71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
Club Arquers Cerdanyola del Valles (CACV)
Cerdanyola del Valles, Barcelona, 17-18 Jul 2021
71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
Llistat de Participants agrupats per Assoc./Club
ArquerDianaCategoriaTorn
ACC - ARQUERS CASTELLDEFELS
ABELLAN OLIVA Antonio21AInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
MARTI SIMO Victor Manuel24BInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
PEÑA COSTA Carles11ANu Veterà HomeDissabte Matí
HERNANDEZ HIGUERA Manuel12BRecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
AECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURAL
BEGUÉ ARBONES Jordi15ALong Bow Veterà HomeDissabte Tarde
PEREZ MESAS Jose15BLong Bow Veterà HomeDissabte Tarde
AND-LV - CLUB D'ARQUERS D'ANDORRA LA VE
SINFREU VERGARA Antoni10ARecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
SINFREU Núria24ACompost Cadet DonaDiumenge Matí
ASCEL - ARC SANT CELONI
MADI ALSINA Jordi13BCompost Veterà HomeDiumenge Matí
ATALC - ASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO
RGUEZ COUTADO Lucia23ACompost Sénior DonaDiumenge Matí
CAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍ
GARCÍA CALLEJÓN Unai22BCompost Benjamí HomeDissabte Tarde
LAGUARDIA PONS Maria3ARecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
BARBERÀ LÓPEZ NúRIA5BRecorbat Júnior DonaDiumenge Matí
CACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILS
SERRA TRENCANSKA Ian10ARecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
MOLÍ ASTUDILLO Yanay8ARecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES
LOPEZ GOMZALEZ Jesus24BCompost AdaptatDiumenge Matí
MARTÍNEZ PERAL Juan Ramon15BCompost Veterà HomeDiumenge Matí
SANCHEZ ABAD Adrian13AInstintiu Cadet HomeDissabte Matí
AHUMADA MENDEZ Juan Carlos22BInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
VALENTIN-FERNANDEZ MATHIEU Marco11BRecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
BACH MARTINEZ Marga16AInstintiu Veterà DonaDissabte Matí
DELGADO FALCÓN MARíA JOSé13ALong Bow Sénior DonaDissabte Tarde
GARCIA CAMPOS Izaskun2ARecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
MARTÍN FERNANDEZ Noelia1BRecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA
GARCIA MORENO Francisco11BNu Veterà HomeDissabte Matí
SALVADÓ MORENO Oriol4BRecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
BARRERA COMAS Pau11ARecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
VENTURA LLOPART Joel12ARecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
ARZA CUENCA Dani1BRecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
FERNANDEZ ROSSELL Laia2BRecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
CARBÓ LÓPEZ Cloe7ARecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
PI ROIG Mar6BRecorbat Júnior DonaDiumenge Matí
CAM - ARC MONTJUIC
AIXA TORRES Fernando17ACompost Sénior HomeDiumenge Matí
GUERRA PIQUÉ Conrad20ACompost Sénior HomeDiumenge Matí
PRIETO COLL Dani18ACompost Sénior HomeDiumenge Matí
PRIETO MARTÍN Santi19ACompost Sénior HomeDiumenge Matí
MARTI ESTAPE Carles14BCompost Veterà HomeDiumenge Matí
PEREZ DE TUDELA BERNAL Pedro Jose20BInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
PEREZ RIBAS FCO. JAVIER19AInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
GARCIA SERRANO Ramon23BInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
RARÍS CRESPO Manel14BLong Bow Sénior HomeDissabte Tarde
GALÁN IGNACIO Miguel19ARecorbat Aleví HomeDissabte Tarde
GALÁN IGNACIO Gael23BRecorbat Esquirol HomeDissabte Tarde
MERCADER PEREZ Pablo5ARecorbat Júnior HomeDiumenge Matí
MONTERO CAPELLADES Blai7ARecorbat Júnior HomeDiumenge Matí
ZAMORA GARCÍA Pablo6ARecorbat Júnior HomeDiumenge Matí
AZUAGA MERIDA Rafael4BRecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
PEÑA CERVELLO Arnau2BRecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
VELASCO MARCÈ Eduard3ARecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
ELGIBILY Hala22ACompost Sénior DonaDiumenge Matí
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam15BInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Laia22ARecorbat Benjamí DonaDissabte Tarde
MORELLA CASAÑÉ Nora3BRecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria7BRecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
RUBIO MARTINEZ Vinyet8BRecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
MONZÓN AVILÉS Ana8ARecorbat Júnior DonaDiumenge Matí
CASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA
PRIANTE I VIDAL Adolf7ANu Sénior HomeDissabte Matí
GABRIEL GÓMEZ Martí9ARecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
QUILES GARCÍA Raul3BRecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
FRAGUAS CASTANY Antoni9BRecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
ROMERO VALERO Paula17BRecorbat Aleví DonaDissabte Tarde
CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA
CUELLO PEREZ Santi16ACompost Veterà HomeDiumenge Matí
RUEDA CASTRO Jordi10BRecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
SEMIS ASTIER Ester21BCompost Sénior DonaDiumenge Matí
CCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARC
ARRASTIA COVELLA Ariel9ANu Sénior HomeDissabte Matí
SÁNCHEZ LAMARCA Josep10BNu Veterà HomeDissabte Matí
CEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
GEORGIEV KRASTEV Ivan19BRecorbat Aleví HomeDissabte Tarde
GUTIERREZ MIRA LUCíA24ARecorbat Esquirol DonaDissabte Tarde
GARCÍA MARTÍN Aida7BRecorbat Júnior DonaDiumenge Matí
CEAS - CLUB ESPORTIU ARC SET
MARCO RUBIO Carlos17BInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
MARTÍNEZ MUÑOZ MARíA DEL CARMEN15AInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
CEMR - CENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DE
OBIOLS Pol18BInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
ROMERO Moy20AInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
CETADS - DRACO SAGITTARIIS
MONTESINOS LÓPEZ Javier18BCompost Sénior HomeDiumenge Matí
MONTESINOS SORIANO Miquel20BNu Infantil HomeDissabte Tarde
RUEDA DOMÈNECH Roc20ANu Infantil HomeDissabte Tarde
HERNÁNDEZ SÁNCHEZ Juan Manuel8ANu Sénior HomeDissabte Matí
MOURA RIBEIRO GOMES DE SOUSA Alexandra22BCompost Sénior DonaDiumenge Matí
HERNÁNDEZ TORRAS Elsa21ANu Aleví DonaDissabte Tarde
CTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ
RODRÍGUEZ MONTORO Manuel Rafael4BNu Sénior HomeDissabte Matí
CARNICERO HUERTA Denis12BRecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
CARRETERO CARACENA Vicenç10BRecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
CTAAM - CLUB TIR AMB ARC ARQUERS DEL M
MONTULL RUÉ Jaume13BLong Bow Sénior HomeDissabte Tarde
MONTSERRAT BATET Maria Elisa14AInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
CTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUI
SANCHEZ TORRES Felix24AInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
JIMÉNEZ MEJIAS Tolo5ANu Sénior HomeDissabte Matí
RIBATALLADA ESPASA Xavier4ANu Sénior HomeDissabte Matí
ROMERO PÉREZ Dani6ANu Sénior HomeDissabte Matí
ARANSAY TOMÉ Yolanda2BNu Sénior DonaDissabte Matí
JAVIER CAMPOS Maria Luz3ANu Sénior DonaDissabte Matí
CTAD - CLUB TIR AMB ARC DESPI
GARCÍA SIMÓN Jose20BCompost Sénior HomeDiumenge Matí
CTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESES
GONZÁLEZ HERNANDEZ Tomas13ACompost Veterà HomeDiumenge Matí
MUÑOZ BAÑEZ Fidel14ACompost Veterà HomeDiumenge Matí
GALIANO HERNÁNDEZ Ángel7BNu Sénior HomeDissabte Matí
RODRÍGUEZ ÄLVAREZ Luis8BNu Sénior HomeDissabte Matí
RAMIREZ MORENO Miguel9BNu Veterà HomeDissabte Matí
GALLARDO FONOYET Arnau5BRecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
CTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDA
GONZÁLEZ HERNÁNDEZ Daniel18BRecorbat Aleví HomeDissabte Tarde
SAFONT CATENA Gerard6ARecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
GONZÁLEZ HERNÁNDEZ Pablo23ARecorbat Esquirol HomeDissabte Tarde
CASTELLVÍ CARRANZA Roser23BCompost Cadet DonaDiumenge Matí
SERRA GONZALEZ Emma9BRecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
CTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYES
JOVÉ RUÉ Roger5ARecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
TARRAGÓ MARTÍ Jordi4ARecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
BRAVO NAVAS Jose12ARecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
CTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍ
MADRIGAL PEREZ Francisco Javier19BCompost Sénior HomeDiumenge Matí
PEREZ PEREZ Jose17BCompost Sénior HomeDiumenge Matí
LORENZO BARRIENDOS Edgar19BInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
TORRES MARTÍNEZ Albert18AInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
FLORES DELGADO Enrique14ALong Bow Sénior HomeDissabte Tarde
SABATÉS TORRES Carles6BNu Sénior HomeDissabte Matí
CTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LA
QUEROL GUARDIOLA Juanjo17AInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
ARTESERO GONZÁLEZ Helios23AInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
CATALAN CALVO Ferran22AInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
MIRÓN MORUJO Manuel jose21BInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
VIQUE ROMERO Jose Carlos5BNu Sénior HomeDissabte Matí
RAMOS VILLACRECES Eduardo10ANu Veterà HomeDissabte Matí
CUADRADO FERNANDEZ Susana13BInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
HERNÁNDEZ INIESTA Maribel14BInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
INIESTA MARTÍNEZ Yolanda16BInstintiu Veterà DonaDissabte Matí
ARQUÉ VALLE Andrea1ANu Júnior DonaDissabte Matí
ARQUÉ VALLE Paula3BNu Sénior DonaDissabte Matí
SÁEZ TAMAYO Loli2ANu Sénior DonaDissabte Matí
CTAU - CLUB DE TIR AMB ARC URGELL
MEDINA ALONSO Carlos15ACompost Veterà HomeDiumenge Matí
CTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARC
CURIEL LABRADOR Luis11ARecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
NUEZ RIVERA Sergi12AEstàndard Sénior HomeDissabte Matí
SUAREZ GARROTE Laura M9ARecorbat Veterà DonaDiumenge Matí
TAO - TIR ARC OLESA
CASTILLO TORRES Francesc16BCompost Veterà HomeDiumenge Matí
ESPES DE HARO Daniel18ARecorbat Aleví HomeDissabte Tarde
ESPES DE HARO Pablo4ARecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
GARCÍA DORADO HéCTOR1ARecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
GARCÍA BALMASEDA Claudia17ARecorbat Aleví DonaDissabte Tarde
GARCÍA BALMASEDA Ainara1ARecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
BARBA SEGURA Lourdes8BRecorbat Sénior DonaDiumenge Matí

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter