71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
Club Arquers Cerdanyola del Valles (CACV)
Cerdanyola del Valles, Barcelona, 17-18 Jul 2021
71 CAMPIUONAT DE CATALUNYA D'AIRE LLIURE 2021 Round 720
Llistat de Participants en Ordre Alfabètic
ArquerDianaAssociació/ClubEsdevenimentTorn
A
ABELLAN OLIVA Antonio21AACC - ARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
AHUMADA MENDEZ Juan Carlos22BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
AIXA TORRES Fernando17ACAM - ARC MONTJUICCompost Sénior HomeDiumenge Matí
ARANSAY TOMÉ Yolanda2BCTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINu Sénior DonaDissabte Matí
ARQUÉ VALLE Andrea1ACTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Júnior DonaDissabte Matí
ARQUÉ VALLE Paula3BCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior DonaDissabte Matí
ARRASTIA COVELLA Ariel9ACCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Sénior HomeDissabte Matí
ARTESERO GONZÁLEZ Helios23ACTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Veterà HomeDissabte Matí
ARZA CUENCA Dani1BCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
AZUAGA MERIDA Rafael4BCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
B
BACH MARTINEZ Marga16ACACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Veterà DonaDissabte Matí
BARBA SEGURA Lourdes8BTAO - TIR ARC OLESARecorbat Sénior DonaDiumenge Matí
BARBERÀ LÓPEZ NúRIA5BCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Júnior DonaDiumenge Matí
BARRERA COMAS Pau11ACAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
BEGUÉ ARBONES Jordi15AAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALLong Bow Veterà HomeDissabte Tarde
BRAVO NAVAS Jose12ACTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
C
CARBÓ LÓPEZ Cloe7ACAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
CARNICERO HUERTA Denis12BCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
CARRETERO CARACENA Vicenç10BCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇRecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
CASTELLVÍ CARRANZA Roser23BCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDACompost Cadet DonaDiumenge Matí
CASTILLO TORRES Francesc16BTAO - TIR ARC OLESACompost Veterà HomeDiumenge Matí
CATALAN CALVO Ferran22ACTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Vetarà HomeDissabte Matí
CUADRADO FERNANDEZ Susana13BCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
CUELLO PEREZ Santi16ACATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSACompost Veterà HomeDiumenge Matí
CURIEL LABRADOR Luis11ACTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCRecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
D
DELGADO FALCÓN MARíA JOSé13ACACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESLong Bow Sénior DonaDissabte Tarde
E
ELGIBILY Hala22ACAM - ARC MONTJUICCompost Sénior DonaDiumenge Matí
ESPES DE HARO Daniel18ATAO - TIR ARC OLESARecorbat Aleví HomeDissabte Tarde
ESPES DE HARO Pablo4ATAO - TIR ARC OLESARecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
F
FERNANDEZ ROSSELL Laia2BCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
FLORES DELGADO Enrique14ACTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍLong Bow Sénior HomeDissabte Tarde
FRAGUAS CASTANY Antoni9BCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
G
GABRIEL GÓMEZ Martí9ACASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
GALÁN IGNACIO Gael23BCAM - ARC MONTJUICRecorbat Esquirol HomeDissabte Tarde
GALÁN IGNACIO Miguel19ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Aleví HomeDissabte Tarde
GALIANO HERNÁNDEZ Ángel7BCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNú Sénior HomeDissabte Matí
GALLARDO FONOYET Arnau5BCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
GARCÍA BALMASEDA Ainara1ATAO - TIR ARC OLESARecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
GARCÍA BALMASEDA Claudia17ATAO - TIR ARC OLESARecorbat Aleví DonaDissabte Tarde
GARCÍA CALLEJÓN Unai22BCAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍCompost Benjamí HomeDissabte Tarde
GARCIA CAMPOS Izaskun2ACACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
GARCÍA DORADO HéCTOR1ATAO - TIR ARC OLESARecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
GARCÍA MARTÍN Aida7BCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Júnior DonaDiumenge Matí
GARCIA MORENO Francisco11BCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYANu Veterà HomeDissabte Matí
GARCIA SERRANO Ramon23BCAM - ARC MONTJUICInstintiu Vetarà HomeDissabte Matí
GARCÍA SIMÓN Jose20BCTAD - CLUB TIR AMB ARC DESPICompost Sénior HomeDiumenge Matí
GEORGIEV KRASTEV Ivan19BCEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Aleví HomeDissabte Tarde
GONZÁLEZ HERNÁNDEZ Daniel18BCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Aleví HomeDissabte Tarde
GONZÁLEZ HERNÁNDEZ Pablo23ACTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Esquirol HomeDissabte Tarde
GONZÁLEZ HERNANDEZ Tomas13ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESCompost Veterà HomeDiumenge Matí
GUERRA PIQUÉ Conrad20ACAM - ARC MONTJUICCompost Sénior HomeDiumenge Matí
GUTIERREZ MIRA LUCíA24ACEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Esquirol DonaDissabte Tarde
H
HERNANDEZ HIGUERA Manuel12BACC - ARQUERS CASTELLDEFELSRecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
HERNÁNDEZ INIESTA Maribel14BCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
HERNÁNDEZ SÁNCHEZ Juan Manuel8ACETADS - DRACO SAGITTARIISNú Sénior HomeDissabte Matí
HERNÁNDEZ TORRAS Elsa21ACETADS - DRACO SAGITTARIISNu Aleví DonaDissabte Tarde
I
INIESTA MARTÍNEZ Yolanda16BCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Veterà DonaDissabte Matí
J
JAVIER CAMPOS Maria Luz3ACTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINu Sénior DonaDissabte Matí
JIMÉNEZ MEJIAS Tolo5ACTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINú Sénior HomeDissabte Matí
JOVÉ RUÉ Roger5ACTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
L
LAGUARDIA PONS Maria3ACAAC - TIR AMB ARC CONSTANTÍRecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
LOPEZ GOMZALEZ Jesus24BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESCompost AdaptatDiumenge Matí
LORENZO BARRIENDOS Edgar19BCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
M
MADI ALSINA Jordi13BASCEL - ARC SANT CELONICompost Veterà HomeDiumenge Matí
MADRIGAL PEREZ Francisco Javier19BCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior HomeDiumenge Matí
MARCO RUBIO Carlos17BCEAS - CLUB ESPORTIU ARC SETInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
MARTI ESTAPE Carles14BCAM - ARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge Matí
MARTI SIMO Victor Manuel24BACC - ARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Vetarà HomeDissabte Matí
MARTÍN FERNANDEZ Noelia1BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
MARTÍNEZ MUÑOZ MARíA DEL CARMEN15ACEAS - CLUB ESPORTIU ARC SETInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
MARTÍNEZ PERAL Juan Ramon15BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESCompost Veterà HomeDiumenge Matí
MEDINA ALONSO Carlos15ACTAU - CLUB DE TIR AMB ARC URGELLCompost Veterà HomeDiumenge Matí
MERCADER PEREZ Pablo5ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Júnior HomeDiumenge Matí
MIRÓN MORUJO Manuel jose21BCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Vetarà HomeDissabte Matí
MOLÍ ASTUDILLO Yanay8ACACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam15BCAM - ARC MONTJUICInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
MONTERO CAPELLADES Blai7ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Júnior HomeDiumenge Matí
MONTESINOS LÓPEZ Javier18BCETADS - DRACO SAGITTARIISCompost Sénior HomeDiumenge Matí
MONTESINOS SORIANO Miquel20BCETADS - DRACO SAGITTARIISNu Infantil HomeDissabte Tarde
MONTSERRAT BATET Maria Elisa14ACTAAM - CLUB TIR AMB ARC ARQUERS DEL MInstintiu Sénior DonaDissabte Matí
MONTULL RUÉ Jaume13BCTAAM - CLUB TIR AMB ARC ARQUERS DEL MLong Bow Sénior HomeDissabte Tarde
MONZÓN AVILÉS Ana8ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Júnior DonaDiumenge Matí
MORELLA CASAÑÉ Nora3BCAM - ARC MONTJUICRecorbat Cadet DonaDissabte Tarde
MOURA RIBEIRO GOMES DE SOUSA Alexandra22BCETADS - DRACO SAGITTARIISCompost Sénior DonaDiumenge Matí
MUÑOZ BAÑEZ Fidel14ACTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESCompost Veterà HomeDiumenge Matí
N
NUEZ RIVERA Sergi12ACTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCEstàndard Sénior HomeDissabte Matí
O
OBIOLS Pol18BCEMR - CENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DEInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
P
PEÑA CERVELLO Arnau2BCAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
PEÑA COSTA Carles11AACC - ARQUERS CASTELLDEFELSNu Veterà HomeDissabte Matí
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Laia22ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Benjamí DonaDissabte Tarde
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria7BCAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
PEREZ DE TUDELA BERNAL Pedro Jose20BCAM - ARC MONTJUICInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
PEREZ MESAS Jose15BAECP - ASSOCIACIÓ ESPORTIVA CULTURALLong Bow Veterà HomeDissabte Tarde
PEREZ PEREZ Jose17BCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍCompost Sénior HomeDiumenge Matí
PEREZ RIBAS FCO. JAVIER19ACAM - ARC MONTJUICInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
PI ROIG Mar6BCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Júnior DonaDiumenge Matí
PRIANTE I VIDAL Adolf7ACASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VANú Sénior HomeDissabte Matí
PRIETO COLL Dani18ACAM - ARC MONTJUICCompost Sénior HomeDiumenge Matí
PRIETO MARTÍN Santi19ACAM - ARC MONTJUICCompost Sénior HomeDiumenge Matí
Q
QUEROL GUARDIOLA Juanjo17ACTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LAInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
QUILES GARCÍA Raul3BCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
R
RAMIREZ MORENO Miguel9BCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Veterà HomeDissabte Matí
RAMOS VILLACRECES Eduardo10ACTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Veterà HomeDissabte Matí
RARÍS CRESPO Manel14BCAM - ARC MONTJUICLong Bow Sénior HomeDissabte Tarde
RGUEZ COUTADO Lucia23AATALC - ASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXOCompost Sénior DonaDiumenge Matí
RIBATALLADA ESPASA Xavier4ACTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINú Sénior HomeDissabte Matí
RODRÍGUEZ ÄLVAREZ Luis8BCTAF - TIR AMB ARC LES FRANQUESESNú Sénior HomeDissabte Matí
RODRÍGUEZ MONTORO Manuel Rafael4BCTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇNú Sénior HomeDissabte Matí
ROMERO Moy20ACEMR - CENTRE EXCURSIONISTA MOLINS DEInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
ROMERO PÉREZ Dani6ACTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUINú Sénior HomeDissabte Matí
ROMERO VALERO Paula17BCASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VARecorbat Aleví DonaDissabte Tarde
RUBIO MARTINEZ Vinyet8BCAM - ARC MONTJUICRecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
RUEDA CASTRO Jordi10BCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSARecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
RUEDA DOMÈNECH Roc20ACETADS - DRACO SAGITTARIISNu Infantil HomeDissabte Tarde
S
SABATÉS TORRES Carles6BCTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍNú Sénior HomeDissabte Matí
SÁEZ TAMAYO Loli2ACTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANu Sénior DonaDissabte Matí
SAFONT CATENA Gerard6ACTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
SALVADÓ MORENO Oriol4BCAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Cadet HomeDissabte Tarde
SANCHEZ ABAD Adrian13ACACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESInstintiu Cadet HomeDissabte Matí
SÁNCHEZ LAMARCA Josep10BCCTA - CLUB CATALA DE TIR AMB ARCNu Veterà HomeDissabte Matí
SANCHEZ TORRES Felix24ACTACM - CLUB TIR ARC CALDES DE MONTBUIInstintiu Vetarà HomeDissabte Matí
SEMIS ASTIER Ester21BCATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSACompost Sénior DonaDiumenge Matí
SERRA GONZALEZ Emma9BCTALL - CLUB TIR AMB ARC LLEIDARecorbat Infantil DonaDissabte Tarde
SERRA TRENCANSKA Ian10ACACAM - CLUB ARQUERS CAMBRILSRecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
SINFREU Núria24AAND-LV - CLUB D'ARQUERS D'ANDORRA LA VECompost Cadet DonaDiumenge Matí
SINFREU VERGARA Antoni10AAND-LV - CLUB D'ARQUERS D'ANDORRA LA VERecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
SUAREZ GARROTE Laura M9ACTTA - CLUB TAU DE TIR AMB ARCRecorbat Veterà DonaDiumenge Matí
T
TARRAGÓ MARTÍ Jordi4ACTAP - CLUB DE TIR AMB ARC PARDINYESRecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
TORRES MARTÍNEZ Albert18ACTAR - CLUB TIRO CON ARCO RUBÍInstintiu Sénior HomeDissabte Matí
V
VALENTIN-FERNANDEZ MATHIEU Marco11BCACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLESRecorbat Veterà HomeDiumenge Matí
VELASCO MARCÈ Eduard3ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Sénior HomeDiumenge Matí
VENTURA LLOPART Joel12ACAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYARecorbat Infantil HomeDissabte Tarde
VIQUE ROMERO Jose Carlos5BCTASA - CLUB TIR ARC SANT ANDREU DE LANú Sénior HomeDissabte Matí
Z
ZAMORA GARCÍA Pablo6ACAM - ARC MONTJUICRecorbat Júnior HomeDiumenge Matí

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter