun Emsal Zeynep55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K6
68Karaosmanoğlu Yeliz34DODemka Okçuluk2
Olgun Emsal Zeynep0
Barbaros Zeynep6
 
20Barbaros Zeynep07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor KBye
Barbaros Zeynep4
Özkan Gizem6
29Özdemir Elifsu34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
 
Özdemir Elifsu7
Akçan Beril3
 
36Akçan Beril06AFAnkara FerdiBye
Özdemir Elifsu0
Özkan Gizem6
0
0
 
Özkan GizemBye
 Altın
4Özkan Gizem34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüByeCoşkun Gülnaz Büşranur2
Başaran Ezgi6
Bronz
3Derebaşı Defne55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuByeAktuna Aybüke2
 Maraşlı Fatma6
Derebaşı DefneBye
 
0
0
Derebaşı Defne6
Güntaş Feyzanur2
35Güntaş Feyzanur34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Güntaş Feyzanur6
Demirel Gökçe4
 
30Demirel Gökçe32IBSIsparta Bölge SporBye
Derebaşı Defne6
Güneri Şueda2
19Ateş Buse Yaren06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Ateş Buse Yaren4
Koyuncu Salihan Sinem6
67Tekin Zehra52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK0
46Koyuncu Salihan Sinem68AGSKAksaray Gençlik ve Spor Kulübü6
Koyuncu Salihan Sinem4
Güneri Şueda6
51Yıldız Edanur Dilara06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü6
62Dinç Melek Melda61TFTrabzon Ferdi0
Yıldız Edanur Dilara4
Güneri Şueda6
 
14Güneri Şueda35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpBye
Derebaşı Defne0
Başaran Ezgi6
11Öztürk Ece Aleyna34AROSKArtı Okçuluk Spor KulübüBye
 
Öztürk Ece Aleyna7
Yüksel Elif Nisa1
59Cabaroğlu Melike İlayda34DODemka Okçuluk2
54Yüksel Elif Nisa38KAGSKayseri Akademi Gençlik SK6
Öztürk Ece Aleyna7
Sezgin Zeynep Azra1
43Sezgin Zeynep Azra55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K6
70Özer Elif34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 0
Sezgin Zeynep Azra6
Yılmaz Cansu0
 
22Yılmaz Cansu34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.KBye
Öztürk Ece Aleyna2
Başaran Ezgi6
27Can Merve34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
 
Can Merve0
Keskin Deniz6
75Atmaca Yağmur Duru07VESAVedat Erbay Spor Akademisi0
38Keskin Deniz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 6
Keskin Deniz2
Başaran Ezgi6
0
0
 
Başaran EzgiBye
 
6Başaran Ezgi34KAOSKKaya Okçuluk Spor KulübüBye
Başaran Ezgi6*10
Maraşlı Fatma58
7Bayrakcı Meliha Dilara06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
 
Bayrakcı Meliha DilaraBye
 
0
0
Bayrakcı Meliha Dilara2
Paşa İlayda Reyyan6
39Erol Gülten16BFBursa Ferdi6
74Karakuyun Gökdeniz52FOSFatsa Okçuluk SK0
Erol Gülten2
Paşa İlayda Reyyan6
 
26Paşa İlayda Reyyan07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
Paşa İlayda Reyyan2
Maraşlı Fatma6
23Eryılmaz Rabia Nilsu34DODemka OkçulukBye
 
Eryılmaz Rabia Nilsu6
Kapan Feride0
71Girginol Gökçenur06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul2
42Kapan Feride10BGSKBalıkesir Gençlik Spor Kulübü6
Eryılmaz Rabia Nilsu2
Maraşlı Fatma6
55Erdoğan Ayşe06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü2
58Taner Zeynep Naz06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve 6
Taner Zeynep Naz0
Maraşlı Fatma6
 
10Maraşlı Fatma38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
Maraşlı Fatma6
Gazoz Melisa4
15Gazoz Melisa34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
 
Gazoz Melisa6
Bozbey Nehir0
63Bozbey Nehir16BFBursa Ferdi6
50Kaya Ezgi06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul4
Gazoz Melisa6
Yılmazer Assıya2
47Sarıaltın Samiye Bircan06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul6*6
66Çevak Begüm Işık07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K52
Sarıaltın Samiye Bircan0
Yılmazer Assıya6
 
18Yılmazer Assıya68AOSKAksaray Okçuluk Spor KulübüBye
Gazoz Melisa6*8+
Köse Zeynep58
31Atak Gülperi06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor KulBye
 
Atak Gülperi6
Korkmaz Simay2
 
34Korkmaz Simay34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye
Atak Gülperi2
Köse Zeynep6
0
0
 
Köse ZeynepBye
 
2Köse Zeynep06AOISKAnkara Okçuluk İhtisas Spor KuBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter