The Archery GB Youth Festival
The Archery GB Youth Festival
Archery GB (AGB)
Lilleshall, Shropshire (GBR), 26-30 Jul 2021
Entries by Event
TargetRankNameSession
CJW  Compound Junior Women
1035 - DERWENT B
2C BRYAN JennyQualification Rounds
1246 - DEER PARK A
1A CHAPPELL GraceQualification Rounds
1373 - SWANSEA UNI
2A BARRETT-REES GraceQualification Rounds
2123 - BELVOIR A
1C JONES PaigeQualification Rounds
2296 - WYMONDHAM ARCHERS
2B ANNISON LaylaQualification Rounds
979 - TARGETCRAFT ARCHERS
1B PETRE IuliaQualification Rounds
CYM  Compound Youth Men
1035 - DERWENT B
3B HASLAM LewisQualification Rounds
1246 - DEER PARK A
11A FAULKNER RyanQualification Rounds
10A PARKER AlexQualification Rounds
1718 - WYKE A
10C CLARK FinlayQualification Rounds
1771 - TRACKSIDE A
4A ELVES AidanQualification Rounds
2411 - MILLOM ARCHERS
10B RIDDING AlfieQualification Rounds
11B RIDDING DruQualification Rounds
359 - ABBEY B (KENT)
3C SCOTT AjayQualification Rounds
4 - ARCHERY GB
3A PERKINS LouisQualification Rounds
9A SAUNDERSON JayQualification Rounds
971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS)
9C LANE ThomasQualification Rounds
993 - SILVER SPOON B
11C ORFORD OscarQualification Rounds
CCW  Compound Cadet Women
1003 - BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR AC
8C COULAM GraceQualification Rounds
1246 - DEER PARK A
5A A'BEAR ChloeQualification Rounds
6A BOULTON SophiaQualification Rounds
1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
7A BYRNE SineadQualification Rounds
2257 - GOLDCREST JUNIORS
7C HINCHLIFFE FearneQualification Rounds
2713 - SPINNERS MILL ARCHERS
8A BOULTON HallieQualification Rounds
312 - CRYSTAL PALACE B
4C BRUGUIER IsabellaQualification Rounds
4 - ARCHERY GB
7B SAUNDERSON LaraQualification Rounds
637 - B OF WADEBRIDGE
5C SCOTT ChloeQualification Rounds
780 - BOWBROOK A
8B WALKER VioletQualification Rounds
814 - AIRE VALLEY A
6C RHODES BethanyQualification Rounds
928 - NESTON C OF A
6B POLLITT JessicaQualification Rounds
940 - BEBINGTON A
5B WOOD PatienceQualification Rounds
BYM  Barebow Youth
2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB
14C PLOWMAN IsabelQualification Rounds
570 - CLEVE A
14B PALMER JackQualification Rounds
RKM  Recurve Cub
1035 - DERWENT B
13C IBRAHIM ZacQualification Rounds
1210 - NOAK HILL A
13B GULVIN SamuelQualification Rounds
1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
13A KELLY ZackQualification Rounds
12A MCKINNEY EthanQualification Rounds
41 - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS
14A BARKER EvieQualification Rounds
483 - BRAINTREE B
12B SHUKLA HariQualification Rounds
788 - AUDCO A
12C BODKIN LewisQualification Rounds
RCM  Recurve Cadet Men
1036 - DERBYSHIRE AC
28C CAWDELL EvanQualification Rounds
1246 - DEER PARK A
27B SPENCER-NICE RileyQualification Rounds
1565 - LARGS JUNIOR
28B RALSTON JonathanQualification Rounds
174 - KILWINNING ARCHERS
27C BOYD ShayQualification Rounds
1772 - LEICESTER ARCHERY ACADEMY
30C ALI YusufQualification Rounds
2257 - GOLDCREST JUNIORS
30A MORRILLO RhysQualification Rounds
2688 - BRIDLINGTON BAY ARCHERS
27A JORDAN LiamQualification Rounds
35 - CITY OF BELFAST AC
25C DOHERTY JackQualification Rounds
24C SABER YehiaQualification Rounds
41 - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS
26A CRAIG AaronQualification Rounds
544 - BURNHAM C OF A
30B JOYCE DarraghQualification Rounds
570 - CLEVE A
29C COSTANZA MarcoQualification Rounds
692 - REDHILL A
26B MEDHURST CharlieQualification Rounds
731 - MERIDEN AC
25A BOWMAN DanielQualification Rounds
24A GRAY EdwardQualification Rounds
780 - BOWBROOK A
24B OAKLEY MaxwellQualification Rounds
25B PIGGOTT CallumQualification Rounds
873 - NETHERMOSS A
28A ADDISON WilliamQualification Rounds
971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS)
26C OAKES WillQualification Rounds
989 - A OF RAUNDS
29A BROMLEY ArchieQualification Rounds
IRL - IRELAND
29B ABDELFATTAH YoussefQualification Rounds
RCW  Recurve Cadet Women
1019 - B OF GLEN
17C HAVERS MeganQualification Rounds
1035 - DERWENT B
23B HASLAM IsabelleQualification Rounds
1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
21C FOSTER SiennaQualification Rounds
1565 - LARGS JUNIOR
19A COUTTS LucyQualification Rounds
1982 - BALBARDIE JUNIOR ARCHERS
22C MORGAN KathleenQualification Rounds
259 - GUILDFORD AC
18C ROBERTSON MeghanQualification Rounds
2627 - PEACOCK ARCHERS
22A ROBERTS SophieQualification Rounds
272 - OXFORD A
20C ACKLAND-SNOW HannahQualification Rounds
35 - CITY OF BELFAST AC
19B ABDELFATTAH MarjanQualification Rounds
4 - ARCHERY GB
21A FALLOUH AliaQualification Rounds
41 - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS
18B PATTON Ellie MariahQualification Rounds
428 - ALTON & FOUR MARKS
20A LINFIELD HollyQualification Rounds
43 - LISBURN CITY ARCHERY CLUB
17B MCDOWELL FlaviaQualification Rounds
464 - WEST ESSEX B
15B CLAMPIN EllaQualification Rounds
16B MANTRAVADI Siri VennelaQualification Rounds
483 - BRAINTREE B
22B NEWBY ImogenQualification Rounds
526 - B OF BURLEIGH
18A BELSHAW EmeliaQualification Rounds
17A CARRIE LexieQualification Rounds
537 - SOUTH WANSDYKE AC
23A CROOK HarrietQualification Rounds
544 - BURNHAM C OF A
19C WELLS HannahQualification Rounds
692 - REDHILL A
15A HUGHES EmeliaQualification Rounds
16A PALMER HeikeQualification Rounds
780 - BOWBROOK A
16C HEALEY PennyQualification Rounds
15C MUNDY-GILL KatieQualification Rounds
871 - ROCHDALE C OF A
23C HEMPSALL CharlotteQualification Rounds
873 - NETHERMOSS A
21B ROBERTS SamanthaQualification Rounds
971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS)
20B BLYTHE AnnaQualification Rounds
RJW  Recurve Junior Women
1210 - NOAK HILL A
34C EASTON RhiannonQualification Rounds
1573 - B OF WARRINGTON
32B KEMPSTER SashaQualification Rounds
1982 - BALBARDIE JUNIOR ARCHERS
34B YULE MirranQualification Rounds
2688 - BRIDLINGTON BAY ARCHERS
35C TITCHENER NiamhQualification Rounds
2738 - TOWCESTER ARCHERS
35A STEVENS RebeccaQualification Rounds
4 - ARCHERY GB
32A COSTALL MeganQualification Rounds
33A COSTALL RhianQualification Rounds
31A HURSHAM SofiaQualification Rounds
34A MOON RachelQualification Rounds
41 - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS
33C MURDOCK HollieQualification Rounds
692 - REDHILL A
31B BURDETT NicoleQualification Rounds
77 - ST KINGSMARK B
31C ROGERS TheaQualification Rounds
780 - BOWBROOK A
32C RAWLINGS LaurenQualification Rounds
788 - AUDCO A
35B TONKINSON KatieQualification Rounds
873 - NETHERMOSS A
33B HUGHES HeatherQualification Rounds
RJM  Recurve Junior Men
1210 - NOAK HILL A
37C LOCK AndrewQualification Rounds
1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
36A WHEELER LukeQualification Rounds
1570 - WORCESTER B
36B BEESE-RAYBOULD GabrielQualification Rounds
1654 - BLANDY JENKINS A
38B BARRETT-REES JakobQualification Rounds
1666 - ELY A
37A TAPP HarryQualification Rounds
173 - AYR AC
36C RADIGAN CameronQualification Rounds
568 - CHELTENHAM A
38A WHITMARSH AustinQualification Rounds
731 - MERIDEN AC
37B ORTON MontyQualification Rounds

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter