The Archery GB Youth Festival
The Archery GB Youth Festival
Archery GB (AGB)
Lilleshall, Shropshire (GBR), 26-30 Jul 2021
Entries by Country
NameTargetCategorySession
IRL - IRELAND
ABDELFATTAH Youssef29BRecurve Cadet MenQualification Rounds
4 - ARCHERY GB
COSTALL Megan32ARecurve Junior WomenQualification Rounds
COSTALL Rhian33ARecurve Junior WomenQualification Rounds
FALLOUH Alia21ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
HURSHAM Sofia31ARecurve Junior WomenQualification Rounds
MOON Rachel34ARecurve Junior WomenQualification Rounds
PERKINS Louis3ACompound Junior Men, Compound Youth MenQualification Rounds
SAUNDERSON Jay9ACompound Cadet Men, Compound Youth MenQualification Rounds
SAUNDERSON Lara7BCompound Cadet WomenQualification Rounds
35 - CITY OF BELFAST AC
ABDELFATTAH Marjan19BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
DOHERTY Jack25CRecurve Cadet MenQualification Rounds
SABER Yehia24CRecurve Cadet MenQualification Rounds
41 - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS
BARKER Evie14ARecurve CubQualification Rounds
CRAIG Aaron26ARecurve Cadet MenQualification Rounds
MURDOCK Hollie33CRecurve Junior WomenQualification Rounds
PATTON Ellie Mariah18BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
43 - LISBURN CITY ARCHERY CLUB
MCDOWELL Flavia17BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
77 - ST KINGSMARK B
ROGERS Thea31CRecurve Junior WomenQualification Rounds
173 - AYR AC
RADIGAN Cameron36CRecurve Junior MenQualification Rounds
174 - THE ANCIENT SOCIETY OF KILWINN
BOYD Shay27CRecurve Cadet MenQualification Rounds
259 - GUILDFORD AC
ROBERTSON Meghan18CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
272 - OXFORD A
ACKLAND-SNOW Hannah20CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
312 - CRYSTAL PALACE B
BRUGUIER Isabella4CCompound Cadet WomenQualification Rounds
359 - ABBEY B (KENT)
SCOTT Ajay3CCompound Junior Men, Compound Youth MenQualification Rounds
428 - ALTON & FOUR MARKS
LINFIELD Holly20ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
464 - WEST ESSEX B
CLAMPIN Ella15BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
MANTRAVADI Siri Vennela16BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
483 - BRAINTREE B
NEWBY Imogen22BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
SHUKLA Hari12BRecurve CubQualification Rounds
526 - B OF BURLEIGH
BELSHAW Emelia18ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
CARRIE Lexie17ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
537 - SOUTH WANSDYKE AC
CROOK Harriet23ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
544 - BURNHAM C OF A
JOYCE Darragh30BRecurve Cadet MenQualification Rounds
WELLS Hannah19CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
568 - CHELTENHAM A
WHITMARSH Austin38ARecurve Junior MenQualification Rounds
570 - CLEVE A
COSTANZA Marco29CRecurve Cadet MenQualification Rounds
PALMER Jack14BBarebow YouthQualification Rounds
637 - B OF WADEBRIDGE
SCOTT Chloe5CCompound Cadet WomenQualification Rounds
692 - REDHILL A
BURDETT Nicole31BRecurve Junior WomenQualification Rounds
HUGHES Emelia15ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
MEDHURST Charlie26BRecurve Cadet MenQualification Rounds
PALMER Heike16ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
731 - MERIDEN AC
BOWMAN Daniel25ARecurve Cadet MenQualification Rounds
GRAY Edward24ARecurve Cadet MenQualification Rounds
ORTON Monty37BRecurve Junior MenQualification Rounds
780 - BOWBROOK A
HEALEY Penny16CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
MUNDY-GILL Katie15CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
OAKLEY Maxwell24BRecurve Cadet MenQualification Rounds
PIGGOTT Callum25BRecurve Cadet MenQualification Rounds
RAWLINGS Lauren32CRecurve Junior WomenQualification Rounds
WALKER Violet8BCompound Cadet WomenQualification Rounds
788 - AUDCO A
BODKIN Lewis12CRecurve CubQualification Rounds
TONKINSON Katie35BRecurve Junior WomenQualification Rounds
814 - AIRE VALLEY A
RHODES Bethany6CCompound Cadet WomenQualification Rounds
871 - ROCHDALE C OF A
HEMPSALL Charlotte23CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
873 - NETHERMOSS A
ADDISON William28ARecurve Cadet MenQualification Rounds
HUGHES Heather33BRecurve Junior WomenQualification Rounds
ROBERTS Samantha21BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
928 - NESTON C OF A
POLLITT Jessica6BCompound Cadet WomenQualification Rounds
940 - BEBINGTON A
WOOD Patience5BCompound Cadet WomenQualification Rounds
971 - WILFORD BOWMEN (NOTTS)
BLYTHE Anna20BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
LANE Thomas9CCompound Cadet Men, Compound Youth MenQualification Rounds
OAKES Will26CRecurve Cadet MenQualification Rounds
979 - TARGETCRAFT ARCHERS
PETRE Iulia1BCompound Junior WomenQualification Rounds
989 - A OF RAUNDS
BROMLEY Archie29ARecurve Cadet MenQualification Rounds
993 - SILVER SPOON B
ORFORD Oscar11CCompound Cadet Men, Compound Youth MenQualification Rounds
1003 - BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR AC
COULAM Grace8CCompound Cadet WomenQualification Rounds
1019 - B OF GLEN
HAVERS Megan17CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
1035 - DERWENT B
BRYAN Jenny2CCompound Junior WomenQualification Rounds
HASLAM Isabelle23BRecurve Cadet WomenQualification Rounds
HASLAM Lewis3BCompound Junior Men, Compound Youth MenQualification Rounds
IBRAHIM Zac13CRecurve CubQualification Rounds
1036 - DERBYSHIRE AC
CAWDELL Evan28CRecurve Cadet MenQualification Rounds
1210 - NOAK HILL A
EASTON Rhiannon34CRecurve Junior WomenQualification Rounds
GULVIN Samuel13BRecurve CubQualification Rounds
LOCK Andrew37CRecurve Junior MenQualification Rounds
1246 - DEER PARK A
A'BEAR Chloe5ACompound Cadet WomenQualification Rounds
BOULTON Sophia6ACompound Cadet WomenQualification Rounds
CHAPPELL Grace1ACompound Junior WomenQualification Rounds
FAULKNER Ryan11ACompound Cadet Men, Compound Youth MenQualification Rounds
PARKER Alex10ACompound Cadet Men, Compound Youth MenQualification Rounds
SPENCER-NICE Riley27BRecurve Cadet MenQualification Rounds
1297 - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
BYRNE Sinead7ACompound Cadet WomenQualification Rounds
FOSTER Sienna21CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
KELLY Zack13ARecurve CubQualification Rounds
MCKINNEY Ethan12ARecurve CubQualification Rounds
WHEELER Luke36ARecurve Junior MenQualification Rounds
1373 - SWANSEA UNI
BARRETT-REES Grace2ACompound Junior WomenQualification Rounds
1565 - LARGS JUNIOR
COUTTS Lucy19ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
RALSTON Jonathan28BRecurve Cadet MenQualification Rounds
1570 - WORCESTER B
BEESE-RAYBOULD Gabriel36BRecurve Junior MenQualification Rounds
1573 - B OF WARRINGTON
KEMPSTER Sasha32BRecurve Junior WomenQualification Rounds
1654 - BLANDY JENKINS A
BARRETT-REES Jakob38BRecurve Junior MenQualification Rounds
1666 - ELY A
TAPP Harry37ARecurve Junior MenQualification Rounds
1718 - WYKE A
CLARK Finlay10CCompound Cadet Men, Compound Youth MenQualification Rounds
1771 - TRACKSIDE A
ELVES Aidan4ACompound Junior Men, Compound Youth MenQualification Rounds
1772 - LEICESTER ARCHERY ACADEMY
ALI Yusuf30CRecurve Cadet MenQualification Rounds
1982 - BALBARDIE JUNIOR ARCHERS
MORGAN Kathleen22CRecurve Cadet WomenQualification Rounds
YULE Mirran34BRecurve Junior WomenQualification Rounds
2123 - BELVOIR A
JONES Paige1CCompound Junior WomenQualification Rounds
2257 - GOLDCREST JUNIORS
HINCHLIFFE Fearne7CCompound Cadet WomenQualification Rounds
MORRILLO Rhys30ARecurve Cadet MenQualification Rounds
2296 - WYMONDHAM ARCHERS
ANNISON Layla2BCompound Junior WomenQualification Rounds
2393 - NEWNHAM ARCHERY CLUB
PLOWMAN Isabel14CBarebow YouthQualification Rounds
2411 - MILLOM ARCHERS
RIDDING Alfie10BCompound Cadet Men, Compound Youth MenQualification Rounds
RIDDING Dru11BCompound Cadet Men, Compound Youth MenQualification Rounds
2627 - PEACOCK ARCHERS
ROBERTS Sophie22ARecurve Cadet WomenQualification Rounds
2688 - BRIDLINGTON BAY ARCHERS
JORDAN Liam27ARecurve Cadet MenQualification Rounds
TITCHENER Niamh35CRecurve Junior WomenQualification Rounds
2713 - SPINNERS MILL ARCHERS
BOULTON Hallie8ACompound Cadet WomenQualification Rounds
2738 - TOWCESTER ARCHERS
STEVENS Rebecca35ARecurve Junior WomenQualification Rounds

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter