TopArcher 2021 FIELD
TopArcher 2021 FIELD
Arc Club Jussy (131)
Jussy (Genève), 1 Aug 2021
TopArcher 2021 FIELD
Participant List group by Country
AthleteTargetCategorySession
101 - BS AARBERG (BE)
RYSER Peter19CRecurve Master HommesDimanche 08:00
108 - BV BERN (BE)
KAUFMANN Simon1BRecurve HommesDimanche 08:00
117 - A.C. COLLOMBEY (VS)
CHABLAIS Raymond5CBarebow Master HommesDimanche 08:00
CAMPANA Nicolas Recurve HommesDimanche 08:00
CAMPANA Séverine2CRecurve DamesDimanche 08:00
CAMPANA Rachel4CRecurve Junior DamesDimanche 08:00
118 - LES OURS BLANCS (VD)
GAUCH Daniel Barebow HommesDimanche 08:00
GAUCH Nicolas Recurve JeunesseDimanche 08:00
GAUCH Magali Barebow DamesDimanche 08:00
119 - ARCHERS DU BISSE (VS)
METRAILLER Dominique20BBarebow Master DamesDimanche 08:00
123 - A.C. GENÈVE (GE)
VERCELLINI Serge20CRecurve Master HommesDimanche 08:00
125 - SAGITTAIRE GENÈVE (GE)
GFELLER Michel22ABowhunter Master HommesDimanche 08:00
126 - C.A. GLAND (VD)
KUNZLER René12BBowhunter Master HommesDimanche 08:00
MEYLAN Cyrille8CLongbow Master HommesDimanche 08:00
MOTTIER René9CLongbow Master HommesDimanche 08:00
MEYLAN Nicole6CBowhunter Master DamesDimanche 08:00
131 - A.C. JUSSY (GE)
CARRAT Mathis1CCompound Cadet HommesDimanche 08:00
CAMESI Daniel13ACompound Junior HommesDimanche 08:00
DE FAVERI Joshua9ARecurve Cadet HommesDimanche 08:00
FRAUCHIGER Mathieu6ARecurve Cadet HommesDimanche 08:00
VILLENAVE Esteban11ARecurve PiccoloDimanche 08:00
DE GIULI Clémentine12ACompound DamesDimanche 08:00
DE GIULI Valentine1ARecurve DamesDimanche 08:00
DUCIMETIÈRE Laetitia2ARecurve Junior DamesDimanche 08:00
HERTIG-ARM Solène4ARecurve Junior DamesDimanche 08:00
MONTINI Malena Recurve Junior DamesDimanche 08:00
ZAROLA Carmen Nataly5ARecurve Junior DamesDimanche 08:00
SCHWAGER Françoise8ARecurve Master DamesDimanche 08:00
133 - COMPAGNONS SHERWOOD (NE)
SANTARELLI Roberto19BCompound HommesDimanche 08:00
138 - C.A. LAUSANNE (VD)
FISCHER Jean-Luc4BBowhunter Master HommesDimanche 08:00
RENSCH Jean-Jacques2BBowhunter Master HommesDimanche 08:00
CRETEGNY Lionel5BLongbow HommesDimanche 08:00
BALLESTEROS Serge8BLongbow Master HommesDimanche 08:00
TURRIAN Marcel6BLongbow Master HommesDimanche 08:00
TURRIAN Karmelina23BRecurve Master DamesDimanche 08:00
149 - T.A. NEUCHÂTEL (NE)
ANFOSSI Michel11CCompound Master HommesDimanche 08:00
ANFOSSI Ghislaine12CCompound Master DamesDimanche 08:00
155 - ARCHERS DE LA SAIGNE (JU)
GRESSLY Matthieu16ABowhunter HommesDimanche 08:00
GYGAX Eleonora15ABarebow DamesDimanche 08:00
158 - C.A. DE LA TOUR SION (VS)
DEBONS Pierre-Alain20ABarebow Master HommesDimanche 08:00
163 - ARC & FORÊT TAVANNES (BE)
JUILLERAT Florian13BBowhunter HommesDimanche 08:00
CLÉMENCE Cédric15BLongbow HommesDimanche 08:00
165 - BS THUN (BE)
GASSER Werner18CCompound Master HommesDimanche 08:00
GASSER Sylvia16CCompound DamesDimanche 08:00
176 - S.T. ARCO MENDRISIO (TI)
KÖNIG Martin23ABowhunter Master HommesDimanche 08:00
186 - BSZ ZURICH (ZH)
SCHLÄPFER Jürg22BBowhunter Master HommesDimanche 08:00
198 - ARCHERS DE L'ADRET (VS)
MONTANGERO Thierry13CBarebow Master HommesDimanche 08:00
BALET Nicolas15CBowhunter Master HommesDimanche 08:00
215 - LES LOUPS DU JORAT (VD)
ROBERT Christian23CBarebow HommesDimanche 08:00
222 - OLD BROOK ARCHERS (ZH)
RADO Jessie18ACompound Junior DamesDimanche 08:00
228 - BS ZENTRALSCHWEIZ (NW)
GUTZWILLER Roland22CBowhunter Master HommesDimanche 08:00
1312 - MDA (GE)
DE SIEBENTHAL Aline16BGuest Instinctive DamesDimanche 08:00
PAPAIOANNOU Marianne18BGuest Instinctive Master DamesDimanche 08:00
1414 - NEUILLY SUR MARNE (FRA)
GRUFFAT Lionel19ARecurve HommesDimanche 08:00

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter