2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
TÜRKİYE OKÇULUK FEDERASYONU (TOF)
SAMSUN BARUTHANE OKÇULUK TESİSLERİ, 14-18 Jul 2021
2021 GENÇLİK KUPASI TSP3
Makaralı Yay Kadın
1/24
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Bostan Yeşim34IBİstanbul B.B.S.K.Bye
 
Bostan Yeşim145
Abbasoğlu Dilara135
33Abbasoğlu Dilara07VESAVedat Erbay Spor Akademisi127
32Dogan Elif38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K125
Bostan Yeşim143
Emanet Ebrun141
17Emanet Ebrun34FOSFokus Okçuluk S.K.Bye
 
Emanet Ebrun132
Lök Songül131
 
16Lök Songül48MBMuğla B.B.S.KBye
Bostan Yeşim144
Özcan Özlem143
9Özcan Özlem20DFDenizli FerdiBye
 
Özcan Özlem141
Oğuz Emine Rabia132
41Aydemir Afet Ecem34FOSFokus Okçuluk S.K.123
24Oğuz Emine Rabia34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü127
Özcan Özlem135
Süzer Ayşe Bera131
25Akçaoğlu Akgül06SOISKŞenok Okçuluk ihtisas Spor Kul123
40Tunç Didem34MOGSKMir Ok Gençlik ve S.K.122
Akçaoğlu Akgül128
Süzer Ayşe Bera129
 
8Süzer Ayşe Bera26EOSKEskişehir Okçuluk Spor KulübüBye
Bostan Yeşim144
Tomruk İpek143
5Tomruk İpek07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Tomruk İpek133
Üçler Beyza Nur131
37Üçler Beyza Nur34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü127
28Erciyes Tuğçe38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K121
Tomruk İpek140
Ataş Buse133
21Ataş Buse58STTSKSivas Türk Telekom Spor Kulübü120
44Sezer Hira55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K94
Ataş Buse132
Uzun Duru Dicle130
 
12Uzun Duru Dicle06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
Tomruk İpek138
Baran Bürge Nazra135
13Ocakcı İrem38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye
 
Ocakcı İrem128
Baran Bürge Nazra140
45Yıldırım Cemre55SKOSSamsun Kuzey Okçuluk S.K108
20Baran Bürge Nazra34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü129
Baran Bürge Nazra137*10
Burun Hazal1378
29Yuva Begüm07VESAVedat Erbay Spor Akademisi121
36Arı Rabia68AOSKAksaray Okçuluk Spor Kulübü117
Yuva Begüm134
Burun Hazal137
 Altın
4Burun Hazal48MBMuğla B.B.S.KByeBostan Yeşim148
Yıldır Sevim142
Bronz
3Ateş Emel16SOSKSipahi Okçuluk Spor KL.ByeTomruk İpek142
 Tarakçı Elif Eylül139
Ateş Emel136
Köse Efdal Hatice133
35Sakıcı Ilkim Şevval38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.K120
30Köse Efdal Hatice34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü121
Ateş Emel136
Tarakçı Elif Eylül142
19Yılmaz Emine Azra06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor Bye
 
Yılmaz Emine Azra133
Tarakçı Elif Eylül136
 
14Tarakçı Elif Eylül34OVSKOkçular Vakfı Spor KulübüBye
Tarakçı Elif Eylül140
Yüksel Irmak134
11Sarihan Nehir07VESAVedat Erbay Spor AkademisiBye
 
Sarihan Nehir133
Gürlek Büşra Nur138
43Acar Esra06YOISKYıldırım Okçuluk İhtisas Spor 111
22Gürlek Büşra Nur34IBİstanbul B.B.S.K.134
Gürlek Büşra Nur133
Yüksel Irmak136
27Yaka Sevda48MBMuğla B.B.S.K124
38Şahin Zeynep34FOSFokus Okçuluk S.K.115
Yaka Sevda136
Yüksel Irmak139
 
6Yüksel Irmak07AESKAntalya Elite Spor KulübüBye
Tarakçı Elif Eylül141
Yıldır Sevim142
7Yıldır Sevim45MBBSManisa Büyükşehir Belediye SKBye
 
Yıldır Sevim138
Okyar Derya İpek132
39Çetin Gülay34DODemka Okçuluk114
26Okyar Derya İpek34KAOSKKaya Okçuluk Spor Kulübü125
Yıldır Sevim137
Kayrak Sıla133
23Kayrak Sıla16BBBursa B.B.S.K129
42Yıldız Ebrar Nisa34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü117
Kayrak Sıla139
Topkarcı Yasemin Begüm137
 
10Topkarcı Yasemin Begüm34KAOSKKaya Okçuluk Spor KulübüBye
Yıldır Sevim142
Elmaağaçlı Gizem141
15Çağlayan Deren34DODemka OkçulukBye
 
Çağlayan Deren129
Yılmaz Aslıhan134
 
18Yılmaz Aslıhan58SGSKSivas Gençlik Spor KulübüBye
Yılmaz Aslıhan1429
Elmaağaçlı Gizem142*X
31Haney Buse Başak34IBİstanbul B.B.S.K.126
34Özkaya Kübra34OVSKOkçular Vakfı Spor Kulübü135
Özkaya Kübra127
Elmaağaçlı Gizem135
 
2Elmaağaçlı Gizem38SAGSSpor A.Ş Gençlik ve S.KBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter