71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
Club Arquers Cerdanyola del Valles (CACV)
Cerdanyola del Valles, Barcelona, 17-18 Jul 2021
71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
Llistat de Participants ordenats per Esdeveniment
ArquerAssociació/ClubTornDiana
CBH - Compost Benjamí Home
GARCÍA CALLEJÓN UnaiCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍDissabte Tarde22B
CCD - Compost Cadet Dona
SINFREU NúriaAND-LV - CLUB D'ARQUERS D'ANDORRA LA VEDiumenge Matí24A
CASTELLVÍ CARRANZA RoserCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDADiumenge Matí23B
CMU - Compost Adaptat
LOPEZ GOMZALEZ JesusCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDiumenge Matí24B
CSD - Compost Sénior Dona
RGUEZ COUTADO LuciaATALC - ASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXODiumenge Matí23A
ELGIBILY HalaCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí22A
SEMIS ASTIER EsterCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSADiumenge Matí21B
MOURA RIBEIRO GOMES DE SOUSA AlexandraCETADS - DRACO SAGITTARIISDiumenge Matí22B
CSH - Compost Sénior Home
AIXA TORRES FernandoCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí17A
GUERRA PIQUÉ ConradCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí20A
PRIETO COLL DaniCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí18A
PRIETO MARTÍN SantiCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí19A
MONTESINOS LÓPEZ JavierCETADS - DRACO SAGITTARIISDiumenge Matí18B
GARCÍA SIMÓN JoseCTAD - CLUB TIR AMB ARC DESPIDiumenge Matí20B
MADRIGAL PEREZ Francisco JavierCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍDiumenge Matí19B
PEREZ PEREZ JoseCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍDiumenge Matí17B
CVH - Compost Veterà Home
MADI ALSINA JordiASCEL - ARC SANT CELONIDiumenge Matí13B
MARTÍNEZ PERAL Juan RamonCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDiumenge Matí15B
MARTI ESTAPE CarlesCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí14B
CUELLO PEREZ SantiCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSADiumenge Matí16A
GONZÁLEZ HERNANDEZ TomasCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESDiumenge Matí13A
MUÑOZ BAÑEZ FidelCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESDiumenge Matí14A
MEDINA ALONSO CarlosCTAU - CLUB DE TIR AMB ARC URGELLDiumenge Matí15A
CASTILLO TORRES FrancescTAO - TIR ARC OLESADiumenge Matí16B
ICH - Instintiu Cadet Home
SANCHEZ ABAD AdrianCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDissabte Matí13A
ISD - Instintiu Sénior Dona
MONFORT FERNÁNDEZ MiriamCAM - ARC MONTJUICDissabte Matí15B
MARTÍNEZ MUÑOZ MARíA DEL CARMENCEAS - CLUB ESPORTIU ARC SETDissabte Matí15A
MONTSERRAT BATET Maria ElisaCTAAM - CLUB TIR AMB ARC ARQUERS DEL MDissabte Matí14A
CUADRADO FERNANDEZ SusanaCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí13B
HERNÁNDEZ INIESTA MaribelCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí14B
ISH - Instintiu Sénior Home
PEREZ DE TUDELA BERNAL Pedro JoseCAM - ARC MONTJUICDissabte Matí20B
PEREZ RIBAS FCO. JAVIERCAM - ARC MONTJUICDissabte Matí19A
MARCO RUBIO CarlosCEAS - CLUB ESPORTIU ARC SETDissabte Matí17B
OBIOLS PolCEMR - CENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DEDissabte Matí18B
ROMERO MoyCEMR - CENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DEDissabte Matí20A
LORENZO BARRIENDOS EdgarCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍDissabte Matí19B
TORRES MARTÍNEZ AlbertCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍDissabte Matí18A
QUEROL GUARDIOLA JuanjoCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí17A
IVD - Instintiu Veterà Dona
BACH MARTINEZ MargaCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDissabte Matí16A
INIESTA MARTÍNEZ YolandaCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí16B
IVH - Instintiu Vetarà Home
ABELLAN OLIVA AntonioACC - ARQUERS CASTELLDEFELSDissabte Matí21A
MARTI SIMO Victor ManuelACC - ARQUERS CASTELLDEFELSDissabte Matí24B
AHUMADA MENDEZ Juan CarlosCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDissabte Matí22B
GARCIA SERRANO RamonCAM - ARC MONTJUICDissabte Matí23B
SANCHEZ TORRES FelixCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUIDissabte Matí24A
ARTESERO GONZÁLEZ HeliosCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí23A
CATALAN CALVO FerranCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí22A
MIRÓN MORUJO Manuel joseCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí21B
LSD - Long Bow Sénior Dona
DELGADO FALCÓN MARíA JOSéCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDissabte Tarde13A
LSH - Long Bow Sénior Home
RARÍS CRESPO ManelCAM - ARC MONTJUICDissabte Tarde14B
MONTULL RUÉ JaumeCTAAM - CLUB TIR AMB ARC ARQUERS DEL MDissabte Tarde13B
FLORES DELGADO EnriqueCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍDissabte Tarde14A
LVH - Long Bow Veterà Home
BEGUÉ ARBONES JordiAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALDissabte Tarde15A
PEREZ MESAS JoseAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALDissabte Tarde15B
NAD - Nu Aleví Dona
HERNÁNDEZ TORRAS ElsaCETADS - DRACO SAGITTARIISDissabte Tarde21A
NIH - Nu Infantil Home
MONTESINOS SORIANO MiquelCETADS - DRACO SAGITTARIISDissabte Tarde20B
RUEDA DOMÈNECH RocCETADS - DRACO SAGITTARIISDissabte Tarde20A
NJD - Nu Júnior Dona
ARQUÉ VALLE AndreaCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí1A
NSD - Nu Sénior Dona
ARANSAY TOMÉ YolandaCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUIDissabte Matí2B
JAVIER CAMPOS Maria LuzCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUIDissabte Matí3A
ARQUÉ VALLE PaulaCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí3B
SÁEZ TAMAYO LoliCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí2A
NSH - Nú Sénior Home
PRIANTE I VIDAL AdolfCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VADissabte Matí7A
ARRASTIA COVELLA ArielCCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARCDissabte Matí9A
HERNÁNDEZ SÁNCHEZ Juan ManuelCETADS - DRACO SAGITTARIISDissabte Matí8A
RODRÍGUEZ MONTORO Manuel RafaelCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇDissabte Matí4B
JIMÉNEZ MEJIAS ToloCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUIDissabte Matí5A
RIBATALLADA ESPASA XavierCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUIDissabte Matí4A
ROMERO PÉREZ DaniCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUIDissabte Matí6A
GALIANO HERNÁNDEZ ÁngelCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESDissabte Matí7B
RODRÍGUEZ ÄLVAREZ LuisCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESDissabte Matí8B
SABATÉS TORRES CarlesCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍDissabte Matí6B
VIQUE ROMERO Jose CarlosCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí5B
NVH - Nu Veterà Home
PEÑA COSTA CarlesACC - ARQUERS CASTELLDEFELSDissabte Matí11A
GARCIA MORENO FranciscoCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYADissabte Matí11B
SÁNCHEZ LAMARCA JosepCCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARCDissabte Matí10B
RAMIREZ MORENO MiguelCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESDissabte Matí9B
RAMOS VILLACRECES EduardoCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LADissabte Matí10A
RAD - Recorbat Aleví Dona
ROMERO VALERO PaulaCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VADissabte Tarde17B
GARCÍA BALMASEDA ClaudiaTAO - TIR ARC OLESADissabte Tarde17A
RAH - Recorbat Aleví Home
GALÁN IGNACIO MiguelCAM - ARC MONTJUICDissabte Tarde19A
GEORGIEV KRASTEV IvanCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONADissabte Tarde19B
GONZÁLEZ HERNÁNDEZ DanielCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDADissabte Tarde18B
ESPES DE HARO DanielTAO - TIR ARC OLESADissabte Tarde18A
RBD - Recorbat Benjamí Dona
PEREZ DE TUDELA ALBALAT LaiaCAM - ARC MONTJUICDissabte Tarde22A
RCD - Recorbat Cadet Dona
LAGUARDIA PONS MariaCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍDissabte Tarde3A
GARCIA CAMPOS IzaskunCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDissabte Tarde2A
MARTÍN FERNANDEZ NoeliaCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDissabte Tarde1B
FERNANDEZ ROSSELL LaiaCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYADissabte Tarde2B
MORELLA CASAÑÉ NoraCAM - ARC MONTJUICDissabte Tarde3B
GARCÍA BALMASEDA AinaraTAO - TIR ARC OLESADissabte Tarde1A
RCH - Recorbat Cadet Home
SALVADÓ MORENO OriolCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYADissabte Tarde4B
GALLARDO FONOYET ArnauCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESDissabte Tarde5B
SAFONT CATENA GerardCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDADissabte Tarde6A
JOVÉ RUÉ RogerCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESDissabte Tarde5A
ESPES DE HARO PabloTAO - TIR ARC OLESADissabte Tarde4A
RED - Recorbat Esquirol Dona
GUTIERREZ MIRA LUCíACEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONADissabte Tarde24A
REH - Recorbat Esquirol Home
GALÁN IGNACIO GaelCAM - ARC MONTJUICDissabte Tarde23B
GONZÁLEZ HERNÁNDEZ PabloCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDADissabte Tarde23A
RID - Recorbat Infantil Dona
MOLÍ ASTUDILLO YanayCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSDissabte Tarde8A
CARBÓ LÓPEZ CloeCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYADissabte Tarde7A
PEREZ DE TUDELA ALBALAT MariaCAM - ARC MONTJUICDissabte Tarde7B
RUBIO MARTINEZ VinyetCAM - ARC MONTJUICDissabte Tarde8B
SERRA GONZALEZ EmmaCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDADissabte Tarde9B
RIH - Recorbat Infantil Home
SERRA TRENCANSKA IanCACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSDissabte Tarde10A
BARRERA COMAS PauCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYADissabte Tarde11A
VENTURA LLOPART JoelCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYADissabte Tarde12A
GABRIEL GÓMEZ MartíCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VADissabte Tarde9A
CARNICERO HUERTA DenisCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇDissabte Tarde12B
CARRETERO CARACENA VicençCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇDissabte Tarde10B
RJD - Recorbat Júnior Dona
BARBERÀ LÓPEZ NúRIACAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍDiumenge Matí5B
PI ROIG MarCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYADiumenge Matí6B
MONZÓN AVILÉS AnaCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí8A
GARCÍA MARTÍN AidaCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONADiumenge Matí7B
RJH - Recorbat Júnior Home
MERCADER PEREZ PabloCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí5A
MONTERO CAPELLADES BlaiCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí7A
ZAMORA GARCÍA PabloCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí6A
RSD - Recorbat Sénior Dona
BARBA SEGURA LourdesTAO - TIR ARC OLESADiumenge Matí8B
RSH - Recorbat Sénior Home
ARZA CUENCA DaniCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYADiumenge Matí1B
AZUAGA MERIDA RafaelCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí4B
PEÑA CERVELLO ArnauCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí2B
VELASCO MARCÈ EduardCAM - ARC MONTJUICDiumenge Matí3A
QUILES GARCÍA RaulCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VADiumenge Matí3B
TARRAGÓ MARTÍ JordiCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESDiumenge Matí4A
GARCÍA DORADO HéCTORTAO - TIR ARC OLESADiumenge Matí1A
RVD - Recorbat Veterà Dona
SUAREZ GARROTE Laura MCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCDiumenge Matí9A
RVH - Recorbat Veterà Home
HERNANDEZ HIGUERA ManuelACC - ARQUERS CASTELLDEFELSDiumenge Matí12B
SINFREU VERGARA AntoniAND-LV - CLUB D'ARQUERS D'ANDORRA LA VEDiumenge Matí10A
VALENTIN-FERNANDEZ MATHIEU MarcoCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESDiumenge Matí11B
FRAGUAS CASTANY AntoniCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VADiumenge Matí9B
RUEDA CASTRO JordiCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSADiumenge Matí10B
BRAVO NAVAS JoseCTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESDiumenge Matí12A
CURIEL LABRADOR LuisCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCDiumenge Matí11A
SSH - Estàndard Sénior Home
NUEZ RIVERA SergiCTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCDissabte Matí12A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter