TopArcher 2021 FIELD
TopArcher 2021 FIELD
Arc Club Jussy (131)
Jussy (Genève), 1 Aug 2021
TopArcher 2021 FIELD
Participant List ordered by Event
AthleteCountrySessionTarget
BBD - Barebow Dames
GAUCH Magali118 - LES OURS BLANCS (VD)Dimanche 08:00 
GYGAX Eleonora155 - ARCHERS DE LA SAIGNE (JU)Dimanche 08:0015A
BBH - Barebow Hommes
GAUCH Daniel118 - LES OURS BLANCS (VD)Dimanche 08:00 
ROBERT Christian215 - LES LOUPS DU JORAT (VD)Dimanche 08:0023C
BBVD - Barebow Master Dames
METRAILLER Dominique119 - ARCHERS DU BISSE (VS)Dimanche 08:0020B
BBVH - Barebow Master Hommes
CHABLAIS Raymond117 - A.C. COLLOMBEY (VS)Dimanche 08:005C
DEBONS Pierre-Alain158 - C.A. DE LA TOUR SION (VS)Dimanche 08:0020A
MONTANGERO Thierry198 - ARCHERS DE L'ADRET (VS)Dimanche 08:0013C
BHH - Bowhunter Hommes
GRESSLY Matthieu155 - ARCHERS DE LA SAIGNE (JU)Dimanche 08:0016A
JUILLERAT Florian163 - ARC & FORÊT TAVANNES (BE)Dimanche 08:0013B
BHVD - Bowhunter Master Dames
MEYLAN Nicole126 - C.A. GLAND (VD)Dimanche 08:006C
BHVH - Bowhunter Master Hommes
GFELLER Michel125 - SAGITTAIRE GENÈVE (GE)Dimanche 08:0022A
KUNZLER René126 - C.A. GLAND (VD)Dimanche 08:0012B
FISCHER Jean-Luc138 - C.A. LAUSANNE (VD)Dimanche 08:004B
RENSCH Jean-Jacques138 - C.A. LAUSANNE (VD)Dimanche 08:002B
KÖNIG Martin176 - S.T. ARCO MENDRISIO (TI)Dimanche 08:0023A
SCHLÄPFER Jürg186 - BSZ ZURICH (ZH)Dimanche 08:0022B
BALET Nicolas198 - ARCHERS DE L'ADRET (VS)Dimanche 08:0015C
GUTZWILLER Roland228 - BS ZENTRALSCHWEIZ (NW)Dimanche 08:0022C
CCH - Compound Cadet Hommes
CARRAT Mathis131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:001C
CD - Compound Dames
DE GIULI Clémentine131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:0012A
GASSER Sylvia165 - BS THUN (BE)Dimanche 08:0016C
CH - Compound Hommes
SANTARELLI Roberto133 - COMPAGNONS SHERWOOD (NE)Dimanche 08:0019B
CJD - Compound Junior Dames
RADO Jessie222 - OLD BROOK ARCHERS (ZH)Dimanche 08:0018A
CJH - Compound Junior Hommes
CAMESI Daniel131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:0013A
CVD - Compound Master Dames
ANFOSSI Ghislaine149 - T.A. NEUCHÂTEL (NE)Dimanche 08:0012C
CVH - Compound Master Hommes
ANFOSSI Michel149 - T.A. NEUCHÂTEL (NE)Dimanche 08:0011C
GASSER Werner165 - BS THUN (BE)Dimanche 08:0018C
GID - Guest Instinctive Dames
DE SIEBENTHAL Aline1312 - MDA (GE)Dimanche 08:0016B
GIVD - Guest Instinctive Master Dames
PAPAIOANNOU Marianne1312 - MDA (GE)Dimanche 08:0018B
LBH - Longbow Hommes
CRETEGNY Lionel138 - C.A. LAUSANNE (VD)Dimanche 08:005B
CLÉMENCE Cédric163 - ARC & FORÊT TAVANNES (BE)Dimanche 08:0015B
LBVH - Longbow Master Hommes
MEYLAN Cyrille126 - C.A. GLAND (VD)Dimanche 08:008C
MOTTIER René126 - C.A. GLAND (VD)Dimanche 08:009C
BALLESTEROS Serge138 - C.A. LAUSANNE (VD)Dimanche 08:008B
TURRIAN Marcel138 - C.A. LAUSANNE (VD)Dimanche 08:006B
RCH - Recurve Cadet Hommes
DE FAVERI Joshua131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:009A
FRAUCHIGER Mathieu131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:006A
RD - Recurve Dames
CAMPANA Séverine117 - A.C. COLLOMBEY (VS)Dimanche 08:002C
DE GIULI Valentine131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:001A
RH - Recurve Hommes
KAUFMANN Simon108 - BV BERN (BE)Dimanche 08:001B
CAMPANA Nicolas117 - A.C. COLLOMBEY (VS)Dimanche 08:00 
GRUFFAT Lionel1414 - NEUILLY SUR MARNE (FRA)Dimanche 08:0019A
RJD - Recurve Junior Dames
CAMPANA Rachel117 - A.C. COLLOMBEY (VS)Dimanche 08:004C
DUCIMETIÈRE Laetitia131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:002A
HERTIG-ARM Solène131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:004A
MONTINI Malena131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:00 
ZAROLA Carmen Nataly131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:005A
RJE - Recurve Jeunesse
GAUCH Nicolas118 - LES OURS BLANCS (VD)Dimanche 08:00 
RPI - Recurve Piccolo
VILLENAVE Esteban131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:0011A
RVD - Recurve Master Dames
SCHWAGER Françoise131 - A.C. JUSSY (GE)Dimanche 08:008A
TURRIAN Karmelina138 - C.A. LAUSANNE (VD)Dimanche 08:0023B
RVH - Recurve Master Hommes
RYSER Peter101 - BS AARBERG (BE)Dimanche 08:0019C
VERCELLINI Serge123 - A.C. GENÈVE (GE)Dimanche 08:0020C

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter