71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
Club Arquers Cerdanyola del Valles (CACV)
Cerdanyola del Valles, Barcelona, 17-18 Jul 2021
71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
Llistat de Participants ordenats per Diana
DianaArquerNom de l'Associació/ClubEsdeveniment
Dissabte Matí
1AARQUÉ VALLE AndreaCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Júnior Dona
2ASÁEZ TAMAYO LoliCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior Dona
2BARANSAY TOMÉ YolandaCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINu Sénior Dona
3AJAVIER CAMPOS Maria LuzCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINu Sénior Dona
3BARQUÉ VALLE PaulaCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior Dona
4ARIBATALLADA ESPASA XavierCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINu Sénior Home
4BRODRÍGUEZ MONTORO Manuel RafaelCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇNu Sénior Home
5AJIMÉNEZ MEJIAS ToloCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINu Sénior Home
5BVIQUE ROMERO Jose CarlosCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior Home
6AROMERO PÉREZ DaniCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINu Sénior Home
6BSABATÉS TORRES CarlesCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍNu Sénior Home
7APRIANTE I VIDAL AdolfCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VANu Sénior Home
7BGALIANO HERNÁNDEZ ÁngelCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Sénior Home
8AHERNÁNDEZ SÁNCHEZ Juan ManuelCETADS - DRACO SAGITTARIISNu Sénior Home
8BRODRÍGUEZ ÄLVAREZ LuisCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Sénior Home
9AARRASTIA COVELLA ArielCCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sénior Home
9BRAMIREZ MORENO MiguelCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Veterà Home
10ARAMOS VILLACRECES EduardoCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Veterà Home
10BSÁNCHEZ LAMARCA JosepCCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Veterà Home
11APEÑA COSTA CarlesACC - ARQUERS CASTELLDEFELSNu Veterà Home
11BGARCIA MORENO FranciscoCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYANu Veterà Home
12ANUEZ RIVERA SergiCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCEstàndard Sénior Home
13ASANCHEZ ABAD AdrianCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Cadet Home
13BCUADRADO FERNANDEZ SusanaCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior Dona
14AMONTSERRAT BATET Maria ElisaCTAAM - CLUB TIR AMB ARC ARQUERS DEL MInstintiu Sénior Dona
14BHERNÁNDEZ INIESTA MaribelCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior Dona
15AMARTÍNEZ MUÑOZ MARíA DEL CARMENCEAS - CLUB ESPORTIU ARC SETInstintiu Sénior Dona
15BMONFORT FERNÁNDEZ MiriamCAM - ARC MONTJUICInstintiu Sénior Dona
16ABACH MARTINEZ MargaCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Veterà Dona
16BINIESTA MARTÍNEZ YolandaCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Veterà Dona
17AQUEROL GUARDIOLA JuanjoCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior Home
17BMARCO RUBIO CarlosCEAS - CLUB ESPORTIU ARC SETInstintiu Sénior Home
18ATORRES MARTÍNEZ AlbertCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍInstintiu Sénior Home
18BOBIOLS PolCEMR - CENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DEInstintiu Sénior Home
19APEREZ RIBAS FCO. JAVIERCAM - ARC MONTJUICInstintiu Sénior Home
19BLORENZO BARRIENDOS EdgarCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍInstintiu Sénior Home
20AROMERO MoyCEMR - CENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DEInstintiu Sénior Home
20BPEREZ DE TUDELA BERNAL Pedro JoseCAM - ARC MONTJUICInstintiu Sénior Home
21AABELLAN OLIVA AntonioACC - ARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Veterà Home
21BMIRÓN MORUJO Manuel joseCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Veterà Home
22ACATALAN CALVO FerranCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Veterà Home
22BAHUMADA MENDEZ Juan CarlosCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Veterà Home
23AARTESERO GONZÁLEZ HeliosCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Veterà Home
23BGARCIA SERRANO RamonCAM - ARC MONTJUICInstintiu Veterà Home
24ASANCHEZ TORRES FelixCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUIInstintiu Veterà Home
24BMARTI SIMO Victor ManuelACC - ARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Veterà Home
Dissabte Tarde
1AGARCÍA BALMASEDA AinaraTAO - TIR ARC OLESARecorbat Cadet Dona
1BMARTÍN FERNANDEZ NoeliaCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Cadet Dona
2AGARCIA CAMPOS IzaskunCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Cadet Dona
2BFERNANDEZ ROSSELL LaiaCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Cadet Dona
3ALAGUARDIA PONS MariaCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Cadet Dona
3BMORELLA CASAÑÉ NoraCAM - ARC MONTJUICRecorbat Cadet Dona
4AESPES DE HARO PabloTAO - TIR ARC OLESARecorbat Cadet Home
4BSALVADÓ MORENO OriolCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Cadet Home
5AJOVÉ RUÉ RogerCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Cadet Home
5BGALLARDO FONOYET ArnauCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet Home
6ASAFONT CATENA GerardCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Cadet Home
7ACARBÓ LÓPEZ CloeCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil Dona
7BPEREZ DE TUDELA ALBALAT MariaCAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil Dona
8AMOLÍ ASTUDILLO YanayCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil Dona
8BRUBIO MARTINEZ VinyetCAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil Dona
9AGABRIEL GÓMEZ MartíCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Infantil Home
9BSERRA GONZALEZ EmmaCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Infantil Dona
10ASERRA TRENCANSKA IanCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil Home
10BCARRETERO CARACENA VicençCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Infantil Home
11ABARRERA COMAS PauCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil Home
12AVENTURA LLOPART JoelCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil Home
12BCARNICERO HUERTA DenisCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Infantil Home
13ADELGADO FALCÓN MARíA JOSéCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESLong Bow Sénior Dona
13BMONTULL RUÉ JaumeCTAAM - CLUB TIR AMB ARC ARQUERS DEL MLong Bow Sénior Home
14AFLORES DELGADO EnriqueCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍLong Bow Sénior Home
14BRARÍS CRESPO ManelCAM - ARC MONTJUICLong Bow Sénior Home
15ABEGUÉ ARBONES JordiAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALLong Bow Veterà Home
15BPEREZ MESAS JoseAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALLong Bow Veterà Home
17AGARCÍA BALMASEDA ClaudiaTAO - TIR ARC OLESARecorbat Aleví Dona
17BROMERO VALERO PaulaCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Aleví Dona
18AESPES DE HARO DanielTAO - TIR ARC OLESARecorbat Aleví Home
18BGONZÁLEZ HERNÁNDEZ DanielCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Aleví Home
19AGALÁN IGNACIO MiguelCAM - ARC MONTJUICRecorbat Aleví Home
19BGEORGIEV KRASTEV IvanCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Aleví Home
20ARUEDA DOMÈNECH RocCETADS - DRACO SAGITTARIISNu Infantil Home
20BMONTESINOS SORIANO MiquelCETADS - DRACO SAGITTARIISNu Infantil Home
21AHERNÁNDEZ TORRAS ElsaCETADS - DRACO SAGITTARIISNu Aleví Dona
22APEREZ DE TUDELA ALBALAT LaiaCAM - ARC MONTJUICRecorbat Benjamí Dona
22BGARCÍA CALLEJÓN UnaiCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍCompost Benjamí Home
23AGONZÁLEZ HERNÁNDEZ PabloCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Esquirol Home
23BGALÁN IGNACIO GaelCAM - ARC MONTJUICRecorbat Esquirol Home
24AGUTIERREZ MIRA LUCíACEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Esquirol Dona
Diumenge Matí
1AGARCÍA DORADO HéCTORTAO - TIR ARC OLESARecorbat Sénior Home
1BARZA CUENCA DaniCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sénior Home
2BPEÑA CERVELLO ArnauCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior Home
3AVELASCO MARCÈ EduardCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior Home
3BQUILES GARCÍA RaulCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Sénior Home
4ATARRAGÓ MARTÍ JordiCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Sénior Home
4BAZUAGA MERIDA RafaelCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior Home
5AMERCADER PEREZ PabloCAM - ARC MONTJUICRecorbat Júnior Home
5BBARBERÀ LÓPEZ NúRIACAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Júnior Dona
6AZAMORA GARCÍA PabloCAM - ARC MONTJUICRecorbat Júnior Home
6BPI ROIG MarCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Júnior Dona
7AMONTERO CAPELLADES BlaiCAM - ARC MONTJUICRecorbat Júnior Home
7BGARCÍA MARTÍN AidaCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Júnior Dona
8AMONZÓN AVILÉS AnaCAM - ARC MONTJUICRecorbat Júnior Dona
8BBARBA SEGURA LourdesTAO - TIR ARC OLESARecorbat Sénior Dona
9ASUAREZ GARROTE Laura MCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCRecorbat Veterà Dona
9BFRAGUAS CASTANY AntoniCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Veterà Home
10ASINFREU VERGARA AntoniAND-LV - CLUB D'ARQUERS D'ANDORRA LA VERecorbat Veterà Home
10BRUEDA CASTRO JordiCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSARecorbat Veterà Home
11ACURIEL LABRADOR LuisCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCRecorbat Veterà Home
11BVALENTIN-FERNANDEZ MATHIEU MarcoCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Veterà Home
12ABRAVO NAVAS JoseCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Veterà Home
12BHERNANDEZ HIGUERA ManuelACC - ARQUERS CASTELLDEFELSRecorbat Veterà Home
13AGONZÁLEZ HERNANDEZ TomasCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESCompost Veterà Home
13BMADI ALSINA JordiASCEL - ARC SANT CELONICompost Veterà Home
14AMUÑOZ BAÑEZ FidelCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESCompost Veterà Home
14BMARTI ESTAPE CarlesCAM - ARC MONTJUICCompost Veterà Home
15AMEDINA ALONSO CarlosCTAU - CLUB DE TIR AMB ARC URGELLCompost Veterà Home
15BMARTÍNEZ PERAL Juan RamonCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESCompost Veterà Home
16ACUELLO PEREZ SantiCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSACompost Veterà Home
16BCASTILLO TORRES FrancescTAO - TIR ARC OLESACompost Veterà Home
17AAIXA TORRES FernandoCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior Home
17BPEREZ PEREZ JoseCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior Home
18APRIETO COLL DaniCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior Home
18BMONTESINOS LÓPEZ JavierCETADS - DRACO SAGITTARIISCompost Sénior Home
19APRIETO MARTÍN SantiCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior Home
19BMADRIGAL PEREZ Francisco JavierCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior Home
20AGUERRA PIQUÉ ConradCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior Home
20BGARCÍA SIMÓN JoseCTAD - CLUB TIR AMB ARC DESPICompost Sénior Home
21BSEMIS ASTIER EsterCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSACompost Sénior Dona
22AELGIBILY HalaCAM - ARC MONTJUICCompost Sénior Dona
22BMOURA RIBEIRO GOMES DE SOUSA AlexandraCETADS - DRACO SAGITTARIISCompost Sénior Dona
23ARGUEZ COUTADO LuciaATALC - ASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior Dona
23BCASTELLVÍ CARRANZA RoserCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDACompost Cadet Dona
24ASINFREU NúriaAND-LV - CLUB D'ARQUERS D'ANDORRA LA VECompost Cadet Dona
24BLOPEZ GOMZALEZ JesusCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESCompost Adaptat

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter