2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU (TOF)
SAMSUN BARUTHANE OKÇULUK TESİSLERİ, 14-18 Jul 2021
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
Klasik Yay Erkek
1/48
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Arzuman Musa34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
 
Arzuman MusaBye
 
0
0
Arzuman Musa7
Gülaçar İ. Ethem1
33Mete Demir35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi Sp7
80Torluoğlu Abdullah Kaan52FOSFatsa Okçuluk SK1
Mete Demir0
Gülaçar İ. Ethem6
81Karar Efe34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K2
32Gülaçar İ. Ethem35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi Sp6
Arzuman Musa6
Göze Doğukan0
17Göze Doğukan06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 6
96Ateş Yunus52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK0
Göze Doğukan6
Safi Metehan2
65Çakal Mete Deniz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 0
48Safi Metehan34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü6
Göze Doğukan6
Simav Merih0
49Öz Muhammet Emre34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 6
64Özer Bartu34FOSFokus Okçuluk S.K.0
Öz Muhammet Emre0
Simav Merih6
97Tüfekçi Emir Salih34MOGSKMir Ok Gençlik ve S.K.0
16Simav Merih07AESKAntalya Elite Spor Kulübü6
Arzuman Musa7
İspir Yunus Emre1
9İspir Yunus Emre55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor KuBye
 
İspir Yunus Emre7
Aytekin Gökberk1
57Bildik Mert Ahmet06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü0
56Aytekin Gökberk35EOISKEge Okçuluk İhtisas Spor Kulub6
İspir Yunus Emre7
Arslan Efe1
41Çayırhan Burak06CBGSÇubuk Belediyesi Gençlik ve SK4
72Arslan Efe07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K6
Arslan Efe6
Erbay Vedat2
89Köroğlu Şükrü38KGSEKKayseri G. ve Spor Etkin. K.2
24Erbay Vedat07VESAVedat Erbay Spor Akademisi6
İspir Yunus Emre6*8+
Kır Fırat58
25Küçük Oğuzhan34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K6
88Akgündüz Alper06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 2
Küçük Oğuzhan7
Turan Ömer Enes3
73Kocagöz Ayaz07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K2
40Turan Ömer Enes55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku6
Küçük Oğuzhan1
Kır Fırat7
0
0
 
Kır FıratBye
 
8Kır Fırat34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Arzuman Musa7
Kırmızıtaş Harun3
5Esatoğlu Doruk Ekin06AOISKAnkara Okçuluk İhtisas Spor KuBye
 
Esatoğlu Doruk EkinBye
 
0
0
Esatoğlu Doruk Ekin6
Erdoğan Baran Yağız2
37Erdoğan Baran Yağız34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 7
76Demirtaş Ahmet Emin55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku3
Erdoğan Baran Yağız7
İşler Doğan3
85Topcu Berke06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 0
28İşler Doğan35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi Sp6
Esatoğlu Doruk Ekin6
Çolakoğlu Çağrı4
21Altıntaş Osman Aybars06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve 6
92Memiş Oğuz34FOSFokus Okçuluk S.K.0
Altıntaş Osman Aybars6
Kim Chang Hee2
69Kim Min Seok34DODemka Okçuluk59
44Kim Chang Hee34DODemka Okçuluk6*9+
Altıntaş Osman Aybars2
Çolakoğlu Çağrı6
53Taç Yunus34FOSFokus Okçuluk S.K.7
60Tayar Mustafa61TFTrabzon Ferdi3
Taç Yunus1
Çolakoğlu Çağrı7
101Fidan Muhammet Akif52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK0
12Çolakoğlu Çağrı34DODemka Okçuluk6
Esatoğlu Doruk Ekin4
Kırmızıtaş Harun6
13Akkoyun Berkay34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 6
100Akman Musa Aras34DODemka Okçuluk0
Akkoyun Berkay6
Tuğlu Kutay0
61Geçerpare Ekrem38KAGSKayseri Akademi Gençlik SK4
52Tuğlu Kutay06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü6
Akkoyun Berkay6
Türkmen Kamil2
45Özkoç Emir07AOISKAntalya Okçuluk İhtisas Spor K6
68Turan Tuğra55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K2
Özkoç Emir1
Türkmen Kamil7
93Saka Selim34DODemka Okçuluk1
20Türkmen Kamil38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K7
Akkoyun Berkay510
Kırmızıtaş Harun6*X+
29Papağan Yavuz06AFAnkara Ferdi6
84Köroğlu Cihad38KGSEKKayseri G. ve Spor Etkin. K.0
Papağan Yavuz6
Orunoğlu Emirhan4
77Sokanok Gürsel07AFAntalya Ferdi0
36Orunoğlu Emirhan71AHSKAnadolu Hedef Spor Kulübü6
Papağan Yavuz0
Kırmızıtaş Harun6
0
0
 
Kırmızıtaş HarunBye
 Altın
4Kırmızıtaş Harun34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüByeArzuman Musa4
Ak Samet6
Bronz
3Güneri M. Bilal35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi SpByeKırmızıtaş Harun3
 Maraş Efe Gürkan7
Güneri M. BilalBye
 
0
0
Güneri M. Bilal6*9
Aydın Ali56
35Çavuşoğlu Yavuz06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 7
78Bahrioğulları Muhammed Fatih63SFŞanlıurfa Ferdi3
Çavuşoğlu Yavuz2
Aydın Ali6
83Koç Fatih14BGMSBolu Gençlik Merkezi S.K0
30Aydın Ali34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor 6
Güneri M. Bilal2
Özdemir Mustafa6
19Özdemir Mustafa47AOSAlp Okçuluk S.K.6
94Çağlayan Medeni Can34DODemka Okçuluk0
Özdemir Mustafa6
Taç Emre0
67Taç Emre34FOSFokus Okçuluk S.K.6
46Komar Özkan61TFTrabzon Ferdi0
Özdemir Mustafa6
Tokuşoğlu Orkun Ege2
51Miletli Kemal Sait38KAGSKayseri Akademi Gençlik SK4
62Uluğ Efe34MOGSKMir Ok Gençlik ve S.K.6
Uluğ Efe2
Tokuşoğlu Orkun Ege6
99Kolci Yiğit34DODemka Okçuluk0
14Tokuşoğlu Orkun Ege55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku6
Özdemir Mustafa4
Maraş Efe Gürkan6
11Yıldırmış Ömer Faruk34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
102Balkan Mahmut34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü 
Yıldırmış Ömer Faruk6*8
Cüre Erson55
59Karakoyunlu Hüseyin Safa47AOSAlp Okçuluk S.K.2
54Cüre Erson52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK6
Yıldırmış Ömer Faruk3
Maraş Efe Gürkan7
43Atay Mevlüt Mert38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
70Fidan İsmail52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK 
Atay Mevlüt Mert1
Maraş Efe Gürkan7
91Alim Muhammed Furkan07VESAVedat Erbay Spor Akademisi0
22Maraş Efe Gürkan34IAASİstanbul Avc. ve Atıcılık S.K6
Maraş Efe Gürkan6
Yıldırmış Muhammed Abdullah0
27Yılmaz Yağız35IBBSKİzmir Büyükşehir Belediyesi Sp7
86Özbek Burak06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 1
Yılmaz Yağız7
Sivrikaya Hamza Hakkı3
75Gülaçtı Aytekin52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK0
38Sivrikaya Hamza Hakkı61TFTrabzon Ferdi6
Yılmaz Yağız4
Yıldırmış Muhammed Abdullah6
0
0
 
Yıldırmış Muhammed AbdullahBye
 
6Yıldırmış Muhammed Abdullah34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Maraş Efe Gürkan1
Ak Samet7
7Tümer Ulaş Berkim17GYSKGelibolu Yarımada Spor KulübüBye
 
Tümer Ulaş BerkimBye
 
0
0
Tümer Ulaş Berkim6
Sapmaz Mesut2
39Sapmaz Mesut07VESAVedat Erbay Spor Akademisi6
74Dalkılıç Alper Murat06AFAnkara Ferdi4
Sapmaz Mesut6
Akyıldız Berkay Mete4
87Kumsel Kerem06GSGSGeleneksel Sporlar Gençlik ve 0
26Akyıldız Berkay Mete06AFAnkara Ferdi6
Tümer Ulaş Berkim6
Ayaz Batuhan2
23Sert Furkan06AAOSKAnkara Atlantis Okçuluk Spor K6
90Kayakoğlu Burakcan68AOSKAksaray Okçuluk Spor Kulübü0
Sert Furkan6
Gören Ali Tuğra0
71Kılıçalp Caner34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü0
42Gören Ali Tuğra22ESKEDOK Spor Kulubü6
Sert Furkan0
Ayaz Batuhan6
55Erol Halil07VESAVedat Erbay Spor Akademisi4
58Hacıeyupoğlu Bilal Bahadır55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku6
Hacıeyupoğlu Bilal Bahadır56
Ayaz Batuhan6*9
 
10Ayaz Batuhan34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Tümer Ulaş Berkim3
Ak Samet7
15Tavacı Abdürrezzak34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
98Baltacı Harun52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK 
Tavacı Abdürrezzak6
Hakçı Cemil0
63Ayvacıoğlu Kaan06ADSKAnkara DSI Spor Kulübü0
50Hakçı Cemil52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK6
Tavacı Abdürrezzak0
Çoban Mustafa Buğrahan6
47Sezgin Ebubekir60TBPSKTokat Belediye Plevne Spor Kul56
66Tek Kutay38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K6*8
Tek Kutay2
Çoban Mustafa Buğrahan6
95Ay Yağız Efe Göktuğ55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K0
18Çoban Mustafa Buğrahan06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 6
Çoban Mustafa Buğrahan3
Ak Samet7
31Tarakçı Taha Yiğit34BSKBaşakşehir Spor Kulübü7
82Şehit Özhan Alp55SOGSKSamsun Okçuluk Gençlik Spor Ku1
Tarakçı Taha Yiğit3
Akış Alp7
79Yerlikaya Emirhan52UBESÜnye Bedensel Engelliler SK0
34Akış Alp35EOISKEge Okçuluk İhtisas Spor Kulub6
Akış Alp1
Ak Samet7
0
0
 
Ak SametBye
 
2Ak Samet34IOGSKİstanbul Okçuluk Gençlik Spor Bye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter